Trešdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Pilsētas iedzīvotāji uz slidenām ietvēm lauž kaulus

“Vai ir jānotiek traģēdijai, lai kāds sāktu tīrīt, kaisīt ietves? Ne jau man vien bija sarežģīti pārvietoties, vai mums tagad par slidotājiem jākļūst? Pilsēta laikam novesta līdz tādam kliņķim, ka neviens ne tīra, ne kontrolē, vai ietves ir drošas gājējiem. Ir taču ziema!” laikrakstam savu sašutumu pauda kāda lasītāja.

Pilsētas iedzīvotāji uz slidenām ietvēm lauž kaulus
Ilustratīvs (Foto: Edija Pālens)
12.01.2021 06:00

Miks Kuncītis

"Kurzemes Vārds"

Pensionāre “Kurzemes Vārdam” uzskaitīja vairākas ielas, kuru ietves neesot kaisītas, īpaši izceļot trīs – Ganību, E. Veidenbauma un Dorupes ielu.

“Ja mēs runājam par veloceliņu un gājēju ietvju uzturēšanu ziemas apstākļos, par ko atbild pašvaldība, tad sestdien un svētdien šīs vietas vispirms tika notīrītas, izmantojot slotas un lāpstas, bet pēc tam brauca automašīna, kas kaisīja grants un sāls maisījumu, lai neslīdētu. Tas tika darīts visā pilsētā, un šo darbu veic uzņēmums “Tranzīts L”, piemēram, nedēļas nogalē strādāja trīs četras brigādes.

Protams, gribētos, lai gājēju ietves un brauktuves tiktu notīrītas dažu stundu laikā, taču tas nav iespējams.

Cilvēkiem ir jāsaprot, ka tas prasa laiku un galu galā tagad ir ziema – slīdamības dēļ jābūt uzmanīgiem visiem satiksmes dalībniekiem,” skaidro Liepājas Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls, uzsverot, ka saskaņā ar noteikumiem par pilsētas ielu ikdienas uzturēšanu un to izpildes kontroli prioritāte ir maģistrālo ielu un ielu ar sabiedriskā transporta satiksmi tīrīšanai.

Liepājas Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Kaspars Vārpiņš laikrakstam pastāstīja, ka pēdējās dienās uzsākti vairāki administratīvā pārkāpuma procesi tieši par ietvju netīrīšanu.

“Policija pie tā strādā un arī turpinās kontrolēt, vai atbildīgās personas izpilda savu pienākumu. Protams, mēs nevaram apsekot visu pilsētu. Ja iedzīvotāji pamana pārkāpumu, tad par to jāziņo Pašvaldības policijai,” sacīja K. Vārpiņš.

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi nosaka kārtību, kādā tiek veikta ielas kaisīšana ar pretslīdes materiāliem.

Ja šie noteikumi netiek ievēroti, atbildīgais (piegulošās teritorijas apsaimniekotājs vai īpašnieks) sodāms ar naudas sodu. Fiziskai personai piemērojams sods no brīdinājuma līdz 350 eiro, bet juridiskai personai – līdz 1400 eiro.

“Pagājušajās brīvdienās līdz ar slidenā laika iestāšanos Liepājas Reģionālās slimnīcas (LRS) Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas traumpunktā palielinājies to cilvēku skaits, kas traumas guvuši slideno laika apstākļu dēļ. Sestdien pēc palīdzības vērsušies desmit cilvēki (puse no visiem traumpunkta apmeklētājiem). Piemēram, slidinoties no slidkalniņa, traumas guvuši arī divi bērni. Viens no viņiem ievietots Vispārējā bērnu slimību nodaļā ar smadzeņu satricinājumu, bet otrs – guvis sasitumus un turpina ārstēties ambulatori.

Savukārt svētdien no 17 traumpunkta apmeklētājiem septiņi vērsušies pēc palīdzības tieši slideno laikapstākļu dēļ,” pavēstīja LRS sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Cilvēki esot guvuši dažādas traumas – gan sasitumus, gan lūzumus. Tipiskākās traumas – sasitumi, potīšu, kāju lūzumi, izmežģījumi, sastiepumi, smadzeņu satricinājums.

“Tie pacienti, kuri guvuši sarežģītākus savainojumus, ievietoti slimnīcā, bet cilvēki ar vieglākām traumām veselību atgūst mājās.

Traumpunkta mediķi norāda, ka vislielākais traumu skaits pārsvarā ir pirmajās dienās, kad sniegs ir tikko uzsnidzis.

Cilvēki nav pieraduši pie jaunajiem apstākļiem uz ielas, kā arī steidz baudīt ziemas priekus. Bet vēlāk cilvēki adaptējas, kļūst piesardzīgāki, kā arī izvēlas stabilākus un laika apstākļiem piemērotākus apavus.

74 komentāri

2021-01-12 06:56

Re: Tāds lūk pilsētas saimnieks,VilnīšJānis

2021-01-12 07:16

Pensis: Pašvaldības policijai vajadzēja kārtīgi papurināt tos, kas pat nenokaisīja ietves. Arī redzēju, kā nabaga pensionārs paslīdēja un nokrita pie Pētertirgus.

2021-01-12 07:34

Dainis Dreimanis: Ja tīrītāji sāktu savu darbu pirms viss nav piestaigāts tad arī būtu lielāka jēga no tīrīšanas, nevis 9:00 iziet uz ielas. Parkā tehnika vispār izsmiekls. Vispirms traktors piebrauc sniegu un tad ar sniega pilnu birsti imitē slaucīšanu. Jābūt sajēgai ne tikai traktorā sēdēt.

2021-01-12 07:38

es: Vai tad slinmīcas ņem tādus preti, kuriem nav covids? Un pašvaldībniekiem nav laika, viņi gatavojās SAFARI, kas notiek katras brīvdiena no 22:00-5:00

2021-01-12 07:54

QQ: Visdrīzāk ir bijis laikapstākļiem nepiemērots iešanas ātrums.

2021-01-12 07:55

...: Traktors izbrauc cauri velotaciņai. Notīrīta normāli tikai velobraucēju daļa, kājāmgājēju daļa palikusi piemīdīta. Un tad iet pāri sētniece un vēl ceļa malas ar lāpstu nogrūsta. Vai ir OK? nav ok. Īpaši tagad, kad ir šis slapjdraņķis. Smiltis vairāk vajag :( ne sāli, jo īpaši uz velotakām tas tiek ieskalots mežā. BET - ir ziemas, jāiet uzmanīgi. Cilvēki mīl piesaukt senos laikus - bērnībā bija aktuālas dzelzs radzes uz zābakiem uzmaucamas. Mazliet jāsaprot arī tas, ka IR ZIEMA. Un jābūt uzmanīgiem arī pašiem. Gan ar kājām, gan ar auto. Diemžēl neizprotu, kāpēc pat mūsdienās nevar ražot neslīdošus ziemas apavus. Pie visām tehnoloģijām un zināšanām, nav vēl materiāla, kas neslidētu. Tik grūti?

2021-01-12 08:09

Ctb: Pašvaldība nebija gatava dabas stihijai😁😁😁😁

2021-01-12 08:24

M5: Varbūt vajag ieviest kādu administratīvo sodu par krišanu uz ietvēm un uzsākt apavu protektoru mērišanas un atbilstibas izvērtēšanas kampaņu.

2021-01-12 08:28

icy: Gribētu ieskatīties acīs tam cilvēkam, kurš apgalvo, ka veloceliņi ir tīrīti!!!! Vakar nedz no rīta, nedz pēcpusdienā Aldaru ielas veloceliņš nebija braucams!!! Nemaz nerunājot par drazām, kas uz tā mētājas!!! Pašvaldībai šim mērķim ir paredzēta nauda budžetā un beidziet klāstīt, ka nenokaisītie pilsētas ceļi tagad ir mana atbildība.

2021-01-12 08:29

Ahtung: Baznicens uzfilmes video par 20 stukam. Prieks kam tirit ielas.

2021-01-12 08:32

jap: M5 nē- mazāk vajag p.... t, gudrāks jau no tā nepaliksi... Paņem spaini un aizej uzkaisi ja tev vajag, ja nē griezies pie pašvaldības,- ielas un ietves ir reģistrētas kā to īpašums zemesgrāmatā tātad arī to pienākums ir par tām rūpēties....

2021-01-12 08:57

Cinisms pēdējā pakāpē: Ielas ir katastrofālas. Vecākiem cilvēkiem domāju, ka tas ir baiss pārbaudījums. Visur ir slidens, nav kaisīts. Iedzīvotāji un viņu ikdienišķā pārvietošanās nav Liepājas pašvaldības prioritāte. Katrs kuļās pats, kā nu prot, bet nodokļu maksātāju naudu tērē alkatīgie kretīni -baznīcēni rallijbraucēji.

2021-01-12 09:12

TrueWisdom: Nekad neesmu sapratis, nesaprotu un nesaparatīšu, ne vasarā, ne ziemā, tādus kam ir "...velobraucēju daļa, kājāmgājēju daļa...". Tak ja ir notirīta viena puse, ej pa otru. Nu nav te ne Oslo, ne Singapūra, ne Stokholma kur katru rītu un vakaru desmitiem tūkstošu velosipēdu brauktu uz darbu un mājup pa savu "daļu".
Šito pamuļķo arogantismu grūti izprast pilsētā ar neprātīgi lielu teritoriju un dažiem velosipēdiem. Kas, vietas pa maz?

2021-01-12 09:14

sodit!: tos velosipedistus, kas sada laika pedalo (iznemot kam riepas ar radzem, bet tadus tik interneta ir gadijies redzet) un apdraud citus satiksmes dalibniekus un pasi sevi vaidzetu sodit!

2021-01-12 09:18

Nu bet: Privātmāju ietves tīras ,bet ap daudzstāvenēm un pašvaldības teritorijās vāks vienkārši ! Ne kaisa ,ne tīra .Kam to komunālo pārvaldo vajag vispār?

2021-01-12 09:19

BS: es vakar no karostas mola lidz klaipedas ielai, 7.8km ar kajam nogaju taka pile uz ledus. NEKUR nebija vieta kur man bija viegli iet. ogrē tiklidz 1 sniega parsla nokrit viss ir nokaisits ar granti. un pilseta kur visu laiku ir slapjs un viss piesalst un tad ar slapju udens kartinu pa vidu to visu padara veel slidenaku, nevar nekur nokaisit granti. halturniki taupa naudu uz - "rit nokusis gan jau". LABS

2021-01-12 09:26

TrueWisdom: BS: Toties mums pļauj neesošu zāli cauru gadu, jo tā var izrakstīt rēķinus. Brīžiem tā pļauj, ka putekļu vien pa gaisu iet.

2021-01-12 09:36

Ūme: Tam nav nekāda sakara ar cilvēku adaptēšanos.Visos laikos ir bijusi ziema.Tikai atbildīgos-pašvaldības,sētniekus ziema allažiņ pārsteidz nesagatavotus.Jau janvāra vidus,bet pie mums tas ir pārsteigums.Nekad savā mūžā neesmu piedzīvojusi tādas slidotavas kā šogad.

2021-01-12 09:38

Zane: Vajag kā De katras mājas vai iestādes ìpašnieks ir atbildīgs par ietvju tīrību un par to saņem naudu no pārvaldes.Nav nekādu sētnieku neizdarība un ietves būtu tīras.Kāpēc privātiem par velti būtu jātīr ietves.

2021-01-12 09:51

Trakums!: Nav jau ar ko kaisīt!!! Kur lai Liepājā smiltis rauj???? Sāli no jūras taču vieglāk izsmelt!

2021-01-12 10:02

no 25 mājas: mums pie Dunikas ielas 25 mājas tas pats , ka notīra sniegu tikai ap plkst. 9 00 no rīta, jo redz priekšēdētāja sieva sētniece nevar izgulēties un piecelties agrāk.

2021-01-12 10:02

Ella: Agrāk sētnieki tīrīja ietves kamēr vēl sniga un cirta ledu jau 7ņos no rīta. Bet tagad kas notiek tas ir murgs. Visas dienas garumā nav pilnīgi nekas izdarīts.

2021-01-12 10:04

Ilze: Tas ar nodomu, lai cilvēki nejiet ārā no mājām. Lai sēž mājās jo kā nekā Kovids 😁

2021-01-12 10:07

beka: Zane ! +++ Vārdi vietā! Nerunājot nemaz par to, ka pašvaldībai būtu JĀNODROŠINA kaisāmais materiāls. Labi, ka mums tās ziemas ir tādas nekādas...

2021-01-12 10:12

nu un: Veciem cilvēkiem vajadzētu sēdēt mājās,nevis jau no rīta ''nesties'' uz tirgu. Tur tak nekas nav lētāks.Bet nē-no rīta pusautobuss veceņu ar kūjām-kā uz darbu brauc.Brīvbiļetes viņām!!! Kāpēc? Mūsu sētniece 4 un 5 darbu sāk,lai pirms iešanas celiņi būtu kārtībā. Snigšanas laikā no rīta līdz vakaram šķūrē sniegu,arī brīvdienās.Bet visiem jau nepietiek godaprāta labi savu darbu padarīt.

2021-01-12 10:13

!!!: Interesanti, auto mazgāt drīkst no sāls un netīrumiem, bet apavu krāmu nopirkt nevar???!!!!!!! Varbūt nogalināt kādu zosi, lai iegūtu zosu taukus??? Atgriezīsimies attīstībā par 100 gadiem atpakaļ, vai tomēr sakārtosim cilvēku plūsmas veikalos ar groziņu sistēmu un atbrīvotām veikalu ejām no visādiem nestacionāriem plauktiem un groziem!!!!????

2021-01-12 10:24

LAURIS: PAŠVALDĪBAS POLICIJAS ATKLĀTIE MELI...NEKO VINI NEDARA PILSĒTAS LABĀ..TIK SAVU KABATU UN PRĒMIJU LABĀ APMELOJOT CILVEKUS

2021-01-12 10:32

Opis VA: Prātīgs cilvēks nevazājas pa ielām Covida laikā.

2021-01-12 10:37

to sodit!:: man bija riepas ar radzēm un nācās izmest,jo nav saķere ar tām flīzēm.Viņas der tikai uz asfalta seguma.

2021-01-12 10:40

ledus: a sētnieki vispār ir, vai jau likvidēti, mums tak neko lieku nevajag

2021-01-12 10:41

to TrueWisdom:: bet katram ir paredzēta sava josla,ko Tu nesaproti.Tad jau Tu vari iet pa ielu jo tur redz ir notīrīts.TEANZĪTAM DARBS IR JĀSĀK 04:00 pirms cilvēki dodas savās gaitās.

2021-01-12 10:48

Aimis: Ietves nepieder namsaimniekiem, bet pilsētai un cita īpašumā nevienam par velti nav jāstrādā.

2021-01-12 10:50

Moto moto: Jūrmalas parkā ja paskatās uzstādītās ceļa zīmes, tad tas ir koplietošanas celiņš! Nav noteikts kura puse kam paredzēta! Tie apzīmējumi uz bruģīša, nav zīmes, tikai ieteikums! Bet zīme ir koplietošanas celiņš! Var iet un braukt pa kuru pusi vēlies un neko nebūsi likuma priekšā pārkāpis! Ētika un pieklājība, tas jau ir cits stāsts!

2021-01-12 10:58

bet: nu un arī būsi veca un kritīsi uz nerviem citiem tādiem pašiem kā pati pašlaik, atceries jauna mūžīgi nebūsi

2021-01-12 11:05

Aivars Prusis: Par shiim neizdariibaam,chetrraapus jaaliek biedrs Shtaals,kuram pilseetas ielas un brauktuves bija jaanokaisa jau 4os no riita,kaa to dariija Padomju laikos ! До здравствует коммунизм !
Л.И.Брежнев

2021-01-12 11:09

Latvijā: Ir ziema, puteņo! Lūdzu samaziniet iešanas ātrumu! Uzvelciet normālus apavus. Āmen!

2021-01-12 11:31

xt: Sētnieki arī tak strādā attālināti, kāpēc gan nē ja citi var! Un tā alga par vienas mājas tīrīšanu viņam uz rokas sanāk tik maza, ka viņam 20 mājas jātīra un tad vēl minimālo nenopelnīs! Un ja lāpsta salūzt, kas pašam vēl par savu naudu jāpērk, bet nopelnītais knapi pietiek izdzīvošanai, tad nu ir kā nu ir!

2021-01-12 11:37

...: to Latvijā: piekrītu. ceļi jātīra, bet arī gājējiem jāatceras, ka ir ziema. Ja visas malas ar sāli nokaistītu, atkal būtu slikti. Laikapstākļi tādi, ka pensionāri varētu palikt mājās, ja vien nav ļoti nepieciešams. Vai aizietu līdz tuvākajam veikalam. Mazliet ar galvu arī jādomā. Nu nevar sētnieks cauru dienu kasīt.
velotaciņas, kopš nomainījās mērs, tīra labi ja 1x dienā. Pirms tam bija tīrākas pat par ietvēm. Jaunais mērs laikam izdeva rīkojumu nerīkoties. Vispār, nesaprotu, kas ar to tehniku notiek, rudenī uz velo taciņas mētājās čiekuri - piefiksēju to stāvokli. Pārbrauca traktors pāri - čiekuri mētājas. Tālāk pa ceļu, zari mētājas - nevar vainot vēju, jo pat minūte nav pagājusi pēc traktora aizbraukšanas. Viņi kaut kā imitē strādāšanu?

2021-01-12 11:40

Viršu iela: Tosmare ar slotu tik noslauka sniegu un ar to viss tieši pie mūsu mājas Viršu 7. Pie savas kāpņu telpas es pati sāli brīdinu lai kaimiņienes vecās kundzes un kungi nenokrīt un nesasitas. Mums kā samainīja setnieci tā ir netīrs un nevirši. Pie citām mājām kur ir citas sētniece ir tīrs un nav slidigs.

2021-01-12 11:43

Liepājnieks: Sniedziet prasību tiesā pret pilsētas domi.Ir 21 gadsimts.
Un pilsētas Dome ir atbildīga par visu kas notiek vai nenotiek pilsētā.
Šajā gadījumā par slidenām ielām un trotuāriem.
Ja atminaties ,tad vēl nesen ,kad no sala nebija ne miņas ,ielas tika laistītas ar ķīmiju)))
Tagad ,kad tas ir nepieciešams,tas darīts netiek vai netiek darīts pietiekošā daudzumā.

2021-01-12 11:44

Interesanti!: Jau vakar komentos rakstīju par tramvaja tilta slidotavu.

2021-01-12 11:53

bardak: Lasu un brīnos ,kādi visi palikuši neapmierināti nekas nav labi viss ir slikti . nu tad pakustiniet savas pakaļas ejiet un notīriet kādeļ lai setnieks skrietu pa šādu samaksu ,padomju laika visi bija apmierināti lenam tika notīrits un neviens nemauroja tad ari sniegi bija daudz lielāki ,tagad visi tik grib paņaudēt kādu nomelnot celieties paši 4 par šadu naudiņu un birstejiet savus trotuarus māju priekša

2021-01-12 12:07

bardakam: bardak. padomju laikos nebija interneta vietnes kur visiem pačīkstēt. turklāt, nevienam neprasa to visu iet kasīt tagad nost, lūdz izmantot 21 gadsimta tehniku un nokaisīt ietves ar granti, nevis sāli, bet granti! VISS. bet, ja nu redz iedzīvotājs nav apmierināts, tad ir neapmierināts ar visu kas ir iespējams vai ne? tjipa, es neko nevaru teikt par šo, jo ir kāds kurš papukstēs ka viss ir slikti atkal un vienmēr tikai slikti bijis. atvaino piedod, nenokaisīt ielas pilsētas izmērā ir zem jebkuras kritikas, varu saderēt ka nīcas čomiem viss smuki ir nokaisīts :P

2021-01-12 12:11

Haris: Ja Štāls un viņa protežē-ielu šķūrētāji un kaisītāji,paveiktu kaut desmito daļu no tā ,ko PAULS Latvijai,valsts būtu,kaut nedaudz,bet sakārtotāka!

2021-01-12 12:12

Klints: Vispār nekur nav jāiet un javazajas ! Un ar velo ziema vispār nebrauc , prieks tam ir slēpes ! Un ir tak visādi piegādātāji kas pārtiku piegādā pa taisno ! Un tiem kalniņu sluceju vecākiem ir uzmanīgāk jāseko līdz jo vecāki mierīgi noskatās ka vinu bērns ieper koka vai miskaste !

2021-01-12 12:12

xt: Visi, kas saņem dīkstāves pabalstus. Ejiet un tīriet ielas. Vismaz atstrādājiet saņemto pabalstu, nevis sētniekus aprejat!

2021-01-12 12:36

Jautājums: Tieši Covid laikā jāiet laukā nevis jāsēd istabā!!!Arī pašā centrā pie Lielā dzintara ielas nebija kaisītas un pat pulksten 13 gāju kā pa slidotavu!!! Arī pa tramvajtiltu un tālāk. Vai tiešām cilvēkiem jākrīt un jāsalaužas, lai ierosinātu lietas???

2021-01-12 12:42

Otaņķu vecenes: >>> Re:
Plānprātiņ, kāds šeit ir sakars ar Vilnīti! Bet kāds gan varētu apmācīt tos idiotus, kuri stumda sniegu pa ielām, ka gājēju pārejas jau nevajag aizstumt pilnu ar sniegu! Ir tādi pamuļķi, kuri sastumto sniegu atstāj tieši uz gājēju pārejas! Vai tad šajos bezdarba apstākļos darbā nevar pieņemt sakarīgus zēnus!?

2021-01-12 13:37

Zippo: Janvaarii ziema muus paarsteidza nesagatavotus 😁.... un taa katru gadu...

2021-01-12 14:20

El Diabloita: Ko jūs muldat par to, ka neizvēlas piemērotus apavus un pārvietošanās ātrumu. Vakar biju jeb mēģināju iet pastaigā ap plkst. 16, ietves bija neizejamas pat ar maniem zābaku protektoriem! Kā uz ledus! Kāda vairs runa par rīta stundām vai pacietību, kamēr notīrīs! Ja nevar to izdarīt līdz pēcpusdienai, tad ir jāatzīst, ka šajā pilsētā, kā vienmēr, neizdarība un pofigisms sit augstu vilni! Šī pašvaldība jau 30 gadus ir zem katras kritikas.

2021-01-12 14:23

El Diabloita: bardak, tu man ieteiktu iet visu plašo centra un Jūrmalas parka areālu pašai notīrīt pirms es eju pastaigā? Maz saproti, ko tu runā? Paskaties uz problēmu reāli, nevis dzīvo kādā pasaku valstībā

2021-01-12 14:32

Ezis 123: Varbūt vajag izdomāt poti priekš līdzsvara noturēšanas,tad nebūs traumas.Potēšanās obligāta.

2021-01-12 14:47

hg: Strādāja TRĪS ČETRAS brigādes.....Tad jau sakiet trīsdemit četras uzreiz.... ja neziniet cik viņas bija

2021-01-12 14:58

bardak: TO El Diabloita: droši ka varetu ar savu pecpusi pakustināt un patīrit nevis gaidīt no citiem .man neviens cits nenaks sētu tīrit jadara pašam un nav nemaz tik maz noderes tev ari veselibai nevaidzes fitnesa zāles

2021-01-12 15:19

sētnieks: Raudam par netīritām ielām??? bet sakiet kā piemēram krūmu ielā kur ietvēm asfalts atjaunots pēdējo reizlabi ja 80tajos viss vienās bedrēs,kā tādus kuiļa rakumus lai notīra ar tām mūsdienu eiropas plastmasas rotaļlietiņām ko itkā sauc par sniega lāpstām,piedodiet bet šeit bez sāls nekā!!!

2021-01-12 15:33

meitene42: Protams, policijai jau interesē tikai sodīt! Cilvēkiem vajadzētu vairāk padomāt par sevis sagatavošanu dzīvei ekstremālos apstākļos, nevis meklēt vainu līdzcilvēkos un ziņot represīvām iestādēm

2021-01-12 15:37

slida: Traktors ar birsti nobrauc pa ietvi, bet paliek pieblietēts ledus - slidotava. Kam jākaisa šādas it kā notīrītas ietves?
Piemēram, Kūrmājas prospektā.

2021-01-12 16:34

Nīcas čomi: Mēs agri no rīta plkst. 3.00, uzvelkam slidas, paņemam lāpstas un aidā, viss notīrīts, nokaisīts ar jūras smilti. Vietējie nevar beigt priecāties.

2021-01-12 16:35

Ota: Diemžēl, privàtpersona lìdz šodienai pat làpstu nevarèja nopirkt,bet kaisàmo materiàlu,tanì skaità to pašu tehnisko sàli arì šodien nav nopèrkama,atliek tad tikai pelni,ja tàdi ir ,bet tas savukàrt ir aizliegts,tad kàdi vèl ir varianti ? Nu jau pàris gadi kà sniegs šeit nav bijis redzams,tad diez vai kàds ir gatavojies un taisìjis kaut kàdas rezerves kaisàmiem materiàliem.

2021-01-12 17:39

Jautājums:: to Ota: vairākās vietās ielās ir kastes ar uzrakstu SMILTS, pagrāb un tik kaisi!

2021-01-12 19:19

arī interesanti..: nu tač katram ir jāpilda savi darba uzdevumi!Ja eju pa ietvi, gar mājām,redzu,kur saimnieks,kur sliņķis!

2021-01-12 19:26

Kaņepe: Nav ko vazāties slidenā laikā apkārt šajos covid apstākļos.

2021-01-12 19:46

braucējs: To,ka A.Prūsis slims, mēs sen jau zinām

2021-01-12 20:03

zigijs: Es aplieku ķēdes uz bučiem.un dragaju!man nekādi laika apstakļi netraucē!Setnieks---ka maksā,tā strada!

2021-01-12 20:12

Liepājnieks: >>>2021-01-12 12:42
Otaņķu vecenes: >>> Re:
Plānprātiņ, kāds šeit ir sakars ar Vilnīti!
-------------------------------------------------------------------------------
Vistiešākais sakars..Vilnītis ir liepājas pils.domes priekšsēdētājs ---un IR atbildīgs par VISU ,kas notiek vai nenotiek pilsētā.
Un tas ir viņa pienākums gādāt ,lai pilsētā būtu kārtība--ko nekādi nevar nosaukt ,ja pie PĒTERTIRGUS (CENTRĀ) krīt cilvēki slideno ielu dēļ.!!!

2021-01-12 22:17

Ledus un bezatbildība.: Kapēc pašvaldības policisti bezdarbības laikā ielas nevarētu tīrīt slidīgās ,būtu lielāka jēga .

2021-01-12 23:07

Jānis: Viegli di.st ja sēdi savā hruščovenē un laid gāzes dīvānā uz nebēdu. Tiem kas strādā nav tik vienkarši 6 no rīta sākt šķūrēt sniegu 50 metru garumā un tad vakarā to atkārtot. Grants un sāls maisijums nav bezmaksas prece, nesaprotu kapec man tiem kas piedi.š ar gružiem, papiriem un pudelem man pieguļošo teritoriju būtu vel ar rožlapiņām ceļš jānokaisa.

2021-01-12 23:43

Bo: Tas tāpēc! Ka nepotējas, kas potējas tam viss pie kājas!

2021-01-12 23:57

dibens: Nupat atgriezāmies ar suni no pastaigas... Rīt saturieties - sniega un lietus šļūdonītis ir riktīgi sasalis ledus kukuržņos! Vienkārši pī-ī-ī-ī! Ar štokiem rīt neiesaku vispār kāju spert no mājas laukā.

2021-01-12 23:58

Sweisen: Tas labi ka lauž, labi ka neliec. Kur ta tagad varēs daktereties? Kovidniekus uz ielas? Slimnīcā tak neesot gultas vietas. Vediet uz Nīcu, tur pabaros, apcubinas un gan jau ģipsi uzliks.

2021-01-13 01:12

Krizdole: Sētnieki palikuši slinki, nu mazliet jāpakust, pus janvāris, kāds nu sniegs bijis, nebija sniegs, tad 10 minūtes un sētnieka nav, jābaksta ar pirkstu dari to un šito. Saņem no mājas 125, ja 4. mājas, tad par stundas darbu smuka naudiņa un nekādas atbildības. To esmu novērojusi.

2021-01-13 09:19

Krizdole: Jāni, pirms darba sportiņš, cik dziļu sniegu šogad jātīra?

2021-01-13 09:50

beka: Jāni, vārdi vietā ! +++++

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz