Sestdiena, 25. marta Māra, Marita, Mārīte, Mare
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Raivis Šulcs: Jestro ballīšu kurinātājs


Vienam tēvam trīs dēli – divi normāli, trešais mākslinieks. Tieši tā par Raivi Šulcu un viņa vecākajiem brāļiem reiz izteicies attālais kaimiņš. Pastarītis Raivis ir dīdžejs, pasākumu vadītājs un zīmola “Izsauc ballīti” radītājs, kuram ir pa spēkam uzkarsēt jebkuru publiku.
Raivis Šulcs: Jestro ballīšu kurinātājs
Foto: Egons Zīverts
Foto: Egons Zīverts
06.02.2023 00:05

Ilze Ozoliņa

"Kurzemes Vārds"

Kā dzima ideja par “Izsauc ballīti”?

– Visa sākums bija Dienvidkurzemē, kad vadīju diskotēkas Kapsēdē, Vaiņodē, Grobiņā un citviet Kurzemē. Jau pirmajā diskotēkā Kapsēdes skolā radās vēlme ņemt rokā arī mikrofonu, lai gan neviens mani uz to nemudināja, taču gribējās publiku uzkurināt.

Tā kļuvu arī par pasākumu vadītāju, lai gan dzīvē bija posms, kad sāku strādāt par tirdzniecības pārstāvi, un tad šķita, ka diskotēku un pasākumu vadīšanas laiks ir beidzies.

Darbs tirdzniecības jomā man patika, tomēr tādu prieku un gandarījumu, kādu guvu, darbojoties dažādos pasākumos, tas nedeva.

Pārtraukums pasākumu sfērā ilga līdz brīdim, kad kaimiņiene mani aicināja palīdzēt novadīt viņas dzimšanas dienas svinības. Nedaudz negribīgi piekritu. Ballīti vadīt bija uzņēmusies kaimiņienes pusaugu meita, un, no malas raugoties sapratu, ka man tomēr būs viņai nevis mazliet, bet daudz jāpalīdz. Rezultātā mums pasākums ļoti labi izdevās.

Viesu vidū bija Mārtiņš Kalita, kuru es tajā visā iesaistīju. Viņš, iespējams, tobrīd veica vienu no saviem pirmajiem aktiera karjeras iznācieniem (smejas). Šī ballīte un cilvēku atsauksmes iedeva sajūtu, ka man tas viss jāturpina. Tā arī atgriezos apritē, rīkojot dažādus pasākumus.

Tad kāds par mani ieminējās klubam “Big 7”, aizgāju uz pārrunām ar īpašnieku. Viņš teica, ka brīvdienās dīdžeju viņiem nevajag, vienīgi ceturtdienās, un rosināja mani atnākt un pamēģināt. Atnācu, saimnieks bija uz vietas un man deva iespēju novadīt loteriju.

Kad to izdarīju, kluba saimnieks mani paveda malā un sacīja: tāds kā tu mums esi ļoti vajadzīgs.

Tā kļuvu par “Big 7” MC (angļu valodā – master of ceremonies), kas latviski nozīmē “ceremoniju meistars”.

Sākās mans klubu posms. Pēc laika kļuvu par “Big 7” menedžeri, kurš meklē māksliniekus, kas uzstāsies, organizē laikus utt. Šajā klubā nostrādāju septiņus gadus, un tad uznāca krīze.

2008. gada finanšu krīze?

– Jā, tas “nothing special” laiks. Tolaik “Big 7” Liepājā bija liels klubs. Bija jāsamazina zāļu skaits, dīdžeju noņemt nevarēja, taču bez pasākuma vadītāja varēja iztikt. Šķīrāmies kā draugi, un uzreiz man sanāca vienoties par pasākumu vadīšanu ar “Red sun buffet”.

Kad bufete Pasta ielā mainīja konceptu, uzzināju, ka taps klubs “Vecais vikings”. Sāku par to interesēties, un sanāca tā, ka kluba menedžeris Rīgas dīdžejiem bija apjautājies, vai Liepājā ir kāds, kurš varētu strādāt klubā. Roberts Lejasmeijers bija nosaucis manu vārdu.

Kad “Veco vikingu” slēdza, aizdomājos, ka varētu pats pārņemt kluba vadību, pat bija mazliet sarunas par to.

Tas bija viens sapnītis par klubu, taču diezgan ātri sapratu, ka to uzņemties ir riskanti, nereāli un tā ir līšana kaut kādā cilpā.

Otrs sapnis bija uztaisīt mobilu pasākuma servisu, kad tu vari ierasties uz dzimšanas dienu, kāzām vai jebkādu pasākumu un tur radīt kluba sajūtu. Nevis tikai pieslēgt tumbu un atskaņot mūziku, bet nopietnākā līmenī – ar dīdžeju, pasākuma vadītāju, visu tehnisko nodrošinājumu – gaismas, dūmi, specefekti. Tā arī dzima “Izsauc ballīti”, kurā esmu piesaistījis arī citus dīdžejus.

Šis nosaukums ļoti labi aizgāja, jutu, ka jau pusgada laikā tas bija kļuvis atpazīstams. Man bija vēlme, lai šis zīmols iet man pa priekšu. Bija mērķis, lai cilvēkiem, aizdomājoties par dzimšanas dienu, kāzām, korporatīvo vai sporta pasākumu, pirmā doma ir “Izsauc ballīti”!

Ar dīdžeja pulti Raivim bija par maz – gribējās ņemt rokās arī mikrofonu. Šodien viņš ir viens no pieprasītākajiem mūspuses pasākumu vadītājiem. Foto: no personīgā arhīva

Un tad nāca kovida gadi. Ko tajā laikā darīji?

– Labi, ka gads pirms pandēmijas deva iespēju ieskrieties. Kovids, protams, bija kā auksta duša, un visādi gāja ar tiem valsts atbalstiem. Paldies dievam, man faktiski nebija nekādu kredītu, iesāku ar saviem iekrājumiem, vien sīkas summas biju aizņēmies gaismu iegādei. Līdz ar to man katru mēnesi nebija jāmaksā lielas summas. Kaut kā to laiku pārdzīvoju.

Taisījām “live” diskotēkas interneta tiešraidēs nevis lai nopelnītu, bet lai visiem pateiktu, ka mēs esam, ar mums viss kārtībā, ka šis ir tikai tāds neveiksmīgs brīdis, kas kaut kad beigsies.

Tie laivi mums izdevās ļoti labi, cilvēki slēdzās klāt, varēja čatot un pat dziesmas pasūtīt. Es arī vadīju atrakcijas. Tas mums šo laiku palīdzēja emocionāli pārvarēt.

Abas turpmākās vasaras, kad ierobežojumi tika būtiski mīkstināti vai vairs nebija vispār, mums bija ļoti daudz darba. Atguvām zaudēto un kopumā no kovida izgājām pat ar kaut kādu plusu, proti, mēs nevis izdzīvojām, bet attīstījāmies. Par spīti kovidam kļuvām spēcīgāki.

Tu jau kopš mazotnes esi tik aktīvs un sabiedrisks?

– Nē, es pat teiktu, ka cilvēki bija ļoti pārsteigti par to, ka vadu pasākumus. Mamma, kad pirmo reizi atnāca uz pasākumu, protams, bija gan priecīga, gan lepna, bet arī pārsteigta, jo visi mani zināja kā ļoti, dažreiz pat līdz absurdumam kautrīgu puiku. Biju diezgan uz iekšu vērsts cilvēks, taču skatuve un dīdžeja darbs bija tas veids, kā es varēju izpausties.

Ar gadiem esmu kļuvis drosmīgāks, bet tolaik man šķita, ka, divatā sarunājoties ar cilvēku, mulstu, bet iziet uz skatuves pūļa priekšā, lai arī pārņem drudzis, bija daudz vieglāk.

Lai turpinātu lasīt, nepieciešama reģistrācija un "liepajniekiem.lv plus" abonements.

liepajniekiem.lv plus

1.99€

 • Abonementa laiks: 28 dienas

 • Jaunākie "liepajniekiem.lv plus" raksti

 • "liepajniekiem.lv plus" arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti vai SMS

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

0.99€

 • Abonementa laiks: 24 stundas

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" arhīvs

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

4.99€

 • Abonementa laiks: 28 dienas

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" un laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • Automātisks maksājums katru mēnesi

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

9.99€

 • Abonementa laiks: 1 mēnesis

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" drukātais abonements

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" un laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti

Izvēlēties
Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz