Pirmdiena, 1. marts Ilgvars, Ivars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Pie Krievijas ģenerālkonsulāta Liepājā protestē pret Navaļnija apcietināšanu

Pie Krievijas ģenerālkonsulāta Liepājā sestdien daži cilvēki protestēja pret Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija apcietināšanu.

Pie Krievijas ģenerālkonsulāta Liepājā protestē pret Navaļnija apcietināšanu
Foto: Aigars Štāls
23.01.2021 15:47

liepajniekiem.lv/LETA

Vispirms Liepu ielā, iepretim ģenerālkonsulātam, ar plākātu, uz kura bija uzraksts krievu valodā ”Brīvību Navaļnijam! Zaglim – cietums”, vairāk nekā stundu protestēja Krievijas pilsone Anna, kura dzīvojot un strādājot par pasniedzēju augstskolā Maskavā. Šobrīd viņa uzturoties Liepājā, lai koptu savu slimo radinieku.

Vēlāk Annu ar to pašu plakātu nomainīja liepājniece, Latvijas pilsone Olga, kura bija ieradusies vientuļo protestētāju atbalstīt.

”Man svarīgi atbalstīt Krievijas iedzīvotājus, kas cīnās par savu brīvību. Uzskatu, ka brīvība ir galvenā vērtībā dzīvē, un Krievijai tas ir ļoti svarīgi,” saka Olga.

Liepājniece noskatījusies Navaļņija fonda cīņai pret korupciju veidoto filmu ”Putina pils,” kas internetā ieguvusi milzu popularitāti. ”Es arī vēroju tiešraides no šodienas protesta akcijām Krievijas pilsētās.

Domāju, ka mums visiem jāatbalsta cīnītājus par brīvību,” viņa saka, vienlaikus paužot nožēlu, ka Liepājā nenotiek plašākas protesta akcijas.

Olgai pēcāk pievienojās arī dēls, kurš bija paņēmis līdzi zilas vīriešu apakšbikses, kas jau kļuvušas par Navaļņija indēšanas simbolu, proti, nervus paralizējošu viela ”Novičok”, ar kuru pagājušā gada august saindēts opozicionārs, bijusi uztriepta uz viņa zilajām apakšbiksēm.

Garāmgājēju attiekse par protestu pie ģenerālkosulāta bija atšķirīga – vieni sievietei ar plakātu vienaldzīgi pagāja garām, kāda latviešu ģimene skaļi pauda atbalstu, savukārt vairāki krievvalodīgie neslēpa nepatiku pret notiekošo, novēroja portāls.

Kāda krieviski runājoša kundze bija tik ļoti sašutusi par protestu, ka draudēja izsaukt policiju, bet kāds krievvalodīgs vīrietis centās Olgu pārliecināt, ka viņa rīkojas nepareizi, ka viņa ”dara kaunu Krievijas valstij” un, ka ”zaglis ir Navaļņijs”.

Krievijā sestdien turpinās apcietinātā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija atbalstītāju demonstrācijas un saskaņā ar organizācijas “OVD-Info” apkopotajām ziņām protestos visā valstī līdz šim aizturēti jau 1614 cilvēki.

Visvairāk aizturēto ir Maskavā, Sanktpēterburgā, Novosibirskā un Vladivostokā.

Maskavas centrā policija aizturējusi Navaļnija sievu Jūliju, kas par to paziņojusi sociālajā tīklā “Instagram”.

Galvaspilsētas Puškina laukumā aizturēto skaitā ir arī Navaļnija dibinātā Korupcijas apkarošanas fonda (FBK) juriste Ļubova Soboļa, kas pirms divām dienām uz neilgu laiku jau bija aizturēta un sodīta ar naudassodu. Šoreiz policisti Soboļu aizveduši līdzi brīdī, kad viņa sarunājusies ar žurnālistiem.

Maskavā un Pēterburgā aizturēšanas sākušās jau pirms pulksten 14 (pulksten 13 pēc Latvijas laika), kad bija paredzēts protesta akciju sākums.

Mediji arī ziņo, ka protestētājiem Puškina laukumā izdevies savaldīt provokatorus, kas centušies izraisīt sajukumu.

Radiostacijas “Eho Moskvi” korespondents vēsta, ka vairāki cilvēki sākuši apmētāt policistus ar sniega pikām, taču protestētāji viņus apturējuši.

Kāds provokators uzrāpies stabā, turot pret Navaļniju vērstu plakātu, bet vairāki protestētāji viņu no staba nocēluši un ielenkuši ciešā lokā, neļaujot citiem aizkaitinātiem akcijas dalībniekiem mesties viņam virsū.

Vēlāk, kad policija un Nacionālā gvarde protestētājus no Puškina laukuma izstūma, daļa no viņiem pa Tveras bulvāri devās Manēžas laukuma virzienā, vēl daļa devās uz Kremļa pusi.

Saskaņā ar Krievijas Iekšlietu ministrijas sniegto oficiālo informāciju Maskavā protesti pulcinājuši 4000 cilvēku, savukārt ziņu aģentūras “Reuters” aplēses liecina, ka protestu dalībnieku skaits Krievijas galvaspilsētā sasniedzis aptuveni 40 000.

Sanktpēterburgā protestos piedalījušies aptuveni 10 000 cilvēku, lēsusi aģentūra AFP. Senāta laukumā, kur bija paredzēts notikt protesta akcijai, tika izvietoti lieli omoniešu spēki, bet tūkstošiem protestētāju devās mierīgā gājienā pa Ņevas prospektu, kas arī tika nobloķēts, un tad gājiens pagriezās Marsa laukuma virzienā.

