Otrdiena, 5. decembris Sabīne, Sarma, Klaudijs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Summer Sound” rīkotājs Uldis Pabērzis: Nemitīgi domājam, lai tas, ko festivālā cilvēks piedzīvo, ir forši

“Pagājušajā nedēļas nogalē mums bija viens no visu laiku emocionālākajiem koncertiem. Bijām gatavojušies nelielam pūlim, bet, kad uzkāpām uz skatuves, neticējām savām acīm – jūsu bija tūkstoši!” par piedzīvoto Liepājas festivālā “Summer Sound” tviterī raksta Lietuvas grupa “The Roop”. Gada vērienīgākā pludmales ballīte šogad sasniegusi rekordu – abās dienās kopā tajā pabijuši ap 40 tūkstoši cilvēku, turklāt atsauksmes par aizvadīto summerīti ir ļoti pozitīvas.

“Summer Sound” rīkotājs Uldis Pabērzis: Nemitīgi domājam, lai tas, ko festivālā cilvēks piedzīvo, ir forši
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
Foto: Viļņa Bulava zīmējums
05.08.2022 00:00

liepajniekiem.lv

“Neko citādāku jau neesam darījuši. Tikai turpinām iepriekšējos gados iesākto, ejam uz priekšu un stingri turamies pie sava, ka festivāls domāts visiem – gan jauniem, gan veciem,” saka “Summer Sound” rīkotājs Uldis Pabērzis.

Jūra rāda raksturiņu

“Jaudīgi!” – tā šī gada festivālu novērtējuši daudzi tā apmeklētāji. U. Pabērzis savukārt neslēpj prieku par atsauksmēm, ka publika bijusi ļoti draudzīga, pieklājīga, cilvēki uz pasākumu nav nākuši, lai izkašķētos.

“Pats arī tur biju, ne gluži gan pa nakti. Arī pa dienu festivāla apkaimē braucu ar riteni, vērojot notiekošo. Jāsaka, ka šoreiz jauniešiem nebija agresijas. Agrāk gan festivāla laikā notika konflikti, kautiņi, kašķi uz ielām, veikalos vai ar sētniekiem no rīta,” stāsta Liepājas Pašvaldības policijas priekšnieks Uldis Novickis.

“Kam ticam, to arī darām. Nemitīgi domājam, lai tas, ko festivālā cilvēks piedzīvo, ir forši. Ja viss ir labi pārdomāts, tad to var dabūt gatavu,” teic U. Pabērzis, vienlaikus neslēpjot, ka izaicinājumu bijis ne mazums – pēc divu gadu kovidpauzes, kad festivāls nenotika, daudz kas bijis jāpārplāno, grūti klājies ar cilvēkresursiem un materiāliem, piemēram, VIP tribīnēm konstrukcijas vestas pat no Vācijas un Polijas, jo Baltijas valstīs tās nebija pieejamas.

Šoreiz summerītim ļoti paveicies arī ar laikapstākļiem, lai gan pirms tam, kad pludmalē bijis jāsāk montēt lielo skatuvi, pasākuma rīkotājus krietni paķircinājusi jūra.

“Tā pienāca tik tuvu, ka lielo skatuvi teritorijā knapi varējām iespiest. Pa nedēļu ūdens atkāpās, pēc tam atkal pienāca klāt. Taču tad jau aptuveni sapratu, kas sagaidāms.

To, ko festivāla teritorijā būvējām nedēļas vidū, likām tik tuvu jūrai, cik vien var, ar domu, ka tā noteikti atkāpsies. Tā arī bija – jūra smuki atgāja nost, viss bija kārtībā,” pastāsta “Summer Sound” organizētājs.

Tagad festivāla rīkotājkomanda drusciņ atvilkšot elpu, lai jau pavisam drīz ķertos klāt nākamā sammerīša tapšanai. 2023. gadā pludmales ballīte gaidāma augusta pirmajā nedēļas nogalē. Biļetes jau var iegādāties.

Esot jādomā par festivāla teritorijas uzlabošanu, lai novērstu “šaurās vietas” un apmeklētājiem radītu lielāku komfortu, arī programma, visticamāk, jāpārskata.

U. Pabērzis: “Grupu un mākslinieku bija ļoti daudz, kopā ar dīdžejiem klubā vairāk nekā 60. Varbūt kvantitāte nedaudz jāsamazina, lai apmeklētāji var pagūt noskatīties pēc iespējas vairāk mākslinieku uzstāšanos.”

U. Pabērzis kārtīgi izgulēties atļāvies vien dažas dienas pēc festivāla. Līdz tam vismaz astoņas stundas naktī neesot gulējis vairākas nedēļas. Uz jautājumu, vai šī pasākuma rīkošana jau nekļūst nogurdinoša, viņš smejoties atbild:

“Tad jau dzīvot arī ir nogurdinoši, tas arī prasa pārāk daudz enerģijas. Turklāt festivāls jau nav vienīgais, kurā darbojos. Man vēl ir daudz cita, ko darīt.”

Savulaik U. Pabērzi “Summer Sound” rīkošanā iesaistīja liepājnieks Uldis Akselrods, kurš pēc tam, kad savu lēmumu vairs nerīkot Liepājā pludmales festivālu paziņoja brāļi Mediņi, 2010. gadā nodibināja SIA “Summer sound production”. 2013. gadā U. Pabērzis iegādājās “Summer sound production” (tagad SIA “Summer sound festivāls”) kapitāldaļas.

Tolaik Liepājā viņa vārds gan nebija plašai sabiedrībai zināms, bet Rīgā U. Pabērzis bija pazīstams kā populārā Vecrīgas bāra un koncertvietas “I Love you” līdzīpašnieks un mūzikas izdevniecības “I Love You Records”, kas iepriekš kūrēja arī savu skatuvi festivālā “Positivus”, dibinātājs.

Viņa lolotais bārs 2018. gada beigās gan tika slēgts, taču izdevniecība darbojas joprojām, sadarbojoties ar tādām grupām kā “The Sound poets”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Sibyl Vane” u.c.

Laika zoba tradīcija

U. Pabērzis dzimis un audzis Skrīveru un Aizkraukles pusē. Mūsu pilsētā notiekošos pasākumus bieži apmeklējis studiju laikā. Liepāja viņam esot īpaša vieta, šeit viņam esot daudz draugu un paziņu.

Ar saviem seniem draugiem U. Pabērzim esot kāda ilgstoša tradīcija – katru gadu septembra sākumā viņi sanāk kopā Rīgā, nofotografējas, pēc tam dodas uz krogu iedzert alu un aprunāties.

“Viss sākās ar to, ka gribējām katru gadu iemūžināt to, kā mēs novecojam jeb kā tas laika zobs mūs grauž. Sākumā speciāli gājām uz foto salonu. Tajā dienā visi draugi, kas strādā dažādas profesijās – dakteris, mākslinieki utt. cenšas organizēties tā, lai nokļūtu uz satikšanos. Šī tradīcija mums jau ir vismaz kādus desmit gadus,” pastāsta viens no U. Pabērža draugiem, zīmola “Latvietis” un “Latviete” dibinātājs Raivis Struncens.

Šajā “bandā” esot apvienojušies vairāk tādi mākslinieciski cilvēki, taču U. Pabērzim esot arī tuvs draugu loks kopš studiju gadiem Rīgas Ekonomikas augstskolā jeb “zviedru bandiņa”. Ar to tad arī viņš kopā “taisot biznesu”.

“Uldis ir ļoti atvērts, mērķtiecīgs, ambīciju pilns. Viņam nepatīk mazi projekti, viņam visu vajag lielu, grandiozu.

Viņš ir arī ļoti izpalīdzīgs, varbūt kaut kādā brīdī pat pārāk lādzīgs. Tur, kur Uldis spraucas iekšā, ir skarbi biznesi, bet viņam patīk tas izaicinājums, adrenalīns. Visā metas iekšā ar lielu degsmi. Agrāk viņam likās, ka vajag savu bāru, un viņš atvēra “I love you”, tad viņam vajadzēja ierakstu kompāniju utt. Uldis metas iekšā arī tur, kur, iespējams, nemaz nav baigi finansiāli izdevīgi, taču viņam gribas piepildīt savus nospraustos mērķus.”

U. Pabērzis savas organizatora talantus arī izmantojot, kopā ar draugiem gatavojoties ceļojumiem. Katrs ik mēnesi tam atvēlot konkrētu naudas summu, beigās visi nobalsojot, uz kurieni tad kopīgi dosies.

“Viņš mums visiem ir tāds kā tētis. Kad bijām mazāki, bet Uldis jau strādāja nopietnos uzņēmumos, viņš mūs tā kā pieskatīja. Tā tas arī ir palicis, ka Uldis no mums visiem ir tas pats uzņēmīgākais un jaudīgākais.

Padod tik viņam kādu izaicinājumu – tas viņam sagādā vislielāko baudu!” saka R. Struncens, atklājot arī U. Pabērža iesauku. “Viņš mums nav Pabērzis, bet Ringuss.”

Šīs iesaukas izcelsme esot meklējama kādā, iespējams, režisora Kventina Tarantino filmā, kur varonis bijis “dulls čalis” vārdā Ringo, uzvedības manierē līdzīgs U. Pabērzim. Tā nu Skrīveru puikas Uldi sākuši saukt par Ringo, bet vēlāk draugiem viņš jau bija Ringuss.

Foto: no personīgā arhīva

VIZĪTKARTE

Uldis Pabērzis

 • Dzimis 1975. gada 10. februārī;
 • Absolvējis Rīgas Ekonomikas augstskolu (bakalaura grāds ekonomikā un biznesa administrācijā);
 • Darba gaitas sācis AS “Ave Lat Grupa” kā finanšu analītiķis, bijis biznesa attīstības vadītājs SIA “Domenikss”;
 • Bijis Vecrīgas bāra “I love you” īpašnieks;
 • Mūzikas izdevniecības “I Love You Records” līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs;
 • SIA “Mobilly” līdzīpašnieks;
 • Sieva Antra, meita Katrīna, dēli Mārtiņš un Andrejs.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz