Otrdiena, 31. janvāra Tekla, Violeta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Karš Ukrainā: 8. decembris

Ukraina turpina aizsargāt savu zemi pret agresori Krieviju.

Karš Ukrainā: 8. decembris
Foto: Scanpix
Foto: Scanpix
08.12.2022 00:01

LETA

Jaunākā informācija:

17:20 Krievijas prezidents Vladimirs Putins beidzot atzinis, ka Krievija veic triecienus enerģētikas objektiem Ukrainā.

Līdz šim Krievijas varas pārstāvji kategoriski apgalvoja, ka triecieni tiek veikti tikai un vienīgi militārajiem objektiem, neraugoties uz daudzajām liecībām par pretējo.

Kā apgalvoja Putins, triecieni Ukrainas kritiskajai infrastruktūrai ir atbilde uz Ukrainas puses darbībām, kas, kā sacīja Putins, esot sākusi šo praksi, cita starpā veicot triecienu Krimas tiltam.

Uzrunājot Krievijas karavīrus Kremlī pēc apbalvošanas ceremonijas, Putins sacīja: “Šobrīd ir liels troksnis par mūsu triecieniem kaimiņvalsts enerģētikas infrastruktūrai. Jā, mēs to darām, bet kas sāka? Kas veica triecienu Krimas tiltam, kas sarāva Kurskas atomelektrostacijas elektroapgādes līnijas, kas nedod ūdeni Doneckai?”

Masīvi triecieni Ukrainas kritiskās infrastruktūras objektiem sākās 10.oktobrī – dienu pēc sprādziena uz Kerčas tilta, kas savieno okupēto Krimu ar Krieviju.

Krievija sprādziena sarīkošanā vaino Ukrainu.

Atbilstoši ekspertu vērtējumam sagatavot tik vērienīgu raķešu triecienu pusotras dienas laikā tehniski nav iespējams un triecieni civilajiem objektiem gatavoti jau pirms tam.

17:19 Krievijas prezidents Vladimirs Putins karā pret Ukrainu cietis zaudējumus visos virzienos, paziņojis ASV Apvienotās štābu komiteju priekšsēdētājs ģenerālis Marks Milijs.

“Krievijas karš pret Ukrainu turpinās jau desmit mēnešus, un Putins cietis zaudējumus visos virzienos,” ar Lielbritānijas aizsardzības štāba priekšnieku admirāli Toniju Radakinu kopīgā preses brīfingā sacīja ASV ģenerālis.

Tomēr Krievija turpina okupēt daļu Ukrainas teritorijas, un priekšā vēl stāv lielas kaujas.

“Bet šajā brīdī situācija uz vietas stabilizējas, un līdz ar ziemas iestāšanos viss nedaudz palēninās lielā aukstuma dēļ. Tad dziļā ziemā un atkarībā no reljefa abām pusēm radīsies zināmas potenciālas iespējas uzbrukuma darbībām. Redzēsim, kā tas izvērsīsies,” sacīja Milijs.

Viņš atgādināja, ka Ukrainas aizstāvji atvairīja Krievijas uzbrukumus Kijivas apgabalā, bet tad padzina krievus no Harkivas apgabala un Hersonas.

Šobrīd Krievija uzbrūk Ukrainas civiliedzīvotājiem, šaujot raķetes pa enerģētikas infrastruktūru.

“Tas ir uzbrukums Ukrainas civiliedzīvotājiem. Ukrainas karavīri nav atkarīgi no šīs enerģētikas infrastruktūras militāro operāciju īstenošanai,” norādīja Milijs.

“Viņi mēģina salauzt mugurkaulu, salauzt Ukrainas tautas gribu. Jūs redzēsiet, ka tas nesalauzīs mugurkaulu, bet palielinās Ukrainas tautas izturības un pretošanās līmeni,” norādīja ASV ģenerālis.

Nedz Radakins, nedz Milijs neizteica prognozes par laika ietvariem šim karam, norādot, ka abas valstis atbalstīs Ukrainu tik ilgi, cik tas būs nepieciešams.

Kā sacīja Radakins, “Krievija pieļāva katastrofālu kļūdu”, jo Krievijas uzbrukums ne tikvien aktivizēja Ukrainas pretošanos, bet arī izsauca “fenomenālu reakciju” no visas pasaules valstīm.

10:11 Krievijas karavīri piedalās taktiskajās mācībās Baltkrievijā, ceturtdien paziņojusi Maskava.

Lai gan Baltkrievija paziņojusi, ka neiesaistīsies karā pret Ukrainu, Minska turpina atbalstīt Krievijas bruņoto agresiju pret savu kaimiņvalsti, piešķirot tai savu teritoriju un gaisa telpu raķešu un aviācijas triecienu veikšanai.

Baltkrievijas līderis Aleksandrs Lukašenko iepriekš arī izvietoja karavīrus blakus Krievijas spēkiem pie Ukrainas robežas, kā ieganstu minot draudus, ko it kā ragot Kijiva un Rietumi.

Krievijas Aizsardzība ministrija paziņojusi, ka Rietumu militārā apgabala karavīri turpina intensīvas kaujas mācības Baltkrievijas Republikas bruņoto spēku poligonos.

Mācības notiek gan dienas laikā, gan naktīs, piebilda ministrija.

Mācību ietvaros tiek izmantoti visu veidu vieglie ieroči, kā arī mīnmetēji. Karavīri arī pilnveido savas prasmes kaujas mašīnu vadīšanā, iziet psiholoģisko šķēršļu joslas, apgūst taktisko medicīnu un citas disciplīnas, paziņoja ministrija.

Ministrijas publiskotajos video Krievijas karavīri redzami sniega ekipējumā, trenējamies pie tankiem ziemas ainavā un veicam ugunsmācības.

10:10 Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz ceturtdienas rītam sasnieguši 93 060 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Diennakts laikā iznīcināti 340 iebrucēji.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī krievi zaudējuši 2937 tankus, 5911 bruņutransportierus, 1925 lielgabalus, 395 daudzlādiņu reaktīvās iekārtas, 211 zenītartilērijas iekārtas, 281 lidmašīnu, 264 helikopterus, 1603 bezpilota lidaparātu, 592 spārnotās raķetes, 4528 automobiļus un autocisternas, 16 kuģus un ātrlaivas, kā arī 164 specializētās tehnikas vienības.

Krievijas zaudējumu apmērs tiek precizēts, jo informācijas ieguvi traucē karadarbība.

08:59 Krievijas diktators Vladimirs Putins rada apstākļus ilgstošam karam Ukrainā, secinājis ASV Kara pētījumu institūts (ISW).

Tiekoties ar tā dēvēto cilvēktiesību padomi, Putins atzinis, ka karš Ukrainā varētu būt “ilgs process” un ka jaunu teritoriju sagrābšana Krievijai ir svarīgs rezultāts, norādījuši ISW analītiķi.

Viņi arī vērsuši uzmanību uz to, ka Putins salīdzinājis sevi ar Krievijas caru Pēteri I un norādījis, ka Krievija tagad kontrolē Azovas jūru, par kuru cars cīnījās.

“Šī atsauce uz Krievijas impērisko vēsturi skaidri definē Putina pašreizējos mērķus Ukrainā kā atklāti imperiālistiskus un joprojām maksimālistiskus. Putins gatavo Krievijas iekšzemes auditoriju ilgstošam, nogurdinošam karam Ukrainā, kura mērķis ir jaunu Ukrainas teritoriju iekarošana,” secināts ISW ziņojumā.

Tajā arī norādīts, ka Krievijas informatīvā telpa pozitīvi reaģējusi uz Putina imperiālistiskajiem izteikumiem, kas rada papildu apstākļus kara paildzināšanai.

ISW atsaucas uz kādu krievu blogeri, kurš salīdzinājis Ukrainu ar Sīriju, norādot, ka Krievijas spēki kaujas laukā sāka izjust uzvaras tikai gadus pēc operācijas sākuma.

“Šķiet, ka Putins nevēlas riskēt zaudēt iekšzemes impulsu, pat uz īsu brīdi apturot savas uzbrukuma operācijas, nemaz nerunājot par atkāpšanos no saviem mērķiem, kuri, kā viņš arvien skaidrāk liek noprast, ietver Krievijas impērijas atjaunošanu tādā vai citādā formā,” teikts ISW ziņojumā.

08:58 Lielbritānijas Karaliskais apvienoto dienestu institūts (RUSI) ir publicējis pārskatu par karu Ukrainā, kur rakstīts par Krievijas gatavošanos šim karam un tās plāniem anektēt Ukrainu līdz šī gada augustam.

“Krivija plānoja sagrābt Ukrainu 10 dienu laikā, bet pēc tam okupēt šo valsti, lai padarītu iespējamu tās aneksiju līdz 2022.gada augustam,” teikts pārskatā.

Krievija sāka gatavoties iebrukumam 2021.gada pavasarī, kad pie Ukrainas robežas tika koncentrētas papildu armijas apakšvienības. Krievijas specdienestu ziņojumos bija teikts, ka Ukrainas sabiedrība ir “politiski apātiska” un neuzticas valsts vadībai.

RUSI atzīmēja, ka Krievijas militārā vadība bijusi pārliecināta par panākumiem. Krievijas armijas stratēģiskie uzdevumi bijuši: atņemt Ukrainai iespējas aizsargāties, iznīcinot tās gaisa spēkus, karafloti un pretgaisa aizsardzības līdzekļus; iznīcināt Ukrainas sauszemes spēkus, sasaistot tos Donbasā; likvidēt Ukrainas politisko un militāro vadību, ieņemt valsts galvenos politiskos un ekonomiskos centrus, maldināt Ukrainas vadību par iebrukuma laiku, vietu, uzdevumiem un mērogu.

Agresorvalsts bruņotajiem spēkiem bija paredzēts iebrukt Ukrainā un 10 dienu laikā sagrābt visas lielās pilsētas, tostarp Kijevu. Pēc tam bija plānots sākt “stabilizācijas pasākumus” – iznīcināt “izkliedētos Ukrainas Bruņoto spēku grupējumus un nacionālistiskās pretošanās paliekas”, kā arī izveidot okupācijas administrācijas. Iespējamo protestu apspiešanā bija iecerēts iesaistīt Krievijas Nacionālās gvardes karaspēku.

Krievijas specdienesti arī sagatavojuši ukraiņu sarakstus, sadalot viņus četrās grupās. Pirmo grupu bija plānots likvidēt, otrajā grupā būtu represējamie un iebiedējamie, trešajā grupā būtu neitrāli noskaņotie, kurus iespējams pakļaut sadarbībai, bet ceturtajā grupā būtu jau gatavi iespējamie kolaboranti.

RUSI eksperti pārskatā atzīmēja, ka Krievijas specdienesti kļūdījušies, uzskatot, ka Ukrainas civiliedzīvotāju pretošanās būs minimāla. 

08:58 Krievijas bruņotie spēki trešdien ar reaktīvajām zalvju uguns sistēmām apšaudīja Doneckas apgabala Kurahoves pilsētu, nogalinot vismaz 10 civiliedzīvotājus, savā videouzrunā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

“Doneckas apgabals – šodien Krievijas armija deva triecienu Kurahovei, ļoti nežēlīgi un pilnīgi aprēķināti. Tieši mierīgajiem iedzīvotājiem, vienkāršiem cilvēkiem. Tirgum, elevatoram, degvielas uzpildes stacijai, autoostai, dzīvojamēkai. Bojāgājušo uzskaitījumā pašlaik ir 10 cilvēki, ir daudz ievainoto. Izsaku līdzjūtību radiem un tuviniekiem (..) Mūžīga piemiņa visiem Krievijas terora upuriem!” paziņoja Zelenskis.

Doneckas apgabals ir viens no karstākajiem karadarbības punktiem Ukrainā. Krievu okupanti katru dienu apšauda šī apgabala apdzīvotās vietas. Kurahove atrodas apmēram 15 kilometrus uz rietumiem no frontes līnijas. 

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz