Piektdiena, 7. oktobris Daumants, Druvvaldis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 29. jūnijs

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 29. jūnijs
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
29.06.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

19:28 Gūstekņu apmaiņas rezultātā Ukrainā atgriezušies 144 karavīri, tai skaitā vairāki desmiti Mariupoles rūpnīcas “Azovstaļ” aizstāvji, trešdien paziņojis Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenais izlūkošanas direktorāts.

“Šī ir lielākā apmaiņa kopš pilna mēroga Krievijas iebrukuma sākuma. No 144 atbrīvotajiem 95 ir “Azovstaļ” aizstāvji,” vietnē “Telegram” paziņoja Galvenais izlūkošanas direktorāts.

Kur un kad apmaiņa notikusi, direktorāts neatklāja. Nav arī zināms, cik gūstekņi tika atdoti Krievijai.

Direktorāts piebilda, ka 43 no atbrīvotajiem karavīriem ir no Ukrainas Nacionālās gvardes atsevišķās īpašo uzdevumu vienības “Azov”.

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24.februārī Maskava un Kijiva veikušas vairākas gūstekņu apmaiņas. Iepriekšējā notika otrdien, kad Ukraina atguva 17 gūstekņus.

17:35 Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis trešdien aicinājis NATO valstu līderus piegādāt Ukrainai modernus ieročus un sniegt finansiālo palīdzību cīņā ar Krieviju.

“Mums ir jāsalauž Krievijas artilērijas priekšrocības (..). Mums ir vajadzīgas daudz modernākas sistēmas, moderna artilērija,” NATO samitā Madridē ar videozvana starpniecību sacīja Zelenskis.

Viņš piebilda, ka finansiāla palīdzība nav mazāk svarīga kā palīdzība ar ieročiem.

“Krievija joprojām katru dienu saņem miljardus un tērē tos karam. Mums ir vairāku miljardu dolāru deficīts, mums nav naftas un gāzes, lai to segtu,” sacīja Zelenskis, piebilstot, ka Ukrainai aizsardzībai nepieciešami aptuveni pieci miljardi dolāru mēnesī.

Viņš arī aicināja piemērot Krievijai sankcijas, kas liegtu tai finansēt karu.

Sodot Krieviju par iebrukumu Ukrainā, Vašingtona un Brisele ir piemērojušas bezprecedenta sankcijas.

ASV un Kanāda, kas ir daudz mazāk atkarīgas no Krievijas energoresursu piegādēm nekā Eiropa, aizliegušas importēt Krievijas naftu.

Eiropas Savienība (ES) nolēmusi aizliegt Krievijas naftu pakāpeniski.

17:34 Ukrainas sabiedroto izveidotā sankciju darba grupa kopš kara sākuma panākusi, ka tiek iesaldēti Krievijas elites un centrālās bankas finanšu resursi vairāk nekā 330 miljardu ASV dolāru (313 miljardu eiro) apmērā.

Krievijas elites, pilnvaroto un oligarhu darba grupa (REPO) paziņoja, ka viņi nobloķējuši Krievijas oligarhu un amatpersonu aktīvus par kopumā 30 miljardiem ASV dolāru un imobilizējuši 300 miljardus dolāru, kas piederēja Krievijas centrālajai bankai.

Grupa ir arī aizturējusi vismaz piecas luksusa jahtas un iesaldējusi greznus nekustamos īpašumus, kas pieder Krievijas miljardieriem.

“Kopā mēs nodrošināsim, ka mūsu sankcijas turpinās radīt Krievijai izmaksas par tās neizprovocēto un nepārtraukto agresiju Ukrainā,” teikts REPO paziņojumā, ko izplatījusi ASV Finanšu ministrija.

REPO tika izveidota 17.martā, trīs nedēļas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, lai palielinātu ekonomisko spiedienu uz Maskavu. Grupā ietilpst augsta ranga finanšu un tieslietu amatpersonas no ASV, Austrālijas, Francijas, Kanādas, Vācijas, Japānas, Itālijas, Lielbritānijas un Eiropas Komisijas (EK).

Grupa ir mērķtiecīgi strādājusi pie tā, lai arestētu Putinam pietuvinātu Krievijas miljardieru jahtas un luksusa īpašumus. Grupa strādā arī pie Maskavas izolēšanas globālajā finanšu sistēmā, apgrūtinot Kremlim savas naudas izmantošanu globālajos tirgos.

REPO izdevies ierobežot Maskavas iespējas iegūt modernas tehnoloģijas.

Svētdien Lielbritānija, Kanāda, Japāna un ASV kopīgi paziņoja, ka aizliegs zelta iegādi no Krievijas, lai neļautu Krievijai un tās magnātiem izmantot zeltu, lai izvairītos no sankcijām.

“REPO darbs vēl nav pabeigts. Mēs turpinām palielināt Krievijai kara izmaksas,” solīja darba grupa.

17:32 NATO līderi trešdien samitā Madridē nosodījuši Krievijas brutālo agresiju Ukrainā un solījuši lielāku atbalstu Kijivai.

“Krievijas šausminošā nežēlība ir izraisījusi milzīgas cilvēku ciešanas un masveida pārvietošanos, nesamērīgi ietekmējot sievietes un bērnus,” teikts NATO līderu paziņojumā.

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs samitā Madridē paziņoja, ka sabiedrotie ir gatavi ilgi atbalstīt Ukrainu, un palielinās tā dēvēto neletālo militāro palīdzību, tai skaitā palīdzēs apmācīt Ukrainas karavīrus lietot modernos Rietumu ieročus.

“Ukraina var uz mums paļauties tik ilgi, cik nepieciešams,” paziņoja Stoltenbergs.

17:30 NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs samitā Madridē paziņojis, ka sabiedrotie ir gatavi ilgi atbalstīt Ukrainu.

“Kari ir neparedzami, bet mums ir jābūt gataviem ilgam ceļam,” sacīja Stoltenbergs.

Jautāts, kad Ukraina potenciāli varētu pievienoties NATO, Stoltenbergs nedeva skaidru atbildi, bet norādīja, ka alianses durvis ir atvērtas.

Viņš sacīja, ka pašreiz uzsvars tiek likts uz Ukrainas atbalstu kaujaslaukā, jo Ukraina ne tikai cīnās par savu neatkarību, bet arī par vērtībām, kas nozīmīgas NATO, tai skaitā suverenitāti, teritoriālo integritāti un drošību.

Stoltenbergs pavēstīja, ka Ukraina saņems no NATO valstīm drošas komunikācijas iekārtas, degvielu, medicīnas preces, bruņuvestes, aprīkojumu, lai veiktu atmīnēšanu un reaģētu uz ķīmiskajiem un bioloģiskajiem draudiem un simtiem portatīvu pretdronu sistēmu.

Tas palīdzēs Ukrainai pāriet no padomju laika militārā aprīkojuma uz modernu aprīkojumu, kādu izmanto NATO valstis.

12:10 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz  trešdienas rītam sasnieguši aptuveni 35 450 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī Krievija zaudējusi 1572 tankus, 3720 bruņutransportierus, 781 lielgabalu, 246 daudzstobru reaktīvos mīnmetējus, 103 zenītartilērijas iekārtas, 217 lidmašīnas, 185 helikopterus, 640 bezpilota lidaparātus, 142 spārnotās raķetes, 2598 automobiļus un autocisternas, 14 kuģus un ātrlaivas un 61 specializētās tehnikas vienību.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

09:02 Krievijas karaspēka raidītai raķetei trešdien trāpot daudzdzīvokļu ēkā Ukrainas dienvidu pilsētā Mikolajivā, nogalināti trīs un ievainoti pieci cilvēki, paziņojis Mikolajivas apgabala administrācijas vadītājs Vitālijs Kims.

“Pieci ievainoti un divi nogalināti,” ziņapmaiņas platformā ” Telegram” ierakstījis Kims.

Iepriekš Mikolajivas mērs Oleksandrs Senkevičs paziņoja, ka Krievijas raķete trāpījusi daudzstāvu dzīvojamajai ēkai.

03:45 Krievijas karaspēka okupētajā Ukrainas pilsētā Severodoneckā vēl ir palikuši vairāk nekā 7000 civiliedzīvotāju, bet pilsētā beidzas pārtika, preses konferencē paziņoja pilsētas mērs Oleksandrs Strjuks.

“Pirms [Krievijas] triecienuzbrukuma pilsētai sākuma tur bija palikuši 10-11 tūkstoši cilvēku, bet tagad – 7-8 tūkstoši. Aizbraukt no Severodoneckas var tikai pagaidām okupēto teritoriju virzienā – okupants nedod citas iespējas,” sacīja mērs.

Viņš arī pateica, ka civiliedzīvotāji sāka iziet no bumbu patvertnēm rūpnīcā “Azot”, kad Krievijas veiktās apšaudes norima. 

“Pilsētā beidzas pārtika, kuru atveda ukraiņu brīvprātīgie,” piebilda Strjuks.

Mērs sestdien paziņoja, ka Krievijas karaspēks ir pilnībā okupējis Severodonecku. Ukrainas armija piektdien bija paziņojusi, ka atkāpsies no Severodoneckas, lai spētu labāk aizsargāt kaimiņos esošo Lisičansku.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz