Otrdiena, 29. septembris Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Sajauc kontus un tērē saziedotos līdzekļus

Sajauc kontus un tērē saziedotos līdzekļus
Foto: liepajniekiem.lv
18.09.2017 07:12

liepajniekiem.lv

Portālā vērsās lasītājs, kurš stāstīja, ka nelāga situācija izveidojusies, vācot ziedojumus mazā Ivana izvadīšanai. Cilvēks, kurš uzņēmies ziedojumu vākšanu, saziedotos līdzekļus tērējis personiskām vajadzībām.

Liepājas aktīvo brīvprātīgo meklētāju grupas ”LBG.lv” pārstāvis Voldemārs Linde portālam apstiprināja, ka pārpratums bijis gan.

”Ņemot vērā, ka mazā Ivana ģimene nav no nodrošinātākajām, mums, meklētājiem, radās ideja vākt līdzekļus, lai zēns tiktu pienācīgi izvadīts un apbērēts,” stāsta V.Linde: ”Tā teikt, līdzjutēji nolēma dot savu artavu ne vien zēna meklēšanā, bet arī izvadīšanā – ziediem, vainagiem u.c.”

Ziedojumu vākšanu uzņēmies viens no brīvprātīgajiem, piedāvājot iespēju ziedojumus ieskaitīt viņa kontā.

Cilvēki bijuši atsaucīgi, visdažādākā apmēra ziedojumi – no 1 līdz 200 eiro – saņemti no aptuveni 70 ziedotājiem. Kopā bijis saziedots ap 2000 eiro.

”Kad meklētāji saņēma informāciju, ka ģimene pēc pašvaldības finansiālā atbalsta saņemšanas atteikusies no brīvprātīgo ziedotāju naudas, apturējām ziedojumu vākšanu,” stāsta V.Linde: ”Līdzekļus vajadzēja atgriezt ziedotājiem. To, cik līdzekļu tobrīd bija kontā, zināja tikai Viktors, mēs viņam uzticējāmies. Taču tad nācās dzirdēt, ka kāds ziedojumu saņēmis atpakaļ, bet kāds – ne.”

Tad brīvprātīgie meklētāji gan kļuvuši tramīgi. Iegūstot informāciju par ziedotās naudas apriti, atklājies, ka Viktors zēna bērēm saziedotos līdzekļus tērējis savām vajadzībām – apmaksājis komunālo pakalpojumu rēķinus, iegādājies telefonu u.c. Iztērēti bijuši saziedotie līdzekļi 375 eiro apmērā.

”Mums Viktors skaidroja, ka sajaucis kontus,” tā V.Linde: ”Un solījās divu dienu laikā naudu atgriezt visiem ziedotājiem.” Divu dienu laikā gan tas neesot noticis, taču nedēļas laikā nesmukums esot bijis novērsts.

To, ka sajaucis kontus, vīrietis stāsta arī portālam: ”Neviens cits negribēja uzņemties ziedojumu vākšanu. Es šim mērķim atvēru speciālu kontu. No tā mazliet naudas iztērēju, jo, veicot maksājumus mobilajā bankā, sajaucu kontus – cipari kontos līdzīgi.”

Taču viņš apgalvo, ka nejauši iztērēto naudu nekavējoties atlicis atpakaļ ziedojumu kontā: ”Nauda ir atgriezta pilnīgi visiem. Man ir čeki un izdrukas. Kontā arī var redzēt visus darījumus. Tos uzrādīju arī policijai, kur rakstīju paskaidrojumu.”

Kaut problēma atrisināta, V.Linde neslēpj skumjas: ”Mēs, tik daudzi, darot labu darbu, šim cilvēkam uzticējāmies, bet viņš nu staigā apkārt un klāsta, ka viņu apvaino.”

____________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

53 komentāri

2017-09-18 07:23

Bet: Cilvēks taču naudu atgrieza visiem atpakaļ,ko ņaud? Saprastu,ja nebūtu atmaksājis atpakaļ neko,un tā iemesla dēļ ar savu naudu par maz bija,vajadzēja tagad iztrenkāt pa soc tīkliem? Kā jau latvieši,nekad labi nav,nedod dievs kāds kļūdīsies.Smuki nav protams,bet pie naudas visi tika atpakaļ.

2017-09-18 07:36

Izskatas: Ka tie brīvprātīgie nezina vairs ko darīt, ja nav pazuduši cilvēki, tad jasak mazgat netīro veļu. Izskatas ka jaunizcepta pārstāvnieciba sāk pūt jau no iekšpuses. Skumji. Bet ir tak labs teiciens - latvietis latvietim ir saldais ēdiens. Linde, beidz gvelzt stūlbumus.

2017-09-18 07:54

fhffhfh: kā tā var dažādus konts sajaukt ? Principā nereāli .Ja karti izmantoja tad klatrai savs pin Ja internet banku tad summa taču redzama Kodu kartes dažādas Nu nu Lai nefleitē. Gribēja pa kluso noslaukt kaut ko

2017-09-18 08:05

fuuu: Šperliņš aferuga

2017-09-18 08:08

fuuu: un tāpēc tagad izpārdod savus lūžņus, lai savāktu naudu.

2017-09-18 08:18

Neticu: Cepies par neparko. Uztaisa traci un apmelo soc tīklos.

2017-09-18 08:23

Šokeris: Tie kas Viktora sastrādāto streba, tie tik zin cik pūles un nurvu maksāja..... trūkst vārdu. Bērna naudai pieķerties.....

2017-09-18 08:26

To neticu: Neviens neviens nav apmelojis! Cilvēks tautas saziedoto naudu tērē is savām vajadzībām. Ir pierādījumi

2017-09-18 08:49

To Izskatas: Kad kāds Viktorveidīgais taviem bērniem, nedod Dievs, atņems konfektes vai saldējumu vai ko citu tad TEV vairs tā ne IZSKATĪSIES.

2017-09-18 08:58

Konjaks: Raksts pilnīgi par neko. Nauda, kaut arī ir tērēta, bet ir atdota. Kādā jēga tagad iet klārēt visai Liepājai to. Tā ir grupas iekšējā lieta. Šķiet, ka LBG ir tāds klaču kantoris, kurš par katru sīkumu skrien uz portālu sūdzēties, neviss tā vietā kā pieauguši cilvēki atrisinātu situāciju. Kauns Lindes kungs, Kauns!

2017-09-18 09:05

V.Linde: Sāku jau kaunēties,bet ne par manis izdarīto, bet par tādiem cilvēkiem sabiedrībā kā Viktors!
P.S. man pajautāja, Es izstāstiju, kas notika ar saziedoto naudu.

2017-09-18 09:16

And26: Fakts paliek fakts. Tērēja savām vajadzībām... tērēja. Lai nekarina makaronus, ka sajauca kontus. Tas NAV iespējams! Banku drošība lai arī nav tik nocietināta, bet tādas kļūdas vienkārši nav iespējams pieļaut. Domājat ja nebūtu sākts tramdīt, būtu atgriezis naudu? Taču nē!!! Es iesaku publicēt šī indivīda vārdu, uzvārdu un fotogrāfiju. Lai tie, kas piedalījās Ivana meklēšanā, netaupot ne spēkus ne līdzekļus, zin kas par viņu pūlēm vienkārši ņirgājas.

2017-09-18 09:28

Konjaks: Jā jā tērēja savām vajadzībām. Ej labāk pie tiem, kas tērē, zog tūkstošus un miljonus. Tur bails iet ja?

2017-09-18 09:28

Bedova: To And26 Varbūt vel linča tiesu uztaisi? Kāds sakars cilvēku pūlēm ar naudas ziedošanu? Ja jau esi tāds varonis/varone ko slēpies zem kkada pseidonīma? Raksti ar savu īsto vārdu un uzvārdu, lai tauta zin savus varoņus kuri krīt un liecās dēļ taisnības.

2017-09-18 09:30

viķka: Bet nu ir tie cipari tik līdzīgi, ej nu saproti, kurš vieninieks, kurš astoņnieks :)))

2017-09-18 09:42

V.Linde: Ja Jūs sarunāsiet ar Viktoru Es gatavs iet un publiski viņam atvainoties. Izskatās,ka ir aizskarts godprātīga cilvēka gods. Sarunājiet tikai ar viņu.

2017-09-18 09:53

Breksis: Es to Viktoru gribētu redzēt))))

2017-09-18 10:02

to And26, viņka u.c.: Man ir vienā bankā vairāki konti un tiem NAV atsevišķi kodi, kartes u.c.. Arī es esmu sajaucis kontus, veicot maksājumus un tos sajaukt ir ĻOTI vienkārši. It īpaši, ja maksā no Elektrum lapas, kas pati pieslēdzas i-bankai un tu pat neredzi, no kura konta aizskaita. Nezinu, kas ir Viktors, bet redzu, ka komentētāji nezin, kas ir 2 konti vienā bankā.

2017-09-18 10:06

Lindes kungs: Cik Jums gadu? Vai šāda klaču rīcība ir vīra cienīga izvedība?! Interesanti, kurš šo rakstu pasūtija, kāds labums Jums no tā?! Šādas darbības parasti izrunā iekš virtuves nevis ārpus tās. Kas notiktu ja visus pārkāpumus kuri notiek iestādēs visi skrietu uz redakcijām žēloties?!

2017-09-18 10:09

Lt.Šveiks: Ierāva nāsīs un viss.

2017-09-18 10:15

Visiem: Jā, kontus tik tiešām var nejauši sajaukt, bet no saziedotā konta uz savu personīgo kontu pārskaitīt naudu..... Ja tā būtu sajaukšana/netīšām, tad jau tu uzreiz saprastu vai nē? Un respektīvi uzreiz atskaitītu atpakał naudu. Bet līdz ar to, ka tas nebija netīšām, ka pašam Viktoram savā kontā nebija naudas..... Vińš nevarēja atskaitīt naudu atpakał. Jūs joprojām teiksiet netīšām? Jūs tam ticat? Viktoram bija nepieciešama gandrīz nedēła, lai trūkstošo naudu ieskaitīt atpakał-( P.S. Ja Jūs uzskatāt, ka Viktors tiek apmelots, tad lūdzu, lai vińš raksta iesniegumu policijā. Bet vińš to nedarīs!!!! Ne da rīs!!!!!

2017-09-18 10:16

anonims: Protams, ka var sajukt. Un parasti neviens arī negrib atvērt nekādus tādus kontus, jo ej un atskaities pēc tam , ja kas. Viss ir atgriezts, ko var ņemties.

2017-09-18 10:20

zuzee: Kauns par tiem, kuri uzskata, ka viss ir normāli, ka tāda rīcība nav nosodāma, jo nauda taču atgriezta! Te var ļoti labi redzēt, kādi ir mūsu līdszcilvēku tikumi! Zaglīgi, krāpnieciski, neētiski ļautiņi.

2017-09-18 10:21

To 10:06: Rakstā minēts - Kaut problēma atrisināta, V.Linde neslēpj skumjas: “Mēs, tik daudzi, darot labu darbu, šim cilvēkam uzticējāmies, bet viņš nu staigā apkārt un klāsta, ka viņu apvaino."
Un apvaino Viktors dažus no lbg.lv komandas biedrus, lbg.lv komanda sākumā visu nokārtoja, sakārtoja iekšienē, bet Viktors mēginot sevi attaisnot APMELO lbg.lv biedrus

2017-09-18 10:26

Dzintara: Tā tomēr ir neglīta rīcība, jo no TĀ konta taču nav veikts tikai viens maksājums kad varbūt iespējams kļūdīties, bet ir maksāts vairākkārt , bet tas jau nozīmē ka darīts apzināti. Un lai neviens nestāsta, ka ja bankā ir divi konti, tad tos nevar pārskatīt, tā var gadīties tikai pusanalfabētam. Vispār ļoti neglīti , kauns piesavinātājam, atdot ta jau atdeva , bet tikai pēc notikuma izcelšanas gaismā, tā ka te nevienam nav jāatvainojas!

2017-09-18 10:30

V.Linde: Uzreiz var redzēt komentētāju sirdsabziņu!
Ziedojumi tika vākti BĒRNAM, ZIEDIEM UZ KAPIŅU. Viktora tekošajā kontā uz to brīdi bija apaļa 0.00 eur. Ko var sajaukt? Beidziet murgot!

2017-09-18 10:42

To V.Linde: Vai tad ziedi uz kapiņiem nebija? Ko var malt tukšus salmus! "Vecene" ne vecis Tu esi.

2017-09-18 10:52

Это Лиепая, детка: Vot bezkaunība kantorī! Bet jūs tik ziedojiet! Augustā Facebokā ievietots prasījums pēc naudiņas, kurš rakstīts pat īstā slāvu valodā! На ремонт ушло больше денег чем было запланирована .
Поэтому просим принять участия повторно и перечислить деньги этому проекту до 25.08 после мы пожертвования не будем принимать, потому что будет покупка школьных сумок .
Все отчеты ,распечатки счета , все квитанции , чеки будут переданы детскому дому . Kā ir ar šiem ziedojumiem? Šī nauda nav iztērēta privāto komunālo maksājumu veikšanai? Nu kā var uzticēties? Un priekškam vispār šāds kantoris ir vajadzīgs? Rezultāti švaki, lai neteiktu ,ka nekādi.
Un nevar sajaukt nekādus kontus. Tā ir vienkārši zādzība ar tieksmi iedzīvoties, cerībā, ka neviens nepamanīs! Bet jūs tik ziedojiet.

2017-09-18 10:58

Tas projekts: Lūdzu nejauciet to projektu ar Viktora izdarībām! Par to projektu lbg.lv grupa nenes nekādu atbildību! Lbg.lv ar to nav nekāda saistība, lbg.lv ir tikai ievietojusi savā mājas lapā info par projektu.

2017-09-18 11:20

To bedova ar id..... 109: Izskatās ka tu esi tas varonis ar lielo burtu un īsto vārdu! Nosaucies īstajā vārdā!? Dīvānu bīdīaj!))

2017-09-18 11:50

Klabata: Ironiski, ka, pirmā lieta, kas nopērkas sajaucot kontus, ir mobilais tālrunis. Ja viens konts ir pa nullēm, tad sajaukt ir ļoti viegli :D

2017-09-18 12:42

Skatoties: Uz jūsu pretīgajiem komentāriem...Vemt gribas. "tā nevar būt" " tas nav iespējams" jeezin,Vai tad paši esat tīri un balti? Nedod dievs jums kļūdīties vai sazināties ko vēl.Un attaisnojumus publikā lūdzu paturiet pie sevis,par jums interesē ir vismazak.Taka nelgas te rakstītu

2017-09-18 12:48

suslis: šī situācija nav nel'āga--tā ir noziedzīga--tā oir laupīšana ..tā ir zagšana ..nesaprotu ,ko jūs čammājaties--iesniedziet iesniegumu policijai un ar šo tālāk uz tiesu--tas mērglis ir jātiesā...tāds amorāls kroplis nedrīkst iziet sveikā

2017-09-18 13:42

Makaveli: Bet 100% taču nevar būt pārliecība..ka tas Viktors to naudu tīšām paņēma?!?! Pastāv arī iespēja..ka tas tik tiešām bija tā teikt netīšām...! Un ja tā ir... Tad šitiem tirliņiem..kas te gudri un pārliecināti pirž..varētu žokli apgriezt uz pakausi !! Bet patiesību jau neuzzinās...

2017-09-18 13:44

Makaveli: Bet....ja tas bija izdarīts ar nodomu...
Tad viņš ir puvusi gnīda...

2017-09-18 14:03

agido: kur tadas babas rodas

2017-09-18 14:10

ZZ: Muļķīgs pasākums, muļķīgs rezultāts

2017-09-18 14:54

To makaveli: Pierādījumi ir, konta izdrukas! Konta izdrukā bija veikts naudas pārskaitījums uz sava personīgā konta-( Ja jau būtu kłūdijies, tad naudu nekavējoties atgrieztu uz kontu! Bet nē, tos 375 trūkstošos vińš atlika atpakał nedēłas laikā ar lielām, lielām grūtībām!

2017-09-18 15:29

To makavelli: Tu gribi iedziļināties šajā lietā? Uzraksti Voldemāram feisbuka var parādīt izdruku))

2017-09-18 15:33

Hillnilly: Varēja notīties uz Vāciju vai UK muļķis.

2017-09-18 16:04

Manuprāt: Ikviens ir dzirdējis - lai met akmeni tas, kurš bez grēka! Neattaisnoju šo Viktoru, kas pieķēries svešai naudai... Tas nav debatējams, ka tas ir zemiski. Bet, ja patiešām pieļaujam, ka tomēr ir netīši sajaukti konti,... tad- nedod, Dieviņ!!! kādam ja tā kādreiz gadās!!! Nories, pazemos, vēl piepušķos klāt tā, ka suns maizi no tavām rokām neņems! Kas ar mums notiek???

2017-09-18 16:30

to manuprāt: Vai, nabadziņam, zaglītim, pavisam netīšam nozagās naudiņa? Nu tā jau gadās..:D Tirgus laukumā to neģēli vajag pakārt aiz zaglīgajām roķelēm un pliko pakaļu nozilināt ar žagariem! Un ticiet man , konti šādiem nekauņām nairs nekad "nesajuks"! Nekrietnelis, vairāk nekas! Un tāda organizācija , no kuras nav jēgas, kurā ir zagļi, nav vajadzīga!

2017-09-18 16:42

Hmm: Kāpēc vispār bija jāvāc ziedojumi bērēm?Pieauguši cilvēki skaitās ..

2017-09-18 16:45

Klabata: Hillnilly, vai tad tur tādu maz, kas šeit sasmērējuši ķepas?
Nesaprotu tos, kas viņu aizstāv. Jo ikvienam skaidrs, ka "sajaucu kontus" ir tāda neveikla atsmēre: kā var iet un tērēt, zinot, ka uz personīgā konta naudas nav!
Iedod muļķim naudu un viņš to notērēs rekordātrumā: bagātības ilūzija aizrauj širmi.

2017-09-18 17:21

HK: Nu tik nesakiet, var sajaukt kontus. Bija tāda pati situācija. Vienīgi neviens necieta, jo konti bija abi mani un maksāju nodokļus. Bet,kad pieslēdzies, ļoti jāskatās, kādā kontā ieeji. Neaizstāvu, kļūdīties var, bet vienu reizi, jo pie nākamā maksājuma jau mani, ka iebrauci ne tur. Un, kāpēc tad neatvēra uz to apvienību kontu? Speciāli ziedojumiem?

2017-09-18 19:16

chinas: re siļķu rijēji cepās šovs pa velti :D

2017-09-18 20:10

@: Nja..ko nu tagad sūdzas,viņš(Viktors)tak Jūsu lielais draugs bija/ir,kad atrada bērnu-cik atceros,tad visi paši tik pa naudu runāja,javāc,javāc!Kam javāc un vai to vajag-pofig..Viena tak esot uz domu aizdesojusi ar tekstu mātei naudas nav-mēs apbērēsim...Tad jau sanāk ne tikkai tam Viktoram bija pieeja naudai?!Un tālāk,ko?!Nebūtu bijis tas Viktors,gan jau tad kāds cits būtu bijis..

2017-09-18 20:20

No Ezerkrasta: Cik skumīgi, ka cilvēki kuri vēl nesen bija kopā gan meklējot Ivanu, gan atvadoties no viņa, tagad visu nesmukumu gāž viens otram virsu. Mēs arī pārskaitījam naudu, bet prata nenāk prasīt atskaites. Viss paliek uz sirdsapziņas.

2017-09-18 20:30

Ezerkrastam: Jūs atskaites neprasijåt! 97% no ziedotājiem prasīja atskaites Un Tas ir normāli pie tādām lietām publiskot soc.tīklos-Kur Un Kā tika izlietota nauda

2017-09-18 23:58

Meli: Nav visiem atgriezts! Meli! Ir cilveks kuram netika atgriezts pilnigi neka!

2017-09-19 08:18

To meli: Labdien! Atgriezts nav tiem cilvēkiem, kuri bija ziedojuši naudińu līdz bēru dienai, jo, piem., maksājuma mērkī bija minēts ziediem, vainagiem, lentēm utt, kas tika nopirkts,kā arī tika uzklāts mielastu galds brīvprātīgajiem, sērotājiem (ziedotāju velme). Atgriezta nauda pilnā apmērā atńemot komisijas naudu tiem cilvēkiem, kas ziedoja naudu pēc bēru dienas plkst.15:00

2017-09-19 08:26

Hey: Labi skan-kā arī tjika uzklāts mielastu(citēju) galds brīvprātīgajiem,sērotājiem(ziedotāju vēlme).Ja jau tas ir jūsu visu samests mielasts,tad ko jūs puiku vispār pieminat?Paši savam galdam metas un moralizē.fui.

2017-09-19 08:43

To hey: Brīvprātīgie darīja to, ko lūdza ziedotāji. Tas arī tika izdarīt.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz