Sestdiena, 26. novembris Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 20. jūlijs

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 20. jūlijs
Foto: REUTERS/ Nacho Doce
Foto: REUTERS/ Nacho Doce
20.07.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

17:27 ASV nosūtīs uz Ukrainu vēl četras mobilās reaktīvo zalvju iekārtas (HIMARS), trešdien pavēstījis ASV aizsardzības ministrs Loids Ostins.

“Mēs turpināsim rast inovatīvus veidus, lai uzturētu mūsu ilgtermiņa atbalstu Ukrainas bruņoto spēku drosmīgajiem vīriem un sievām, un pielāgosim mūsu palīdzību, lai garantētu, ka Ukrainai ir tehnoloģijas, munīcija un pilnvērtīgas ugunsjaudas, lai sevi aizsargātu,” Ukrainas sabiedroto virtuālās sanāksmes sākumā paziņoja ASV ministrs.

Jaunajā paketē tiks iekļautas arī daudzlādiņu raķešu palaišanas sistēmas un artilērijas munīcija, viņš piebilda.

Līdz ar pēdējo paketi kopējais HIMARS skaits, ko ASV piešķīrušas Ukrainai, sasniegs 16.

Kopš kara sākuma ASV drošības atbalstam piešķīrušas astoņus miljardus dolāru, ieskaitot 2,2 miljardus pagājušajā mēnesī.

16:16 Trešdienas rītā Ukrainas armija Krievijas okupētajās teritorijās apšaudījusi stratēģiski svarīgo Antoņivkas tiltu pār Dņepru netālu no Hersonas, tiltam nodarot postījumus, ziņo krievu okupantu administrācija. Tilts slēgts kravas transportam.

Uz tiltu izšautas 12 raķetes HIMARS, un 11 no tām trāpījušas mērķī, atzinis okupantu administrācijas pārstāvis Kilrils Stremousovs. Upuru nav, bet tilts “ļoti stipri cietis”.

Lielbritānijas izlūkdienests savā ikdienas informācijas apkopojumā par situāciju Ukrainas frontēs norāda, ka kontrole pār Dņepras šķērsošanas vietām, visticamāk, kļūs par galveno faktoru kaujās Hersonas apgabalā.

Antoņivkas tilts ir Krievijas spēku vājā vieta, teikts ziņojumā.

Krievija pa šo tiltu var nodrošināt piegādes vai izvest savu karaspēku no okupētajām teritorijām Dņepras rietumu krastā.

Ukrainas varas pārstāvji vairākkārt solījuši “pie pirmās izdevības” veikt triecienu arī Krimas tiltam, kas Krieviju savieno ar Ukrainai piederošo pussalu, ko šobrīd okupējusi Krievija.

15:55 Krievijas militārie mērķi Ukrainā vairs nav vērsti “vienīgi” uz kaimiņvalsts austrumu teritorijām, jo rietumvalstu ieroču piegādes mainījušas Maskavas aprēķinus, paziņojis Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

“Ģeogrāfija tagad ir citāda,” trešdien krievu medijos publicētajā intervijā norādījis Lavrovs, piebilstot, ka agresorvalsts tagad tīkojot ne tikai pēc Doneckas un Luhanskas apgabaliem, bet iekārojusi arī Hersonas un Zaporižjas apgabalus, kā arī citas teritorijas.

“Šis process turpinās konsekventi un pastāvīgi,” raksturojot Krievijas totalitārā režīma apetīti, izteicies Lavrovs.

Ministrs arī uzsvēris, ka Kremļa mērķi joprojām ir “Ukrainas denacifikācija un demilitarizācija”, taču kopš Krievijas un Ukrainas sarunām martā Stambulā “ģeogrāfija” ir mainījusies.

Viņš apgalvojis, ka rietumvalstu ieroču piegādes Ukrainas armijai likušas Maskavai mainīt savus plānus.

Ja Rietumi turpinās Ukrainu apgādāt ar ieročiem Krievijas “ģeogrāfiskie mērķi virzīsies pat vēl tālāk nekā pašreizējā līnija”, piedraudējis Lavrovs.

“Mēs nevaram pieļaut, ka Ukrainas daļai, kuru kontrolē [prezidents Volodimirs] Zelenskis vai jebkurš, kas stāsies viņa vietā, ir ieroči, kas rada tiešus draudus mūsu teritorijai un to republiku teritorijai, kas pasludinājušas savu neatkarību,” piebildis diktatora Vladimira Putina līdzgaitnieks, norādot uz Krievijas okupētajām Ukrainas teritorijām, kuras formāli it kā pārvalda Maskavas uzturētās kaujinieku bandas.

Pēc Krievijas atkārtotā iebrukuma pirmās fāzes – mēģinājuma ieņemt Ukrainas ziemeļaustrumu daļu un Kijivu – izgāšanās Maskava marta beigās paziņoja, ka tās galvenais mērķis esot “atbrīvot” Doneckas un Luhanskas apgabalus.

15:40 Kaujās Ukrainā likvidēta Krievijas algotņu formējuma “Vagner” kaujinieku grupa, sociālajā tīklā “Facebook” pavēstīja Ukrainas Bruņoto spēku pārstāvji.

“Kārtējo reizi stingri un vīrišķīgi noturot pozīcijas vienā no frontes līnijas robežām, pateicoties saskaņotībai un apmācībām, mūsu brigādes personālsastāvs pilnībā likvidēja privātās militārās kompānijas “Vagner” grupu,” sociālajā tīklā “Facebook” pavēstījusi Hetmaņa Ivana Vihovska 58.atsevišķā motorizēto kājnieku brigāde.

No brigādes ziņojuma nav skaidrs, kur tieši Ukrainas armijas un “vagneriešu” sadursme notikusi, tomēr ir zināms, ka pēdējā laikā Krievijas algotņi piedalījās kaujās Popasnes un Lisičanskas rajonā.

Krievijas puse pagaidām nekādus komentārus nav sniegusi.

Krievija neslēpj, ka kaujās pret Ukrainu izmanto algotņus.

Rietumu eksperti to saista ar karavīru trūkumu Krievijas armijā.

09:43 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz trešdienas rītam sasnieguši aptuveni 38 750 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 1700 tankus, 3905 bruņutransportierus, 856 lielgabalus, 250 daudzstobru reaktīvos mīnmetējus, 113 zenītartilērijas iekārtas, 221 lidmašīnu, 188 helikopterus, 703 bezpilota lidaparātus, 167 spārnotās raķetes, 2775 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 70 specializētās tehnikas vienības.

Vislielākos zaudējumus pēdējās diennakts laikā krievi cietuši Bahmutas virzienā.

08:58 Ja Krievija oficiāli anektēs okupētās Ukrainas teritorijas, tad tā var ķerties pie kodoldraudiem, lai atturētu Ukrainas armiju no pretuzbrukuma, uzskata ASV Kara pētījumu institūta (ISW) eksperti.

“Putins var izmantot kodoldraudus, lai atturētu Ukrainas pretuzbrukumu anektētajos Hersonas, Zaporižjes, Doneckas un Luhanskas apgabalos. Pēc aneksijas Putins var tieši paziņot vai dot mājienus, ka Krievijas doktrīna, kas atļauj izmantot kodolieročus Krievijas teritorijas aizsardzībai, attiecas arī uz tikko anektētajām teritorijām,” norāda ISW.

Domnīca atzīmē, ka tas draudēs Ukrainai un tās partneriem ar kodoluzbrukumu, ja turpināsies Ukrainas pretuzbrukums okupēto teritoriju atbrīvošanai.

“Ukrainai un tās Rietumu partneriem ir arvien šaurāks iespēju logs, lai atbalstītu Ukrainas pretuzbrukumu okupētajās teritorijās, kamēr Kremlis tās nav anektējis,” norāda analītiķi.

Maskava, visticamāk, mēģinās anektēt okupētās Hersonas, Zaporižjes, Doneckas un Luhanskas apgabalu daļas līdz šā gada 11.septembrim, kad Krievijas Federācijā notiks vēlēšanas un, iespējams, tiks arī sarīkoti pseidoreferendumi okupēto teritoriju aneksijai.

07:24 Krievija gatavojas anektēt okupētās Ukrainas teritorijas pēc 2014.gada scenārija, paziņojis ASV Nacionālās drošības padomes pārstāvis Džons Kērbijs.

“Krievija liek pamatus Ukrainas teritorijas anektēšanai, ko tā kontrolē, tieši pārkāpjot Ukrainas suverenitāti,” žurnālistiem sacīja Kērbijs.

“Krievija sāk īstenot versiju tam, ko varētu saukt par aneksijas rokasgrāmatu, kas ir ļoti līdzīga tai, ko mēs redzējām 2014.gadā”, kad tā iebruka un galu galā anektēja Krimu, paziņoja Kērbijs. “Krievija jau tagad ieceļ nelikumīgas amatpersonas tās pakļautībā esošajos Ukrainas rajonos.”

Viņš sacīja, ka Krievija plāno organizēt “fiktīvus referendumus” teritorijās, kuras tā ir sagrābusi, iespējams, jau septembrī.

“Aneksija ar spēku būs rupjš ANO Statūtu pārkāpums, un mēs neļausim tam palikt neapstrīdētam vai nesodītam,” sacīja Kērbijs.

Viņš norādīja, ka atmasko Krievijas plānus, “lai pasaule zinātu, ka jebkura iespējamā aneksija ir tīša, nelikumīga un neleģitīma”.

“Mēs reaģēsim ātri un bargi, kā arī vienoti ar saviem sabiedrotajiem un partneriem,” viņš sacīja. “Mēs sodām Krievijas marionetes un ielikteņus.”

Kērbijs sacīja, ka anektēt paredzēts teritorijas Hersonas, Zaporižjas apgabalos un pilnībā Doneckas un Luhanskas apgabalus.

06:56 Ukrainas ārlietu ministrs Dmitrijs Kuleba paziņojis, ka Krievija un Ukraina ar starptautisko starpnieku palīdzību ir gandrīz panākušas vienošanos par Ukrainas ostu atbloķēšanu labības eksportam.

“Tiešām, šobrīd mēs esam ļoti tālā stadijā. Un ceram, ka Krievijas Federācija rīkosies atbildīgi un parakstīsies zem saistībām, kas ir paredzētas šīs vienošanās projektā,” telekanālam “Rada” pavēstīja Kuleba.

Viņš uzsvēra, ka sarunās piedalās ne tikai valstu valdību pārstāvji, bet arī starpnieki no starptautiskajām organizācijām, un viss process ir ļoti sarežģīts.

“Diplomātijā ir tāds noteikums – “nekas nav saskaņots, kamēr viss nav saskaņots”. Jebkurā brīdī viss var izjukt,” norādīja ministrs.

Krievija februārī sāka pilna mēroga karu pret Ukrainu un ir ieņēmusi dažas Melnās jūras ostas, bet bombardē citas, arī galveno Ukrainas labības eksporta ostu Odesā.

Ukraina arī izvietojusi mīnas ap dažām ostām, lai aizsargātos pret Krievijas uzbrukumu.

Ukrainas lauksaimniecības sektors ir svarīgs labības avots pasaules tirgos, īpaši Tuvajos Austrumos un Āfrikā, kur situācija ap pārtikas nodrošinājumu ir sevišķi saspringta.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz