Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Septembrī Liepājā notiks IT risinājumu ideju konkurss

Septembrī Liepājā notiks IT risinājumu ideju konkurss
Foto: Publicitātes
10.08.2019 16:58

LETA

Atslēgvārdi

Biedrība “WindHackers” sadarbībā ar Liepājaspilsētas pašvaldību no 20. līdz 22.septembrim rīkos informācijas tehnoloģijas (IT) ideju konkursu “CultHack Hackathon”, aģentūru LETA informēja hakatona organizators Kārlis Skuja.

Viņš skaidroja, ka konkursa “CultHack Hackathon” jeb hakatona (programmēšanas problēmu un jauno tehnoloģiju izmantošanas iespēju izpētes pasākums) mērķis ir 48 stundu laikā radīt jaunas, inovatīvas IT idejas tūrisma, izklaides un kultūras jomā, izvērtēt idejas biznesa modeļa potenciālu un veidot starpdisciplināras komandas, kas spēs tās realizēt.

“Esam uzrunājuši “Lielo dzintaru”, Liepājas muzeju, uzņēmumu “Tiamo grupa”, Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroju un citus nozares pārstāvjus, kuri no savas puses konkursa dalībniekiem definēs izaicinājumus, proti, reālas biznesa vajadzības. Komandām, kas piedalīsies konkursā, būs izvēle strādāt pie savas idejas, konkrēta izaicinājuma vai abām šīm lietām,” skaidro hakatona rīkotājs.

Pasākuma mērķauditorija ir IT, dizaina, uzņēmējdarbības un komunikācijas jomas studenti, jaunuzņēmujmu vides dalībnieki, kultūras, izklaides un tūrisma jomas eksperti, uzņēmēji un investori.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli