Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

“Radisson” Liepājā plāno atvērt viesnīcu

“Radisson” Liepājā plāno atvērt viesnīcu
Ēkā Kūrmājas prospektā 8/10, kas atrodas blakus Kurzemes apgabaltiesas namam, Liepājā būs pirmā "Radisson" viesnīca ārpus Rīgas. (Foto: Egons Zīverts)
17.01.2020 07:00

Ilze Ozoliņa

"Kurzemes Vārds"

Liepājā grasās ienākt starptautiskās viesnīcu ķēdes kompānija “Radisson Hotel Group”, atverot savu naktsmītni pilsētas centrā, uzzināja “Kurzemes Vārds”.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Sesks gan pagaidām atturas to sīkāk komentēt. “Mums ir informācija par sarunām, kas šobrīd ir fināla stadijā ar kādu respektablu starptautisku viesnīcu ķēdi par ienākšanu Liepājā, taču mēs aicinātu šobrīd vēl nesteidzināt notikumus un pagaidīt, līdz būs oficiāls viesnīcas paziņojums.”

Kā mājvieta jaunajai viesnīcai izraudzīta vēsturiska ēka Kūrmājas prospektā 8/10, apstiprināja tās īpašnieks uzņēmējs Oļegs Hramovs, atklājot, ka nama rekonstrukcijas projektu izstrādā arhitekts Agris Padēlis-Līns. Uzņēmējs arī apliecināja, ka runa ir par “Radisson” viesnīcu.

Tajā plānoti 90 numuri, restorāns, bāri, sanāksmju telpas, kā arī banketu zāles. Tāpat naktsmītnes ēkā būšot sporta zāle un SPA.

1898. gadā celtā ēka Kūrmājas prospektā 8/10 savulaik būvēta kā dzīvojamā māja. Kompānijai “Radisson Hotel Group” pieder viena no lielākajām viesnīcu ķēdēm pasaulē, kas darbojas ar septiņiem atšķirīgiem zīmoliem – “Radisson Collection”, “Radisson Blu”, “Radisson RED” un citiem.

Ēkas pirmā stāva telpu nomnieka VAS “Latvijas Pasts” pārstāve Gundega Vārpa pauž, ka jau vairākkārt, arī iepriekšējos gados, uzņēmums dzirdējis idejas par viesnīcas veidošanu Kūrmājas prospektā 8/10. “Ēkas pašreizējie īpašnieki informējuši mūsu pārstāvjus, ka šāda ideja pastāv joprojām, taču neesot plānu to īstenot 2020. gada laikā, tātad patlaban arī nav nekādu ieceru par nodaļas iespējamu darbību citās telpās. Par jebkādām izmaiņām, kad tādas būs zināmas, “Latvijas Pasts” savus klientus un visus Liepājas iedzīvotājus informēs laikus.”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli