Piektdiena, 19. augusts Melānija, Imanta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 20. maijs

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 20. maijs
Foto: SERGEY BOBOK/AFP
Foto: SERGEY BOBOK/AFP
20.05.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

22:13 Krievijas karaspēks savedis Čornobajivkā aptuveni 130 kara tehnikas vienības, kas, iespējams, domātas iepriekš sakauto vienību papildināšanai, piektdien paziņojis Ukrainas Bruņoto spēku ģenerālštābs.

“Zaudējumus cietušo vienību komplektēšanas ietvaros ienaidnieks Čornobajivkas rajonā pārvietojis aptuveni 130 kara tehnikas vienības,” teikts ģenerālštāba paziņojumā.

Militāro lidlauku Čornobajivkā pie Hersonas Krievijas karaspēks izmanto kā komandpunktu un lidmašīnu un helikopteru bāzes vietu.

Hersona bija pirmā pilsēta, kuru izdevās ieņemt Krievijas karaspēkam, kas 24.februārī sāka atkārtotu iebrukumu Ukrainā.

27.februārī Krievijas karaspēks sagrāba savā kontrolē Čornobajivkas lidostu, un tajā pašā dienā Ukrainas armija deva triecienu krievu spēkiem, bombardējot lidlauku ar Turcijā ražotajiem bezpilota lidaparātiem “Bayraktar TB2”. Taču pēc tam Krievijas karaspēks saveda lidlaukā jaunus helikopterus.

Vismaz divas reizes Čornobajivkā tika likvidētas augsta ranga krievu militārpersonas, tai skaitā Krievijas 8.armijas komandieris ģenerālleitnants Andrejs Mordvičovs.

Bruņoto spēku ģenerālštābs arī norādījis, ka Krievijas karavīri nevēlas doties uz Čornobajivku, tādēļ tiem tiekot melots, stāstot, ka tur viņi tikai aizstāvēsies nevis dosies uzbrukumā.

20:55 Krievu okupanti Mariupolē pabeiguši sabombardētā Dramatiskā teātra drupu novākšanu un aizveduši bojāgājušo līķus, piektdien “Telegram” kanālā pavēstījis Mariupoles mēra padomnieks Petro Andrjuščenko, piebilstot, ka nekad vairs nebūs iespējams uzzināt, cik cilvēku tika nogalināti.

Krievijas kara aviācija 16.martā sabombardēja Mariupoles Dramatisko teātri. Kā stāsta aculiecinieki, bombardēšanā dzīvību zaudēja aptuveni 300 mierīgo iedzīvotāju, kas teātrī centās patverties no Krievijas uzbrukuma.

“Šodien iebrucēji pabeidza Dramatiskā teātra drupu aizvešanu un līķu izvešanu. Tehnika tika aizvākta, zona atvērta,” pavēstīja Andrjuščenko.

“Tagad mēs nekad neuzzināsim, cik daudz Mariupoles civiliedzīvotāju patiesībā gāja bojā Krievijas bumbas sprādzienā Dramatiskajā teātrī,” viņš piebilda.

Bojāgājušo līķi aizvesti uz Manhušas ciemu, kur sagāzti masu kapā.

17:45 Situācija karadarbības zonā joprojām ir saspringta un liecina par turpmāku eskalāciju, piektdien paziņojis Ukrainas Aizsardzības ministrijas pārstāvis Oleksandrs Motuzjaniks.

“Situācija karadarbības rajonā joprojām ir saspīlēta un ir pazīmes par turpmāku saasināšanos. Krievijas okupācijas karaspēks veic intensīvu apšaudi visā saskares līnijā un mēģina ar artilēriju trāpīt dziļi Ukrainas karaspēka aizsardzībā,” paziņoja Motuzjaniks.

Sevišķi tas attiecas uz Doneckas apgabalu un Slovjanskas virzienu.

Iebrucēji koncentrē spēkus ieņemto pozīciju noturēšanai, izlūkošanai, pozīciju inženiertehniskajai nostiprināšanai, kā arī mēģina papildināt ieroču, kara tehnikas, munīcijas, un degvielas krājumus. Turklāt viņi cenšas uzlabot savu taktisko stāvokli noteiktos virzienos, ziņoja Motuzjaniks.

Saskaņā ar Ukrainas Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju Krievijas karaspēks vēlas aplenkt Ukrainas armiju Lisičanskas un Severodoneckas rajonā.

17:20 No Krievijas karaspēka ielenktās Mariupoles rūpnīcas “Azovstaļ” smagi ievainotie ukraiņu karavīri evakuēti, lai tos vēlāk apmainītu pret krievu gūstekņiem, piektdien norādījis Ukrainas Nacionālās gvardes atsevišķās īpašo uzdevumu vienības “Azov” komandieris majors Deniss Prokopenko.

Augstākā militārā vadība deva pavēli glābt garnizona karavīru dzīvības un apturēt pilsētas aizsardzību. Par spīti smagajām kaujām, riņķa aizsardzībai un krājumu trūkumam, mēs pastāvīgi norādījām uz trim mums svarīgiem nosacījumiem – civiliedzīvotājiem, ievainotajiem un mirušajiem, raksta Prokopenko.

“Mums izdevās evakuēt civiliedzīvotājus, smagi ievainotie saņēma nepieciešamo palīdzību – viņi tika evakuēti ar sekojošu apmaiņu un nogādāšanu Ukrainas kontrolētajā teritorijā. Runājot par bojāgājušajiem varoņiem, process turpinās. Un ceru, ka tuvākajā laikā tuvinieki un visa Ukraina varēs ar godu apbedīt savus varoņus,” piebildis Prokopenko, runājot par karavīru evakuācijas gaitu.

17.maijā Ukraina uzsāka operāciju karavīru glābšanai no “Azovstaļ”. Taču pagaidām Ukrainas Aizsardzības ministrija neatklāj sīkāku informāciju par ievainoto Ukrainas militārpersonu evakuāciju no rūpnīcas teritorijas Mariupolē.

Krievijas mediji ziņo, ka kaujinieki nosūtīti ārstēšanai uz Krievijas okupētajām Ukrainas teritorijām.

Tikmēr Krievijas Valsts dome draud iekļaut “Azov” Krievijā aizliegto “teroristisko” organizāciju sarakstā, lai Mariupoles aizstāvjus varētu tiesāt.

“Azov” komandiera vietnieks Svjatoslavs Palamars video vēstījumā norādījis, ka Ukrainas aizstāvji joprojām atrodas “Azovstaļ” un operācija turpinās, bet sīkāku informāciju viņš nevarot atklāt.

14:06 Krievijas karaspēka intensīvi apšaudītajā Luhanskas apgabala Severodoneckā bumbu patvertnēs slēpjas 15 000 iedzīvotāju, pavēstīja pilsētas administrācijas vadītājs Oleksandrs Strjuks.

“Krievi Severodonecku apšauda ļoti jaudīgi. Bumbu patvertnēs paliek līdz 15 000 iedzīvotāju,” sacīja amatpersona.

Visiem mobilo sakaru torņiem pilsētā pārtraukta elektroapgāde.

“70% daudzstāvu ēku sagrautas vai tām nodarīti postījumi, daudzas no tām ir jānojauc un jāuzceļ jaunas,” norādīja administrācijas vadītājs.

Ukrainas Bruņoto spēku Ģenerālštābs vēsta, ka ienaidnieks izvērsis uzbrukuma operāciju Lisičanskas un Severodoneckas rajonos.

14:06 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz piektdienas rītam sasnieguši aptuveni 28 700 karavīru, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš iebrukuma sākuma Krievijas spēki zaudējuši 1263 tankus, 3090 bruņutransportierus, 596 lielgabalus, 200 daudzstobru reaktīvos mīnmetējus, 93 zenītartilērijas iekārtas, 204 lidmašīnas, 168 helikopterus, 2162 automobiļus un autocisternas, 13 kuģus un ātrlaivas, 460 bezpilota lidaparātus, 43 specializētās tehnikas vienības un 103 spārnotās raķetes.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

10:45 Jaunas liecības un videomateriāli, ko ieguvis ASV laikraksts “New York Times” (NYT), ļauj secināt, ka Krievijas karavīri okupētajā Kijivas apgabala Bučā nogalinājuši, izpildot patvaļīgu nāvessodu, vismaz astoņus ukraiņu vīriešus, ceturtdien pavēstīja laikraksts.

Pirmajā 4.martā uzņemtajā novērošanas kameru ierakstā redzams, kā ar šaujamieročiem bruņoti Krievijas karavīri ved deviņus ukraiņu gūstekņus. Viņu vidū ir arī vīrietis spilgti zilā jakā. Laikraksts norāda, ka šis video ir skaidrs pierādījums tam, ka šie cilvēki dažas minūtes pirms nogalināšanas atradušies Krievijas karavīru apsardzībā.

Video no drona, kas uzņemts nākamajā dienā 5.martā, bija pirmā vizuālā liecība, kas apstiprināja aculiecinieku liecības, norāda laikraksts.

Tajā redzami līķi, kas guļ zemē pie biroju ēkas Jablonskas ielā 144, bet viņiem līdzās sardzē stāv divi Krievijas karavīri. Līķu vidū skaidri saskatāma spilgti zila jaka.

Līdz 4.maijam Ukrainas likumsargi bija atraduši un identificējuši 1235 Kijivas apgabalā bojāgājušo līķus. Pagaidām nav identificēti 282 līķi. Vairums cilvēku nogalināti ar šaujamieročiem.

Pasaule par mierīgo iedzīvotāju masu slaktiņu Bučā uzzināja 2.aprīlī.

Tad žurnālisti un Ukrainas karavīri iegāja no Krievijas okupantiem atbrīvotajā pilsētā un ieraudzīja pilsētas ielas, kas bija kā nosētas ar līķiem. Dažiem rokas bija sasietas uz muguras, citi saņēmuši lodi pakausī.

Vietējie iedzīvotāji žurnālistiem stāstīja, ka Krievijas karavīri nošāvuši arī nejaušus garāmgājējus, izlaupījuši mājas, nav ļāvuši iedzīvotājiem pilsētu pamest.

05:50 Krievijas uzsāktā kara dēļ no Ukrainas uz ārvalstīm ir devušies vairāk nekā 6,2 miljoni bēgļu, paziņoja Ukrainas iekšlietu ministra vietniece Mērija Akopjana starptautiskā konferencē “ES solidaritāte ar Ukrainu: no kara bēgošo cilvēku aizsardzība”.

“Saskaņā ar pēdējiem datiem, vairāk nekā 6 miljoni 200 tūkstoši (6 223 821) ukraiņu ir bēguši no kara, un vairāk nekā 5 miljoni (5 358 079) aizbraukuši uz Eiropas Savienības (ES) valstīm. Vislielākais skaits cilvēku (3 357 984) aizbraukuši uz Poliju, un vismaz puse no viņiem ir tur palikusi. Vairāk nekā 1,2 miljoni Ukrainas pilsoņu jau ir reģistrējušies pagaidu aizsardzībai ES valstīs,” informēja ministra vietniece.

Viņa sacīja, ka tas ir diezgan nopietns slogs Eiropas valstīm. Kā piemēru Iekšlietu ministrija minēja situāciju Čehijā, kur pagaidu uzturēšanās vīzas saņēmuši 344 tūkstoši ukraiņu, kas skaitliski atbilst trim procentiem no Čehijas iedzīvotāju skaita.

Akopjana uzsvēra, ka masveida migrācijas procesu dēļ eksistē augsts cilvēku tirdzniecības risks. Ukrainas pilsoņi, kas bija spiesti atstāt valsti Krievijas pilna apjoma iebrukuma dēļ, saskaras ar risku kļūt par cilvēku tirdzniecības upuriem. Pirmām kārtām pastāv augsta iespējamība, ka piespiedu pārceļotāji varētu tikt ievilkti noziedzīgā darbībā vai darba ekspluatācijā, atzīmēja Akopjana.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz