Sestdiena, 31. oktobris Valts, Rinalds, Rinalda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

PMLP – jaunās telpās

PMLP – jaunās telpās
13.07.2010 07:03

Vakar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšnieks Vilnis Jēkabsons un iekšlietu ministre Linda Mūrniece svinīgi atklāja pārvaldes Liepājas nodaļas jaunās telpas Graudu ielā 45.

Liepāja ir viena no pilsētām, kur notiek naturalizācijas pārbaudījumi Latvijas pilsonības pretendentiem. Jaunās PMLP Liepājas nodaļas telpas ir piemērotas pārvaldes darba vajadzībām, tās ir pietiekami plašas gan klientu apkalpošanai, gan arhīva izvietošanai, gan arī naturalizācijas pārbaudījumu zāles iekārtošanai, uzskata pārvaldes pārstāvji.

L. Mūrniece norādīja, ka šajos vasaras mēnešos PMLP Liepājas nodaļā katru dienu tiek apkalpoti vairāk nekā 200 liepājnieku, kas padara šo nodaļu par vienu no lielākajām un noslogotākajām PMLP teritoriālajām nodaļām ārpus Rīgas. “Tas ir milzīgs izaicinājums arī darbiniekiem, tāpēc ceru, ka šīs jaunās un gaišās telpas, ērtā elektroniskā rindu sistēma un modernizētais arhīvs būs būtisks atbalsts ikdienas darbā un to novērtēs arī liepājnieki,” uzsvēra ministre.

Sarmīte Pelcmane,
“Kurzemes Vārds”

 

Tagad Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Liepājas nodaļa atrodas jaunās, gaišās telpās, un apmeklētāju šeit netrūkst.

21 komentāri

2010-07-13 10:45

jaukums: Viss jau būtu labi, ja vien atsevišķi šīs iestādes darbinieki saprastu, ka viņi strādā apmeklētājiem un nevis otrādi. Man bija tāds gadījums- uerados vakarā, lai pasūtītu bērnam pasi. Biju plkst.18.10, iestāde šajā dienā strādāja līdz 19.00. Man tika paziņots, lai nestājos rindā, jo mani neapkalpošot, jo strādā viņi līdz 19.00. Tā kā man bija grūti tikt citā dienā, nolēmu, ka riskēšu. Rezultātā- mani apkalpoja 18.40, un pēc manis vairs neviena nebija. Visus pārējos "pierunāja" negaidīt, jo tāpat

2010-07-13 10:46

jaukums: nepaspēs apkalpot. Jautājums- kam Jūs strādājat apmeklētājiem vai kam?

2010-07-13 10:50

lienna: piekrītu iepriekšējam komentāram.apkalpošanas līmenis ļoti zems.kad ierodies šajā iestādē tev jajūtās vainīgam ka esi vispār ieradies....pajautāt kautko neskaidru.....???vispār skatīsies taka uz citplanētieti.par ko viņas saņem algu?????būtu preiecājušās,ka apmekletāji nāk!!!!

2010-07-13 11:09

es: Piekrītu komentāriem, apkalpošana zem katras kritikas.... vai tad patiešām trūkst citu labu , saprotošu darbinieku...

2010-07-13 11:20

xx: jūs nu gan gaidāt, ka kādā valsts iestādē ierēdnīši pasēdēs pāris minūtes pēc darba laika! liela daļa to dāmu un kungu uzskata, ka saņem par maz un viņiem liek darīt par daudz!

2010-07-13 11:46

wer: Piekrītu visiem komentariem, tur ta ka čuskas, izņemot dažas. Viņi tikai ar virišiem var runāt labi.

2010-07-13 12:13

priede: Es arī piekrītu visiem šiem komentāriem.Darbinieces patiešām ir zem katras kritikas.Apmeklējot šo iestādi jutos kā pādējā ubadze,kurai uz jautājumiem var neatbildēt, vai noburkšķēt augstos toņos.

2010-07-13 12:19

gidra: piekrītu, darbinieku attieksme pret klientu, vairākumā gadījumu, ir klaji negatīva, pat nievīga (esmu tīrs latvietis un pilsonis). Diemžēl, šajā kantorī ieejot, laicīgi sejai jāuzliek "konkrēta bratana" izteiksme, savādāk ar tevi runās, kā ar nedanēsātu lohu. Viena otra kundze, zināt, kura, joprojām jūtas kruta pēc pilsonības andelēšanas kampaņām

2010-07-13 13:00

xtc: Da visa mūsu valsts ir tāda. Ko tur brīnīties..

2010-07-13 13:19

aslk: Bet kas notiek ar pierakstu iepriekš?

2010-07-13 13:53

***: kā var tikt tur strādāt kāds nezin??

2010-07-13 14:00

111: ar ko viņas ir iebarotas, ka tik nelaipnas pret visiem? burkšķ vien

2010-07-13 15:59

apgaismo lūdzu: pastāsti man , kas tur īsti bija ar to pilsonības andelēšanas kampaņu?

2010-07-13 16:03

333 to 111: tur srādājošās kundzenes ir nevis iebarotas, bet gan nostaļģiskās varenības atmiņās peldošas un savu vienreizējo un neatkārtojamo nozīmīgumu apzinošas. Kantoris (lasi - bij. vadītāja) vēl nesenā pagātnē vienpersonīgi varēja grozīt atsevišķu indivīdu piederību tai vai citai nācijai. Tā runā ...

2010-07-13 16:09

s.: man arī jāsaka 'piekrītu komentāriem' - uzskatu, ka ja uz durvīm rakstīts 'līdz 19.00', tad visi, kas ienāk pa durvīm līdz šim laikam IR JĀAPKALPO un durvis jāver ciet ne minūti ātrāk. Slinkās tjetkas, kuras nesaprot, ka viņi ir apkalpojošais personāls, nevis Very Important Persons.

2010-07-13 16:24

cik tur tā darba: nu tad apkopojiet šito visu un aizrakstiet iekšlietu ministrei

2010-07-13 16:31

xtc: Pārkarsi? Pričom te iekšlietu ministre?

2010-07-13 16:39

///: nu tad nekā, tad kurniet vien

2010-07-14 09:00

o jaa: esmu ari dzirdejusi par sii kantora ierediisu viizdeguniigo attieksmi...

2010-07-14 09:14

anna: arī man apmeklējot šo iestādi, radās ļoti negatīvs iespaids par apkalpojošo personālu: apmeklētāju ļoti daudz, ar maziem bērniem, bet personāla darbinieki pastaigājas pa pieņemšanas telpu šurpu turpu, tā vietā lai veiktu savus darba pienākumus un apkalpotu klientus. Šādās istādēs būtu nepieciešama rūpīgāka personāla atlase.

2010-07-16 13:51

Esss: Ja pats esi gašs laipns un pozitīvi noskaņots, vis ir okei, eju šai iestādē bieži, varu tikai pateikt paldies jaukajām meitenēm, jau sagaida ar sveicienu un smaidu.

Meitenes tiešām ir - cepuri nost - malači.

Es nēsmu nekāda pielīdēja, vienkārši eju par dzīvi ar smaidu un tā saņemu smaidu pretim....

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz