Otrdiena, 11. augusts Liega, Olga, Zita, Zigita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Glābēji atslābt nedrīkst. Peldētāju drošība, pirmkārt, ir pašu rokās

Glābēji atslābt nedrīkst. Peldētāju drošība, pirmkārt, ir pašu rokās
Juris Nazarovs un Ēriks Cērps ir tikai divi no astoņiem Pludmales glābšanas dienesta glābējiem. Ik dienu atpūtniekus jūrmalā pieskata četri darbinieki, kuri ir ne tikai fiziski labi sagatavoti, lai veiktu savus pienākumus, bet arī apmācīti sniegt pirmo nepieciešamo palīdzību. (Foto: Egons Zīverts)
26.06.2020 06:00

Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Jāņu brīvdienās vien, baudot izklaides uz ūdeņiem, Latvijā dzīvību zaudējuši 11 cilvēki, bet kopā šogad – 55. Liepājas pludmale gan šajā traģisko gadījumu sarakstā nav atrodama, taču, kā saka Pludmales glābšanas dienesta darbinieki, modriem jābūt ik uz soļa, jo līdz lielai nelaimei var būt viens mirklis.

“Vēl tā pa īstam peldēšanās sezona nav sākusies, ūdens ir auksts, un lielākā daļa vēl pagaidām pēc sauļošanās nesteidz veldzēties jūrā. Tā vairāk ir bradāšana pa ūdeni. Šodien laikapstākļi glābējiem vispār ir ideāli – viļņu nav, un visu labi var pārskatīt arī no liela attāluma,” vakar “Kurzemes Vārdam”, liedagā pieskatot atpūtniekus, sacīja Pludmales glābšanas dienesta vecākais glābējs Juris Nazarovs, kurš par drošību Liepājas pludmalē gādājot trešo gadu.

Kopējā Liepājas pludmales zonas platība esot trīs kilometrus gara un, kā saka J. Nazarovs, tad ik dienu četri glābēji pamatā pieskatot tā saucamās klusās zonas, kuras var atpazīt pēc tā, vai ūdenī ir izvietotas bojas, kas norāda, cik tālu drīkst peldēt. “Protams, uzraugām arī aktīvās zonas, kur vairāk atpūtnieku rosība notiek krastā. Pludmales apmeklētājiem īpaši gribu uzsvērt, ka glābēji ir sekundāri – vispirms par savu drošību ir jādomā pašiem, nevis jāpaļaujas, ka nelaimes gadījumā vienmēr kāds izglābs,” sacīja J. Nazarovs.

Glābšanas dienests regulāri pārbauda piekrasti gan ar motorlaivu, gan kvadriciklu. Tāpat viņu rīcībā ir arī rupors, ar kura palīdzību sabārt nepaklausīgākos peldētājus. “Pārsvarā jau cilvēki ieklausās, aizrādījumus ņem vērā, taču, ja rodas nepieciešamība, kāpjam laivā. Iepriekš ir bijuši gadījumi, kad policisti sastādījuši administratīvā pārkāpuma protokolus par nepakļaušanos noteikumiem, proti, pirmo reizi, ja cilvēks aizpeld tālāk aiz bojām, brīdinām, bet otrreiz jau seko soda sankcijas. Glābšanas stacijā ir divas kameras, kas vērstas katra uz savu pusi – viena uz ziemeļiem, otra uz dienvidiem. Kad ūdens ir mierīgs, cilvēku darbības ūdenī varam saskatīt no liela attāluma, bet stiprākā vējā peldētāju monitorēšana ir daudz grūtāka – te cilvēks ir redzams, te nav,” stāsta J. Nazarovs un uzsver, ka tādēļ atbilstoši laikapstākļiem tiek pacelti trīs dažādu krāsu karogi – dzeltenais (peldēties atļauts), oranžais (peldēties bīstami) un melnais (peldēties aizliegts). Pērn glābējiem itin bieži nācies saskarties ar situāciju, kad pie aizliedzošā karoga pārgalvīgi cilvēki tik un tā dodas peldēties. “Vienkārši dzenam ārā no ūdens un izskaidrojam bīstamību,” teica J. Nazarovs, kurš atgādināja arī par savu bērnu pieskatīšanu. “Pūšot krasta vējam, var pietikt ar īsu mirkli, kad uz peldlīdzekļa esošais bērns no pašas piekrastes var tikt aizpūsts jūrā. Arī šāds atgadījums notika pagājušajā peldsezonā. Bērnu pieskatīšanai pludmalē būtu jāvelta īpaša uzmanība, taču, kā rāda pieredze, ne vienmēr tā dzīvē notiek. Vecāki aizmirstas, iegrimstot telefonos, un bērns jau ir pazudis. Labākajā gadījumā krastā, bet sliktākā – ūdenī,” pauda J. Nazarovs.

Tāpat viņš pastāstīja, ka pludmalē ir daudz tūristu no Lietuvas, kuri iepriekš vairāk peldējušies stāvošos ūdeņos, piemēram, karjerās. “Viņi dažkārt neapzinās, ka peldēšanās jūrā ir pavisam kas cits – var būt krasas temperatūras svārstības, straumes. Cilvēki var pārkarst saulē, un, ieskrienot ūdenī, var iestāties šoks.

“Esmu fizioterapeite un, darot savu darbu, gadījies redzēt pietiekami daudz cilvēku ar smagām traumām, kas gūtas tieši peldoties. Pārgalvīgi lecot ar galvu pa priekšu, cilvēki kļuvuši par invalīdiem. Daudziem šāda izklaide diemžēl atstāj sekas visam tālākajam mūžam,” laikrakstam sacīja pludmalē sastaptā Anna, kura uz Liepāju atbraukusi ar ģimeni atvaļinājumā. “Man ir trīs gadus vecs bērniņš, kuram ļoti patīk pludmalē, taču bez vīra viņš plunčāties neiet un vēl ilgi neies,” piebilda Anna.

“Jūras ūdenī atvēsinājos vārda vistiešākajā nozīmē. Cik zinu, tad ūdens temperatūra ir 15–16 grādi. Protams, gribētos siltāku. Tāda īsta pelde nesanāk. Zobi ātri sāk klabēt. Sevi neuzskatu par pārgalvi – kad ūdens rāmāks un siltāks, papeldu mazliet tālāk no krasta, kad vēsāks un uzšūpo kārtīgāks vilnis, tālu nebrienu un nemaz nevajag,” teica liepājnieks Raivo.

Liepājas Pludmales glābšanas dienesta statistika (no šī gada 15. maija līdz 22. jūnijam)

 • Septiņi bērni (līdz 8 gadu vecumam) peldējušies bez vecāku uzraudzības, vecākiem izteikts aizrādījums.
 • Seši cilvēki peldējušies aiz bojām. Izteikts aizrādījums.
 • 55 suņu saimniekiem aizrādīts par aizliegumu atrasties peldvietās ar suņiem. Saimnieki kopā ar mājdzīvniekiem izraidīti no abu peldvietu zonām.
 • Desmit cilvēkiem aizrādīts par alkohola lietošanu pludmalē, viena no šīm personām izraidīta no jūras.
 • Pludmalē pazuduši divi bērni – piecus un trīs gadus veci bērni atrasti kāpās un nodoti vecākiem.
 • Vairākos gadījumos sniegta medicīniskā palīdzība: pārkarsēšanās saulē un sīkas traumas.

16 komentāri

2020-06-26 08:17

edgars5: tualetes vajag centra pludmalē tālāk vienai no otras lai nav smirdoņa

2020-06-26 09:23

hh: Smird nežēlīgi un cilvēku sr maziem sunīšiem arī daudz.

2020-06-26 09:34

Ieva: pludmale ir pilna ar suniem, lai gan esmu redzejusi, ka glabeji aizrada. bet visiem ir vienalga.

2020-06-26 09:36

Xx: Jūrmala smird. Kāds var izskaidrot kāpēc? Pat ārpus zilā karoga pludmales. Tiešām no tiem wc tik smagi nes? Pretìgi. Bet vakar vēroju brašuļus, kuri ārpus zilās teritorijas peldējás daudz par dziĺu un kā viens no viņiem knapi tika atpakaļ. Cilvēki ir dumi. Stulbumu jau ar reklāmām neizārstēs

2020-06-26 09:39

Xx: Bez tam, pie Vaiņodes ielas izejas pludmales miskaste pilna ar alko pudelēm - neviens acìmredzot nepieskata to lietojumu.

2020-06-26 10:16

Antons Ovcaruks: Этот пляж в центре ужас просто там воняет от водорослей а ре от саитира и вообще пляж нужно было делать в городуке или в Лаумовском где нет травы этой там тихо и спокойно изза волнорезов и не воняет никогда

2020-06-26 10:24

hmm: DR leiši lepni spļauj jūrā un smiltīs ,mazie suņi peldas kopā ar saimniekiem, puikas kāpās pīpē un bariņš pastaigājas laižot pa apli grādīgā pudeli.Viss kā parasti.

2020-06-26 11:10

karogu: lietojums nav korekti rakstā izskaidrots, jo ie glabšanas stacijas ir pavisam cits skaidrojums. Pie tam, nez kapēc Jūrmalā un Ventspilī ir savādāk. ir taču starptautiskie standarti, kas būtu visiem vienādi jāievēro. Un jābūt ļoti pieejamai informācijai internetā. Kā tas ir citās pilsētās, ar visām bildēm. Sēit tiek uzvilkts sarkans, dzeltens k,arogs, citreiz tam klāt piekarina vēl dzelteno Šādās lietās jābūt . skaidrībai.

2020-06-26 11:12

Es: Viss normāli centra pludmalē!Cilvēki atpūšas. Un nekas tur tik traki nesmird! Un puikas lai pīpē ja grib, un mazie sunīši nevienam netraucē pat otrādi ir interesanti paskatīties kå viņi spēlējās un peldās! Tā kā viss ir labi!

2020-06-26 11:42

Glabeju atbalsts: Glābēji malači, darbu dara kārtīgi. Mīlu redzēt viņus strādājam!❤️

2020-06-26 12:39

kārtīgais: Glābējiem bravo,bet...aizrādīt alkohola lietošanu,pīpāšanu,suņu peldināšanu NAV glābēju uzdevums !
Pašvaldība,lūdzu,uz priekšu ! Nopietnāku kontroli !
Arī 'jūras mēsli' smird,kurus neviens nevāc,regulāri...Redzot to visu - cilvēkiem šķiet ka arī suņus varpeldināt,smēķēt un tur pat atstāt izdzertās pudeles...Cūcība rosina citu cūcību !
Sakārtotā vietā šī vēlme cūkot nebūtu tik izteikta.

2020-06-26 13:16

yy: yy. Suņus var staidzināt un peldināt ārpus peldvietām, ja kādam tas nepatīk., lai tup peldvietu teritorijās un tur arī izsaka savus pārmetumus Pārmetumi par suņiem ārpus peldvietām ir nekorekti un ignorējami!!!!!

2020-06-26 14:47

Ufs: "Glābēji" ir pludmales dekoratīvais elements! Ja viņiem nav nekādu funkciju citu, izņemot glābt tos, kas"nepārtraukti ,tipa, slīkst"..., nu, sorry, tad nafig tādi dekoratīvie elementi ir jāalgo pa pilsētnieku naudu?
Viengad ievēroju, ka tā saucamie "glābēji" vizināja čikses un drauģeļus gan ar kuterīšiem, gan ar kvadracikliem. Nu , vismaz jēga kāda - izklaidēt paziņas par mūsu naudu..

2020-06-26 16:34

Xx: Zilā karoga zonā suńus ievest aizliegts. Ja nepatìk suńi, drośi varat iet tur. Trakāk ar smēķētājiem un sušķiem kuri visu piedrazo :(

2020-06-27 08:55

Doma: Tualetes ir komforts! 😉 :) Iezīmētas zonas liek rāmjos un sniedz komfortu tā saka komunālās pārvaldes runas vīrs!!! Tas kā smird piederas pie komforta! Glābēju pienākumus nezinu, bet aizrādīt suņu īpašniekiem, par suņu palaišanu bez pavadas iespējams varētu! Pludmales tīrīt arī varētu biežāk, smilts nav sijāta sen. Nav lielu pasākumu, tad acīmredzot komunālie neiespringst ne uz tīrību, ne komfortu. Žēl ka vietējie nav svarīgi!

2020-06-28 23:24

Un vispār: Vajaga tur vairāk suņus,kaķus, govis, cūkas, lai katrs iezīmē savu teritoriju un cits provē tik tur ielīst!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
 3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

 1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz