Princesīte meklē savu karalisko ģimeni
Portāls “liepajniekiem.lv” turpina rakstu sēriju, stāstot par dzīvniekiem, kuri meklē jaunas mājas un gādīgus saimniekus.

liepajniekiem.lv
Šā gada janvāra pirmajā pusē Princesīti patversmē nogādāja viņas saimniece, jo viņa plānoja doties prom uz dzīvi ārvalstīs un diemžēl uz jaunajām mājām viņa nevarēja paņemt līdzi savu mīluli.
Kaķenīte ir divus gadus veca un visu dzīvi dzīvoja kopā ar savu saimnieci. Princesītei ir ļoti labs raksturs – viņa ir ziņkārīga, mīļa, kārtīga, komunikabla un labi sadzīvo ar citiem dzīvniekiem – gan ar kaķiem, gan suņiem.
Kaķenīte ir ļoti rotaļīga un dzīvnieku patversmē iecienījusi rotaļu mākslā apmācīt mazos kaķēnus.
Viņa alkst cilvēka klātbūtnes un pastāvīgi cenšas uzrunāt redzeslokā nonākušos ar vērīgu un uzmanīgu skatienu un gatavību pieglausties. Labi saprotas ar bērniem.
Savās kustībās Princesīte ir gracioza, ar karalisku stāju un majestātiska. Dienas tumšajā pusē iecienījusi peļu un žurku medības.
Princesīte meklē atbildīgus saimniekus, kas gatavi uzņemties rūpes par viņu – nodrošinot gan atbilstošu barību, klātbūtni un uzmanību, kā arī profilaktisku veterinārārsta aprūpi.
Princesīte ir sterilizēta, potēta, čipēta, reģistrēta un atrodas LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmē. Ja vēlaties iepazīties ar Princesīti, zvaniet pa tālruni: 28990174.
LKB ”Dzag” Liepājas Dzīvnieku patversmei var palīdzēt arī sūtot SMS uz labdarības numuru 1881 ar tekstu PAW2, PAW3 vai PAW5 un attiecīgi ziedot 2, 3 vai 5 eiro patversmes iemītniekiem, vai pārskaitot ziedojumu uz biedrības bankas kontu:
Liepājas Kinoloģiskā Biedrība Dzīvnieku aizsardzības grupа
Reģ.Nr.: 40008006232
Konts: LV40HABA000140J037032
BIC/swift kods: HABALV22