Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Septembrī uz Liepājas domes “karsto tālruni” zvanīts 10 reizes

Septembrī uz Liepājas domes “karsto tālruni” zvanīts 10 reizes
Foto: liepajniekiem.lv
08.10.2015 16:35

liepajniekiem.lv

Septembrī uz Liepājas domes ”karsto tālruni” 63425197 zvanījuši un savus
priekšlikumus vai sūdzības izteikuši 10 iedzīvotāji. Visvairāk iedzīvotāju
zvani bijuši par teritoriju sakopšanu un uzturēšanu kārtībā, kā arī par ielu remontdarbiem, portālam pastāstīja Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Liepājniece telefoniski
pa ”karsto tālruni” informēja, ka Karostā, aiz Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāles,
atrodas maza ieliņa, kur vietējie puikas kokos salikuši matračus. Tāpat netālu
no šīs vietas regulāri pulcējas jaunieši. Iedzīvotāja lūdz
kontrolēt kārtību šajā vietā. Pašvaldības policija minēto vietu ir apsekojusi
un nekādus pārkāpumus nav konstatējusi.

Kungs lūdz rast
iespēju nozāģēt aličas pie nama Ģenerāļa Baloža ielā 27. Šie koki aizsedzot
laternas, bērni pa tiem kāpelē, kāpjot arī uz mašīnām, kā dēļ bieži rodas
konflikta situācijas. Iedzīvotājs lūdz atrisināt šo problēmu. Vides nodaļa
informē, ka augļu koku, tostarp aliču, nozāģēšanai nav
nepieciešama pašvaldības atļauja. Lai nozāģētu koku, kas aug pie daudzdzīvokļu
dzīvojamās mājas, kungam jāvēršas pie sava nama apsaimniekotāja vai pie mājas
vecākā.

Kāds iedzīvotājs
vēlas zināt, vai Jauno tiltu tīra abās tā pusēs vai tikai ezera pusē. SIA ”Komunālā pārvalde” informē, ka minētā teritorija tiek
uzkopta regulāri un tīrīts tiek viss ceļš.

Iedzīvotāja sūdzas
par Klaipēdas ielu, kur tramvaja sliežu remontdarbu dēļ nav iespējams pāriet
ielu. Iedzīvotāja vaicā, cik ilgi vēl turpināsies remontdarbi? Liepājas domes izpilddirekcija informē, ka tramvaja sliežu
rekonstrukcija turpināsies līdz 2016. gada 1. janvārim. Iespēju robežās tiek
nodrošināta gājēju un transporta kustība, bet darbu veikšanu sarežģī prasība
saglabāt netraucētu tramvaja kustību.

Iedzīvotāja vaicā,
vai un kad K.Barona ielā tiks labotas ietves? Liepājas domes izpilddirekcija
informē, ka 2015. gadā K.Barona ielā veikts brauktuves seguma
remonts, savukārt ielas dienvidu pusē tika izbūvētas jaunas ietves. Liepājas
pilsētas dome ir saņēmusi vairākus pieprasījumus gan par jaunu ietvju
būvniecību, gan arī par esošo ietvju atjaunošanu. Tā kā ietve K.Barona ielas
ziemeļu pusē ir sliktā tehniskajā stāvoklī, tad jautājumu par ietves atjaunošanu
izskatīs 2016. gada pavasarī, atkarībā no budžeta iespējām.

Vairāki zvani
saņemti par teritoriju sakopšanu un uzturēšanu kārtībā. Kāds iedzīvotājs
zvanījis, lai lūgtu apsekot un sakopt teritoriju Aisteres ielā 3, jo teritorija
aizaugusi ar garu zāli un krūmiem. Nekustamā īpašuma pārvalde minēto adresi apsekoja un teritorijas sakopšana uzdota
pašvaldības aģentūrai ”Nodarbinātības projekti”.

Savukārt kāda
iedzīvotāja ziņoja un lūdza operatīvi novākt pēc remontdarbiem atstāto lielo
akmeni uz Celmu ielas braucamās daļas. Pēc informācijas
saņemšanas tika veikta Celmu ielas apsekošana visā tās garumā, bet akmens tur
vairs neatradās.

Atgādinām, ka ”karstā
tālruņa” automātiskā atbildētāja numurs ir 63425197
un iedzīvotājiem uz to ir iespējams piezvanīt visu diennakti. Saņemtie zvani ar
iedzīvotāju sūdzībām un priekšlikumiem iespēju robežās tiek pārbaudīti un
nodoti tālāk atbildīgajām instancēm, lai minētie trūkumi tiktu novērsti.

Zvanot uz ”karsto tālruni”, lūgums pēc iespējas precīzāk
izklāstīt situāciju un minēt konkrētas adreses, lai atvieglotu un paātrinātu
atbildīgo instanču operatīvu darbu, kā arī nepieciešamības gadījumā atstāt savu
kontaktinformāciju.

4 komentāri

2015-10-08 17:02

smukais: domes sekretārei suns kakaja ,5 reizes ,ko nu ??!!

2015-10-08 19:59

forši: policija pārkāpumus nav konstatējusi, jo nepakustināja pat pakaļu un neizkāpa no busiņa, lai paceltu skatu uz kastaņu zariem, kur puišeļi savilkuši vecos matračus un nerunāsim par karostas slaveno estakādi, kur dzerstiņi un tusiņi turpinās līdz šai baltai dienai! Ir tikai viens tikai-IZBRAUCIET VAKARĀ UN BIEŽĀK, TAD ARĪ KAUT KO TUR IERAUDZĪSIET!!!

2015-10-09 08:10

Kaalabads: Policijai ir tāda nesaprotama darba organizācija. Pa dienu, kad uz ielām pamatā atrodas jaunās mammas un pensionāri, ir gan velopatruļas, gan kājinieki, gan tie, kas ar mašīnu braukā. Vakarā, kad no midzeņiem sāk līst laukā "sabiedrības zieds" pa Liepāju braukā tikai 1 vai 2 patruļmašīnas. Nevajadzētu būt otrādāk?

2015-10-09 08:12

Kaalabads: Oh, stupid me :D vakaros un naktīs taču nav auto novietošanas problēma, nevar nevienam soda kvīti izrakstīt par nepareizi novietotu auto. Man liekas, ka Liepājā tā ir pašvaldības policijas pamatfunkcija.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz