Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Vārdadiena: Roze, Rozālija

Skaidro, vai autobusu šoferi piepelnās, izsniedzot lietotas biļetes  (50)

Atslēgvārdi sabiedriskais transports | autobusi | biļetes

  • Komentāri (50)
  • 0

Komentāri (50)

  • 17.05.2017 07:47 Ziņot

    Ak tā

    Bet to, kas tieši skar pasažieru intereses- Lūsis gan nav gatavs noskaidrot un risināt.

  • 17.05.2017 08:31 Ziņot

    Pasažiere

    Pagājušajā nedēļā vienā no mikriņiem arī redzēju, kā sievietei tika iedota jau iepriekš izprintēta biļete.

  • 17.05.2017 08:42 Ziņot

    skepse

    viss tas pats, kas jau kādrez bijis - izlietoto talonu došana, kaut gan agrāk bija tā, ka pat tos nedeva, iekams nepaprasīja. Var jau izmest žuļikus no sistēmas, bet nevar sistēmu izmest no žuļikiem

  • 17.05.2017 08:43 Ziņot

    Mano

    Man personigi vairakas reizes mikrina ir panemta nauda un bilete netika uzsniegta. Kad pavaucaju pec biletes soferis rupji atbildeja ej sedi. Ja bus kontrole iedosu. Un tad visu celu vilkas lai varetu laicigi pamanit pieturas vai nestav kontrole.

  • 17.05.2017 08:46 Ziņot

    Mano

    Tapat vairakas reizes sanacis iedot soferim 2 eiro,bet izdod tikai 20 centus. Kad jauta pec parejas naudinas tad saka ka iedots tikai 1 eiro. Cits saka ka esot parskatijies. Bet nu neticas ka tik biezi var kludities

  • 17.05.2017 08:50 Ziņot

    albatross

    dikt jau nefein izskatās

  • 17.05.2017 08:57 Ziņot

    vistiņš

    Nu ja atkal vistińš.

  • 17.05.2017 09:08 Ziņot

    Laima+Māris

    Jūs,nidekļi,aizejat pastrādāt par to aldziņu tās trakās ašpacmit stundas,agros rītus,vēlās naktis+jāpacieš sādi sūdzambībeles,filmētāji,pārgudrīši,kuriem dzīvē nesanāk savādāk izpausties kā vienīgi šādā veidā...žmogas,žēl,Jums, kapijai un pusdienām,nekas vairāk jau nesanāk!Novēlu,Jums,izbaudīt LAP šoferīša patīkamo darbiņu,lielo aldziņu un apstākļus!

  • 17.05.2017 09:10 Ziņot

    K.......

    Man skiet, ta ir soferu apmelosana. Man vienmer izdod bileti bez problemam.

  • 17.05.2017 09:22 Ziņot

    To K......

    Tu mazāk p Lļūti, izņemtajā video viss būs redzams!

  • 17.05.2017 09:24 Ziņot

    to Laima+Māris

    Tāpēc var zagt?

  • 17.05.2017 09:35 Ziņot

    Bet

    Lai jau retu reizi paņem tos 0,80€
    No punkta a līdz punktam b tiksies...

  • 17.05.2017 09:35 Ziņot

    ak šausmas nozaga 80 centus

    mīļie komentētāji skataties , kā zog mūsu nodokļu naudu,pa 80 miljoniem.......kur tad esat filmētāji...........

  • 17.05.2017 09:41 Ziņot

    kučiers and Ķencis

    Kad zog 80 miljoni tad tā nav zagšana ,bet politika.

  • 17.05.2017 09:44 Ziņot

    anonims

    Kādi paši, tāda valdība un otrādi.

  • 17.05.2017 09:50 Ziņot

    kučiers and Ķencis

    Valdiba un privat uznēmēji nelauj pašvaldibām nodarbotes ar uznēmēj darbibu un lidz ar to grauj valsts ekonomiku un tautas labklājību.

  • 17.05.2017 10:24 Ziņot

    vērotājs

    to Laima+Māris
    Gribētu redzēt ka tev būtu šāda situācija un iekāptu kontrole,ko tad teiktu???To pašu,aizstāvētu šoferi???

  • 17.05.2017 10:26 Ziņot

    Argo

    Manis pēc viņi varēja to darīt kamēr nebija drukājamās biļetes, bet šeit ir laiks uz biļetes, iekāpjot kontrolei es līdz bezsamaņai varētu skaidrot ka šoferis man tādu iedevis, ja nenotic tad diena sačakarēta, ja nav līdzi naudas tad uz policiju.

  • 17.05.2017 10:33 Ziņot

    HAHA

    Nu, svētie šoferi, ko teiksiet???

  • 17.05.2017 10:57 Ziņot

    zeke

    nu tad algu studijā, lai mēs parastie iedzīvotāji ar zinām cik tad ir tā "sliktā" šoferu aldziņa???
    ir dzirdēts ka nemaz tik slikta nav salīdzinot ar Liepājas vidējo

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!