Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 10. decembris

Vārdadiena: Guna, Judīte

Saeima piekrīt līdz 13.Saeimas sasaukuma beigām "iesaldēt" deputātu algas  (20)

Atslēgvārdi deputāti | saeima | algas | algas pielikums

 • Komentāri (20)
 • 0

Komentāri (20)

 • 14.11.2019 15:25 Ziņot

  Kantainais

  arvien vairāk un vairāk viss tā saucamais"" saeimas darbs"" izskatās pret plānveida genocīdu pret Latvijas pilsoņiem--ņemot to visu vērā un, kā arī pēdējo gadu straujo labklājības lejupslīdi un leilo plaisu starp tiem ,kuri izdod likumus ,un starp tiem ,kuri sastāda "'tautas daļu"" ,ierosinu pasludināt visu LV Saeimu ,to deputātus ,valdību par noziedzīgu organizāciju un tādā veidā iesaldēt (nacionalizēt )uz mūžīgiem laikiem viņu īpašumus ,kā arī radu ,draugu ,bērnu un citu personu finansu līdzekļus ,kuri bijuši ar šo personu tiešas saskares ieinteresēti un guvuši pers .labumu.
  Latvija jau ir uz tā sliekšņā ,ka lai cik kūtri un gļēvi --pakalpīgi tie būtu ,ir ir pamats uzskatīt ,ka daudzu gadu gaitā jebkura valdība LV ir radījusi un pietuvinājusi to brīdi ,ka radīti visi pamatnoteikumi plašiem nemieriem ,revolūcijām ,un citiem jaukumiem..
  Cilvēki tiek dzīti izmisumā un dziļā nabadzībā valsts reketa dēļ pret savu LV tautu..tiek samazināti jebkuri ienākumi ,tiek kontrolēti pat pasta sūtījumi no ārzonas valstīm--PVN ,muitas ,.u.t.t .bezdarbnieku pabalsti samazināti ,samazinās iedzīvotāju skaits u.t.t. sāk jau atgriezties 90--gadi..ir vērojam ,ka pieaug noziedzība .arvien lielāka nedrošība uz ielām..
  P.S Tas ,ka tiek iesaldētas algas neko nenozīmē.Pat ,ja ""deputāti"" ,ministri dabūtu maksāt no savām kabatām ,lai būtu šajos posteņos,--viņi to darītu..jo varas apziņa ,un kontakti ko dod šie amati mūsdienu amorālajos laikos ,piešķir tādus līdzekļus un iespējas ,ka aldziņa tur neko nenozīmē.Ir fiksēts ,ka par vienām pusdienām vien "'deputāti "'reizēm samaksā vairāk nekā min.alga .kādam citam)) Tuvojas Jaunais Gads--un ar pirmo janvāri ,domājams ,gaida sevišķi nepatīkami jaunumi !!

 • 14.11.2019 15:31 Ziņot

  Fricis, Vikentijs,

  Tu tos murgus pats sacerēji, jeb kāds poļitruks iedeva?

 • 14.11.2019 16:37 Ziņot

  caps

  To ko nesaņems algās to saņems par degvielu ,dzīvošanu Rīgā ,komandējumiem vai precīzāk ekskursijām, piemaksām partijām u.t.t. Tik merkantila saeima vēl nav bijusi ,ko lai saka- jaunās sejas parādīja sevi uz ko ir spējīgas .Ja samazināja bezdarbnieku pabalstus vajadzēja tad samazināt arī iemaksas ko atvelk no algām bezdarba gadījumā..

 • 14.11.2019 16:49 Ziņot

  Jaunliepāja

  Neņemsim Kantaino par pilnu. Demagogs. [Demagoģija balstās uz sabiedrības aizspriedumiem, emocijām, bailēm, kā arī citām jūtīgām tēmām. Demagoģija ir cieši saistīta ar populismu un propagandu, kur tai ir nozīmīga loma. Lai ar demagoģijas palīdzību ietekmētu cilvēkus, tiek likti lietā dažādi paņēmieni, piemēram, faktu tīša sagrozīšana, dēmonizācija, puspatiesību klāstīšana utt.] No tā visa visbīstamākās ir puspatiesības Nu bet pēc būtības deputātu algas vajadzētu ,proporcionāli, pielīdzināt minimālai algai. Ceļas minimāla,ceļas deputātu algas! Ir varianti! Ne jau es gribu un man vajag! Nu kaut kā tā!

 • 14.11.2019 17:43 Ziņot

  rakaris :)

  šito bēdu , šito bēdu , kā tie nabaga korumpantiņi tagad iztiks un nabaga bondars , viņam taču visgrūtāk . kā tagad sieva no āfrikas atpūtas tiks mājās , būs ar stopiem jābrauc , es izkāršu sēra karogu , vai , vai .... bet daļa kantainajam ir taisnība , Latvijas bojāeja tiešām tie mērgļi tuvina !!!

 • 14.11.2019 18:47 Ziņot

  algas

  Normālam cilvēkam labi ja par 50 eiro palielina algu, šitiem palielina par 400-500

 • 14.11.2019 18:59 Ziņot

  Santa

  Ciests nevaru šos komentetājus,kuri tikai čīkst un nīd, ka valdība slikta, ka viss ir slikti.Kas Jums "gudrie" komentētāji liedz dzīvē, ko sasniegt un būt par ko vairāk, pelnīt labas algas?
  Esmu tāda pati pilsone, ka Jūs visi, bet tā vietā, lai lieki nidētu es mācos un strādāju.

 • 14.11.2019 19:41 Ziņot

  nabags

  santa , ja tev šajā bomžu valstī paveicies , tad super , bet 70 % dzīvo kā nabagi , un tur nav vainīgi viņi , bet nolādētā zagļu valdība , kas līdz tādam līmenim šos novedusi !!!

 • 14.11.2019 19:59 Ziņot

  Realists

  Vieglākais būtu visus pēc kārtas nešķirojot dabīgi atlasīt, un ņemt jaunos vietā un samazināt no 100 līdz 50. Rinkēvičš būtu pirmais sarakstā

 • 14.11.2019 20:47 Ziņot

  Realistam

  Pagājušās vēlēšanās savēlēja gana daudz jaunos - ko šie dara? Pat trakāki pofigisti par vecajiem.

 • 14.11.2019 21:18 Ziņot

  to Santa

  Es nevaru ciest tevi,aita

 • 14.11.2019 21:21 Ziņot

  to Santa

  nevari ciest-saliec kājas krustām....

 • 14.11.2019 21:36 Ziņot

  safrans

  VIENOTIBA un JKP un NACIONALA APVIENIBA, tās ir marionešu partijas!!!! Mūžigi bijuši valdībā, bet izturas kā pirmo reizi

 • 14.11.2019 22:08 Ziņot

  Kantainais

  >>jaunliepājai-)) neviens tev neprasa uzbāzties ar kaut kā skaidrojumu slēpjoties no tā ,kas notiek īstenībā..Tu piedāvā neredzēt to ,kas notiek ,saucot lietas par puspatiesībām ,demagoģiju un .t.t Tieši tādi kā tu ,kalpa "'dvēseles"" nav spējīgi skatīties acīs patiesībai..Redzi--patiesība ir nemainīgs lielums..Un ja tādi "'propogandisti"" sauc acīmredzamo LV pagrimumu par ""ekonomisko attīstību"",tad tu neesi ne tikai akls ,bet arī neredzīgs))

 • 15.11.2019 01:00 Ziņot

  Jaunliepāja

  Nu re,vai tā nav demagoģija? Krievijas ,,fīreris'' stāstīs cik mums slikti. Jā, attiecībā pret Eiropu mums ir vēl kur tiekties,bet ne jau attiecībā pret Krieviju! Tā kā Kantainais nevajag ļa,ļa,ļa,laist ja kas! Ir Problēmas raksti,risināsim! Man vispār prieks ka Tu sevi uzskati par Latvijas glābēju.Ar mazvērtības kompleksu tu toč neslimo. Nu kaut kā tā!

 • 15.11.2019 01:35 Ziņot

  Latvietis

  Latvija ir sapņu zeme.
  Latvijā ir ļoti attīstīta ekonomika - rūpniecība un lauksaimniecība. Latvija izceļas citu Eiropas valstu vidū ar augsto dzīves līmeni. Latvijas ekonomikas pamats ir eksports, kas ir valsts galvenais ienākumu avots. Latvijā ir ļoti labi dzīvot. Latvijas iedzīvotāji lepojas ar savu valsti. Latvija 23 neatkarības gados ir nodrošinājusies ar lieliem uzkrājumiem un finansu rezervēm, tāpēc Latvijai nav ārējo parādu.
  Latvijā ir ļoti zemas cenas un augsta preču un pakalpojumu kvalitāte. Latvijā ir labākie autoceļi Eiropā. Latvijas lielākās bagātības ir tās kultūra, vēsture un cilvēki, kas dzīvo Latvijā. Latvijas valsts par viņiem ļoti rūpējas.
  Latvijas iedzīvotāji ļoti mīl un atbalsta savas valsts prezidentu, valdību un Saeimu. Latvijas valdība cītīgi strādā savas tautas labā. Tā ir ļoti godīga un gudra. Latvijas politiķi un amatpersonas nekad nemelo. Latvijā, tāpat kā citās Eiropas valstīs, karogu valsts svētkos izkārt nav obligāti un par tā neizkāršanu nekāds sods netiek piespriests, jo Latvija ir demokrātiska valsts. Latvijā praktiski nav emigrācijas. No Latvijas aizbrauc tikai tie nedaudzie cilvēki, kuri nejūtas piederīgi Latvijas valstij. Tādu ir ļoti, ļoti maz. Latvijā nav bezdarba, jo katram cilvēkam tiek piedāvāts darbs un atalgojums, kurš ir ievērojami lielāks kā citās Eiropas savienības valstīs. Sevišķi pieprasīti darba tirgū ir kvalificēti speciālisti un cilvēki ar augstāko izglītību.
  Latvijā ir ļoti attīstīta demokrātija, sociālās garantijas, ir augsta dzimstība, zema mirstība un ļoti zems noziedzības līmenis, kā arī nav narkomānijas, abortu, prostitūcijas, incesta un pašnāvību. Latvijā nav korupcijas. Latvijā ar likumu noteiktā minimālā darba alga un pensija ir vislielākā Eiropā. Latvijā nekad nav bankrotējusi neviena banka. Latvijā nav trūcīgu cilvēku. Pēc dzīves kvalitātes rādītājiem Latvija ANO attīstības indeksā ieņem 1.vietu. Latvijā dzīvo ļoti laimīgi cilvēki.
  Tāpēc Latvija starptautiski ir atzīta par vislabāko valsti pasaulē.

 • 15.11.2019 01:40 Ziņot

  Latvietis

  28 neatkarības gados....
  Ļoti atvainojos par kļūdu, pārējais teksts poareizs!

 • 15.11.2019 06:58 Ziņot

  To nabags

  Pirmkārt šī nav bomžu valsts, un ja Tu esi nabags, pats esi pie tā vainīgs.
  Nekas tā pat neatnākt...
  Kāds cilvēks ir savās acīs, tā viņš izturās.

 • 15.11.2019 11:17 Ziņot

  propper

  Latvietim! Ja tu zinātu cik palika silti ap sirdi ,ka nobalsoju par godīgo valsts pārvaldes atbrīvošanu!Nu nevar tā ka mums iet labi,bet eiropa slīgst nabadzībā!

 • 15.11.2019 15:21 Ziņot

  to pārdomu vējš

  kantainam ir pilnigi taisniba bet te jau liela daļa ir dikti apmierināti vai ari tie kas ed no lielam silem .kur godigi un ne viegli stradajot var sapelnit kaut vai 50 tukstosus un par parejo vispar nesaprotami ka to var daBOT GATAVU NU KAUT VAI 1500 BUTU ALGA NAV SAPROTAMS ,TIESAM VISU NOŅEMT UN ATLIKT VALSTS KASE ATPAKAĻ TAS BUTU TAISNIGI KĻŪDU LABOTAJI ARI VARAT IZPAUSTIES MAN GARUMZĪMES POFIG NESU RAKSTNIEKS

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!