Svētdiena, 2. oktobris Skaidris, Ilma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 24. jūlijs

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 24. jūlijs
Foto: EPA/ Sergey Kozlov
Foto: EPA/ Sergey Kozlov
24.07.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

20:09 Krievijas Ārlietu ministrijas preses sekretāre Marija Zaharova un Krievijas Aizsardzības ministrija svētdien sniegušas komentārus par sestdien notikušo raķešu triecienu Odesas ostai, kas pasaulē izraisīja plašu rezonansi un apsūdzības, ka Krievija grauj vienošanos par Ukrainas labības izvešanu no ostas.

Maskavas oficiālie pārstāvji atzīst, ka triecienu veikuši Krievijas karavīri, tomēr uzstāj, ka mērķis esot bijuši militāri objekti.

Zaharova savā “Telegram” kanālā apgalvoja, ka ar raķetēm “Kalibr” veikts trieciens Ukrainas karakuģim.

Krievijas Aizsardzības ministrija komentējusi triecienu vairāk nekā diennakti pēc pēc tā veikšanas.

“Odesas jūras ostā kuģu remonta rūpnīcas teritorijā ar augstas precizitātes raķetēm iznīcināts Ukrainas karakuģis un raķešu “Harpoon” noliktava,” teikts ministrijas paziņojumā.

Iepriekš Krievijas raidsabiedrības VGTRK žurnālists un Valsts domes deputāts Jevgēņijs Popovs britu raidsabiedrībai BBC sacīja, ka Krievijas trieciena mērķis bijušas raķešu sistēmas, kas atbilstoši viņa teiktajam bijušas ostā.

Tiesa gan, Popovs neko neminēja par kuteri, bet Zaharova – par raķešu sistēmām.

Turcijas aizsardzības ministrs Hulusi Akars vēl pirms pēdējiem Maskavas paziņojumiem sacīja – Krievijas puse viņam apgalvojusi, ka tai ar triecienu nav nekāda sakara.

Atbilstoši Ukrainas puses ziņotajam sestdien raķešu trieciena rezultātā cietusi ostas infrastruktūra, ostā izraisījies ugunsgrēks.

Par to, ka būtu iznīcināts kuteris vai raķešu sistēmas, Ukrainas puse neko nemin.

17:44 Ukrainas Hersonas apgabals, ko Krievijas karaspēks ieņēma pilna mēroga kara sākumā, tiks atbrīvots līdz septembrim, svētdien sacīja Hersonas apgabala gubernatora palīgs Serhijs Hlans.

“Mēs varam apgalvot, ka Hersonas apgabals pavisam noteikti tiks atbrīvots līdz septembrim, un okupantu plāni cietīs neveiksmi ,” intervijā Ukrainas televīzijai sacīja amatpersona.

Ukrainas armija, ko iedrošinājuši no Rietumiem saņemtie tālas darbības artilērijas ieroči, pēdējo nedēļu laikā Hersonas apgabalā okupantiem atkarojusi vairākus apvidus.

“Mēs varam teikt, ka kaujas laukā ir noticis pagrieziena punkts. Mēs redzam, ka Ukrainas Bruņotie spēki pašās pēdējās militārajās operācijās gūst pārsvaru,” sacīja Hlans.

“Mēs varam teikt, ka mēs pārejam no aizsardzības uz pretuzbrukuma darbībām,” viņš piebilda.

Krievijas karaspēks ieņēma apgabala centru Hersonu 3. martā. Tā bija pirmā lielā pilsēta, kas krita Maskavas rokās pēc tam, kad Krievija 24. februārī bija sākusi pilna mēroga karu pret Ukrainu.

Ukrainas lauksaimniecībai svarīgais reģions atrodas līdzās Krimas pussalai, ko Krievija okupēja un anektēja jau 2014.gadā.

17:03 ASV un to sabiedrotie varētu piegādāt Ukrainai 25 līdz 30 zalvju sistēmas HIMARS un to analogus, intervijā “Radio Brīvība/Radio Brīvā Eiropa” sacīja ASV Pārstāvju palātas bruņoto spēku komitejas priekšsēdētājs Adams Smits.

Viņš kopā ar vairākiem citiem kongresmeņiem apmeklēja Kijivu un sestdien tikās ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski.

Ukrainas prezidenta biroja vadītājs  Andrijs Jermaks apstiprināja, ka sarunas bijušas par bruņojuma piegādēm, arī zalvju sistēmām.

“Mēs esam gatavi dot Ukrainai tik daudz HIMARS iekārtu, cik varam,” uzsvēra Smits. 

Viņš norādīja, ka 50 šādu iekāru piegāde diez vai ir iespējama, bet 25-30 skaits ir visai reāls.

Runa ir par amerikāņu iekārtām, kā arī analoģiskām MLRS sistēmām no Lielbritānijas un citām NATO valstīm.

Iepriekš Ukrainas aizsardzības ministrs Oleksijs Rezņikovs sacīja, ka Ukrainai aizsardzībai nepieciešamas 50 šādas iekārtas, bet uzbrukumam – 100.

Pašlaik ASV Ukrainai piegādājušas 12 HIMARS sistēmas, bet solījušas piegādāt vēl četras. Piegādātas arī vairākas MLRS sistēmas.

Izmantojot HIMARS iekārtas, pēdējo nedēļu laikā Ukrainas spēki veikuši vairākus triecienus Krievijas spēku aizmugurē. Atbilstoši ASV aplēsēm Ukraina iznīcinājusi vairāk nekā 100 augstvērtīgu Krievijas mērķu. 

Krievijas teritorijā triecieni nav veikti.

Pentagons arī norādījis, ka Ukrainai tiek nodrošināta HIMARS munīcija ar darbības rādiusu līdz 80 kilometriem, nevis raķetes, kas var sasniegt mērķus 300 kilometru attālumā.

13:57 Krievijas-Ukrainas karš varētu beigties ātrāk, ja Rietumi Ukrainai nodrošinātu tālas darbības raķetes amerikāņu sistēmām HIMARS, svētdien tviterī norādīja Ukrainas prezidenta biroja padomnieks Mihailo Podoļaks.

“Vienkārša loģika: jo tālāk lidos HIMARS raķetes (100+ kilometru), jo ātrāk beigsies karš. Mazāki zaudējumi mierīgo iedzīvotāju vidū, mazāks ekonomiskais spiediens uz Eiropu, mazāka Krievijas migrācijas un pārtikas šantāža. HIMARS – lielisks krievu augstprātības “izslēdzējs”,” skaidroja Podoļaks.

Šobrīd Ukrainas Bruņotie spēki triecieniem Krievijas pozīcijām izmanto raķetes, kas spēj sasniegt mērķus 80 kilometru attālumā.

ASV jau piegādājušas Ukrainai 12 HIMARS sistēmas un šonedēļ paziņoja par nodomu nodot vēl četras sistēmas.

Iepriekš tika ziņots, ka ASV un sabiedrotie plāno Ukrainai nodrošināt vairāk nekā 20 šādu sistēmu.

11:52 Krievijas armija svētdienas rītā Ukrainā apšaudījusi Hmeļņickas apgabalu un Mikolajivu, pavēstīja Ukrainas amatpersonas.

Par objektu apšaudīšanu Hmeļņickas apgabalā, Ukrainas rietumos, pavēstīja apgabala administrācijas vadītājs Serhijs Hamalijs. Nostrādājušas pretgaisa aizsardzības sistēmas. Ziņu par postījumiem un upuriem nav.

Kārtējai apšaudei pakļauta Mikolajiva. Atbilstoši provizoriskajām ziņām apšaudītas noliktavas.

Vēl pirms tam pilsētā apšaudē ievainoti trīs mierīgie iedzīvotāji. Apšaudīti dzīvojamo namu kvartāli pilsētas dienvidos.

Ukrainas Bruņotie spēki rīta kopsavilkumā par situāciju frontēs ziņo par kaujām Doneckas apgabalā, konkrēti Bahmutas virzienā.

Krievijas spēkiem izdevies ieņemt Vuhlehirskas termoelektrostaciju.

Krievijas kanālos ziņapmaiņas platformā “Telegram” publicēti kadri, kuros redzams, kā Krievijas spēki apšauda Kostjantiņivku. Ukrainas puse to pagaidām nav komentējusi.

ASV Kara studiju institūts (ISW) savā ziņojumā norāda, ka pēdējās nedēļas laikā Krievijas armijas artilērijas apšaužu intensitāte Doneckas apgabalā mazinājusies.

Eksperti to saista ar Ukrainas karavīru sekmīgajām darbībām, arī raķešu sistēmu HIMARS izmantošanu.

Ukrainas karavīri gatavojas vai arī jau sākuši pretuzbrukumu Hersonas apgabalā. Tiesa gan, informācija par tur notiekošo atklātajos avotos ir stipri pieticīga, norāda ISW.

Viena no pazīmēm, ka tiek gatavots uzbrukums, ir stratēģiski svarīga Dņepras tilta apšaude Krievijas okupētajā Hersonas apgabala daļā.

09:52 Krievu okupantu Ukrainas dienvidos Zaporižjas un Hersonas apgabalos izveidoto varasiestāžu vadītāji parakstījuši rīkojumus par vēlēšanu komisiju izveidošanu, sestdien vēsta “Radio Brīvība”.

Komisijas tiek veidotas arī tāpēc, lai rīkotu referendumus par apgabalu iestāšanos Krievijas sastāvā.

Krievijas mediji iepriekš, atsaucoties uz saviem avotiem, vēstīja, ka referendumi okupētajās teritorijās var notikt jau rudenī.

Tiesa gan, nav skaidrs, uz kāda pamata tie tiks rīkoti.

Krievijas varas institūciju pārstāvji šādus plānus nav ne apstiprinājuši, nedz nolieguši, apgalvojot, ka Krievijas ieņemto teritoriju iedzīvotāji paši ir tiesīgi lemt par savu likteni.

Kā šonedēļ apliecināja Baltā nama pārstāvis, Vašingtona seko līdzi Krievijas plāniem anektēt daļu Ukrainas teritorijas un brīdina, ka šādi centieni Maskavai nepaliks bez sekām.

Okupantu pārstāvji sestdien paziņoja, ka tiek veidota Zaporižjas apgabala tā dēvētā valdība. Par tās nominālo vadītāju izsludināts Krievijas pilsonis, bijušais Krievijas Vologdas apgabala gubernatora vietnieks Antons Koļcovs.

Iepriekš tika izziņots, ka okupētā Hersonas apgabala “valdības” vadītāja amatam izraudzīts bijušais Krievijas Kaļiņingradas apgabala gubernatora vietnieks.

Krievijas karaspēks kontrolē teju visu Hersonas apgabala teritoriju, arī apgabala centru Hersonu.

Krievu kontrolē atrodas arī aptuveni 60% Zaporižjas apgabala, tiesa gan, pati Zaporižja joprojām ir Ukrainas kontrolē.

Ukrainas varasiestāžu pārstāvji sola, ka visas okupētās teritorijas tiks atbrīvotas.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz