Sestdiena, 31. oktobris Valts, Rinalds, Rinalda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Populārākā gada liepājniece – Ingrīda Lūre

Populārākā gada liepājniece – Ingrīda Lūre
14.03.2013 17:57

Šodien pēcpusdienā notika pilsētas domes ārkārtas sēde, kuras laikā tika izskatīts viens jautājums – par Liepājas apbalvojumu piešķiršanu Goda un Gada liepājniekiem. Pēc iedzīvotāju balsojuma rezultātiem populārākā ir Ingrīda Lūre, portāls uzzināja domē.

Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde skaidroja: ”Kā katru gadu, sagaidot pilsētas jubileju, Liepājas pilsētas pašvaldība piešķir apbalvojumus par veikumu pilsētas labā. Lēmums nepieciešams, lai apstiprinātu Liepājas apbalvojumu konsultatīvās padomes 2013.gada 25.februāra lēmumu par izvirzītajiem Goda (Gada) liepājniekiem 2012.”

Par Goda liepājnieku izvirzīts ilggadējais Liepājas tenisa sporta skolas treneris Edgars Ernestsons – par mūža ieguldījumu tenisa sporta veida attīstībā un talantīgu jauno sportistu sagatavošanu Latvijas un pasaules mērogā.

Apbalvojumu konsultatīvās padomes izvirzītais Gada liepājnieku TOP 15: Ingrīda Lūre, Liepājas baleta un deju studijas vadītāja un dibinātāja; Mārtiņš Kalita, Liepājas teātra aktieris; Ilze Durņeva, biedrības ”Dižvanagi” vadītāja; Uldis Marhilēvičs, komponists, mūziķis, producents; A/S ”Liepājas Metalurgs” galvenais inženieris Egils Kupšis ar elektrotēraudkausēšanas ceha rekonstrukcijas komandu; Poļina Jeļizarova, vieglatlēte; Matīss Burģis, galda tenisists; Kristīne Roze, latviešu valodas un literatūras skolotāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā; Juris Raķis, militārpatriotisko pasākumu rīkotājs, pilsētas vēstures pētnieks; Pēteris Trups, Liepājas ceļojošā leļļu teātra ”Maska” direktors; Andra Manfelde, rakstniece; Dagnis Drullis un Ainars Jermačenko, jauniešu BMX, inline un skeitborda treneri; Ilze Valce, Tautas mākslas un kultūras centra jauniešu kora ”Intis” dibinātāja un diriģente; Tatjana Beļikova, Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansambļa ”Voļņica” dibinātāja un vadītāja; Ilze Balode, Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora ”Laiks” dibinātāja un diriģente.

Deputāti, ducim deputātu nobalsojot ”par”, bet vienam atturoties, nobalsojuši par Goda un Gada liepājnieku sumināšanu, kas notiks svinīgos apstākļos nākamās pirmdienas vakarā Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē.

Kļuvis arī skaidrs, ka iedzīvotāju, kas balsoja gan internetā, gan aizpildot anketas, vērtējumā populārākā Gada liepājniece ir Liepājas baleta un deju studijas vadītāja un dibinātāja Ingrīda Lūre.

Portāls jau informēja, ka no 26.februāra līdz 5.martam ikvienam liepājniekam bija dota iespēja nobalsot par populārāko Gada liepājnieku, izvēloties savu favorītu no Gada liepājnieku TOP 15 pretendentiem.

Pavisam šogad bija saņemtas 289 anketas – ar 20 ieteikumiem Goda liepājnieka titulam un 57 – Gada liepājnieka titulam. Lai izraudzītos 15 Liepājas Gada cilvēkus un Goda liepājnieku, Apbalvojumu konsultatīvā padome, kuras sastāvā ir 15 dažādu pilsētas sabiedrības nozaru – kultūras, izglītības, nevalstisko organizāciju, uzņēmējdarbības u. c. pārstāvji, izvērtēja katra veikumu un balsojot izvēlējās Gada liepājnieku TOP 15.

43 komentāri

2013-03-14 19:44

lcd: skaistaku nevarejat atrast?

2013-03-14 19:58

yessssssss: a bet es balsoju par maartinju :) otru popularako :)

2013-03-14 20:28

Aivariņš,: Nu ja- manējā labākā!!! Bučik'Tev Ingrīdiņ !

2013-03-14 21:24

zakuska: pirmo reizi par tādu dzirdu :D

2013-03-14 21:28

dīvaini kaut kā: tepat balsojumā gan Raķis ir populārākais - ar krietnu atrāvienu. Bet šai kundzei tikai 3% atbalsts. nezinu, var jau būt, ka mākslinieki kaudzēm stāvēja pie domes durvīm ar izdrukātām anketām, lai iesniegtu tās par atbalstu šai māksliniecei (vai kas viņa tur ir - nezinu tādu, ja godīgi)

http://www.liepajniekiem.lv/la...s/?doc=810

2013-03-14 21:50

jaaaa: Apsveicu!!!! :))

2013-03-14 22:12

grāfiene T: Vispār jau ar savu tumsonību nelepojas- tas par zakusku. Lai gan mūsdienās tas laikam ir pat stilīgi- lepoties ar stulbumu, perversijām, absolūto nezināšanu un novirzēm. Un kas attiecas uz pseidovēsturnieku Raķi, tad vispār nav skaidrs, ar ko šis āksts un balamute kotējas kaut kādā nominācijā. Ja nu vienīgi ir nominācija "tukša muca tālu skan".

2013-03-14 22:13

polis: ...balsojushi ap 289 iedzivotajiem...procentuali no apmeram 80 000 iedzivotajiem tas ir 0,003% ...tad jau viena, Karostas daudzdzivoklu maja, var nobalsot ari par kadu Ivanu Ivanovichu, ka Gada Libavnieku .....

2013-03-14 22:27

polis: 0,3...........

2013-03-14 22:37

Tik populāra: ka nav pat dzirdēts par viņu. Varbūt kāds var kaut ko sīkāk pateikt.

2013-03-14 22:43

grāfiene T: Ja cilvēkam ir dators tikai tam nolūkam, lai rakstītu stulbus komentārus, tad jau gan nav brīnums, ka šis "neko nedzird". Vispār jau normāls cilvēks mūsdienās datora plašās iespējas izmanto, lai savas zināšanas un redzesloku pilnveidotu

http://www.liepajniekiem.lv/la...s-liepaja/

2013-03-14 23:15

to grafiene: ...nu beidz..pajauta Liepajniekiem...shaubos vai pat 1% zinatu sho personu...es ari 1x par vinu dzirdu...kapec man,PAR GADA LIEPAJNIEKU!!!!...butu jamekle zinas sazinas lidzeklos????...tas jau liecina ,ka kaut kas isti nav kartiba. Par J.Raki...lai ari ko par vinu tur kads saka(bet saka tachu,TADAT-PAZIST!!!!!),tik un ta vins nav >>pedejais>(vados),nebutu jamekle

2013-03-14 23:39

lokaalis: Vismaz tagad būs atpazīstama :) Ja godīgi maz zinam par cilvēkiem kas kaut ko darbojās mims apkārt, vairāk pamanāmi daži domes pārstāvji un skandālos iesaistītie darboņi..! Te būtu akmens liepājas žurnālistu lauciņā akmens , pieversties vairāk personām nevis notikumu aklai statistikai..!

2013-03-15 00:26

grāfiene T: Tāpēc, ka tu iepriekš neesi neko lasījis un gribējis zināt. Šajos pašos liepājniekos vien jau šis raksts bija. Kā tad tu neizlasīji? Tāpēc, ka nebija laika- tikmēr tev bija jāsēž komentāros un kāds jānorej. Vai arī- tevi nemaz neinteresē raksti, kur nevienam nav, par ko uzriet. Kur tad tu gribētu iegūt ziņas par cilvēkiem, ja ne masu saziņas līdzekļos? Un kur tad, tavuprāt, radās tie liepājnieki, kas par viņu balsoja? Tātad, tomēr ir cilvēki, kam kaut kas interesē. Cik labi, ka tā!

2013-03-15 02:16

urā: Plānā galdiņa urbēji ,makslinieki kurinātāji un baletmeistri ļoti atbalsta.

2013-03-15 06:54

grāfiene T: Nē, tas tikai pierāda to, ka "inteliģentie" Raķa atbalstītāji tomēr ir mazākumā. Un kad nu tas ir izrādījies pierādīts fakts, tad viņu "inteliģence" tiem neaizturami laužas ārā pa visiem galiem varenā straumē- pa īstam sevi cienošs cilvēks prot arī zaudēt un nedirn pie datora, rakstot komentārus, kas būtībā jau tikai rakstītāju pašu'arī pazemo. Nu, es jau teicu- tukša muca tālu skan. Variants- liela brēka, maza vilna. Kā jums labāk tīk. Tā sacīt, gaumes lieta. :)

2013-03-15 06:56

vecliepāja: Ingrīda ir godīgi strādājusi un pašas spēkiem ir cīnījusies, lai izveidotu savu deju studiju un dāvātu cilvēkiem prieku un veselību. Malacis....

2013-03-15 07:46

domes uldis: kas ir Ingrīda ?

zinu Vaļu no tirgus, Fedju no bļitkotājiem, komersantu Jurku

2013-03-15 08:00

uzdejojiet: Tad ,kad visi tie kas Ingrīdu nepazīst sāks apmeklēt viņas skolu un sāks dejot beletu(mazo gulbīšu deju), tad arī viņiem būs skaidrs,kas ir kas.

2013-03-15 08:26

Eu, cilvēki!: Aļooo! Par ko kašķis? Takš paskatieties paši uz sevi no malas! Pašiem nav smieklīgi? Tie cilvēki strādā katrs savā lauciņā, bet - GALVENAIS - LIEPĀJĀ un Liepājai! Tāpēc - priecājamies un beidziet riet viens uz otru! Juri zinu personīgi, un to brīžam naivo entuziāzismu par savu lietu es viņā apskaužu! Ja katrs no mums darītu savu ikdienas darbu ar tādu aizrautību, tad Eiropa mūs nepanāktu!

Grāfien! Cik lasu Tavus komentus - Tu esi sakarīgs sievišķis, tāpēc - gudrākais paklusē, nav vērts cepties

2013-03-15 09:22

un tomēr: šajā rakstā izlasāms tikai vārds uzvārds

2013-03-15 09:46

*I*: Vienmēr nedaudz brīnos par cilvēkiem, kas dzīvo kā mucā un ar to vēl lepojas, demonstratīvi uzsverot, ka viņi, lūk, neko nezina... Un vēl uzskata sevi par nez kādu mērauklu...

2013-03-15 10:01

FF: Apsveicu Ingrīdu, viņa tiešām ir malacis un ar savu pašaizliedzīgo darbu noteikti ir pelnījusi atzinību! Konkursa nolikumu un nominācijas - populārākais utt. jau neizdomā ievēlētie vai nominētie cilvēki, bet gan konkursa organizētāji. Es ieteiktu konkursa organizētājiem nākamajā gadā padomāt par nomināciju nosaukumiem, jo tituls- populārākais nav tas raksturojošākais lielums, ko pelnījuši cilvēki, kas dara savu darbu no sirds un dod pievienoto vērtību mūsu pilsētai.

2013-03-15 11:02

Cukurs6: Nu jā Dreiže jau par savu meitiņu arī pacentās "Dižvanagi",bet bija jau ari citas nevalstiskās organizācijas kas ari ko dara pilsētas labā!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013-03-15 13:49

to garafiene: ..Jā, kā tad,tavuprāt arī lielais pensionāru skaits visi ir tik situēti ka lasa ziņas komjūteros!!!...tāpat viena ziņa, varbūt divas , GADA LAIKĀ!!!,par kaut kādu baleta skolu nevienu īpaši nesaista, un tas ir parasts ,ikdienas darbs. Ja ši persona ar savu darbību un 2!!!! publikācijām masu saziņas līdzekļos būtu uzrunājusi kaut pāris procentus Liepājnieku-tad ok...bet tagad točno..VIENAS DAUDZĪVOKĻU MĀJAS TUSIŅA LĒMUMS UN...TITULS. Paprsi Liepajniekiem-par Marhilevichu-.....visi zina......

2013-03-15 14:29

kā tad: Ja ziņas par gada liepājnieku jāmeklē kompī, tas vien jau liecina par viņa superpopularitāti. Bet nabaga Raķa kungs laikam jaunībā atteicies iz-drāzt iepelējušo grāfieni T, tādējādi iekrisdams neželastībā līdz mūža beigām.:))) Bet viedā grāfiene T tikmēr "dirn" kompī un komentāros norej tos, kas citus norej komentāros. Lai Jums laba veselība :)))

2013-03-15 14:57

grāfiene T: Ir viens jautājums- kur radās tie liepājnieki, kurus viņa tomēr uzrunāja? Diez vai tas bija no divām publikācijām. Un tavai zināšanai- šie raksti (un daudz vairāk kā 2) bija arī avīzes drukātajā versijā.

Par pārējo- kad cilvēkam nav argumentu un viņš sāk apspriest citu seksuālo dzīvi... Jebkurš medicīnas students pateiks, ka tas liecina tikai par paša lielajām problēmām šajā jomā. Bet noskumt nav vērts, jo mūsdienās medicīna ir tālu gājusi. Lai laba veselība! :)

2013-03-15 15:05

Labdien.: tas, ka cilvēki nezina, ir pilnīgi normāli, nevis stulbi. un nav ko te 'nedaudz brīnīties'. Ja kādam patīk māksla, tas nenozīmē, ka tā patīk visiem. Es arī neinteresējos par mākslu (izņemot klasisko mūziku) un ir pilnīgi normāli, ka tādu Lūri nezinu. Bet tāpēc es nesaucu par muļķiem citus, kas piemērām nezina Luisu&Klarku vai Humboltu, jo es lūk, ļoti interesējos par ģeogrāfiju, zooloģiju vai kriminalistikas zinātni.

2013-03-15 15:07

bezsakars: Cukurs6

Ziņot 15.03.2013 11:02

+1

Nu jā Dreiže jau par savu meitiņu arī pacentās "Dižvanagi",bet bija jau ari citas nevalstiskās organizācijas kas ari ko dara pilsētas labā!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------

vispār jau Dreižes meitai nav NEKĀDA sakara ar Dižvanagiem. cik zinu, viņa darbojās Jaunos vanagos, kas ir pilnīgi cita organizācija. komentē te visādi - a ļa tante teica.

2013-03-15 15:30

to labdien: Nu bet nezini uz veselību! Tev taču neviens to nespiež. Es arī nezinu vairāku sarakstā iekļautos cilvēkus, bet tāpēc nepārmetu tiem, kas viņus zina un par viņiem balsoja. Jandāliņš taču sākās no tās puses, ka tiem, kas Ingrīdu Lūri tomēr zina un bija par viņu balsojuši, tika adresēti gandrīz pārmetumi par to. Un tas tiešām ir slimi, dziedi vai raudi. Jo lielais balsotāju skaits tomēr norāda uz to, ka viņu zina gan. Par ko te bija samazgas laistīt...

2013-03-15 16:42

Cukurs6: bezsakar-spodrini labāk savu spalvu un nekomentē - aļ viena tante teica!

2013-03-15 19:14

jā...: skumji , lasot dažus komentārus . Ir novērots , ka pie rakstiem ar dzeltenu krāsu kaudzēm komentāru , bet iedaļās par kultūras vidi , neviena - ne prieka , ne kāda cita . Tāpēc jau arī nav brīnums , ka I . Lūre nav pazīstama . Ja es arī par viņu neko nezinātu , man būtu kauns kaut ko rakstīt , bet te .. kas tik māk klabināt taustiņus , to dara . Lai jūsu bērniem jauki vecāki !!!

2013-03-15 20:07

to grāpienei t: Te nu ir uzskatāms piemērs, ka cilvēkam dators domāts stulbu komentāru driķēšanai. Zem vienas publikācijas 5gb komentāri zem nika "grāfiene" un vēl nez cik, kas pozicionēti kā atbildes uz citu, protams, izcili stulbajiem komentāriem:) Aptuveni kā Juhans Delfos :)))

2013-03-15 20:17

grāfiene T: Nujā. Kad cilvēkam nav, ko sakarīgu un argumentētu pateikt, tad viņu kaitina, ka citam ir. Bet nevajag noskumt- te var līdzēt redzesloka paplašināšana. Nu, piemēram, tevis tik ienīstās mākslas iepazīšana. Lai veicas! :)

2013-03-15 20:24

tik un tā: APSVEICU!

,,,tātad Liepāja par dažiem % ir kļuvusi sakoptāka, kulturālāka, labāka visiem mums par prieku!...

2013-03-16 16:37

to to labdien u grafienei: Jus laikam nesaprotat,par ko ir runa.... kads liels daudzums nobalsoja... no 80 000 iedzivotaju,kopuma (par visiem kandidatiem),nobalsoja 289 cilveki...no shiem 289 balsotajiem TIKAI 3% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(sk atit balsojuma tabulu),nobalsoja par kaut kadu , nevienam nezinamu personu....KADS TE LIELAIS VAIRUMS????????...VELREIZ SAKU...VIENAS SETAS BALSOJUMS....

2013-03-16 17:00

grāfiene T: Tev tā sēta kaut kā uzmācīgi iesēdusies... Žēl jau ir, bet neko darīt- psihiatrs mācētu pateikt, kā šādu parādību sauc latīņu valodā, un ko te var līdzēt. Cerams, ka vēl var. :)

2013-03-16 21:19

balllerina..: Liepājas Baleta un Deju studija Liepājā pastāv jau desmit gadus. Studiju apmeklē ap simts dalībnieku.Vairāki jauni talanti, izkopjot dotības Liepājā attiecīgā vecumā turpina izglītoties Rīgas Horeogrāfijas skolā lai kļūtu par profesionāliem baleta māksliniekiem. Ir jauki, ka Nacionālo Baleta trupu drīz papildnās liepājnieces. Ir maz pislētu Latvijā, kur bērniem iespējams apgūt baleta pamatus un - labā līmenī. Liepāja ir viena no pilsētām, kur ir šī iespēja.

2013-03-16 21:35

ballerina...: Nevienam nav piespiests balsot par baletu, katram ir savas intereses, bet ir liels skaits cilvēku, kam deja patīk un kas ar to nodarbojas. Liepājā šajā jomā viss viss viss notiek. To pierādīja arī I Starptautiskais Bērnu Baleta un Deju festivāls, kurš notika Liepājas Teātrī ar pārpldītu skatītāju zāli, 300 dalībniekiem pat no tālās Izraēlas. Ir jauki, ka mūsu pilsētiņā notiek lietas, ka brauc viesi, ka attīstamies..Liepāja plauks un zels no labiem darbiem nevis kurnēšanas.. :D

2013-03-16 21:42

ballerina...: Kurnētājiem!

Šogad festivāls notiks jau divas dienas, tā kā kaut kur oktobra beigās,varbūt paslēpieties tumšās aliņās, lai jums nebūtu jākaunas par savu pilsētu, kas rīko baleta festivālus.:D Nu tā -lai netiktu aizskartas jūsu jūtas!!!!!:)

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz