Trešdiena, 3. marts Tālavs, Tālis, Marts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Sestdien Latvijā reģistrēti 512 jauni Covid-19 gadījumi, bet 14 sasirgušie miruši

Aizvadītajā diennaktī Latvijā atklāti 512 jauni saslimšanas ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par 14 ar jauno koronavīrusu sasirgušu cilvēku nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Sestdien Latvijā reģistrēti 512 jauni Covid-19 gadījumi, bet 14 sasirgušie miruši
Ilustratīvs (Foto: fernando zhiminaicela from Pixabay)
24.01.2021 13:00

LETA

Līdz ar to Latvijā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits sasniedzis 61 008, bet mirušo Covid-19 pacientu skaits sasniedzis 1111, kas ir 1,8% no visiem inficētajiem.

Sestdien Latvijā veikti 5506 Covid-19 testi, līdz ar to pozitīvo Covid-19 gadījumu īpatsvars pret testētajiem aizvadītajā diennaktī bijis 9,3%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Starp 14 mirušajiem viens cilvēks ir vecumā no 30 līdz 35 gadiem, viens – no 55 līdz 60 gadiem, četri – 70 līdz 80 gadu vecumā, septiņi – 80 līdz 90 gadu vecumā, bet viens – 90 līdz 95 gadu vecumā.

Pagājušajā diennaktī stacionēts 91 Covid-19 pacients, savukārt slimnīcās ievietoto ar Covid-19 sasirgušo skaits patlaban ir 1109 jeb par 62 pacientiem vairāk nekā sestdien, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

No visiem stacionētajiem 1007 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, kas ir par 63 pacientiem vairāk nekā sestdien. Smagā stāvoklī esošo Covid-19 pacientu skaits kopš sestdienas ir samazinājies par vienu sasirgušo un patlaban stacionāros aprūpi saņem 102 šādi pacienti.

Tikmēr no slimnīcām izrakstīti 14 pacienti, savukārt Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ziņoja, ka vēl 14 Covid-19 pacienti miruši.

Kopš Covid-19 parādīšanās kopumā 5549 sasirgušie pametuši stacionārus.

 

11 komentāri

2021-01-24 13:56

Klafony: jā,jā,kā tad!512 jauni gadijumi. LOL Cik no tiem jaunajiem gadijumiem bija jauni nedēļu atpakaļ,un cik no tiem šodien jauniem būs jauni nākamnedēļ,kad atkal tajā spēļu testā uzrādīs pozitīvu!

2021-01-24 17:50

Kuleurlau: Kāpēc viņi pameta slimnīcu ? Varbūt turpināja ārstēties mājās jeb izveseļojās? Kāpēc tādi idiotiski izteicieni?

2021-01-24 19:31

Liepājnieks: Saslimušie...,mirušie... ,pārbaudītie ... ???

Netiek ziņots cik vakcinēto kopā ,un cik pa reģioniem ,pilsētām atsevišķi.
Tas var nozīmēt ,ka valdībai šāds stāvoklis pat ir izdevīgs...un arī jebkuru braucēju kamandant-stundas laikā aptur bez problēmām.
Iespējams ,ka komandanstundas būs katru nedēļu ,katru dienu!!
Tātad--nav vakcinēto ,nav vakcīnas ,nav kolektīvā imunitāte--un tas viss pateicoties valdības radītajām krīzes grupām ,vakcinācijas birojam un citām grupām ,kuras radītas lai nekas nebūtu jādara .

CIK LIEPĀJĀ CILVĒKU IR VAKCINĒTI??
Ārsti ,kuri "'lieliski jūtas "" netiek rēķināti!!

2021-01-24 19:51

Pans: Laiks, kurā dzīvojam.
Vai esi mēģinājis iepirkties kādā nepārtikas preču veikalā? Es nesen iepirkos. Tas bija ārkārtīgi smieklīgi un...murgaini. Būtu, protams, vēl smieklīgāk, ja es būtu šī farsa skatītājs, nevis dalībnieks.
Nu, lūk - ieeju veikalā, skatos - gandrīz visiem plauktiem priekšā sarkanbaltas lentas. Aizeju līdz mani interesējošajām lietām. Tās arī aiz lentas. Turpat blakus ir pārdevējs. Viņš ir laipns un zinošs. Drīz vien viss nepieciešamais ir salasīts un...nē, nē, es nedodos uz kasi. Man jānosauc savs telefona numurs (cik noprotu, tā ir ekstra, ka nav pašam jāzvana, pietiek ar reģistrētu numuru), tad pārdevējs paņem no maniem ratiem pirkumus un paskaidro, ka aiznesīs un noliks tos pie kases, bet man jādodās uz info, kur izrakstīšot rēķinu.
Dodos uz info leti. Tā atrodas pusotru metru no kases, bet starpā ir plaukts. Man izraksta rēķinu un dodos uz kasi, kur mani pirkumi jau gaida. Samaksāju un dodos prom.
Un tagad pasakiet - kam vajadzīgs viss šis cirks? Kas būtu citādāk no sanitāri epidemioloģiskā viedokļa, ja es iepirktos normālā kārtībā?! Nekas...
Ir skaidrs, ka ar epidemioloģiskiem vai sanitāriem apsvērumiem šādu murgainu pasākumu ieviešana nav skaidrojama. Te ir kas cits.
Un tas ir - DRESŪRA! Un ņirgāšanās. Mēs tiekam pieradināti pakļauties varturiem un padevīgi pildīt visbezjēdzīgākos un neloģiskākos rīkojumus. Citādi - sods!
Starp citu, fašistiskās Vācijas koncentācijas nometņu gūstekņu gara salaušanai viena no pielietotajām metodēm bija piespiešana darīt bezjēdzīgas lietas. Tas degradē, jo cilvēka dabā ir ielikts zināms racionālisms; mēs gribam redzēt sava darba augļus. Katrs mēs esam kādreiz jutuši gandarījumu par krietni paveiktu darbu, vai vienkārši par to, ka esam izdarījuši kaut ko labu.
Tagad ir pretēji un jāpilda klaji bezjēdzīgi rīkojumi. Kādu gan gandarījumu var just pādevējs, līmējot uz plauktiem brīdinājuma lentas, lai pēc tam no šiem pašiem plauktiem izsniegtu pircējam preces?...Pie tam, tas viss notiek maskotu, daļēji anonīmu, bezpersonisku, cilvēku vidē. Ja veikals ciet, tad ciet; ja vaļā, tad vaļā. Kas viss šis ir?!
Notiek nebijuša mēroga sabiedrības transformācija ar baiļu, psiholoģiskā terora un smadzeņu skalošanas palīdzību. Un nedomājiet, ka mēs atgriezīsimies "pirmspandēmijas" dzīvē. Dzīve būs citādāka tādēļ, ka sabiedrība būs citādāka. Un šī jaunā - padevīgā, trulā un gļēvā sabiedrība nav pelnījusi brīvību. Jo viņa brīvību ir nodevusi...Bet nodevēji nevar pretendēt uz brīvību, uz gaišu un saulainu nākotni. Vergam - verga važas.
Salīdzinājums ar koncentrācijas nometņu gūstekņiem un to gara salaušanu ir tikai ilustrācijai. Patiesībā, salīdzināt mūs ar viņiem ir pat nekorekti. Viņi, nepakļaujoties, varēja zaudēt dzīvību. Mēs (ne visi, par laimi) pakļaujamies jau pie mazākās mūsu ierastā komforta zonas apdraudējuma ēnas. Tas ir nožēlojami.
Es saprastu, ja sabiedrība pakļautos nelielajai nožēlojamo, nicināmo varturu saujiņai kāda reāla apdraudējuma dēļ. Bet tāda jau nav! Visa huntas realizētā "kovidšova" taktika balstās uz feikiem, blefošanu un iebaidīšanu! Un tauta pavelkas!
Skumji. Bet es ticu Dievam un tam, ka dzīvē nav nejaušību. Ja mums bijis lemts piedzimt šajā skaistajā zemē - Latvijā, ja mums bijis lemts dzīvot šajā milzīgo pārmaiņu laikmetā, tad ziniet - tā bija jānotiek. Mums ir lieliska iespēja palikt ar taisnu muguru un nelocīties līdz zemei skarbajos pasaules vējos, bet pagriezties ar seju pret to, pašapzinīgi, droši un mierīgi paziņojot - šī ir MANA ZEME, šī ir MANA TAUTA un ES PATS LEMŠU PAR SAVU DZĪVI!
Šodienas "kovidmurga" situācija ir pārbaudījums, eksāmens mums katram. Es zinu, ka Latvijā ir vēl pietiekami daudz godīgu, gudru un drosmīgu cilvēku. Un tā ir mana cerība. Bet, ja varturi sajutīs mūsu vājumu, tad mums nav nākotnes.
Kā vakardiena veidoja šodienu, tā šodiena - rītdienu. Tas ir jāsaprot... Notiek parazītu karš pret cilvēci un cilvēcību.
Bet tas, kurš apņēmies cīnīties līdz galam, nav uzvarams! Tikai atcerēsimies, ka uzvaru lielajā karā nodrošina daudzas mazas uzvaras. Pār gļēvumu, pār bailēm, pār egoismu...
Lai Dievs dod, ka mēs spējam pierādīt sev un citiem, ka pat vissarežģītākajos apstākļos mēs spējam palikt par CILVĒKIEM!

2021-01-24 20:51

Xxx: Pans -paldies par komentāru, -viela pārdomām katram no mums........

2021-01-24 20:56

rakaris:): tas viss ir valdības prove , kā regulēt tautas masas , bet paldies dievam lielākā daļa ir pret šo farsu un potēm , tautieši turās , valdības dauņi mūs neuzvarēs !!

2021-01-24 21:01

Moto moto: Pans, nu tu gan saņēmies! Un piekrītu par visiem 100% Vienīgi problēma ir tā ka lielākā daļa tautas ir audzināta pakļauties un viņi pat necenšas domāt paši! Tik mājam ar galvu, jā kovids nāk un visus nogalinās, bet patiesībā nekā tāda nav! Saslimstība maza un mirsība 1,8% no inficētajiem, ir parasta sezonālas gripas "pļauja"

2021-01-25 00:32

Zippo: Nonjemu cepuri Pana priekshaa! Situaacija breec peec varas mainjas un jo aatraak, jo labaak visiem mums.

2021-01-25 00:53

Kišels: Man žēl to cilvēku,kas tic pandēmijas esamībai! Visbrutālākā valsts izlaupīšana un nogremdēšana no valdības puses!

2021-01-25 01:04

Liepājnieks: >>Pans--
pagaidām viss kā no tiem laikiem ,kad pērtiķis nokāpa no koka un it kā sāka pārvērtās par cilvēku.Un kopš tiem laikiem problēmas nav mainījušas ...tās ir palikušas tādas pašas.Šo tēzi apstiprina 2000 .g.atpakaļ kāds Romas imperators Marks Aurēlijs ,kurš sarakstījis mazu, plānu grāmatiņu --un to lasot ,paliek skaidrs --cilvēce it kā iet uz priekšu ,tehnika attīstās viss tā tālāk---taču problēmas nav mainījušās ne par mata tiesu.viss visu laiku notiek pamatinstinktu līmenī--vairošanās ,pārtika ,atpūta.
Taču kā teicis viens no 20.gadsimta spilgtākajiem politiķiem un valsts vadītājiem Staļins::"Ir jāaudzina JAUNS CILVĒKS"".

2021-01-25 01:14

Liepājnieks: >>Zippo__ varu nomainīt nav pārāk sarežģīti.Taču ko tas dos??
Sistēma tā paliks tā pati.Piespiedu veidā mainot ""varu "" der padomāt --nomainīs varu ..Un ko tālāk??Vienus apmainīs pret citiem??
Taču mainot kardināli valsts pārvaldes formu,tas jau ir kas cits.
Taču esošajā situācijā vel gadiem ilgi šeit Latvijā nebūs radušies vai radīti apstāķļi .lai tas notiktu.
Teiksim tā--tie paši vietēji slavenie Barikāžu laiki,?
Bija vienkārši radušies apstākļi ,lai tas varētu notikt.Un ,ja ņemam vērā ,ka vienlaicīgi atdalījās visas PSRS republikas ,tad tad tas uz kopējā fona un barā esot nekas īpašs nebija. Un pie tam nedrīkst aizmirst ,ka šodienas Krievija nav Padomju savienība un ir tik pat jauna valsts kā Latvija ,vai Gruzija no 1991 gada .

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz