Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 17. jūnijs

Vārdadiena: Artis, Artūrs

Pieņem ekspluatācijā Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukciju  (23)

Atslēgvārdi tramvaja tilts | lielā iela | būvdarbi | ekspluatācija

  • Komentāri (23)
  • 0

Komentāri (23)

  • 08.05.2019 13:29 Ziņot

    Opā

    Vai tad tos caurumus nesataisītos līdz galam netaisīs, tur jau vēl lērums visādi šīkumi nepabeigti :(

  • 08.05.2019 13:45 Ziņot

    Vivita

    Invalīdi vispirms grib ,lai ar ratiņiem visur ērti var iebraukt tualetēs.Diemžēl,diemžēl.....

  • 08.05.2019 13:46 Ziņot

    Cilveks

    Vai tad asfalts otrā kārta uzlieta?

  • 08.05.2019 14:20 Ziņot

    skats no malas

    ...un tas tramplīns (no Lielās ielas uz Raiņa ielas pusi braucot) paliks???

  • 08.05.2019 14:45 Ziņot

    Zanne

    Kā var pieņemt ekspluatācijā, ja vēl nav uzklāta virskārta un smagā tehnika vēl strādās?, nemaz nerunājot par horizontālo marķējumu utt. Vai velosipēdistiem kantes paliks atkal uz +2 atzīmi?

  • 08.05.2019 14:47 Ziņot

    ....

    Tā vajag !!!!

  • 08.05.2019 14:54 Ziņot

    HM,

    Zinu, ka ir cilvēki, kuri neprot ne lasīt, ne rakstīt, un tie saucas par analfabētiem. Tomēr nezināju, ka ir arī cilvēki, kuri neprot lasīt, bet prot rakstīt. Kā tādus sauc? Grafomāni?

  • 08.05.2019 15:01 Ziņot

    Ed

    Raiņa parbrauktuve ari ir gatava,rit vajag to ekspluatacija pieņemt

  • 08.05.2019 15:18 Ziņot

    Izcili

    Izcili ka Raina parbrauktuve ari GATAVA. Un lidz ar to vel lielaki korki uz tas. Vilniti un Dome lai sarosas lai partvertu dalu no Rigas satiksmei atnemtas ES naudas, lai iegulditu to viadukta un tramvaja buvniecibai uz Laumu/15.vsk/Karostas tiltu. Tur pieejami 67 miljoni! Pat ja lielako dalu novirzis Latvijas jauno vilcienu projektam, tapat kadus 10-15 citronus var atraut ari Liepajai. Vajag tikai politiskias spiediens un darbs pie ta. Liepaja jau sen gaida to viaduktu

  • 08.05.2019 15:29 Ziņot

    Bet

    Kas būs ar notiek ūdeņiem restiem tā arī paliks ka tagad ir???

  • 08.05.2019 16:06 Ziņot

    senču ols

    nezināju , ka iespējams ielu nodot ar pusi padarīta darba , tad jau ēkas ar bez jumta drīkst pieņemt ekspluatācijā , laikam jau citādi padi*stu kohēzijas naudu.

  • 08.05.2019 16:24 Ziņot

    Vārds Uzvārds.

    Beidziet, nopietni?! Tur vēl šorīt bija tāds bampis ar nepabeigto asfaltu pie luksofora uz tilta!

  • 08.05.2019 16:38 Ziņot

    sasmējos

    to Ed
    tiešām labs joks :D

  • 08.05.2019 16:58 Ziņot

    da nu ko jūs

    Kādu vēl jaunu tramvaja līniju izmirstošā pilsēā, kur pa ielu ejošu cilvēku var retāk dabūt redzēt, kā leduslāci Āfrikā? :D

  • 08.05.2019 17:15 Ziņot

    Jāzeps Poškus

    Jautājums ,kāpēc vajadzēja tramvaja sliedes uz tilta ,ieliet asfaltā ,vai nevarēja smuki izlikt to sliežu ceļu ar mazām betona bruģīšiem.Kādi darbi būs darāmi ,ja kaut kas notiks ar metāla sliedēm,kas atrodas zem biezas asfalta kārtas,

  • 08.05.2019 17:50 Ziņot

    Atbildīgajiem!!!!

    Tie,kuri ,,pieņēma Lielo ielu,, lūdzu uztaisiet sekojošu maršrutu, no Zobārstniecības poliklīnikas,ejiet taisni pāri pa gājēju pāreju uz tiltu.Asfalts katrā braukšanas joslā ir savādāks,un es nerunaju par 2cm,te ir vesali 8cm arskiriba.Respektīvi katra braukšanas josla ir savādāka biezuma.Šoferis nepamanis,bet kajamgajejs noteikti nokritīs,ja uz leju neskatīsies.Kā tādu var saukt par pabeigtu,to nesprotu!!!Dzērumā taisīja,vai pieņēma????

  • 08.05.2019 18:35 Ziņot

    Cilvēks

    Man kā pieredzējušam celtniekam šoks - kā var nodot ekspluatācijā ielu bez asfalta virskārtas un horizontālajiem apzīmējumiem ! Vilnīša Liepājā laikam korupcija "ieliek" Rīgas ausainim.

  • 08.05.2019 19:06 Ziņot

    Tas

    Vēl vecās sliedes palikušas no Pedagoģiskās akadēmijas līdz Peldu ielai!

  • 08.05.2019 19:28 Ziņot

    z

    Viaduktu vajag pār Raiņa ielas pārbrauktuvi.

  • 08.05.2019 19:54 Ziņot

    Juta

    Fantastika...atkal ejam pasaulei pa priekšu ar saviem būvju nodošanas/pieņemšanas piemēriem. Uz tilta nabaga strādnieciņš ar noplukušu vesti un kafijas bundžu rokā,kurā krāsa ielieta,smērēja ciet aprūsējušas metāla konstrukcijas! Sarakstu ar citiem brīnumiem varētu papildināt stāstu grāmatā. #LatvijaVar

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!