Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Satiksme Ventspils ielā – eksāmens braucējiem

Satiksme Ventspils ielā – eksāmens braucējiem
Foto: Ģirts Gertsons
26.12.2017 07:03

liepajniekiem.lv

Portāls saņēmis lasītāja vēstuli, kurā paustas bažas par satiksmes drošību Ventspils ielā pie veterinārās klīnikas. ”Ventspils ielā iepretim kopmītnēm atvērusies vetklīnika. Tas, protams, ir labi, bet tur tagad tiek novietotas automašīnas, kas ļoti traucē pārredzēt krustojumu un arī satiksmi kavē, jo divām pretī braucošām mašīnām nav iespējams samainīties,” raksta lasītājs: ”Vislabāk to novērot no rītiem un pēcpusdienās.”

”Otrdien, 19.decembrī, tur stāvošam mikroautobusam bija apskādēti spoguļi, acīmredzot kāds neaprēķināja gabarītus. Šo problēmu vajadzētu kaut kā atrisināt. Jo tiešām veidojas ļoti bīstamas situācijas – jaunieši staigā, mašīnas brauc, šoferi stresā. Kādā brīdī beigsies tas traģiski. Tas tikai laika jautājums.”  

Portāls novēroja, ka satiksmes noteikumus vadītāji nepārkāpj, apstājoties pie veterinārās klīnikas, jo ceļazīmes, kas liegtu apstāties vai stāvēt, šajā vietā nav. Brauktuve šajā vietā ir gana plata, līdz ar ko, ievērojot noteikumus un cienot citam citu, autovadītājiem ir iespējams bez problēmām apbraukt ielas malā novietotos spēkratus. Lielākā problēma ir tā, ka ļaudis vēl nav pieraduši pie jaunās situācijas. 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Mareks Vītols arī skaidro: ”Nepārtrauktās līnijas šajā vietā nav un brauktuves platums atļauj apbraukt stāvošos auto.” 

Jautāts, vai patiesi situācija ir tik kritiska, kā raksturo lasītājs, viņš atzīst, ka uzmanīgākiem vadītājiem nu jābūt, izbraucot no Vānes ielas, jo pārredzamība vairs nav tik laba kā iepriekš. 

Un apstiprina, ka policijā reģistrēts gadījums, kad ielas malā novietotam mikroautobusam garām braucošs transporta līdzeklis aizķēra un nolauza spoguli: ”Vadītājiem jāatceras, ka šķērsli apbraucot, jāpagaida, kamēr aizbrauc pretim braucošais. Nevis jāspraucas par katru cenu.” 

Uz jautājumu, vai, viņaprāt, vajadzētu kaut ko darīt šajā vietā, M.Vītols atzīst, ka krasas nepieciešamības nav. Taču viņš ieteiktu teritorijā pie veterinārās klīnikas – savienojot ietvi ar brauktuves malu, sadarbojoties nekustamā īpašuma saimniekam ar Komunālo pārvaldi, pārvērst par nelielu stāvvietu: ”Lai mašīnas ar vienas puses riteņiem uzbrauktu uz ietves. Jo jau tagad redzams: ja mašīna novietota tuvu ietvei, problēmu nav. Problēmas sākas, ja kāds braucējs savu auto novietojis atstatu no ietves.”

Komunālās pārvaldes Ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons arī atzīst, ka Komunālā pārvalde šajā vietā Vānes ielā bīstamību nesaskata: ”Ja policija nesaskata pārkāpumus, konstatē, ka viss ir normas robežās, nav pamata kaut ko satiksmes organizācijā mainīt.”

Un līdz šim Komunālā pārvalde nekādus ieteikumus attiecībā uz Ventspils ielu no policijas nav saņēmusi. Tas nozīmē: ”Šobrīd ierobežojumi nav plānoti.”

______________ 

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

Foto galerija

23 komentāri

2017-12-26 07:23

Jeeriks: runa iet par to vietu kas bildē? tur taču divi autobusi var izmainīties

2017-12-26 07:42

moto braucējs: Protams,ka var samainīties!!!Tur nav nekādas problēmas.

2017-12-26 08:55

Riski dzīvībai: Trakākais ir tas, ka tur, pirms pagrieziena uz Ventspils ielu, nav gājēju pārejas. Kā cilvēki izkāpj autobusu pieturā, tā visi metas pāri
ielai. citi uz darbu laumā vai blakus esošajos angāros, citi uz skolu. Cilvēki katru rītu riskē ar savu dzīvību vai veselību. Portāls pat var pasekot, kas notiek pirms astoņiem pie šīs autobusa pieturas.

2017-12-26 09:15

Pav: Smieklīgi gan, Rīgā uz katras ielas ir mašīnas un viss OK. Šeit tiešām var pat autobusi samainīties

2017-12-26 09:15

Pav: Smieklīgi gan, Rīgā uz katras ielas ir mašīnas un viss OK. Šeit tiešām var pat autobusi samainīties

2017-12-26 09:25

44: te tiešām nav problēmu diviem izmainīties, parasti gan sievišķim liekas ka viņa auto greidera platumā un brauc pa vidu , tas pats Kungu ielā pirms krustojuma ar Apšu ielu stāv rinda mašīnu un ja no Bāriņu ielas puses tev papriekšu lepni brauc sievišķis , tad zini ka būs ilgi jāgaida , kamēr ši palaidīs pretimbraucošo autokolonu , kura uzsākusi braukšanu no Ganību ielas , kad vairs neviena nebūs ,tad paņems pa pretējo joslu , skaidri redzams ka nekontrolē sava auto gabarītus, laikam instruktoram grūti sievišķi iedresēt braukt pareizi, lai netraucētu kustībai

2017-12-26 09:38

Interesanti!: Kur rodas šīs gnīdas-satraucies lasītājs?

2017-12-26 09:50

smadzene: 100 punkt sieviete, tam 85% brauc ka at aizsietam acim. a ko te putojas daudz, tak dazi menesi in tas vet. klinika aizversies ciet ka jau ierasts jauniem kantoriem.

2017-12-26 11:04

arii te: Liepājā pie Dunikas 3 kā nenormāli brauc pilnīgi virsū ignorējot šķēršļus - malā novietotas automašīnas. Brauc pa retējo joslu un pukst vēl ka aizrāda. Tie ir vecāki, kas ved mājās bērnus no bērudārza Mazulītis apdraudot savu un bērnu dzīvības. Policijai vajadzētu padežūrēt un pavērot, kāda anarhija no rītiem pirms 8:00 un vakarā pēc 17:00 uz ceļa te notiek. Ticu arī ka šie bērni netiek piesprādzēti ar drosības siksnām, jo vecākiem uz visu galīgais fo...

2017-12-26 11:27

zinite: vai tiešām ir ti grūti samainīties šajās platajas ielāsKo tad darītu KULDĪGĀ piemēram vecpilsētā kur ielas patiešām ir šauras vai.tad tur visi trasporta līdzekļi ir novietoti speciālos stāvlaukumos?Cilvēkiem patīk tikai čīkstēt.

2017-12-26 11:50

Ha ha: Divus auto nespēj apbraukt,ahahahahaha,pringlos tiesības atraduši!Tāda ir katra 10 iela Liepājā!

2017-12-26 11:53

ms20: Komunālās pārvaldes Ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons vispār nesaskata problēmas ar Liepājas ielu stāvokli - VISS IR ŠTOKOS!

2017-12-26 12:17

informācija: Viņš jau nebrauc pa grantētām ielām un pa kabineta logu ar nevar redzēt.

2017-12-26 13:07

Jp: Gribas pateikt kaimiņu valsts ārlietu ministra vārdiem 'debili, bl@'. Pilna pilsēta ar vietām, kur samainīties ir daudz grūtāk, vai tā būtu Alejas iela pie skolas, turpat Rožu iela, vai Klaipēdas ielas sākums, vai kaudze ar mazām centra ieliņām.
Uzlieciet sev uz numurzīmēm 'pie stūres cirvis', lai aiz jums braucošie zinātu, ar ko rēķināties.

2017-12-26 13:47

Makaveli: Salasījušies spečuki :D Es tādus "spečukus"katru dienu redzu. Cenšas apdzīt..itkā sieva dzemdētu...Pārkāp visu ko var....Tādiem rokas vajag aplauzt..lai ar kājām brien :D

2017-12-26 14:31

:///: Tai vietā tiešām citreiz četras mašīnas stāv, priekšā parasti busiņš, no Vānes ielas izbraucot kreisā puse vispār nav pārredzama

2017-12-26 17:40

Tirlimons: Viena no pilsētas galvenajām ielām, bet Seskam pie dirsas.
Un tie kas nevar izbraukt paši par to Sesku balsoja. Klauni debīlie.

2017-12-26 19:08

44ajam: Pats nezināt noteikumus un elementāru pieklājību. Ja ielas malā ir novietotas mašīnas, nav jāspraucas pa brauktuves vidu, lai pretimbraucošajam jāraujas malā. Ir jāpalaiž pretimbraucošie un pēc tam jābrauc. Pēc jūsu loģikas - jātraucē citi satiksmes dalībnieki, iebraucot blakus joslā? Tieši jūs neko nejēdzat no gabarītiem, CSN un par elemetāru pieklājību nerunājot.

2017-12-26 19:38

kartupelis: 44turtajam... laiks atkārtot CSN.. kurā ir minēts ja tev ir šķērslis tad tev jādod ceļš tam kam nav šķērslis... pasaki kurš ir tavs autiņš.. uzmizāšu tev virsū... un tu būsi vainīgs...

2017-12-26 22:14

un jaaa: ...un Madaras ielā KĀ PĒC ATOMKARA!!!!..ar vieglo, nogriežoties no Krūmenes uz Madaras ielu..jau karteris ķeras pret zemi.Visa iela kā pēc kara!! Un viss ir ok..viss kārtībā..nožēlojami!!!

2017-12-26 23:42

kasis1: izklausas drīzāk, ka kaimiņiem nepatīk blakus biznes

2017-12-27 01:06

suslis: Tur vajag elementāri savilkt sadalošās līnijas. Vienu pa vidu un tad nodalošo no brauktuves malas.Plebejiem tieksme pamest savu auto kaut kur pa vidu nerēķinoties ar citiem braucējiem..Un tos tad arī sodīt.
Ja kādam kas nepatīk,var iesniegt prasību tiesā pret pilsētas domi.par visu ,kas notiek pilsētā ,atbild pilsētas dome.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz