Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 20. jūlijs

Vārdadiena: Ramona, Ritma

Pēc absolvēšanas uz citu valsti  (25)

Atslēgvārdi absolvēšana | studijas | izglītība | ārzemes | pieredze

 • Komentāri (25)
 • 0

Komentāri (25)

 • 11.05.2019 07:52 Ziņot

  tam prom

  Tas tavs veiksmes stāsts!

 • 11.05.2019 08:03 Ziņot

  hopsam

  Tu viņiem darbu dosi? Veikalā par pārdevējiem?

 • 11.05.2019 08:18 Ziņot

  besis

  nesapratīšu nekad, kāda iemesla pēc latviešu meitenes drāžas projām uz visādām ekzotiskām valstīm, kad tepat Liepājā viss strauji attīstās, veidojas jauni uzņēmumi, kur var nopelnīt ļoti labu algu, nevajag tikais gurķoties. Arī pilsēta paliek skaistāka ar kart dienu, ārzemnieki sajūsmā. Izglītoti cilvēki feit iet uz izķeršanu. Nekas, pēc pāris gadiem sapņu zemēs meitēni atskries atpakaļ no teroristu pārņemtās Eiropas.

 • 11.05.2019 08:20 Ziņot

  Kikiki

  Katrs pats savas laimes kalējs.. Bet jauno tautu neiemācīsi vairs par patriotiem kļūt... Labāk vergot ārzemēs un domāt ka tur viss labi nevis meklēt sevi problemu un risināt to..

 • 11.05.2019 09:03 Ziņot

  Jauniešus te nevajag ??? Vai tad ?

  Ievērojāt- strādāju viesnīcas administrācijā .Tas palīdz nostāties uz kājām un sakārtot dzīvi !!! Kur pie mums Latvijā ir tāda viesnīca,kur var jauni cilvēki saņemt tādu algu un sakārtot dzīvi?? Un mēs taču arī esam Eiropas savienībā! Kāpēc īri nebrauc pie mums, bet mēs pie viņiem! Kāpēc ,trīsdesmit gadus pēc neatkarības iegūšanas, Latvija ar saviem iedzīvotājiem ir nabadzīgo valstu grupā! Kārtīgu saimnieku nav? Bet kaut kas taču saimnieko un kā nav, tā nav !!! Es negribēju runāt par iespēju kļūt bagātam ārzemēs, bet šeit pastāvošo nepieciešamību un radītu " lielisko iespēju " jauniem cilvēkiem aizplūst no Latvijas un ar vienkāršu darbu spēt sakārtot dzīvi un nostāties uz kājām citās Eiropas valstīs !! Tad kā saimniekojam ???!!

 • 11.05.2019 09:54 Ziņot

  Vajag te jauniešus

  Tavā jautājumā ir arī atbilde. Latvija tikai 30 gadus atpakaļ ir izkļuvusi no totālas atpalicības, principā akmens laikmeta.

 • 11.05.2019 09:58 Ziņot

  Vals

  Kāpēc nemācīties pieprasītas un tepat Latvijā labi apmaksātas profesijas ?

 • 11.05.2019 10:05 Ziņot

  Vals

  Latvija Izrauties no nabadzīgo valstu grupas varētu ja jaunieši mācītos par programmētājiem, inženieriem, elektronikas speciālistiem, celtniekiem, ārstiem nevis viesnīcu administratoriem.

 • 11.05.2019 10:05 Ziņot

  Divi pensi

  Patriots var būt arī strādājot ārzemēs un sūtot naudu uz Latviju tuviniekiem.
  Un lai nestāsta ka tie, kuri sēž uz "kakla" saviem radiniekiem Liepājā , neko nedara un sūdzas par grūto dzīvi, ir "patrioti" !

 • 11.05.2019 10:37 Ziņot

  valsis

  Meitai tg. 16, Vasaras darbu meklējam, zināma darba pieredze jau ir. Aizsūtītas jau vairāk kā 20 vēstules, pat par trauku mazgāšanu prasa vidējo izglītību. Ja pie privātā pieteikties, tad darbs neoficiāls. Jāstrādā 8 h kā pieaugušam, fiziski izdzenā labi, samaksa 1.5 stundā. Tas nav no pirksta izzīsts. Tā veidojas jaunietim priekšstats, kas ir darbs Liepājā. gribas palikt? Gribas 5 gadus mācīties un vakaros strādāt par 3 eiro stundā, lai pēc studijām pelnītu par 50 centiem vairāk?

 • 11.05.2019 10:49 Ziņot

  Vals 09:58

  Piedod,bet radās iespaids,ka domā tieši pēc "krievu" laiku situācijas- kad kā no vidusskolas sola ārā,tā augstskolā iekšā,tikai vajadzēja pašam gribēt! Pasaki,kur ir šodien tāda augstskola kurā vienkāršs viduskolas absolvents var aiziet un iestāties!!Par ko? Kur ņemt naudu studijām,kas nav maza? Aiziet un kādā biznesa centra firmā atrast vēl šodienas prasībām apmaksātu darbu priekš sevis kādam laikam vēl var, bet ko darīt ja jādibina ģimeni, jāgādā māju un būs jāskolo bērni, un kādas iespējas nākotnē,kas nemitīgi progresē dzīves prasību ziņā ! Bez izglītibas tu nākotnē nebūsi nekas! Var jau iestāties pirmajam laikam kādos vieglos kursos un muļļājoties notriekt laiku. Uz stipendiju arī nav ko iespringt, ja vidējā atzīme nav vismaz 8...., var izdzīvot, kas galvenokārt attiecas uz cilvēkiem pāri pusmūžam , bet lai pēc vidusskolas nostātos uz kājām un iestātos augstskolā,diemžēl bez strādāšanas ārzemēs un sakrājot naudu , ļoti daudziem tas nav iespējams. Man zināms cilvēks arī izmācījās par inženieri un jau strādā, bet gadu pirms studijām un katru gadu vasarā brauca uz Vāciju, strādāja fermā un pelnīja naudu studijām. Kur šeit vasarā ir tāda vieta kur strādājot vasaras mēnešos var sapelnīt nākošā gada studijām !!

 • 11.05.2019 11:12 Ziņot

  hfhf

  Pie privātā redz maz maksā Nu paprasi VALSTIJ kādēl tādi nodokļi neadekvāti . Un 1.5 stundā sīkajam ir pat ļoti labi . Neko nemāk , strādā lēni . Lai saņemtu uz rokas 1.5 darba devējam vēl no sevis 0.90 jāpiemaksā valstij . Tad tur ar prasi KĀDĒĻ ?

 • 11.05.2019 11:21 Ziņot

  Es

  Kāds ir raksta mērķis???

 • 11.05.2019 12:25 Ziņot

  Rimcipi

  Vienkārši nožēlojami! Simtiem tūkstošu aizbraukušo un vēl tas turpinās! Kur mēs ejam?Kad tas beigsies? Liepājā vakaros tukšas ielas,kā izmirusi!

 • 11.05.2019 13:00 Ziņot

  Besim

  Ko tu esi sapīpējies?Kas tev plaukst un attīstās?Kaņepīte puķpodā.Kur tādi dauņi kā tu rodas.Skaudīgais lauķis.Tālāk par Rubeņiem mēnesī bijis.

 • 11.05.2019 13:35 Ziņot

  Besim

  Tas ir tikai normāli ka cilvēki pamet Latviju un Liepāju.Te nav nākotnes.

 • 11.05.2019 15:17 Ziņot

  Petrijoc

  Jārīko refirendums un jāslēdz latvijas robežas uz izbraugšanu kā psrss laikā. lai visi skolu beidzēji strādā valstī un reāli ceļ ikonomiku, neviss vazājas pa pasauli ar visādiem Muhumediem un sēž nabaga vecīšiem uz krāgas. sava zeme ir jāmīl un jāstradā tās labā neviss atbalstīt ārzemes

 • IP: **.***.***.127 11.05.2019 15:18 Ziņot

  Jauniete

  Protams ja ir plika vidusskolas izglītība, ir grūti atrast labi apmaksātu darbu, it sevišķi sievietēm. Tāpēc ir jāmācās un ir mērķtiecīgi jāmācās tas, ar ko var nopelnīt. Nav noslēpums, ka, piemēram IT studentus jau pēc 1.studiju gada uzrunā uzņēmumi un piedāvā nākt praksē un pierādīt sevi kā potenciālu darbinieku. Turklāt, prakses ir apmaksātas. 2. kursā jau vairs neatradīsi IT studentu, kam nebūtu darbs (ja vien pats grib strādāt). Tāpat ar citām inženierzinātnēm, tehniskām specialitātēm.

 • IP: **.***.***.127 11.05.2019 15:21 Ziņot

  Jauniete turpina

  Te kāds teica ka studēt grūti. Konkrēti Liepājā ir studiju programmas, kur budžeta vietas met pakaļ. Konkrēti - inženierzinātnes ( joma kur var nopelnīt, "nostāties uz kājām"). Ir jādomā par ko izvēlies studēt. Ja izvēlies būt sociālais darbinieks, viesnīcas administrators u.tml. tad jau iepriekš zini, kāda būs aptuvenā alga un ejot par to mācīties, ar to arī samierinies. Nepatīk mazā alga - mācies kaut ko, kur smadzenes jākustina un par ko arī maksā.

 • 11.05.2019 15:30 Ziņot

  ja latvieši

  Būtu attīstījuši tālāk tās daudzās rūpmiecības nozares, kādas te bija pirms 30 gadiem, tad te būtu gan darbs,gan cilvēki, bet ..vai tad latvietim interesē ekonomika, galvenais visu sagraut, bet ES naudu iebāzt ierēdņu kabatās un katru gadu palielināt nodokļus, izvelkot tos no parastās tautas jau tā tukšajām kabatām

Pievieno komentāru

Šo rakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!