Vietne “Mediazona” tikmēr vēsta, ka Krievijas federālais mediju uzraudzības dienests “Roskomnadzor” pieprasījis, lai laikraksts “Novaja gazeta” dzēš materiālu, kurā tika ziņots, ka netālu no Maskavas kādā pansionātā pulcināti studenti, kuri gatavoti, lai par samaksu rīkotu provokācijas Navaļnija atbalstītāju demonstrāciju laikā un sociālajos tīklos publicētu viltus liecības par vardarbību no demonstrantu puses.

Krievijas mediji ziņo arī par vairāku žurnālistu aizturēšanu un kratīšanām Navaļnija štābos. Maskavā, Habarovskā, Tverā, Barnaulā un Belgorodā aizturēti Navaļnija štābu vadītāji vai koordinatori.

Tikmēr Vladivostokā saistībā ar protesta akciju ierosināta lieta par “apdraudējumu transporta ekspluatācijai”.

Kopumā gandrīz simts Krievijas pilsētās protesta akcijās piedalījušies vismaz 110 000 cilvēku, lēsts vietnē “MBH Media”.

Kā atzīmē “Meduza”, vēl nekad Navaļnija atbalstītāju akcijas ārpus Maskavas un Sanktpēterburgas nav bijušas tik plašas.

Akcijas Krievijā apcietinātā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija atbalstam sestdien notikušas arī Lietuvā un Igaunijā.

Pie Krievijas vēstniecības Viļņā pēc vairāku Lietuvas politiķu un sabiedrisko darbinieku aicinājuma bija pulcējušies aptuveni simts cilvēku, kas, rīkotāju uzrunāti, centās stingri ievērot Covid-19 karantīnas laikā noteiktās drošības prasības.

“Šādas akcijas notiek Krievijā, mēs ar tām solidarizējamies,” žurnālistiem sacījis viens no akcijas iniciatoriem, Seima Nacionālās drošības un aizsardzības komitejas priekšsēdētājs, “Tēvzemes savienības-Lietuvas kristīgo demokrātu” frakcijas deputāts Laurīns Kasčūns. “Krievijas demokrāti ir dzīvi un pieņemas spēkā, es uzskatu, ka Krievijas sabiedrībā pašlaik notiek lūzums un šiem cilvēkiem ir svarīgi apliecināt atbalstu, lai viņi nebaidītos un droši paustu savu nostāju.”

Viņš izteicis cerību, ka starptautiskās sabiedrības spiediens palīdzēs panākt, lai Krievijā “vairs nebūtu oficiālo tiesībsargājošo struktūru terora un represiju”.

“Vienlaikus tas ir arī signāls starptautiskajai sabiedrībai, ka Krievija – tas nav tikai Putins, ir arī demokrāti, kuri grib veidot citādu  valsti,” uzsvēris politiķis. Viņš arī izteicis cerību, ka Eiropas Savienībai izdosies vienoties par sankcijām pret personām, kas atbildīgas par Navaļnija aizturēšanu.

Tikmēr Seima deputāts Vītauts Baks uzsvēris, ka notikumi Krievijā ir svarīgi arī no Lietuvas un kaimiņvalstu drošības viedokļa. “Ja šodien, kā saka paši krievi, varu valstī sagrābis noziedzīgs grupējums, kas terorizē gan savu sabiedrību, gan citas valstis, tas ietekmē arī  apkārtējo drošības klimatu. Un otrādi – brīva, droša Krievija Lietuvai būtu nozīmīga partnere,” viņš norādījis.

Akcijā piedalījās arī Lietuvā dzīvojoši Krievijas un Ukrainas pilsoņi.

Tās laikā izcēlās arī incidents – pie vēstniecības ēkas bija ieradies kāds cilvēks ar pašpasludinātās tā dēvētās Doņeckas tautas republikas karogu. Policija viņu aizturēja, bet karogu Kaščūns iemeta aizsalušajā dīķī iepretī vēstniecībai.

Igaunijā vairāki simti cilvēku sestdien iestājās par Navaļnija atbrīvošanu atbalsta akcijās Tallinā un Narvā.

“Navaļnijs sēž par mums – mēs te stāvam par Navaļniju,” vēstīja viens no piketētāju plakātiem Tallinā.

“Mēs nedrīkstam palikt vienaldzīgi pret kaimiņvalsts varasiestāžu rupjo izturēšanos pret cilvēku dzīvībām,” izteicies viens no akcijas rīkotājiem, cilvēktiesību aizstāvis Sergejs Metļovs.

98 komentāri

2021-01-23 15:59

Hana: Cirks!!

2021-01-23 16:06

uff: Latvijai ka jau vienmēr ir jābāž savs deguns citas valsts darīšanās, var tā padomāt, ka mums te maz zagļi ir? Metalurgs vien ir viens labs piemērs, Zaharjinam vispār officiāli nekā nav - tukšas kabatas, neredz baļķi savās acīs.

2021-01-23 16:17

Haa: Vietējā vate sarosās uz komentēšanu par Latvijas problēmām.

2021-01-23 16:23

MAIJA: Ko tad s'i Latvijas pilsone demonstre uzrakstu krievu valoda? Un slepj acis? Ja jau ta neieredz Krieviju un tas prezidentu - raksti tas valsts valoda, no kuras transle savu viedokli.

2021-01-23 16:45

to Maija: Nu gan Maija, tu esi tukšpaure. Protests vērsts pret Krieviju, šajā gadījumā ģenerālkosulātu. Kādā vēl latviešu valodā? Viņa tak Latvijai nepieprasa Navaļņija atbrīvošanu.

2021-01-23 16:47

To Uff: Apskaties krievu ziņas. 70% gadījumu tur tik to arī dara, kā pļūta par citām valstīm. Tajā skaitā dažreiz arī par Latviju. Kādēļ gan mēs nevaram darīt to pašu pretī?

2021-01-23 16:47

A kas ir: Tas navaļnijs?Vai būtu jāpazīst?Ko tas navilnijs Liepājā dara,ar ko nodarbojas?

2021-01-23 16:52

Urāli: Priekš kam Liepājā vispār vajag krievu ģenerālkonsulātu? Krievi latviešiem, liepājniekiem savulaik ir nodarījuši prātam netveramas zvērības! Ja tik nenormāli vajag to štābiņa vietu palikteņiem, tad var izīrēt kādu ratiņtelpu Karostā, ne jau nodrošināt vienu no labākajām vietām Liepājā!

2021-01-23 16:54

savādi: a kas ir dunduk, tev kādas problēmas?

2021-01-23 16:54

hmmm: Bļin ,kas ir Navaļnijs ? Kas viņam trūkst, ka jāārdās un jātaisa troksnis pa puspasauli ?

2021-01-23 16:55

Smielki: Var būt ir vērts pievērsties mūsu valsts izzadzējiem. Nevis skatīties kaimiņu darzā. Izskatās, kā mums valstī viss ir ok? Lieciet mierā to Krieviju, jeb tas ir izdevīgi kaut ko vainot savu pašu ne izdarībās. Auseklīši padomājiet par to.

2021-01-23 16:55

to uff: Jābūt gudrākam un vajag ignorēt provokācijas, tāpēc Igaunija ir normāla valsts un Latvija ir banānija

2021-01-23 17:05

komunists: bij reiz tāds krievu žīdelis vārdā Sliņķitis (Ļeņins), taisija revolūciju, lai atņemtu turīgajiem un atdotuu vatņikiem, kuri to visu tūdaļ nodzēra....dikti jau nu atgādina šo cietušo nevainīgo arestantu. un par viņu protestē mūsu plikadīdas.....vai piketā bij kaut viens turīgs cilvēks

2021-01-23 17:12

Ingus Jaunciems: Mums ari viens un tas pats kuru gadu jau no 90x

2021-01-23 17:12

Antikomunists: Sarkanais terors lielāko daļu Latvijas "smadzeņu''izsūtīja uz Sibīriju,tagad redzams rezultāts......

2021-01-23 17:22

To 16:55: Savā ziņā tev taisnība. Igauņi ziņas neskatos, komentēt nevaru

2021-01-23 18:15

wooo: Atkal Latvija bāž savu degunu citu darīšanās!Un Navaļnijam tur arī ir īstā vieta cietumā!Tāds pats zaglis kā Putins un lielāko daļu Latvijas deputātu!Navaļnijs daudzus gadus atpakaļ tika apsūdzēts par bērnu ziedujuma fonda naudas piesavināšanos un izšķērdēšanu,bēt kaut kādā brīnumainā kārtā pierādījuma trūkuma dēļ viņu neapsūdzēja.Navaļnijs vēl daudzās citās krāpnieciskās epizodēs bija iesaistīts Krievijā!

2021-01-23 18:25

Drosme: Jācīnās lai savā valstī būtu labi, mums ir cilvēki kuru ienākumi mēnesī ir tikai 64 eur. Nav jā bažas citu valstu darīšanās! Mūsu cilvēki slīgst nabadzībā par to tad būtu jādomā!

2021-01-23 18:31

.: nekas pret krievvalodigiem,bet ja dzivo krievijai lidz tad ko dari te

2021-01-23 18:55

Ņu: Kas tas tāds ir par piparu, tas Aleksandrs Anaļnijs?

2021-01-23 19:08

es: Kad cilvēkam nav ko darīt...

2021-01-23 19:10

Jaunliepāja: Nu re! parādās lietas būtība! Protestēt sāk Krievijas pilsone, bet 5 kolonas tūtiņdreiji norej! Kāpēc? Tāpēc ka viņi Krievijā nav bijuši. Labi dzīvojuši Latvijā, informāciju iegūst televīzijā no 24 kanāla. Forši vai ne? Tā nav pārprastā nostaļgija? Kas jums traucē atgriezties ,,laimes zemē''?

2021-01-23 19:19

es: slāveļi iemācījušies Latviski rakstīt?

2021-01-23 19:28

Liepājnieks: Ļoti vienkārši--šiem pamuļķiem ,kuri par to žūpu navaļniju ,neviens nav pastāstījis rūgto patiesību ,ka šis alkoholiķis navaļnijs patiesībā ir KF valsts nodevējs ,Būdams eiropā viņš prasīja pastiprināt sankcijas pret Krieviju ,valsti ,kuras pilsonis ir pats.Tādi cilvēki ir nodevēji. un ,esmu pārliecināts ,ka šim pedofilam ,kurš aicina bērnus pretvalstiskā demonstrācijā --būs pamatīga tautas tiesa uzreiz pēc tam ,kad tai taps zināms viss šī alkaša"" sasniegumu
saraksts"". Vispirms paziņot visos ziņu portālos par viņa pateiso seju un nodomiem..tad pasludināt dienu un laiku ,kad to laidīs laukā..Tas šis pats pūlis juzdamies navaļnija piesmiets---tur pat viņu saplosītu gabalos.(krievi nodevējiem nepiedod)
Nu bet šī muļķe ,kura pierunāta uz piketu pie KF vēstniecības ,ir prasta kaza bez smadzenēm.

Patiesības labad jājautā liepājniekiem:"'kur bijāt jūs ,kad tika apcietināti 13.janvāra pretvalstiskie demonstranti Rīgā!???
Kāpēc par tiem nekarojāt!?? Tāpēc ,ka ,.acīmredzot ,iekšu nav.Taču
mācīt ko darīt citās valstīs ,to ar prieku??)))
Tas ir nožēlojami!!

2021-01-23 19:34

Liepājnieks: >>2021-01-23 19:10
Jaunliepāja:
----------------------------------------------------------------
Ja tā ""laimes zeme "" tev tā nepatīk--tad ko visi neapmierināti,ka Krievija pārtraukusi tranzītu caur LATVIJU??Priecāties vajadzētu ,ka ar Krieviju tiek dedzināti visi tilti!??
Tad jau prieka pēc pajolis kristovskis ierosinājis Eiropā pret Ustj--lugu ekoloģiska rakstura sankcijas??? Bet ne tāpēc ,lai piespiestu Krieviju atgriezt Latvijai savu tranzītu??)))

2021-01-23 19:40

CSK: To Jaunliepaja. Nu un kurš te labi dzivo tajā Latvijā? Varbũt pensionāri, ne laikam strādnieķi ar algu 500 eiro měnesĩ..... Un vel atcereties tos stukačus kas stučija čekistiem, ko? Un kadās mājās jūs latvieši dzīvojat, ne "okupacijas" laikā uzbũvĕtas, ne???

2021-01-23 19:40

Liepājnieks: Kas tas ir ??
""Vispirs Liepu ielā"" --ar to iesākas šis ""raksts "" .

Klajš ,publisks analfabētisms .
Uzskatu ,ka ar šādu redakcijas attieksmi tiek vnk uzpļauts cilvēkiem.Ne tikai izglītības trūkums ,bet ciniska attieksme pret darbu ko paši dara.

2021-01-23 19:48

Jaunliepāja: Nu re kā uzkāpu uz varžacīm vienam putina mīļotājam. Var just ka no sašutuma pat putas uz lūpām! Nevajag jaukt putina izdomāto krieviju ar patieso Krieviju! Arī padomju laikā tā bija. Saharovu ta izsūtīja. Kāpēc? Tagad it ka attaisno. Tieši tas pats notiek ar Navaļņiju. Ņemcovu vispār novāca! Kaut kas ne tā biedri, kurš zaimo vārdu Liepājnieks?

2021-01-23 20:06

CSK: To Jaunliepaja. Tu laikam zini tikai vienīği Putinu. Un ja kas uzvārds rakstās ar lielu burtu. Bet tadiem kolhozniekiem ka tu , zināšanu nav. Laikām skolā gājis trĩs ziemas.....Bet padomju laikā pareizi darija ,ja tādus sũtija prom. Kaut miers bija no tiem demogogiem un deRmokratiem.

2021-01-23 20:10

Urāli: Šis iestādījums ir jāpārnes tuvāk krieveļiem - uz Tosmari, Karostu! Krievi nogalināja manus priekštečus, atņēma īpašumus!. Tieši tāpēc MAN NAV CIEŅA PRET KRIEVEĻIEM!!! NE GRAMA!

2021-01-23 20:12

Rīdzinieks: Jaunliepāja, tava apsaukāšanās nevietā. Tu ar cilvēkiem taču runa ...

2021-01-23 20:16

Tautas komisārs: >>> Jaunliepāja un pārējie truleņi bļāvēji
Kas jums vispār par daļu par KF valdošajām personām? Nu ir kaut kāds navalnijs, taisa bardaku un un musina tautu iet ielās, cenšas pārliecināt, ka V. V. Putins ir slikts prezidents, bet vai viņam vispār ir nojauta ko tad likt vietā? Skaidrs, ka nē, tikai provocē, uzpērk, lai padibenes iet ielās un taisa nekārtības.
Kaut vai paskatoties uz bļāvēju publiku - padibenes, bomži un tie kam sulo abi gali lūrot uz eiropas "vērtībām".

2021-01-23 20:16

Interesanti: Ka mūsējie krievi ir putinieši. Tak nav tur ne dzīvojuši, ne jēdz ko, bet viedoklītis ir.

2021-01-23 20:23

Tautas komisārs: Tie kas domā, ka mēs nezinām kas notiek KF ir garīgi atpalikuši demagogi. Krievijā dzīvojošie normālie cilvēki ir savas valsts patrioti un ciena savu Prezidentu.
Un par to ka mēs neesam bijuši KF, laikam izlasījāt "metodičkā" ko jums izsniedz lai jus nepārtaukti justu "apdraudēmu".
Parasti ar savām garīgajām kaitēm nelielās...

2021-01-23 20:28

airbag: Viennozīmīgi respekta Olgai, ka izgāja savā brīvdienā lai atbalstīt Krievijas iedzivotājus! Uzskatu ka nav pareizi rakstīt ,,cilvēkam nav ko darīt u.t.t’’ Tā ir katra cilvēka brīva izvēle un ir jāauzturās pret to toleranti. Busīm cilvēki! Paldies.

2021-01-23 20:32

Nu bet: Kāda mārrutka pēc pilsētā ir konsulāts ?Ar vēstniecību galvaspilsētā par maz?

2021-01-23 20:36

ausainis: Brīnišķīgi, ja tauta protestē PRET idiotismu krievzemē. Arī latviešiem vajadzētu ņemt piemēru! Mēs, latvieši, atļaujam pārāk daudz.

2021-01-23 20:56

Tautas komisārs: Arī šajā valstī ir nepieciešamas visādas Oļečkas, kas ir pierunātas vai noalgotas, lai ietu taisītu cirku pie gen.konsulāta un vēstniecības, lai rastos iespaids ka visi krievvalodīgie ir tādās pašās domās.
Vienmēr atradīsies saujiņa neapmierināto, pērkamie un dažādas padibenes kas kvieks par jebko

2021-01-23 21:10

Jaunliepāja: Aber , tikai cienījams vārds jāraksta ar lielo burtu. Tā kā putina krievija nav tā Krievija ko grib cilvēki! Un asiņainais komisārs vispār varētu paklusēt. Kā tad nezinās kas notiek Krievijā , 5kolonas informatīvais dienests strādā! Man jau patīk, vēl viens apoloģēts uzradies ar ,,kļičku'' Rīdzinieks, kas mācīs pareizas uzvedības normas! Tas jau laikam tanī sakarā ar to ka Krievijā notiek demonstrācijas pret putina režīmu! Biedram CSK ir diagnoze: šovinists, kas uzskata ka putinieši ir pārāki par citiem. Visus kas nedomā tā kā viņi, nošaut ,izsūtīt, noindēt.... Ko Jūs sēžat Latvijā? -вопрос на засипку? Izpildāt kiberkara uzdevumus informatīvajā lauka?

2021-01-23 21:12

njaa: nu baigais puulis sanaaca pie konsulaata, apupetj :)
pareizi- ar savu daarzu saakumam jaatiek galaa- tad var liist pie kaiminjiem un svaidaaties ar padomiem

2021-01-23 21:23

monta: Baigi jau nu mazs atbalsts tai rietumu marionetei Navaļnijam Liepājā - viena Krievijas pilsone un viena penzionāre :D Varbūt, tāpēc, ka viņs ir deklarējis vēlmi atjaunot Krievijas impēriju vecajās robežās, tai skaitā tājā atkal iekļaujot Baltijas guberņu?

2021-01-23 21:27

arī interesanti..: Cilvēki pauž savu viedokli...neierodoties uz tik sekli sarīkotiem pasākumiem,arī uz barikāžu piemiņas pasākumiem......,redzot iznākumu,, demokrātijai,, ......

2021-01-23 21:33

to Jauliepāja: На засы́пку! Arī esi no "pirmas videnes"?

2021-01-23 21:40

draugs: tas ir traki:) Liepājā nav daudz uzpirkto cilvēku protestētāju, bet domāju TV panorāma tam draugam veltīs vismaz 3daļu no sava raidlaika!

2021-01-23 21:53

Ziedonis Skaldis (Liepājā): vairāk nekā stundu protestēja Krievijas pilsone Anna, kura dzīvojot un strādājot par pasniedzēju augstskolā Maskavā. Šobrīd viņa uzturoties Liepājā, lai koptu savu slimo radinieku.

Nu ,bet īsta krievu patriote ir tā Anna!

2021-01-23 22:07

Abc: Veids kā kazām celt savu popularitāti.

2021-01-23 22:34

Vadims: tam visam apakšā ir kas cits jo ja Krievijā FB par komentāru iedod 2 gadus bet te Navaļnija drons mierīgi filmē suerpuper topsycret objektu un nekas turklāt Krievijas - Gruzijas konflikta laikā pats Navaļnijs mudināja iebrukumam Gruzijā un te tāds pavērsiens uz otru pusi un vai te nav iejaukta demokrātiskā USA ar nenoliedzamu interesi pēc Krievijas resursiem ? Baltkrievija ir gndrīz vai maizes klēts ar ogļu milzu iegulām,ar lieliem mežiem un Krievija ir bezgala bagata ar vissu ko vien zeme var dot un tā arī ir atbilde uz Navaļnija traci jo neviens adekvāts cilvēks zinot ka Krievijā viņu iepakos atpakaļ nebrauks . Tātad labi samaksāts par šo viņa tēlu ar garantiju ka viņu izvilks no bedres un te nu velciet paralēles ar Tihonovsku - viņa pati dzīvo Eiropā bet ne Minskā,demonstrantus kropļo tur bet vinā balta un pūkaina palīdzības dibina fondus Viļņā un kas ir tādi palīdzības fondi postpadomijā mēs labi zinām - tātad padomājiet reāli kas zem tā visa stāv un žēl tādu apdalīto kā šo skuķi kas valstī kurā vara zog milzu apmēros stāv ar plakātiņu Covid laikā pati nesaprazdama pasākuma jēgu

2021-01-23 22:34

To Liepājnieks: Tu jau, protams, var redzēt, ka tici vien krievu medijiem. Navaļnijs neprasīja pastiprināt sankcijas pret Krieviju. Viņš lūdza ieviest sankcijas pret konkrētām personām, oligarhiem, politiķiem. Izceļot to, ka tautai nebūtu jācieš dēļ politiķiem. Tik grūti pārbaudīt? Laikam jau politiķu uzskata sevi par visu Krieviju, ja jau kliedz, ka Navaļnijs lūdza pastiprināt sankcijas pret Krieviju. Tas vien daudz ko izsaka

2021-01-23 22:39

Interesanti!: Aigars Štāls arī iesaustījās protestā?

2021-01-23 23:12

Tautas komisārs: Яунлиепая, если ты здесь поднял такой кипиш, значит у тебя опять обострения шизофрении. Иди к психиатру, он тебя избавит от страха, паники и т.д.
Сам бухаешь технический спирт, живёшь в бомжатнике и ждёшь нападения на Латвию.
Вытащи голову из унитаза и по-скорее тащись в дурку!!

2021-01-23 23:21

meitene42: Dumji! It kā savā valstī nebūtu problēmu!!

2021-01-23 23:43

Tīrs: It kā kāds tos ķeburus prastu lasīt.

2021-01-24 00:01

latvietis: Viss vienkārši : Navaļnijs Krievijā apmēram tas pats kas Latvijā - "Bez tabu","Nekā personīgi" u.c. TV raidījumi,kuri atmasko nesmukas ierēdņu lietas !
Atšķirība: Latvijā nevienu žurnālistu nesēdina cietumā,nesit par informācijas nodošanu tautai,bet Krievijā patiesība nav pieņemama...un tur cilvēki(lielākā daļa) jūsmo par to,ka viņi tiek apzagti !
P.S. Nožēlojami, ja latviskos komentāros smejās par "auseklīšiem un pastalām"...jūs "nabagi" neesat ne santīmu vērti ! 👎

2021-01-24 01:59

meitene42: Es domāju, ka Navaļnija atgriešanās dzimtenē un ar to saistītās "aktivitātes" Krievijā ir pirmais Džo Baidena vadītās ASV administrācijas solis Krievijas iekšējai graušanai. Latvijai, protams, jāatbalsta "saimnieki". Patiesībā nožēlojami...

2021-01-24 06:23

La Monde: Kā tad paši būdami ES un ASV vēstniecības bļodlaižas varam cīnīties par cilvēktiesībām un politisko brīvību Krievijā.

2021-01-24 06:26

cilvēks: te tik daudz krievu troļļi komentē, uzreiz var manīt

2021-01-24 06:27

Haa: Vietējie svešķermeņi mīl putleru, tas nav ārstējams.

2021-01-24 08:29

/.,: Visi tie paši niki, kas dedzīgi noliedz vīrusa esamību un potēšanos pret to, tagad tik pat dedzīgi iestājas par putinu un kā aklas vistas seko Krievijas tv propagandai.

2021-01-24 08:36

/.,: Ja grib zināt patiesību par Krieviju ir jāskatās internettelevīziju "MEDUZA", jo lielākā daļa krievu NAV putina nozombētie krievi.

2021-01-24 09:45

Antons: Tu Ovcaruk neblamē manu vārdu !!! Tev Putins palikušās smadzenes galīgi izskalojis !!

2021-01-24 10:32

Rīdzinieks: "...u.c. TV raidījumi ,kuri atmasko nesmukas ierēdņu lietas !"

un NEVIENAS kriminallietas pec "atmaskošanas" ... cirks Latvijā ...

2021-01-24 11:13

neptūns: malači, atbalsts protestētājiem!
tie vecie putini, lukašenki ir jāmet malā, jaunās paaudzes labad, lai kāds mūsdienīgāk domājoš nāk tur pie varas

2021-01-24 11:14

igor: freedom for Navalny

2021-01-24 11:24

igors: TVNET: Navaļnija atbalstītāju akcijas notiek arī Lietuvā un Igaunijā

2021-01-24 11:51

Es ne: Vai latvijas valdība atbalsta Navaļniju,vai baidās ka viņš atmaskos mūsu Lielos zagļus... žēl ka tik maz atbalstītāju

2021-01-24 12:20

Drullis: Īsto krievu šeit Latvijā tikpat kā nav,ir tikai "okurka" slepkavas atbalstitāji ,un piektās kolonas darboņi ,kuri lielākoties atbalsta to asiņaino režimu ,laiks visus tos piektās kolonas darboņus no Latvijas izsūtit ,pie asiņainā slepkavas ,lai padzivo tur ,un tad redzēs kā sāks domāt ar galvu ,ja tā vispār ir.

2021-01-24 12:24

JesseCes: ничего такого

2021-01-24 13:17

Ruslāns: A ko ta savu viepli slēpj?

2021-01-24 13:29

Rīdzinieks: "tie vecie putini, lukašenki ir jāmet malā, jaunās paaudzes laba"

Jauna paaudze - Baidens un Lielbritānijas karaliene tev piekrīt!

:-)))))))

2021-01-24 13:41

To Rīdznieks: Redz, tā jau ir parastā izvairīšanās. Tikko piemin pārmaiņas, kādam jānorāda uz ASV, vai citu valsti. Jo daudziem tas ASV rēgs, laikam, murgos rādas, ja jau uz katra stūra piemin ASV. Tāpat kā Krievu medijos, kad pie viņiem kaut kas notiek, uzreiz jāsāk bļaut par ASV. Vai tev tur kāds kliedz "Gribam kā ASV"??? Nē, cilvēki vienkārši prasa pārmaiņas. Par daudz uzdrīkstas vai ne?

2021-01-24 15:41

La Monde: Visvieglākir sēdēt internetā un sajusties kā kingiem. Ko tad paši patriotiskie latvieši neprotestēja,nepiktēja? Un tagad tik gudri dirš par Krieviju? |Man jūs žēl, uzlasat pabiras ko atmet Eiropa un sēžat internetā troļļodami. Par velti vai jūdasa grašiem. Vergu dvēseles.
Tā krieviete ir daudz drosmīgāka par jums lētajiem latviešu patriotiem. Viņa viena uzdrikstējās paust savu viedokli,bet jūs kā kranči te rejat un apsaukājaties sēdēdami slitumā.
P.S. Navaļnijam ir jābūt cietumā paša drošibas labad. Brīvībā atrodoties viņu var nosist paši krievi. Krieviem ir cita attieksme pret nodevējiem.

2021-01-24 16:01

Liepājnieks: >>2021-01-23 22:34
To Liepājnieks:..""Navaļnijs neprasīja pastiprināt sankcijas pret Krieviju..""
--------------------------------------------------------------------------------
Var redzēt ,ka tu neuzkrītoši centies novirzīt Navaļnija prasību par sankcijām pret Krieviju kā prasību par sankciju pastiprināšanu pret
atsevišķām KF amatpersonām>)))
Bet patiesība ir tāda ,ka valsts amatpersonas pārstāv visu VALSTI !!
Tik daudz ,es ceru ,tev vismaz būtu jāsaprot!??
Un vēl kas --Latvijas sankcijas pret KF ""atsevišķām amatpersonām"" )) stipri vien atsitienā atnāca atpakaļ uz visu LATVIJAS valsti kopumā.
Bet patiesībā sankcijas pret valsti ,bez tārpainām atrunām par atsevišķām amatpersonām --tas ir karš.Viennozīmīgi.Krievija vēl neizmanto "'demokrātisku pretsankciju ""pastiprināšanai militāru ofensīvu .Taču armiju izmanto ASV-- SAVU -- demokrātisko ""vērtību""(cenas) panākšanai.
Turpinoties šādam uzturētam propogandas noskaņojumam un pastiprinot to ,var gadīties ,ka uzliesmos karš.

2021-01-24 16:05

Liepājnieks: >>2021-01-24 14:57
IROK:
-----------------------------------
Diez vai tavi zināšanu griesti ļauj tev zināt kāpēc Liepāju sauc par Liepāju un ne citādi)))
Bet tu esi amizants))

2021-01-24 16:16

Liepājnieks: 2021-01-23 22:34
Vadims:
----------------------------------------------------------
Jautājums---kurā valstī nevar notikt ""krāsainā revolūcija""??

Atbilde ::krāsainā revolūcija nevar notikt valstī ,kurā nav ASV vēstniecības

2021-01-24 16:45

Da kam tas cirks: Naviļnijs katram uzsitīs uz pleca un iedos boršči pahavăt. Atā viņam pie vienas vietas ka iet kaut kur salt un bļaistīties.

2021-01-24 17:07

garāmgājējs: Cieņa un respekts Annai, Olgai un Olgas dēlam! Un katram, kurš iestājas par brīvību! Tomēr, manuprāt, Navaļnijs ir tāds pats impērijas glābējs Krievijā, kāds bija Gorbačovs Padomju Savienībā. Jo nevar saglābt to, kas ir kaut kāds mākslīgs veidojums, kāds ir Российская Федерация, kam pat savas pamattautas nav. Vārds русский pat krievu valodā nav lietvārds, kaut gan visu citu tautu apzīmējumi arī krieviski ir lietvārdi: латыш, швед, финн, украинец un pat белорус. Tas par "Krievijas Federāciju" ir apmēram tāpat kā "krāsaino apvienība". Un to, ko Krievijai ir nodarījis V.Putins, to pat neviens pats ļaunākais amerikāņu jeb, viņu (krievijiešu) valodā runājot, pindosu aģents nespētu paveikt. Tāpēc nevar vairs saglābt to, kas jau tagad knapi turas kopā. Pēc gadiem desmit šajā plašajā teritorijā būs ducis kņazistu; nezinu, kā tās sauks, bet cerams, ka tās būs demokrātiskas un neapdraudēs savu kaimiņus.

2021-01-24 17:42

nu gan: Drosmīgs cilvēks. Pateicoties tādiem pasaulē vēl var runāt par cilvēcību.

2021-01-24 18:19

letiņš: Izskatās,ka viss krievu putinistu troļļu bars ir pārsprādzis,redzot,kas notiek Krievijā-tas priecē!

2021-01-24 19:04

Jaunliepāja: Pilnīgi piekrītu letiņam! Troļļu bars vairs nezin kā reaģēt! Var jau noriet visus tos kas atbalsta Navaļniju un pasludināt ka tie visi ir nenormāli. No tā jau lietas būtība nemainīsies. Vienkārši, cilvēki grib justies brīvi. Vēsture ir pierādījusi ,ka tādi režīmi vienmēr aiziet pa,, skuju taku'' ! Nebūs Navaļnijs, uzradīsies cits līderis. Novāca Ņemcovu-uzradās Navaļņijs! Tā ir vēsturiskā pēctecība. Tādiem jau kā ,,asiņainās komisārs'' patīk tādi laiki kā ļeņinisms, staļinisms, putinisms! Kas apvieno šos visus ,,ismus''? Varaskāre un iespēja valdīt vienpersoniski! Dome? Tas tā acu aizmālēšanai! Nu kaut kā tā!

2021-01-24 19:13

tp: Krievijā vēl četrdesmit gadus nekas daudz nemainīsies, dēļ viņu mentalitātes un navaļņījiem līdzīgie ne tik. Vajadzēja uzsliet telti un pie vārtiem pieķēdēties, tad būtu vismaz kāds iespaids, bet nevis ar uzskricelētu kartona kastes plāksni.

2021-01-24 19:17

Armando: Slava Ukrainai!

2021-01-24 19:55

LV tupiķiem: Ai ai ai, asinskārie Putina sargsuņi izklīdina likumpaklausīgus, rātnus puikiņus un meitēnus Ļaunuma impērijā, kuri, miermīlīgi pastaigājās pa Tverskuju Jamskuju uļicu, skumstot par leģitīmā Krievijas prezidenta abvaļnija, kuru neņem pat šaušlīgi nāvējošais Novičoks, arestu. Pie tam, slepkavnieki miliči vienu otru puikiņu pat pa asfaltu izvazājuši! Peru, ka mūsu abpusēji brašais ārministrs Putinu aizmuguriski iesēdinās ķurķī! Bet, kāda blamāža! - re, kasjauns publicē fotobildes, nu, feikās noteikti, ka Amsterdamā labvēlīgi noskaņoti, smaidoši policistiņi staltos zirdziņos drāž virsū, acīmredzot, krievvalodīgiem huligāniem, ziemas salā tos bagātīgi atvēsinot ar ūdensmetējiem, trenēti kaujas suņi kož, piedodiet, pautos zemē notriektiem noziedzniekiem. Domāju, mūsu ārministrs nosodīs krievu huligānus, kas dumpojas miermīlīgajā Eiropā, nekādu žēlastību tādiem, izsūtīt šos uz viņu mongolisko putinlandi.

2021-01-24 20:11

PU$$YBOI: Респект! 💪🏻

2021-01-24 20:37

Xxx: La Monde -vispareizākais komentārs ☺👍

2021-01-24 21:12

Tautas komisārs: >>>Jaunliepāja un pārējie pastalnieki
Nevienam no jums nav jēga par to ka Krievijas Federācijā ir kārtība un attīstība, protams ir savas problēmas, bet nav visas eiropeiskās vērtības ar bezdarbu, nepieejamu medicīnu, izglītību, totālu nabadzību, milzu dzīves dārdzību uz dzīvošanai nepieciešamo (ēdiens, īre, siltums), tāpat nav viss marazma ar genderismu un sazin ko vēl.
Prezidents V.V.Putins vada, attīsta un rūpējas par KF un tautu, bet kas ir jums visiem? A nu jā, dziesmiņas, pļaskas, skaudība un nenovīdiba, valdība ko lamāt un pastalas kājās, bet kaitās eiropā, kaut vai ar pliku di**u.

2021-01-24 21:13

Pff....: Par kaut kādu sūdu Navaljniju te tāds tracis!!! Un šīs skuķis arī ir galīgi slims!

2021-01-24 21:23

Murka: Man draugi Maskavā dzīvo. Tur patiešām VISSS ir nopērkams! Pilnīgi viss! Korupcija rulle! Latvijā tas nav tik izteikti vēl.
Prieks par cilvēkiem, kuri protestē pret trulo krieveļu nekaunību!
Arī latviešiem vajadzētu ņemt piemēru no viņiem un protestēt. Jāņem rokās mēslu dakšas un jādodas uz Saeimu!

2021-01-25 08:09

...: Navaļnijs atgādina mūsu pašu bazūnētājus - tāds pats deguna urbinātājs, kā mūsējie. Bet valsts nošāva greizi un pievērsa viņam par lielu uzmanību, tāpēc tāds tracis. Ja Latvijā arī kāds deguna urbinātāju piespiestu kārtīgāk, arī cilvēki saceltos. Un ne tāpēc, ka urbinātājs būtu labāks, bet tāpēc, ka melnajai masai jau tikai vajag iemeslu patrakot. Par Krievijas vadību, protams, ilūziju nav. Cilvēki tiek apspiesti. Bet Navaļnijs arī nebūtu labs līderis. Kaut iespējams, cilvēki viņu tikai izmanto, lai uzsāktu cīņu par brīvību.

2021-01-25 12:33

zakelis1: ja smird kaiminja dziivoklis, taatad smaka iepluust arii manaa, taapeec arii nevajag buut vienaldziigiem.... kaarteejais latvieshu egoisms, kas arii ljoti manaams covid sakaraa. maza niigra tautele, kas eed zivis un dziivo pie juuras.....

2021-01-25 12:37

Rīdzinieks: Nu šoreiz viss otrādi, smird vairāk tieši no rietumu puses, īpaši soctiklos …

******

"Man draugi Maskavā dzīvo. Tur patiešām VISSS ir nopērkams! Pilnīgi viss!" Paklau, iedod man kontaktus, es gribu nopirkt Kremļa zvaigznes (no torņiem), laikam pats Putins man viņus pārdos ...

2021-01-25 13:43

No malas: Nesaprotu šādu jaukšanas citu valstu lietās. Vai Latvijā viss kārtībā, viss ideāli? (.......) Varbūt vajag sākt nevis ar Krieviju, bet ar sevi?
Un atcerēties tagad komunistu režīma upurus ir garām .... Tas viss senā pagātnē, tagadējie krievi par to nevar atbildēt.
Un, lai kaut ko kritizētu, vajag dzīvot tur uz vietas, tikai tad var būt viedoklis!

2021-01-25 15:31

piepe: labāk būtu protestējuši pret kaut vai to pašu "Eko Vali",domāju,ka liepājniekiem tas ir daudz būtiskāk,nekā Krievijā notiekošais...

2021-01-25 20:51

М.Стар: Nu, draugi! Jus atradāt vietu kur diskutēt... Bravo!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz