Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Satiksme Ventspils ielā – eksāmens braucējiem

Satiksme Ventspils ielā – eksāmens braucējiem
Foto: Ģirts Gertsons
26.12.2017 07:03

liepajniekiem.lv

Portāls saņēmis lasītāja vēstuli, kurā paustas bažas par satiksmes drošību Ventspils ielā pie veterinārās klīnikas. ”Ventspils ielā iepretim kopmītnēm atvērusies vetklīnika. Tas, protams, ir labi, bet tur tagad tiek novietotas automašīnas, kas ļoti traucē pārredzēt krustojumu un arī satiksmi kavē, jo divām pretī braucošām mašīnām nav iespējams samainīties,” raksta lasītājs: ”Vislabāk to novērot no rītiem un pēcpusdienās.”

”Otrdien, 19.decembrī, tur stāvošam mikroautobusam bija apskādēti spoguļi, acīmredzot kāds neaprēķināja gabarītus. Šo problēmu vajadzētu kaut kā atrisināt. Jo tiešām veidojas ļoti bīstamas situācijas – jaunieši staigā, mašīnas brauc, šoferi stresā. Kādā brīdī beigsies tas traģiski. Tas tikai laika jautājums.”  

Portāls novēroja, ka satiksmes noteikumus vadītāji nepārkāpj, apstājoties pie veterinārās klīnikas, jo ceļazīmes, kas liegtu apstāties vai stāvēt, šajā vietā nav. Brauktuve šajā vietā ir gana plata, līdz ar ko, ievērojot noteikumus un cienot citam citu, autovadītājiem ir iespējams bez problēmām apbraukt ielas malā novietotos spēkratus. Lielākā problēma ir tā, ka ļaudis vēl nav pieraduši pie jaunās situācijas. 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Mareks Vītols arī skaidro: ”Nepārtrauktās līnijas šajā vietā nav un brauktuves platums atļauj apbraukt stāvošos auto.” 

Jautāts, vai patiesi situācija ir tik kritiska, kā raksturo lasītājs, viņš atzīst, ka uzmanīgākiem vadītājiem nu jābūt, izbraucot no Vānes ielas, jo pārredzamība vairs nav tik laba kā iepriekš. 

Un apstiprina, ka policijā reģistrēts gadījums, kad ielas malā novietotam mikroautobusam garām braucošs transporta līdzeklis aizķēra un nolauza spoguli: ”Vadītājiem jāatceras, ka šķērsli apbraucot, jāpagaida, kamēr aizbrauc pretim braucošais. Nevis jāspraucas par katru cenu.” 

Uz jautājumu, vai, viņaprāt, vajadzētu kaut ko darīt šajā vietā, M.Vītols atzīst, ka krasas nepieciešamības nav. Taču viņš ieteiktu teritorijā pie veterinārās klīnikas – savienojot ietvi ar brauktuves malu, sadarbojoties nekustamā īpašuma saimniekam ar Komunālo pārvaldi, pārvērst par nelielu stāvvietu: ”Lai mašīnas ar vienas puses riteņiem uzbrauktu uz ietves. Jo jau tagad redzams: ja mašīna novietota tuvu ietvei, problēmu nav. Problēmas sākas, ja kāds braucējs savu auto novietojis atstatu no ietves.”

Komunālās pārvaldes Ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons arī atzīst, ka Komunālā pārvalde šajā vietā Vānes ielā bīstamību nesaskata: ”Ja policija nesaskata pārkāpumus, konstatē, ka viss ir normas robežās, nav pamata kaut ko satiksmes organizācijā mainīt.”

Un līdz šim Komunālā pārvalde nekādus ieteikumus attiecībā uz Ventspils ielu no policijas nav saņēmusi. Tas nozīmē: ”Šobrīd ierobežojumi nav plānoti.”

______________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Foto galerija

23 komentāri

2017-12-26 07:23

Jeeriks: runa iet par to vietu kas bildē? tur taču divi autobusi var izmainīties

2017-12-26 07:42

moto braucējs: Protams,ka var samainīties!!!Tur nav nekādas problēmas.

2017-12-26 08:55

Riski dzīvībai: Trakākais ir tas, ka tur, pirms pagrieziena uz Ventspils ielu, nav gājēju pārejas. Kā cilvēki izkāpj autobusu pieturā, tā visi metas pāri
ielai. citi uz darbu laumā vai blakus esošajos angāros, citi uz skolu. Cilvēki katru rītu riskē ar savu dzīvību vai veselību. Portāls pat var pasekot, kas notiek pirms astoņiem pie šīs autobusa pieturas.

2017-12-26 09:15

Pav: Smieklīgi gan, Rīgā uz katras ielas ir mašīnas un viss OK. Šeit tiešām var pat autobusi samainīties

2017-12-26 09:15

Pav: Smieklīgi gan, Rīgā uz katras ielas ir mašīnas un viss OK. Šeit tiešām var pat autobusi samainīties

2017-12-26 09:25

44: te tiešām nav problēmu diviem izmainīties, parasti gan sievišķim liekas ka viņa auto greidera platumā un brauc pa vidu , tas pats Kungu ielā pirms krustojuma ar Apšu ielu stāv rinda mašīnu un ja no Bāriņu ielas puses tev papriekšu lepni brauc sievišķis , tad zini ka būs ilgi jāgaida , kamēr ši palaidīs pretimbraucošo autokolonu , kura uzsākusi braukšanu no Ganību ielas , kad vairs neviena nebūs ,tad paņems pa pretējo joslu , skaidri redzams ka nekontrolē sava auto gabarītus, laikam instruktoram grūti sievišķi iedresēt braukt pareizi, lai netraucētu kustībai

2017-12-26 09:38

Interesanti!: Kur rodas šīs gnīdas-satraucies lasītājs?

2017-12-26 09:50

smadzene: 100 punkt sieviete, tam 85% brauc ka at aizsietam acim. a ko te putojas daudz, tak dazi menesi in tas vet. klinika aizversies ciet ka jau ierasts jauniem kantoriem.

2017-12-26 11:04

arii te: Liepājā pie Dunikas 3 kā nenormāli brauc pilnīgi virsū ignorējot šķēršļus - malā novietotas automašīnas. Brauc pa retējo joslu un pukst vēl ka aizrāda. Tie ir vecāki, kas ved mājās bērnus no bērudārza Mazulītis apdraudot savu un bērnu dzīvības. Policijai vajadzētu padežūrēt un pavērot, kāda anarhija no rītiem pirms 8:00 un vakarā pēc 17:00 uz ceļa te notiek. Ticu arī ka šie bērni netiek piesprādzēti ar drosības siksnām, jo vecākiem uz visu galīgais fo...

2017-12-26 11:27

zinite: vai tiešām ir ti grūti samainīties šajās platajas ielāsKo tad darītu KULDĪGĀ piemēram vecpilsētā kur ielas patiešām ir šauras vai.tad tur visi trasporta līdzekļi ir novietoti speciālos stāvlaukumos?Cilvēkiem patīk tikai čīkstēt.

2017-12-26 11:50

Ha ha: Divus auto nespēj apbraukt,ahahahahaha,pringlos tiesības atraduši!Tāda ir katra 10 iela Liepājā!

2017-12-26 11:53

ms20: Komunālās pārvaldes Ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons vispār nesaskata problēmas ar Liepājas ielu stāvokli - VISS IR ŠTOKOS!

2017-12-26 12:17

informācija: Viņš jau nebrauc pa grantētām ielām un pa kabineta logu ar nevar redzēt.

2017-12-26 13:07

Jp: Gribas pateikt kaimiņu valsts ārlietu ministra vārdiem 'debili, [email protected]'. Pilna pilsēta ar vietām, kur samainīties ir daudz grūtāk, vai tā būtu Alejas iela pie skolas, turpat Rožu iela, vai Klaipēdas ielas sākums, vai kaudze ar mazām centra ieliņām.
Uzlieciet sev uz numurzīmēm 'pie stūres cirvis', lai aiz jums braucošie zinātu, ar ko rēķināties.

2017-12-26 13:47

Makaveli: Salasījušies spečuki :D Es tādus "spečukus"katru dienu redzu. Cenšas apdzīt..itkā sieva dzemdētu...Pārkāp visu ko var....Tādiem rokas vajag aplauzt..lai ar kājām brien :D

2017-12-26 14:31

:///: Tai vietā tiešām citreiz četras mašīnas stāv, priekšā parasti busiņš, no Vānes ielas izbraucot kreisā puse vispār nav pārredzama

2017-12-26 17:40

Tirlimons: Viena no pilsētas galvenajām ielām, bet Seskam pie dirsas.
Un tie kas nevar izbraukt paši par to Sesku balsoja. Klauni debīlie.

2017-12-26 19:08

44ajam: Pats nezināt noteikumus un elementāru pieklājību. Ja ielas malā ir novietotas mašīnas, nav jāspraucas pa brauktuves vidu, lai pretimbraucošajam jāraujas malā. Ir jāpalaiž pretimbraucošie un pēc tam jābrauc. Pēc jūsu loģikas - jātraucē citi satiksmes dalībnieki, iebraucot blakus joslā? Tieši jūs neko nejēdzat no gabarītiem, CSN un par elemetāru pieklājību nerunājot.

2017-12-26 19:38

kartupelis: 44turtajam... laiks atkārtot CSN.. kurā ir minēts ja tev ir šķērslis tad tev jādod ceļš tam kam nav šķērslis... pasaki kurš ir tavs autiņš.. uzmizāšu tev virsū... un tu būsi vainīgs...

2017-12-26 22:14

un jaaa: ...un Madaras ielā KĀ PĒC ATOMKARA!!!!..ar vieglo, nogriežoties no Krūmenes uz Madaras ielu..jau karteris ķeras pret zemi.Visa iela kā pēc kara!! Un viss ir ok..viss kārtībā..nožēlojami!!!

2017-12-26 23:42

kasis1: izklausas drīzāk, ka kaimiņiem nepatīk blakus biznes

2017-12-27 01:06

suslis: Tur vajag elementāri savilkt sadalošās līnijas. Vienu pa vidu un tad nodalošo no brauktuves malas.Plebejiem tieksme pamest savu auto kaut kur pa vidu nerēķinoties ar citiem braucējiem..Un tos tad arī sodīt.
Ja kādam kas nepatīk,var iesniegt prasību tiesā pret pilsētas domi.par visu ,kas notiek pilsētā ,atbild pilsētas dome.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli