Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Ragavas sāk kalt vasarā

Ragavas sāk kalt vasarā
Foto: liepajniekiem.lv
18.06.2016 07:00

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas pašvaldība ļoti savlaicīgi izsludinājusi konkursu par pilsētas noformēšanu Ziemassvētkiem – esošo noformējuma elementu remontu, uzstādīšanu, uzturēšanu un demontāžu, izveidojot atsevišķus jaunus noformējuma elementus, portāls uzzināja pilsētas domē.

Iepirkumam ir piecas daļas. Iepirkuma pirmā daļa paredz Ziemassvētku noformējuma izstrādāšanu, elementu izgatavošanu, uzstādīšanu un uzturēšanu pie Liepājas Universitātes un tās priekšlaukumā un Rožu laukumā – teritorijā ap laternu iepretim Liepājas Latviešu biedrības namam. Otrā daļa paredz koku izgaismojuma uzstādīšanu un uzturēšanu.

Iepirkuma trešā daļa sevī ietver Ziemassvētku noformējuma izstrādāšanu, elementu izgatavošanu, uzstādīšanu un uzturēšanu Jūras ielā no tramvaja tilta līdz Radio ielai, kā arī uz Tramvaja tilta un Jaunā tilta.

Ceturtā daļa paredz Karostas lielās egles noformējuma izstrādāšanu, elementu izgatavošanu, egles un elementu uzstādīšanu un uzturēšanu.

Savukārt iepirkuma piektā daļa ietver Ziemassvētku tramvaja noformējuma izstrādāšanu, uzstādīšanu un uzturēšanu.

Konkursa noteikumi paredz, ka pretendents piedāvājumu var iesniegt par visu iepirkuma priekšmeta apjomu, vienu vai vairākām iepirkuma priekšmeta daļām.

Pretendentam, kurš uzvarēs konkursā, darbi būs jāveic laikā no 2016.gada 26.novembra līdz 2017.gada 13.februārim.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli