Trešdiena, 12. augusts Klāra, Vizma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Slimības lapas mēdz būt dažādas

Slimības lapas mēdz būt dažādas
Foto: liepajniekiem.lv
19.10.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Darbiniekam ir slimības lapa. Darba devējs šai laikā sociālajos tīklos ierauga fotogrāfijas, kurās sasirgušais draugu pulciņā priecājas restorānā, turklāt ārpus Latvijas. Vai priekšniekam ir tiesības, tā sacīt, pieņemt mērus? Zvērināta advokāte Irēna Kibelko norāda, ka darba devējam pirms iespējamā viltus slimnieka sodīšanas jāvēršas Veselības inspekcijā.

Šo jautājumu negribētu saistīt ar datu aizsardzību, uzsver advokāte: “Cilvēks pats ir publiskojis savus datus, informācija ir plaši pieejama jebkuram, arī darba devējam. Es varētu pamācīt darba devēju, kur viņam būtu jāvēršas.”

Ja darbiniekam ir izsniegta darbnespējas lapa, darba devējam Veselības inspekcijā jānoskaidro, kāds ārstēšanās režīms viņam ticis noteikts. Vai cilvēks var brīvi pārvietoties, vai varbūt viņš var ierobežoti veikt savus pienākumus, vai arī viņam ir mājas režīms.

Darbinieka diagnozi darba devējs nedrīkst vaicāt, un šādu informāciju viņam neizsniegs, to zināt nevienam nav tiesību.

Vadoties pēc Veselības inspekcijas sniegtās informācijas, darba devējs slimotājam var pieprasīt paskaidrojumus. Priekšniekam ir tiesības zināt, vai darba nespējas lapa ir izdota pamatoti vai nepamatoti, ņemot vērā cilvēka sniegto publiski pieejamo informāciju.

“Tāpat jebkuram cilvēkam ir tiesības publiskot vai nepubliskot ziņas par to, ko ēd un kur guļ,” saka juriste.

Viņa nevarot vispārīgi apgalvot, vai darba devējam ir tiesības sodīt darbinieku: “Ir jāizvērtē Veselības inspekcijas sniegtā atbilde un darbinieka paskaidrojums. Ja Veselības inspekcija uzraksta, ka cilvēks ir pārkāpis režīmu, tad, protams, viņam ir nepamatoti izdota slimības lapa, un inspekcija attiecīgi reaģē pret ārstu. Ja izrādās, ka darbinieks ir nepamatoti neieradies darbā un patiesībā bijis vesels, bet saņēmis slimības lapu, darba devējam ir visas tiesības uz to reaģēt.”

Ko darīt, ja cilvēks, kam darbnespējas lapa izdota izdegšanas sindroma dēļ, satiekas teātrī ar savu priekšnieku, kas nosodoši sāk izvaicāt par šādu, viņaprāt, visatļautību? Režīmu slimniekam nosaka ārsts, atgādina I. Kibelko.

“Varbūt viņam ir jāiet svaigā gaisā, varbūt viņš var iziet uz publiskiem pasākumiem. Iespējams, cilvēkam ir jāiet uz procedūrām. Ja es sēžu istabā, kāpēc es nevarētu sēdēt arī teātrī?”

I. Kibelko atzīmē, ka priekšnieks nedrīkstētu interesēties par nepubliskotu informāciju. “Taču ļaudīm jau patīk paplātīties. Ja ir publiska informācija, es pati šādus gadījumus izmantoju lietās. Cilvēks man ir iesniedzis pamatojumu par neierašanos tiesā, ka esot komandējumā. Tai pašā laikā viņš ielicis feisbukā, ka atpūšas Turcijā. Tātad jautājums ir skaidrs – pie ūdeņiem ar glāzi rokā, kas tas par komandējumu?! Tā bija neattaisnota neierašanās uz tiesas sēdi,” pastāsta advokāte.

20 komentāri

2019-10-19 08:07

Izdegusi: Skatīties uz darbaspējīgo cilvēku mirstibu visticamāk slimības lapas cilvēki ņem par maz, ielaiž slimības un nomirst pirms laika. Speciālistu nepieejamiba, medikamentu dārdzība par to būtu jārunā, nevis par slimības lapām.

2019-10-19 09:49

Arī izdegusī: Tieši tā. Ārsti nemaz nedod to slimības lapu - rokas un kājas taču kust, močī tik iekšā antidepresantus, kas nekādā jēgā nepalīdz un ej uz darbu. Ja sāc iebilst, ka ir vājums, nespēks un raibs gar acīm, tad pasaka "nu saņemies taču"....

2019-10-19 11:03

Edza niknais: Ka tad, ir kas lapu neņem ja ir tik slimi kā acis aizpampušas un pat kaula lūzumi. Nav izdevīgi, jo nemaksā 100% no izpeļņas un ir izdevumi kas par ārstēšanu pašam jāsedz. Plus ir ģimenes ārsti kas ir stulbāki par pacientu. Aiziet ar saaukstēšanos, bet nosūta uz 18 analīzēm Itka būtu triperis. Nu debili tie daudzie ārsti. Vairāk neeju pie ārsta, pats tieku galā ar klepu, sastiepumiem un lūzumiem. Dabas medecina viss efektīvākā, nekā tas farmācijas monopols.

2019-10-19 11:38

alexlibava: Vispār medecinas rakstā "medicīnas"

2019-10-19 12:36

SaulesZaķis: Ar triperi kā reiz uz 18 analīzēm nesūta, ja kas:)) Bet domu, protams,sapratu. Viss pareizi, kā Edža niknais raksta.Plus man ir viens jautājiens- a vot kā slimības lapas dabū visi tie "slimnieki", kuriem ir jāsaslimst tāpēc, ka dotajā brīdī tas ir izdevīgi (iemesli ir dažādi,arī juridiski utt.)? Vai šie dakterīši nebaidās no soda?

2019-10-19 13:57

trubadurs: Ļoti ceru, ka valsts vienreiz sapratīs un piegriezīs skābekli ar tām B lapām. Besī ārā jau, ka jāstrādā visādu duriku vietā tikai tāpēc, ka atsēž lapas laiku. Un tādi gadījumi ir 60%. Ticiet man, tie kas it kā slimi, ārstēšanās procedūras 2 nedēļu vietā iet mēnesi. Es tā kā cirvis strādāju par to pašu algu 2x vairāk. Cits vēl pamanās slimības lapas laikā ķiharā uz ārzemēm aizlaist...

2019-10-19 13:58

trubadurs: Pienākuši tādi laiki, ka tie, kas neslimo, ir zaudētāji

2019-10-19 14:04

Vidmants: Iesakiet, kā var “saslimt”?? Jau 8 gadus nēesmu tādu haļavu izbaudījis, kad guļ mājās un nauda kontā krīt par ne par ko. Turklāt daži indivīdi to izmanto pat iesnu gadījumā un reizes 3 gadā. Ehh, kā varētu vienreiz tiem simulantiem iedot ierīt.

2019-10-19 16:48

Vidmantam: Aizej uz onkoloģijas nodaļu un pajautā kā cilvēki saslimst? Jauni un ne tik jauni! Aizej un noskaidro, par halavu un naudas riposanu kontā!!!

2019-10-19 18:47

AK TU ŽĒ: Nevis slimības lapas, bet SLIMOTĀJI ir dažādi. Ir un āmen.

2019-10-19 18:52

esszz: Lapas ņemu tikai tad, kad bērns slimo, jo nav atbalsta grupas (omes, radi utt.). Ar vislielāko prieku šīs B lapas neņemtu, jo nekāda prieka par slimu bēnu man nav. Nenovēlu nevienam šāda tipa "haļavu", kā vispār tā var runāt. Pirmo A lapu jau apmaksā darba devējs, valsts B lapas nemaz tik naski uz pieaugušajiem nedod. Nu tie, kas ņem B lapas uz it kā slimiem bērniem vnk spļauj kāpostos, ka nesanāk vēlāk bēdīgi

2019-10-19 19:30

Par simulantiem: Lielāko daļu B lapinieki vnk simulē. Vajadzētu nedaudz tos speciālistus pa purināt par tik vieglprātīgu lapu došanu vai likt viņiem pašiem viņas garināt nevis sūtīt pie ģimenes ārsta kurš izpilda tik speciālistu norātes, teiksim viena pretsāpju tablete 2 x dienā un lapu pagarināt 4 nedēļas. Un tas saucamais slimnieks tās zāles jau nemaz neizpērk. E-veselībai tas ir viens no plusiem, jo tādā veidā var izsekot vai zāles pērk vai nē. Daudzi tā sauktie slimnieki to nezin un muld pa 9mēmiem cik slikti, bet lietas labā jau neko nav reāli darījuši. Man ir kauns ka liepājā ir tādi speciālisti pie kuriem var aiziet lai tik pagarinātu lapu nevis reāli palīdz cilvēkiem. Un visi tie saucamie invalīdi, fuj. Kaut kādām bomzim priekš pudeles iedod grupu un kopšanu lai būtu kas to pudeli atnest, bet reāli cilvēkam kas nav spējīgs pilnvērtīgi strādāt nedabū neko. Kauns par mūsu valsti. Var redzēt kas tai svarīgāks.

2019-10-19 19:54

to 19:30: ja nav izpirktas zāles, tad nav ko lapu pagarināt. Lai uz pieņemšanu paņem līdzi izrakstītās zāles! Punkts un āmen!

2019-10-19 20:58

Paldies: Tad, kad pašiem vidmantiem piemetīsies kāds audzējs, tad viņi varbūt atcerēsies, cik vientiesīgi kādreiz bļāva komentāros...

2019-10-19 22:17

Xx: Visi nav haļavčiki.Tie kas nav saskārušies ar nopietnām veselības problēmām to nesaprot.Esmu gājusi cauri gatavai ellei staigājot pie speciālistiem un procedūrām un beigās uz operācijām.Labprāt strādātu savu iemīļoto darbu,bet diemžēl nevaru.Un tikai tāpēc,ka slimība ir ielaista jo laicīgi nedevos pie ārsta,jo bija jāstrādā un kā tas būs ka ņemšu slimības lapu un tagad nav ne darba,ne veselības

2019-10-19 23:53

Xx: Visi nav haļavčiki.Tie kas nav saskārušies ar nopietnām veselības problēmām to nesaprot.Esmu gājusi cauri gatavai ellei staigājot pie speciālistiem un procedūrām un beigās uz operācijām.Labprāt strādātu savu iemīļoto darbu,bet diemžēl nevaru.Un tikai tāpēc,ka slimība ir ielaista jo laicīgi nedevos pie ārsta,jo bija jāstrādā un kā tas būs ka ņemšu slimības lapu un tagad nav ne darba,ne veselības

2019-10-20 11:26

optimiste: Ņemot slimības lapu; 1.Esi slims,..sāp...2.Nesaņemi 100% atalgojumu. 3.Izdevumi par zalām. 4.Stavēšana garās rindās pie specialistiem. Un ,tad vēl jādzird pārmetumi no ģimenes ārsta ,cik ilgi ,tad sēdēsim uz tās slimības lapas.Gribas teikt,vai.tad tas man vispār ir izdevīgi,gan fiziski,gan materiali,gan morāli .Lai ātrak pacients atveseļotos,varbūt vispirms veikt analīžu testus,izmeklējumus...un,tad eksperementetu ar zaļu devām. Tad iespējams atrak tiktu atveseļošanas un slimības lapas netiktu pagarinātas..

2019-10-20 12:44

Piekrītu optimistei: Pilnīgi pareizi! Krīti no kājām,ģim.ārsts izmēra spiedienu-nenormāli augsts. Zāles-lai nosistu to lejā,10-it dienas lapa. VISS. Bet tāds spiediens-no kā?! Varbūt tomēr jāpārbauda kaut kas?..Tādi mums tie ģimenes dakteri.

2019-10-20 15:27

Es...: Ir jaskatas arii darba specifika, varbut ir lauzts kreisas rokas raditaj pirksts, ja paskatas uz visu to tad veselaks par veselu tik pirkstins. Bet ir darbi kuru nevar darit del taa ka pirksti nav veseli. Bet uz teatri tak var iet, arii atpusties var utt. Un varbut kafs stradaa divos darbos kaut uz puslodzi, vienu var darit otru del pirksat nevar. Bet jasez majas abos farbos!

2019-10-20 21:58

Komandējums: Vai juriste strādā 24 stundas diennaktī?Tekstā bij minēts ka cilvēks ievietojis foto no Turcijas.Viss sakrīt.Komandējums Turcijā.Pēc darba mājās dodoties izdzēra glāzi auksta kohteiļa jūras krastā.Kas Tur aizliegts.Turcijā nav alkohola liegums ārpus darba laika.Juristi nelieto nemaz alkoholu ārpus darba laika?Jāparakņājas viņas feisbukā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz