Svētdiena, 2. oktobris Skaidris, Ilma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 20. septembris

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 20. septembris
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
20.09.2022 00:02

LETA

Jaunākā informācija:

17:10 Krievijas parlamenta apakšpalāta otrdien apstiprinājusi likumprojektu, kas paredz bargākus sodus karavīriem par savu pienākumu nepildīšanu.

Labojumi Krievijas Kriminālkodeksā paredz bargus sodus par pavēļu nepildīšanu, dezertēšanu un padošanos ienaidniekam.

Likumprojekts vēl jāapstiprina parlamenta augšpalātā un jāparaksta prezidentam Vladimiram Putinam.

Saskaņā ar likumprojektu par dezertēšanu mobilizācijas vai karastāvokļa laikā paredzēts sods līdz desmit gadiem cietumā. Pašreiz par to paredzēts piecu gadu cietumsods.

Arī karavīriem, kas brīvprātīgi padosies ienaidniekiem, paredzēts līdz desmit gadiem ilgs cietumsods. Karavīriem, kas tiks notiesāti par laupīšanu, varēs tikt piemērots 15 gadu cietumsods.

Līdz desmit gadiem ilgs cietumsods paredzēts arī tiem karavīriem, kas atteiksies doties kaujā vai pildīt virsnieku pavēles.

Mediji ziņojuši, ka Krievijas karavīri Ukrainā vairākos gadījumos atteikušies doties kaujā un mēģinājuši atvaļināties no armijas.

Atšķirībā no Ukrainas, kas veica plašu mobilizāciju ar mērķi sasniegt viena miljona karavīru lielu aktīvo militāro spēku, Krievija ir turpinājusi paļauties uz ierobežotu brīvprātīgo kontingentu.

Vairāki Krievijas politiķi aicinājuši izsludināt mobilizāciju, bet Kremlis līdz šim noraidījis šādu soli.

15:46 Pašpasludinātās “Luganskas tautas republika” un “Doneckas tautas republika” otrdien paziņoja, ka 23.-27.septembrī rīkos referendumu par reģionu iekļaušanu Krievijas sastāvā.

Par to paziņoja pašpasludināto “republiku” vadoņi Leonīds Pasečņiks un Deniss Pušiļins.

Par referendumu 23.-27.septembrī paziņojusi arī Krievijas spēku okupētās Hersonas daļas okupācijas administrācija.

Arī okupētās Zaporižjas daļas okupācijas vara paziņojusi par referendumu 23.-27.septembrī.

Ukrainas prezidenta biroja vadītājs Andrijs Jermaks “referendumu” rīkošanu nodēvēja par naivu šantāžu.

“Naiva šantāža ar draudiem un šausmu stāstiem par “referendumiem”, “mobilizāciju” no tiem, kas prot karot tikai ar bērniem un civiliedzīvotājiem. Tā izskatās bailes no sakāves,” savā “Telegram” kanālā raksta Jermaks.

“Ienaidnieks baidās, primitīvi manipulē. Ukraina atrisinās Krievijas jautājumu. Apdraudējumu var novērst tikai ar spēku,” viņš piebilda.

Kā pavēstījis Luhanskas apgabala kara administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs, ja Krievija sarīkos pseidoreferendumu, tas pavērs ceļu vispārējās mobilizācijas izsludināšanai Krievijā.

“Okupanti var sarīkot viltus “referendumu”, uz ātru roku kaut ko salipināt, atzīt “rezultātus”. Atbilstoši šiem rezultātiem viņi visi gribēs iestāties Krievijas sastāvā,” “Radio Brīvība” sacīja apgabala vadītājs.

“Un tad uz laiku okupētā Ukrainas Luhanskas apgabala deokupācija no Krievijas skatupunkta būs “tiešs uzbrukums Krievijai”, un tas dos iespēju rīkot vispārējo mobilizāciju, pieteikt karu. Jo [šobrīd] ar mobilizāciju viņiem ir lielas problēmas. Savākt cilvēkus normālā skaitā viņi nespēj,” skaidroja Haidajs.

Pārvaldes struktūras Krievijas okupētajos Doneckas un Luhanskas apgabalos – tā dēvētās sabiedriskās palātas – pirmdien aicināja reģionos nekavējoties rīkot referendumus par pievienošanos Krievijai.

Vienlaikus Ukrainas aizstāvji turpina pretuzbrukumu no Harkivas apgabala Luhanskas apgabalā.

Luhanskas apgabalā ir atbrīvoti vien daži ciemi, bet Haidajs uzskata, ka situācija drīzumā var mainīties.

10:56 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz otrdienas rītam sasnieguši 54 810 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Diennakts laikā iznīcināti 160 iebrucēji, notriekta viena lidmašīna un pieci droni.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 2216 tankus, 4724 bruņutransportierus, 1323 lielgabalus, 318 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 168 zenītartilērijas iekārtas, 252 lidmašīnas, 217 helikopterus, 925 bezpilota lidaparātus, 239 spārnotās raķetes, 3587 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 125 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

08:58 Ja Krievija okupētajā Ukrainas Luhanskas apgabalā rīkos pseidoreferendumu, tas pavērs ceļu vispārējās mobilizācijas izsludināšanai Krievijā, uzskata Luhanskas apgabala kara administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

“Okupanti var sarīkot viltus “referendumu”, uz ātru roku kaut ko salipināt, atzīt “rezultātus”. Atbilstoši šiem rezultātiem viņi visi gribēs iestāties Krievijas sastāvā,” “Radio Brīvība” sacīja apgabala vadītājs.

“Un tad uz laiku okupētā Ukrainas Luhanskas apgabala deokupācija no Krievijas skatupunkta būs “tiešs uzbrukums Krievijai”, un tas dos iespēju rīkot vispārējo mobilizāciju, pieteikt karu. Jo [šobrīd] ar mobilizāciju viņiem ir lielas problēmas. Savākt cilvēkus normālā skaitā viņi nespēj,” skaidroja Haidajs.

Pārvaldes struktūras Krievijas okupētajos Doneckas un Luhanskas apgabalos – tā dēvētās sabiedriskās palātas – pirmdien aicināja reģionos nekavējoties rīkot referendumus par pievienošanos Krievijai.

Vienlaikus Ukrainas aizstāvji turpina pretuzbrukumu no Harkivas apgabala Luhanskas apgabalā.

Luhanskas apgabalā ir atbrīvoti vien daži ciemi, bet Haidajs uzskata, ka situācija drīzumā var mainīties.

08:58 Ukrainas Hersonas apgabala varas iestādes aicina no okupācijas atbrīvoto apdzīvoto vietu iedzīvotājus evakuēties uz ziemas periodu, dodoties uz Aizkarpatu, Hmeļnickas un Žitomiras apgabaliem.

Šādu ieteikumu sociālajā tīklā “Facebook” ievietojis Hersonas apgabala kara administrācijas vadītājs Jaroslavs Januševičs, ņemot vērā situāciju, kas izveidojusies atbrīvotajās apdzīvotajās vietās.

Viņš atzīmēja, ka tas īpaši attiecas uz ģimenēm ar bērniem un personām ar samazinātu mobilitāti.

Pēc paziņojuma par nodomu evakuēties speciālisti noformēs pieteikumu un iepazīstinās ar pārcelšanās detaļām. 

Ir ziņots, ka Krievijas artilērija apšauda Hersonas apgabala mierīgos iedzīvotājus un civilo infrastruktūru gar visu frontes līniju.

08:57 Ukrainas Bruņotie spēki valsts dienvidos pirmdien iznīcināja okupantu alternatīvas pārceltuves pār Dņepras upi un liellaivu ar okupantu karavīriem un tehniku. Pavisam dienas laikā tika likvidēti 90 Krievijas karavīri, 26 tehnikas vienības, munīcijas noliktava un divi droni, paziņoja Operatīvā pavēlniecība “Dienvidi”.

“Mēģinājumi ierīkot alternatīvas pārceltuves pār Dņepru Nova Kahovkas un Kozackes rajonā neguva panākumus. Pārceltuves ierīkošana neizturēja uguns kontroli un apstājās. Liellaivai, kas bija piekrauta ar bruņojumu, tehniku un personālsastāvu, trāpīja ieroču uguns un tā papildināja okupantu zemūdens floti,” teikts pavēlniecības ziņojumā sociālajā tīklā “Facebook”.

Ienaidnieks mēģināja veikt trieciena darbības ar motorizēto strēlnieku vada spēkiem Davidivbridas-Bilohirkas virzienā, bet Ukrainas spēki to laikus pamanīja un apturēja ar artilērijas uguni.

Dienas gaitā pretinieks arī turpināja apšaudīt Ukrainas pozīcijas gar frontes līniju, veicot trīs aviācijas un trīs raķešu triecienus. Dņipropetrovskas apgabala Krivijrihas rajonā ienaidnieks turpināja veikt raķešu triecienus pret kritisko infrastruktūru, bet tajos nebija upuru. 

Pirmdienas vakarā Krievijas karaspēks apšaudīja Mikolajivas apgabala Baštankas rajonu ar zalvju uguns sistēmas “Smerč” reaktīvajiem šāviņiem un zenītraķešu sistēmām S-300, nodarot postījumus atklātām vietām un lauksaimniecībai, bet cilvēku upuru nebija.

Ukrainas Bruņoto spēku aviācija deva 15 triecienus ienaidniekam, iznīcinot divus izlūkošanas dronus “Orlan-10” un “Orlan-30”. Raķešu artilērijas apakšvienības apšaudīja ienaidnieka dzīvā spēka un tehnikas rezervju koncentrācijas vietas Berislavas, Heničeskas, Kahovkas un Hersonas rajonos, kā arī tiltus un alternatīvas pārceltuves – pontonus un liellaivas.

“Apstiprinātie ienaidnieka zaudējumi ir 90 rašistu, trīs tanki, astoņas citas autobruņutehnikas vienības, trīs haubices “Msta-B” un “Msta-S”, četras pašgājējas haubices “Akacija”, divi pašgājēji lielgabali “Giacint-S”, sešas reaktīvās zalvju uguns sistēmas “Grad” un ienaidnieka munīcijas noliktava,” uzsvēra pavēlniecība.

Vājinoties vētrai Melnajā jūrā, ienaidnieka kuģu grupējums palielinājās līdz 10 kuģiem, kas turpina slapstīties Krimas piekrastē. Šajā grupējumā ir trīs virszemes raķeškuģi ar 24 spārnotajām raķetēm “Kalibr” un trīs lielie desanta kuģi.

08:57 Ukrainas IT armija ir uzlauzusi Krievijas algotņu formējuma “Vagner” vietni, pirmdien paziņoja Ukrainas digitālās transformācijas ministrs Mihailo Fedorovs.

“Visi algotņu personas dati ir pie mums! Katru bendi, slepkavu un izvarotāju gaida bargs sods. Atriebība ir neizbēgama!” atzīmēja ministrs.

Krievijas Rostovas apgabalā pēdējā laikā pie augstskolām ir parādījušies sludinājumi, kuros “Vagner” vervē studentus karam pret Ukrainu. 

Iepriekš bija ziņots, ka bēdīgi slavenais krievu uzņēmējs Jevgeņijs Prigožins divās ieslodzījumu vietās Rostovas apgabalā karam pret Ukrainu savervējis tūkstoti cietumnieku. Prigožins ieslodzījuma vietas apmeklējis kopā ar privātā militārā uzņēmuma “Vagner” vadītāju Dmitriju Utkinu.

Kļuva arī zināms, ka Prigožins karam pret Ukrainu savervējis maniaku kanibālu, kurš izcieta sodu kādā cietumā Saratovas pilsētā.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz