Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pieņem ekspluatācijā Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukciju

Pieņem ekspluatācijā Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukciju
Foto: liepaja.lv
08.05.2019 11:51

liepajniekiem.lv

Vakar, 7.maijā, Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā projektā “Tramvaja līnijas un piegulošās teritorijas kompleksa rekonstrukcija” paredzētos būvdarbus, kas ietver Tramvaja tilta un Lielās ielas renovāciju, informē SIA “Liepājas tramvajs” projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane. 

Līdz 3.jūnijam būvdarbu veicējam SIA “Rīgas tilti” jānodrošina atliktie darbi – asfalta virskārtas ieklājums un horizontālie apzīmējumi. Darba, materiālu un iekārtu kvalitātei noteikts garantijas laiks pieci gadi.

“Liepājas tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks par paveikto ir gandarīts: “Realizēt tik apjomīgus rekonstrukcijas darbus pašā Liepājas centrā un uz Tramvaja tilta, kur ir intensīva satiksmes plūsma, ieskaitot sabiedrisko transportu, šajā projektā bija pats lielākais izaicinājums. Vēl neērtības izjutīsim laikā, kad būvnieki ieklās asfalta virskārtu un veidos horizontālos apzīmējumus, bet centīsimies organizēt darbus tā, lai pēc iespējas mazāk traucētu transporta plūsmu.”

Vaicāts par projekta ieguvumiem, A.Puks uzsver, ka šis bija pēdējais posms, lai sakārtotu sliežu ceļus jauno zemās grīdas tramvaju vajadzībām: “Esam ieguvuši pilnībā jaunu sliežu ceļu – gan sliedes, gan gulšņus. Izbūvēti jauni kontakttīkli, nozīmīgi, ka centrā tie vairs nav piestiprināti pie namu fasādēm, bet gan pie speciāliem balstiem. Ir izbūvēta pilnīgi jauna iela un trotuāri ar veloceliņiem, nomainītas apakšzemes komunikācijas. Liels ieguldījums pilsētas infrastruktūras sakārtošanā nenoliedzami ir Tramvaja tilta rekonstrukcija, atjaunojot lielāko daļu konstrukcijas, kā arī pilnīgi no jauna izbūvējot tilta virsējo daļu, saglabājot vēsturiskās margas.”

Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcija ir noslēdzošais posms tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru zemās grīdas tramvaju vagoniem. Plānotie ieguvumi – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, tiks nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.

23 komentāri

2019-05-08 13:29

Opā: Vai tad tos caurumus nesataisītos līdz galam netaisīs, tur jau vēl lērums visādi šīkumi nepabeigti :(

2019-05-08 13:45

Vivita: Invalīdi vispirms grib ,lai ar ratiņiem visur ērti var iebraukt tualetēs.Diemžēl,diemžēl.....

2019-05-08 13:46

Cilveks: Vai tad asfalts otrā kārta uzlieta?

2019-05-08 14:20

skats no malas: ...un tas tramplīns (no Lielās ielas uz Raiņa ielas pusi braucot) paliks???

2019-05-08 14:45

Zanne: Kā var pieņemt ekspluatācijā, ja vēl nav uzklāta virskārta un smagā tehnika vēl strādās?, nemaz nerunājot par horizontālo marķējumu utt. Vai velosipēdistiem kantes paliks atkal uz +2 atzīmi?

2019-05-08 14:47

....: Tā vajag !!!!

2019-05-08 14:54

HM,: Zinu, ka ir cilvēki, kuri neprot ne lasīt, ne rakstīt, un tie saucas par analfabētiem. Tomēr nezināju, ka ir arī cilvēki, kuri neprot lasīt, bet prot rakstīt. Kā tādus sauc? Grafomāni?

2019-05-08 15:01

Ed: Raiņa parbrauktuve ari ir gatava,rit vajag to ekspluatacija pieņemt

2019-05-08 15:18

Izcili: Izcili ka Raina parbrauktuve ari GATAVA. Un lidz ar to vel lielaki korki uz tas. Vilniti un Dome lai sarosas lai partvertu dalu no Rigas satiksmei atnemtas ES naudas, lai iegulditu to viadukta un tramvaja buvniecibai uz Laumu/15.vsk/Karostas tiltu. Tur pieejami 67 miljoni! Pat ja lielako dalu novirzis Latvijas jauno vilcienu projektam, tapat kadus 10-15 citronus var atraut ari Liepajai. Vajag tikai politiskias spiediens un darbs pie ta. Liepaja jau sen gaida to viaduktu

2019-05-08 15:29

Bet: Kas būs ar notiek ūdeņiem restiem tā arī paliks ka tagad ir???

2019-05-08 16:06

senču ols: nezināju , ka iespējams ielu nodot ar pusi padarīta darba , tad jau ēkas ar bez jumta drīkst pieņemt ekspluatācijā , laikam jau citādi padi*stu kohēzijas naudu.

2019-05-08 16:24

Vārds Uzvārds.: Beidziet, nopietni?! Tur vēl šorīt bija tāds bampis ar nepabeigto asfaltu pie luksofora uz tilta!

2019-05-08 16:38

sasmējos: to Ed
tiešām labs joks :D

2019-05-08 16:58

da nu ko jūs: Kādu vēl jaunu tramvaja līniju izmirstošā pilsēā, kur pa ielu ejošu cilvēku var retāk dabūt redzēt, kā leduslāci Āfrikā? :D

2019-05-08 17:15

Jāzeps Poškus: Jautājums ,kāpēc vajadzēja tramvaja sliedes uz tilta ,ieliet asfaltā ,vai nevarēja smuki izlikt to sliežu ceļu ar mazām betona bruģīšiem.Kādi darbi būs darāmi ,ja kaut kas notiks ar metāla sliedēm,kas atrodas zem biezas asfalta kārtas,

2019-05-08 17:50

Atbildīgajiem!!!!: Tie,kuri ,,pieņēma Lielo ielu,, lūdzu uztaisiet sekojošu maršrutu, no Zobārstniecības poliklīnikas,ejiet taisni pāri pa gājēju pāreju uz tiltu.Asfalts katrā braukšanas joslā ir savādāks,un es nerunaju par 2cm,te ir vesali 8cm arskiriba.Respektīvi katra braukšanas josla ir savādāka biezuma.Šoferis nepamanis,bet kajamgajejs noteikti nokritīs,ja uz leju neskatīsies.Kā tādu var saukt par pabeigtu,to nesprotu!!!Dzērumā taisīja,vai pieņēma????

2019-05-08 18:35

Cilvēks: Man kā pieredzējušam celtniekam šoks - kā var nodot ekspluatācijā ielu bez asfalta virskārtas un horizontālajiem apzīmējumiem ! Vilnīša Liepājā laikam korupcija "ieliek" Rīgas ausainim.

2019-05-08 19:06

Tas: Vēl vecās sliedes palikušas no Pedagoģiskās akadēmijas līdz Peldu ielai!

2019-05-08 19:28

z: Viaduktu vajag pār Raiņa ielas pārbrauktuvi.

2019-05-08 19:54

Juta: Fantastika...atkal ejam pasaulei pa priekšu ar saviem būvju nodošanas/pieņemšanas piemēriem. Uz tilta nabaga strādnieciņš ar noplukušu vesti un kafijas bundžu rokā,kurā krāsa ielieta,smērēja ciet aprūsējušas metāla konstrukcijas! Sarakstu ar citiem brīnumiem varētu papildināt stāstu grāmatā. #LatvijaVar

2019-05-08 21:08

Kantainais: Tātad ..skaidri un gaiši nupat ir atzīts ,ka tramvaja tilts tika ekspluatēts nenodots ekspluatacijā!

2019-05-08 21:27

nāvei parādā: Šodien braucu pāri, un nodomāju... labi krāsotas līnijas :) Noturējās pat pēc lietus :D :D :D

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz