Trešdiena, 10. augusts Inuta, Brencis, Audris
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 4. jūlijs

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 4. jūlijs
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
04.07.2022 00:00

LETA

Jaunākā informācija:

17:27 Ukrainas atjaunošana ir visas demokrātiskās pasaules kopīgais uzdevums” pirmdien, uzrunājot starptautisku konferenci Šveicē, paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, uzsverot, ka Ukrainas atjaunošana palīdzētu veicināt mieru pasaulē.

“Ukrainas atjaunošana ir lielākais ieguldījums globālā miera veicināšanā,” sacīja Zelenskis, ar video zvana starpniecību uzrunājot dalībniekus konferencē, kas veltīta Ukrainas atjaunošanai.

Konference, kas divas dienas norisināsies Lugāno, tika ieplānota, vēl pirms Krievija 24.februārī iebruka Ukrainā. Sākotnēji konferencē bija iecerēts apspriest reformas Ukrainā, bet tagad pasākums veltīts Ukrainas atjaunošanai.

Konferencē netiks vākti līdzekļi Ukrainas atjaunošanai, bet apspriesti principi un prioritātes atjaunošanas procesam, ko plānots sākt vēl pirms kara beigām.

Zelenskis sacīja, ka Ukrainas atjaunošana būs ambiciozākais mūsdienu projekts, bet uzsvēra, ka milzīgās investīcijas nav domātas tikai Ukrainai vien.

“Ukrainas atjaunošana nav lokāls uzdevums vienai valstij, tas ir kopīgs uzdevums visai demokrātiskajai pasaulei,” sacīja Zelenskis, uzrunājot desmitiem valstu līderus, starptautisko organizāciju pārstāvjus un privātā sektora līderus.

“Mēs vienojam demokrātisko pasauli (..). Brīvu cilvēku uzskati vienmēr gūst virsroku,” uzsvēra Zelenskis.

Šveices prezidents un konferences namatēvs Ignacio Kasiss uzsvēra, cik būtiski ir atbalstīt Ukrainu šajos “šausmu, neprātīgas iznīcības un bēdu laikos.”

Viņš sacīja, ka ir ļoti svarīgi “nodrošināt Ukrainas tautai iespēju atgriezties pie pašnoteikšanās dzīves, miera un gaišas nākotnes”.

Zelenskim nebija iespējams piedalīties konferencē, bet to klātienē apmeklēja Ukrainas premjerministrs Deniss Šmihaļs, kurš paziņoja, ka Ukrainas atjaunošanai nepieciešamā summa “jau tiek lēsta 750 miljardu ASV dolāru apmērā”.

“Mēs uzskatām, ka galvenajam atjaunošanas resursu avotam jābūt  Krievijas un Krievijas oligarhu konfiscētajiem aktīviem,” uzsvēra Ukrainas premjers.

 Viņš norādīja, ka Krievija “sāka šo asiņaino karu, tā nodarīja šos milzīgos postījumus, un tai par to jāatbild”.

Konferencē piedalās aptuveni 100 cilvēki no Ukrainas, tai skaitā vēl pieci valdības ministri. Taču Ukrainas ārlietu ministrs Dmitro Kuleba pēdējā brīdī atcēla dalību konferencē, kā iemeslu minot slimību.

Kopumā konferencē Lugāno piedalās aptuveni 1000 cilvēku, tai skaitā Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena un Čehijas, Polijas un Lietuvas premjerministri.

“Mēs zinām, ka viņu cīņa ir arī mūsu cīņa,” sacīja Leiena.

“Tādēļ mēs šajās dienās strādājam, lai palīdzētu Ukrainai uzvarēt šajā karā,” sacīja Leiena.

17:26 Lietuvā nogādāts Turcijā ražotais bezpilota kaujas lidaparāts “Bayraktar”, kurš tālāk tiks nodots Ukrainas armijai, pirmdien paziņoja Lietuvas aizsardzības ministrs Arvīds Anušausks. 

“Bayraktar” “Vanagas” (“Vanags”) ar visu iegādāto munīciju jau ir Lietuvā!” ministrs rakstīja tviterī. 

“6. jūlijā mēs to īsi prezentēsim Šauļu gaisa spēku bāzē un pēc tam tas turpinās ceļu uz Ukrainu,” pavēstīja ministrs. 

Trešdien Lietuva atzīmēs Valstiskuma jeb Karaļa Mindauga kronēšanas dienu. 

Kā ziņots, uzzinot par Lietuvā savāktajiem ziedojumiem, Turcija un šo dronu ražotājs “Baykar” nolēma uzdāvināt Lietuvai modernu kaujas bezpilota lidaparātu “Bayraktar TB2” komplektā ar visām optiskajām un pamatiekārtām. Pusotrs miljons no saziedotajiem līdzekļiem tiks nodots Lietuvas Aizsardzības ministrijai drona apbruņošanai, bet atlikušie 4,4 miljoni eiro cilvēku ziedojumu saskaņā ar Turcijas lūgumu tiks atvēlēti humānajai, aizsardzības un Ukrainas atjaunošanas palīdzībai. 

Ziedojumu akciju ar mērķi Ukrainas armijai, kura jau vairāk nekā četrus mēnešus cīnās pret Krievijas iebrukumu, piegādāt “Bayraktar”, sāka Lietuvas mediju kompānija “Laisves TV”, un dažu dienu laikā izdevās savākt ziedojumos 5,9 miljonus eiro. 

17:26 Ukrainas pilsētas Lisičanskas atstāšana nav zaudēts karš, turklāt Ukrainas armijas atkāpšanās, nenonākot ielenkumā, ir vērtējams kā ļoti liels panākums, aģentūrai LETA norādīja Nacionālo bruņoto spēku kapteinis Jānis Slaidiņš.

“Skaidrs, ka krievi, paceļot sarkano karogu uz kārtējās nopostītās ukraiņu pilsētas, ir sasnieguši to mērķi, ko bija noteikuši, proti, krītot Lisičanskai, viss Luhanskas apgabals ir nonācis Krievijas spēku rīcībā. Tas gan nav zaudēts karš. Tā ir teritorijas zaudēšana, kuru diemžēl Ukrainas spēki ilgtermiņā nevarēja noturēt, jo spēku pārsvars bija apmēram viens pret desmit dzīvā spēka ziņā un arī vismaz viens pret pieci tehniskā pārsvarā,” norādīja Slaidiņš.

Tas, ka Ukrainas armija atkāpās, secīgi nenonākot ielenkumā, ir vērtējams kā ļoti liels panākums, norādīja Slaidņš. Vienlaikus nav noliedzams, ka līdz ar Lisičanskas pamešanu krievi varēs izvērst savas apgādes līnijas, lai attīstību uzbrukumu citām pilsētām –  Siverskai, Slovjanskai, Kramatorskai un Bahmutai.

“Viņi līdīs tur tālāk, tas ir viennozīmīgi skaidrs,” piebilda Slaidiņš

Runājot par kopējo situāciju frontē, Slaidiņš norādīja, ka galvenais ir tas, ka ukraiņiem ir izveidota stabila aizsardzība un, pateicoties tai, viņi spēj kavēt Krievijas spēku virzību. Vienlaikus krievi turpina izmantot izdedzinātās zemes taktiku, ar artilēriju iznīcinot visas iespējamās būves, lai ukraiņi nevarētu izveidot aizsardzību.

Lai arī rietumvalstu bruņojumu piegādes vēl plašā mērogā frontē nevar manīt, Slaidiņš norādīja ar lielu varbūtību, ka ukraiņi gatavo kādu uzbrukuma grupējumu un daudzas kaujas tehnikas vienības nav redzamas frontē.

“Viņi dodas uz fronti ar pašu nepieciešamāko minimumu. Arī ukraiņu speciālisti uzskata, ka tiek veidots uzbrukuma grupējums, ko vērst Hersonas virzienā. Krievi acīmredzot arī pastiprina Hersonas apgabalu ar nocietinājumiem, jo arī viņi saprot, ka šis būs Ukrainas armija uzbrukuma virziens,” uzsvēra eksperts.

Jau ziņots, ka Ukrainas karaspēks svētdien atstājis Lisičansku, paziņoja Ukrainas Bruņoto spēku ģenerālštābs.

Tikmēr svētdien Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu ziņoja prezidentam Vladimiram Putinam, ka Krievijas karaspēks ieņēmis Lisičansku un līdz ar to pilnībā kontrolē Luhanskas apgabalu.

Līdz šim Ukrainas amatpersonas noliedza, ka Krievijas spēki būtu ieņēmuši Lisičansku.

09:44 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz pirmdienas rītam sasnieguši aptuveni 36 200 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 1589 tankus, 3754 bruņutransportierus, 804 lielgabalu, 246 daudzstobru reaktīvos mīnmetējus, 105 zenītartilērijas iekārtas, 217 lidmašīnas, 187 helikopterus, 658 bezpilota lidaparātus, 144 spārnotās raķetes, 2629 automobiļus un autocisternas, 15 kuģus un ātrlaivas un 65 specializētās tehnikas vienības.

Vislielākos zaudējumus pēdējās diennakts laikā krievi cietuši Slovjanskas un Doneckas virzienos.

08:55 Krievu iebrucēji nostiprinās ieņemtajā Lisičanskā un Bilohorivkā un gatavojas uzbrukumam Slovjanskas virzienā, pirmdien ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Kramatorskas virzienā pretinieks veicis artilērijas sagatavošanu un forsējis Severskijdoņecu.

Slovjanskas virzienā ienaidnieka vienības cenšas pārņemt savā kontrolē Bogorodični, Mazanivku un Dolinu. Kaujas turpinās.

Doneckas virzienā krievi cenšas atspiest ukraiņus līnijā Siverska-Fedorivka-Bahmuta.

Tikmēr Harkivas apgabalā Ukrainas armija atsitusi krievu uzbrukumu Prudjankas virzienā.

Nolūkā traucēt vadības un sakaru sistēmas darbību pretinieks aktīvi izmanto radioelektroniskās karadarbības iekārtas

05:40 Pēdējās diennakts laikā Ukrainas armija dienvidu karadarbības zonā likvidējusi 47 krievu iebrucējus, kā arī iznīcinājusi divus pašgājējus lielgabalus un vienu haubici, pirmdien ziņo operatīvais štābs “Dienvidi”.

Iznīcināta arī pretinieka radiolokācijas stacija, radioizlūkošanas stacija, trīs bruņutehnikas vienības un bezpilota lidaparāts.

Ukrainas aviācija Mikolajivas apgabalā veikusi uzlidojumus divām krievu munīcijas noliktavām. Viena no noliktavām ir iznīcināta.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz