Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Sapņu komanda vairo prieku

Sapņu komanda vairo prieku
Foto: Egons Zīverts
25.06.2019 07:12

"Kurzemes Vārds"

“Katram būs pa krāsainai aprocei! Lai nav sajūta, ka esam slimnīcā, bet gan lielā telpu festivālā,” uzsver lācis Ludis, uzrādot groziņu, kas pilns ar lentēm. Tās Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļā tika piesietas visās malās – pie gultām, atvilktņu rokturiem, sistēmu turētājiem, mazo pacientu rokām. Sapņu komanda, kurā ietilpst Ludis, lapsa Amālija, zaķis Žanis un tīģermeitene Ģertrūde, teju visu vasaru ik nedēļu viesosies slimnīcā, lai uzmundrinātu, iedrošinātu un darītu pasauli krāsaināku.

Kā pastāsta Sapņu komandas biedre lapsa Amālija, ne vienmēr viņi varot būt pilnā sastāvā – arī šonedēļ slimnīcā viesojās viņa pati un Ludis. Gan Žanis, gan Ģertrūde bija devušies citos uzdevumos. Taču arī diviem komandas dalībniekiem izdevās izvilināt smaidus un radīt prieku – palātās lidoja veselības burbuļi, tika minētas mīklas un ar īpašu lineālu mērīts katra klātesošā prieks. Tāpat pacienti tika pie jauniem mājdzīvniekiem, kas veidoti no baloniem.

“Bērniem ar dzīvniekiem ir vieglāk atvērties, pieiet klāt, samīļot un nebaidīties tik ļoti. Šis tēls dod sajūtu, ka tā ir spēle, ka būs kaut kas jautrs un patīkams. Mēģinām izdarīt tā, lai ikdiena kļūtu krāsaināka, lai manipulācijas būtu vieglāk pārciešamas,” stāsta lapsa Amālija jeb Sapņu komandas barvede Inta Vamze.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 25. jūnija numurā.

#kvards-20190625-08#

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli