Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Pieskatot neapdomīgos, centīsies mazināt nelaimju skaitu

Pieskatot neapdomīgos, centīsies mazināt nelaimju skaitu
Foto: liepajniekiem.lv
29.12.2018 07:09

liepajniekiem.lv

Jaunā gada brīvdienas, tāpat kā Ziemassvētkos un iepriekšējā gadu mijā, Ceļu policija, rūpējoties par satiksmes drošību, pastiprināti uzraudzīs neapdomīgos satiksmes dalībniekus.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieks Gints Ešenvalds skaidro: ”Šis gads iezīmējies ar ceļu satiksmes negadījumiem, kuros ir bojā gājuši un ievainoti cilvēki. Ja uzstādījums, sākot jau no 2010.gada, ir samazināt uz ceļiem cietušo un bojā gājušo skaitu par 50%, tad mums īpaši jādomā, kā to kopīgiem spēkiem varam panākt.”

”Līdz ar to arī šā gada nogale un nākamais gads iezīmēsies ar pastiprinātu kontroli ceļu satiksmē,” viņš turpina: ”Īpašu uzmanību pievēršot būtiskākajiem ceļu satiksmes negadījumu ar smagām sekām iemesliem – apreibinošo vielu lietošanai, atļautā braukšanas ātruma ievērošanai, arī drošības jostu lietošanai. Šiem pārkāpumiem pievērsīsim īpašu uzmanību.”

G.Ešenvalds uzsver, ka patrulēšana ielās un uz ceļiem, kā arī profilaktiskie pasākumi visā Kurzemē norisinās ik dienu, ne tikai Ziemassvētku brīvdienās un gadu mijā: ”Bet arī policijai jādomā par to, lai darbinieki ielās būtu vairāk redzami. Tāpēc esam izvirzījuši nopietnu uzdevumu sev – panākt pēc iespējas lielāku policijas redzamību, lai nākamajā gadā vairāk policijas darbinieku būtu tieši ielās, lai tas padarītu ceļu satiksmi drošāku. Lai godprātīgie satiksmes dalībnieki justos drošāki un lai nebūtu apdraudējumu no pārkāpēju puses.”

Vislielāko uzmanību policijas darbinieki gadu mijā pievērsīs tam, lai autovadītāji nesēstos pie stūres reibumā, kā arī, lai tiktu ievērots atļautais braukšanas ātrums, apstiprina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja priekšnieks: ”Protams, ka kontrolēsim arī visu pārējo, kas attiecas uz satiksmes drošību. Arī riepu atbilstību ziemas apstākļiem.”

Un piebilst: ”Ne tikai policijas, bet visu transportlīdzekļu vadītāju kopējais uzdevums ir darīt visu, lai ikviens satiksmē varētu justies droši. Un justies droši varam tikai tad, kad ievērojam satiksmes noteikumus, izpildām prasības un esam toleranti cits pret citu.”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli