Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Arī Liepājā jauni saslimušie

Arī Liepājā jauni saslimušie
Foto: liepajniekiem.lv
01.04.2020 16:03

Agnese Kuplēna

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Pagājušajā diennaktī Latvijā fiksēts rekordliels ar Covid-19 saslimušo skaits un 49 analīzes izrādījušās pozitīvas, starp tiem arī četri Liepājas iedzīvotāji, informē Vides, veselības un sabiedrības līdzatbildības daļas vadītāja Elīna Tolmačova.

Viņa apstiprina, ka visi četri saslimušie ir vieglā stadijā, tāpēc nav stacionējami un ārstēs ambulatori. ”Slimnīcā nogādāts jauns pacients ar Covid-19,” savukārt informē Liepājas Reģionālās slimnīcas pārstāve Indra Grase. Viņa norāda, ka šis pacients iepriekš ārstējies ambulatori, taču tā kā nav novērojami veselības uzlabojumi, ārsti nolēmuši sasirgušo drošības labad stacionēt. ”Toties iepriekšējais Covid-19 pacients, kurš līdz šim arstējās slimnīcā, tagad ir pārvests mājās, tā kā slimnīcā joprojām atrodas viens ar koronavīrusu saslimušais,” paskaidro I. Grase.

16 komentāri

2020-04-01 17:45

,: Pateicoties pa pilsētu "klīstošajam holandietim" Ratniecei, pēc dažām dienām manīsim jaunu statistikas datu lēcienu Liepājā. Gribētos zināt, vai policija ir reaģējusi uz publicēto informāciju?

2020-04-01 17:59

Juris no Flotes ielas: Tak atslābsti, arī tev būs šis jāizslimo, kā vairākumam no mums.

2020-04-01 18:23

Covid-0.7L: Ar šādu attieksmi""ārstēsim ambulatori" ar pārliecību var apgalvot ,ka izficēšanās dinamika vienzīmīgi pieaugs!!!
Ņemot vērā ,ka visas citas ""slimības ir atliktas"" ,ci;lvēki vairs netiek uzņemti ,bet slimnīca esot sagatavojusi visu slimnīcu Covid 19 inficētajiem.!!!
Tātad ,sūtot inficētos mājās ,sabiedrība apzināti tiek pakļauta augstam saslimstības riskam.Tad jautājums?? Priekš kam vajadzīgas slimnīcas un uz kāda pamata ārsti prasa sev algu paaugstinājumu???Ar šādu attieksmi ir ne tikai amorāli prasīt sev algu paaugstinājumu ,bet arī tas robežojas ar kriminālu--šantāžu!
Ja ir labi zināms ,ka no tā saucamajiem ārstiem nekāda īsta labuma dotajā situācijā nav!!!

2020-04-01 18:28

Covid-0.7L: >>2020-04-01 17:45
,: Pateicoties pa pilsētu "klīstošajam holandietim" Ratniecei, pēc dažām dienām manīsim jaunu statistikas datu lēcienu Liepājā. Gribētos zināt, vai policija ir reaģējusi uz publicēto informāciju?
=======================
Es saprotu ,ka tu kā ""īsts ,nīgrs ,ņaudošs ""latvietis gribi ,lai citi ko dara tavā vietā.Bet Latvija nudien nav tā valsts ,kuras policija kaut ko dara lasot internetu.
Tu pat vari ""zvanīt trauksmes zvanu""--tas ir pilnīgi oficiāli no veselības ministrijas ..bet var gadīties ,ka tu tiec ignorēts ""nepietiekamu iemeslu dēļ"".Latvija ,odnako))

2020-04-01 18:29

ko nu: Nesaprotu kā var slimu cilvēku vest mājās. Ko viņš daris mājās ,vai viņš sedēs četrās sienās un pārtiks no gaisa. Protams ,ka nē.

2020-04-01 18:52

To cilvēkam: Interesanti ka tie tika pie testiem ar viegliem simptomiem.? Ar ko tik slaveni. Mums tādu daudz ar viegliem saukstēšanās simtomiem !

2020-04-01 18:58

Interesanri!: Kapēc vienmēr tik skopa informācija? Vai inficētie ir iebraucēji, kontaktējās ar tiem vai saķēra Liepājas pētertirgu???

2020-04-01 18:59

To cilvēkam: Jānomaina STriks un jāatgūst slimnīca kas pirms šī kunga bija Liepājā un kur tiešām ixmeklēja un ārstēja Liepājas iedzivotajus. Kāda tā ir tagad jālikvidē , jo nav iedzīvotājiem draudzīga un iedzīvotājiem par saviem nodokļiem tāda nav jāuztur!

2020-04-01 19:07

TTICN: "Patiesās sejas" jau parādās!

2020-04-01 20:02

Likums:: Visus slimos vienuviet jāliek karantīnā... Nevis jāļauj vazāties apkārt.... Tā valdība ierobežo slimību???

2020-04-01 21:59

Laj: Slimnīca praktiski sləgta un nestrādā jo ir vesels viens pacients. Varbūt šo vajadzëja iekærtot kur atsevišķi, lsi cilvēki var ārstēt arì ko citu?

2020-04-01 22:11

Jrx: Man vislabāk patīk liepajniekiem.lv divkošu daba, kas dzēš komentārus, kas satur patiesu informāciju. Nākas secināt, ka laikam labi viņiem par to maksā.

2020-04-02 04:21

Kā to izdarīt?: Es arī nesaprotu,kā notiek tā arstēšanās mājās- ambulatoriski !! Inficētam uz ielas atrasties aizliegts, kontaktēties nedrīkst, kā tad ar pārējiem ģimenes locekļiem, kā sevi apgādāt, aprūpēt?Daudzi taču dzīvo mājā vai dzīvoklī kopā ar citiem ģimenes locekļiem?

2020-04-02 10:36

nav slēgta: Simnīcā taču ir arī aprūpes nodaļa,kur vecie cilvēki guļ,kurus mājās nav iespējas aprūpēt.Iespējams slimnīca pārtaps par pansionātu :))

2020-04-02 15:30

Liepājniece: Izskatās pēc matemātikas uzdevuma: x+4-1+1=x

2020-04-02 20:08

,: 2020-04-01 18:28
Covid-0.7L:
Es saprotu ,ka tu kā ""īsts ,nīgrs ,ņaudošs ""latvietis gribi ,lai citi ko dara tavā vietā.Bet Latvija nudien nav tā valsts ,kuras policija kaut ko dara lasot internetu.
Tu pat vari ""zvanīt trauksmes zvanu""--tas ir pilnīgi oficiāli no veselības ministrijas ..bet var gadīties ,ka tu tiec ignorēts ""nepietiekamu iemeslu dēļ"".Latvija ,odnako))
______________________________________________

Atbildu: Tas jādara žurnālistei, kura Ratnieci satika vai tiem, kuri viņu redzēja tirgū. Un policisti lasa gan, turklāt šī ziņa jau izskanējusi visā pilsētā. Žurnālisti fiksēja faktu, policijau jārīkojas. Kaut ar formālu brīdinājumu un vainīgās personas svinīgu solījumu tā vairs nedarīt. Nekas cits jau nebūs, ne sods, nekā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Saistītie raksti

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz