Ceturtdiena, 13. augusts Velga, Elvīra, Rēzija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pie CSDD Liepājas nodaļas būs elektruzlādes vieta, pie tehniskās apskates stacijas – laukums apmeklētājiem

Pie CSDD Liepājas nodaļas būs elektruzlādes vieta, pie tehniskās apskates stacijas – laukums apmeklētājiem
Foto: liepajniekiem.lv
17.02.2018 07:09

liepajniekiem.lv

Tapšanas stadijā ir projekts, kurā būs nopietnas izmaiņas teritorijā pie CSDD Liepājas nodaļas. Tiks izveidota bezmaksas elektrouzlādes stacija, kas klientiem būs pieejama augu diennakti, taps arī stāvlaukums uz tehnisko apskati atbraukušajiem. 

CSDD Liepājas nodaļas priekšnieks Gvido Ķirsons portālam pastāstīja: ”Jau uzsākti projektēšanas darbi par trīs teritoriju pārplānošanu un pārbūvi, lai, pirmkārt, klientiem, kuri pie mums brauc uz tehnisko apskati, nevajadzētu stāvēt dzīvajā rindā un tādējādi visu laiku atrasties savās automašīnās, bet lai šīs automašīnas pirms tehniskās apskates uzsākšanas varētu novietot speciālā laukumā. Tādējādi pirms apskates transportlīdzekļi varētu sagaidīt savu kārtas numuru un pēc inspektora uzaicinājuma veikt procedūras, kas saistās ar pārbaudi.”

Viņš skaidro, ka projekts virzīts uz to, lai CSDD Liepājas nodaļas klienti, pirmkārt, ekonomētu laiku: ”Piebraucot pie stacijas un redzot, ka kārtas numuriņš ir, piemēram, sestais vai septītais, klients pa šo laiku var veikt citas darbības, kas viņam nepieciešamas.”

”Tiks pārplānots eksaminācijas laukums, lai tas saglabātu savu fizisko izmēru,” turpina G.Ķirsons: ”Un tiks arī izbūvēta jauna izbrauktuve no eksaminācijas laukuma uz Satiksmes ielu.” Jaunā izbrauktuve paredzēta paralēli Meldru ielai.

CSDD Liepājas nodaļas priekšnieks uzsver, ka projekts pagaidām gan vēl ir projekta stadijā: ”Šogad līdz gada vidum plānojam pabeigt projekta izstrādi. Tad jau būs jāķeras pie reāliem darbiem.”

Pēc projekta laukums, kurā automašīnas gaidīs savu kārtu uz tehnisko apskati, atradīsies vietā, kur patlaban ir CSDD mācību laukums jeb eksaminācijas laukums. Un došanās uz tehnisko apskati transportlīdzekļiem notiks pēc numuriņu sistēmas – tieši tāpat, kā šobrīd tiek sniegti pārējie pakalpojumi CSDD Liepājas nodaļā.

G.Ķirsons apstiprina, ka pēc rekonstrukcijas vairs nebūs aizsargbarjeras, kura šobrīd regulē iebraukšanu tehniskās apskates teritorijā: ”Barjera bija nepieciešama, lai apskates teritorijā iebrauktu tikai tie spēkrati, kuri patiesi dodas uz tehnisko apskati.”

Izmaiņas tehniskās apskates kārtībā nav paredzētas. Arī turpmāk SIA ”Scantest” Liepājas stacijā tehnisko apskati varēs veikt transportlīdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas. Tāpat līdzšinējā kārtība saglabāsies Grobiņas tehniskās apskates stacijā – tur, tāpat kā līdz šim, tehnisko apskati varēs veikt gan vieglie auto, gan autobusi un kravas transports. 

Pirmo reālo soli projekta ietvaros paredzēts īstenot jau šajā vasarā – izbūvēt ātrās elektrouzlādes staciju pie CSDD Liepājas nodaļas. Uzlādes stacija tiks izbūvēta Satiksmes ielas malā pie iebrauktuves CSDD Liepājas nodaļas teritorijā Brīvības ielā 148.

Elektrouzlādes stacija ikvienam klientam bez maksas būs pieejama 24 stundas diennaktī. ”Vienlaikus elektrouzlādi varēs veikt divas automašīnas,” tā CSDD Liepājas nodaļas priekšnieks.

Foto galerija

13 komentāri

2018-02-17 07:52

agrais: Manuprat diezgan bezjēdzīgi. Kas tad mainīsies? Tapat būs rinda, tikai sedesim ar kārtas num. rokās. Nu kur tad tas cilvēks paliks? Atstās mašīnu un ar autobusu brauks lietas kartot?Bezjedzīgi izsviesta nauda par parkartojumiem. Ta vismaz uz pirmo mirkli izskatās...

2018-02-17 09:19

nesaprasts: Vēl laiciņu atpakaļ visi bija satraukušies,ka nav pie CSDD kur mašīnas nolikt,uz ielas vairāk nevatēs,tagad būs kur nolikt,atkal vairs nav labi!

2018-02-17 09:38

agrais: Nu pimsjaungada apskasu trakumu jau tas laukumiņš neatrisinās. Tapat būs par mazu. Bet ne jau par to te iet runa...

2018-02-17 11:01

diskriminacija: kas vini tur "bumbierus saedusies"!? par manu (nodoklu maksataju) naudu kadam buves bezmaksas uzlades stacijas un ari par elektribu kada kretina masinai bus jamaksa man?! jau ta tautu cakare ar visadiem OIK un vel viniem par maz!

2018-02-17 11:02

laikam: Pa visiem gadiem Liepājā ejot apskati tikai vienreiz trāpījās rinda ar kādām 8 mašīnām, bet tā kā pieņēma divās plūsmās , tad var teikt priekšā bija 4 mašīnas. Nu vai tamdēļ vajag veikt visādu numuriņu izveidi un veidot atsevišķu uzgaidāmo laukumu?

2018-02-17 13:59

Морпех: Normāla organizācija.Iepriekš piezvanīju,uzzināju vai ir tur liela rinda, pie katra nieka nepiekasās.
Citkārt pat palīdzēja lukturus ieregulēt.Vienkārši malači.Veiksmes tiem darbā.

2018-02-17 15:29

Muļķis: Vai pie CSDD būs alkohola uzpilde, ja man trubas degs?

2018-02-17 16:31

puslis plīst: Viņi pat sauso tualetes kabini nevar nolikt ,kur nu vēl tādas ekstras. Rindā stāvot ,kad mīzt sagribās nav ,kur pačurāt.

2018-02-17 18:44

To puslis plīst: Tas ir točna, es no smiekliem gandrīz vai apčurājos, mani 2017.gadā pie CSdd piemeklēja tiešī tas pats.

2018-02-17 21:42

UUU: Absolūts stulbums. Nelietderīga naudas izmešana!

2018-02-18 11:49

Eibach: Beidzot tas tiks sakārtots, es tikai par. Pie mums Sigūldā (gan jau arī citur) tā ir jau no sākta gala. Es atbraucu, ieņemu vietu skates laukumā, aizeju paņemu Nr., samaksāju un virs skates mājas durvīm gaidu savu Nr. Manuprāt tā ir foršāk, nekā stāvēt rindā un ik pa 10-15 min pabrukt 3metrus uz priekšu.

2018-02-18 15:26

Mu MU: Pie mums Latvijā bezmaksas ,ir tikai pelēm siers lamatās.

2018-02-19 08:04

Cilvēks parastais: Un pareizi vien būs, sen jau vajadzēja, es tikai par. Daudz reizes ir bijis, ka nostājos rindā un 2-3 mašīnas pa otru rindu aiziet pa priekšu.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz