Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 23. septembris

Vārdadiena: Vanda, Veneranda, Venija

Sniedz atbalstu jaunajām ģimenēm un vientuļajām māmiņām  (21)

Atslēgvārdi tu esi gaidīts | labdarība | vientuļās māmiņas | ģimene | jaundzimušie | atbalsts

 • Komentāri (21)
 • 0

Komentāri (21)

 • 07.11.2018 20:09 Ziņot

  biedrībai!

  Kārtējais idiotisms! Kāpēc sievietes nestrādā? Es arī esmu vientuļā māte. Meitu izaudzināju viena pati! Kā var taisīt sīko, ja nav finansiāla stabilitāte? Vai naudas prezervatīviem pat nav? Atbalstot šādus slinkos cilvēkus, rokam vēl dziļāku bedri! Kā viņi to(vai tos) bērnus uzaudzinās vālāk? Naudu vajadzēs vēl un vēl. Tie taču būs neizglītoti, potenciālie bomžuki. Atkal ziedosim? Un atkal? Sliņķi, strādāt ejiet! Totāla tukšpaurība ir diedelēt ziedojumus priekš sliņķiem!

 • 07.11.2018 20:26 Ziņot

  to biedrībai

  Nav brīnums ka esi vientuļamate,un labi ka esi vientuļa un nevairosies vairak.

 • 07.11.2018 20:43 Ziņot

  biedrībai!

  Jā, priekš idotiem varu piebilst, ka mana bērna tēvs ir miris jau daudzus gadus atpakaļ! Nu jau vairs vientuļa neesmu! Man blakus ir mīlošs vīrs! Tā kā nesatraucies. Arī ar kontracepciju draudzējos, neštancēju bērnus kā kaķene.

 • 07.11.2018 22:18 Ziņot

  šausmas tādas biedrības

  tāda rupja māte, laikam tikpat rupji audzina savu bērnu un vīru! :)

 • 07.11.2018 22:42 Ziņot

  pati mamma

  uzskatu, ka šeit absolūti nav vietas naida pilniem komentāriem. Cilvēki palīdz cilvēkiem. Vai tiešām mūsdienās var apriet pat šādu labdabīgu žestu? Un cilvēkam, kas raksta ar vārdu - biedrība! Es domāju, ja jums kāds būtu palīdzējis, kad jums bija šāda vajadzība, jūsos būtu daudz mazāk agresijas. Galu galā nav taču svarīgi, kuri strādā vai nestrādā, galvenais šeit ir bērni. Un vai tiešām kāds ir gatavs pateikt - nepalīziet bērniem? Nu nē taču.

 • 08.11.2018 03:51 Ziņot

  mo

  Nu, te jau nav runa par nepalīdzēšanu, bet par to, ka ir mūsu vidū atsevišķas eksemplāres, kuras tiešām ražo bērnus bez jēgas un saprašanas - pa vienam gadā no dažādiem tēviņiem. Nestrādā, pat nedomā par to. No valsts saņem pabalstus, uzturlīdzekļus.... Un vēl no dažādām biedrībām (kā šī) palīdzību... utt, utjp. Un tagad pasakiet man, ka šādām mātītēm kaut kas būtu jādod. Neesmu pret bērniem, bet šādiem bērniem diez vai spoža nākotne garantēta - nākamie tādi paši valsts uzturamie, diemžēl. Esmu saskārusies ar šādām "mātēm" un zinu, ko runāju.

 • 08.11.2018 08:26 Ziņot

  Liep

  Biedrībai mo - no sākuma domāju, ka jums problēmas ar stresu vai nerviem, bet kad tiku līdz Jūsu pēdējam komentāram un "eksemplāres" es sapratu, ka problēmas ir, bet ne ar nerviem :D

 • 08.11.2018 09:25 Ziņot

  Aleksandra V.

  Kā vispār var nonākt līdz stāvoklim, kad jāpieņem labdarības atbalsts? Patiešām, kā var taisīt bērnus, ja zin, ka nav naudas? Atbildiet man uz šiem jautājumiem, aurotājas. Protams, ja ir ko atbildēt. Un bez jēlībām.


  Kāpēc jākliedz, ka galvenais ir berni? Diemžēl šajā pasaulē viss balstīts uz naudu. To vajag ir visur. Ēdiens, apģērbs, zāles, izglītība u.c. Nu nevajag staigāt visu laiku platām kājām, ja zini, ka nebūs naudas arī turpmāk par ko bērnu apģērbt, paēdināt izskolot!

 • 08.11.2018 10:59 Ziņot

  izpalīdzība

  Nesavtība, biedriskums - brrrr, kādi padomlaika sinonīmi, tagad galvenais dabūt naudu jebkuriem līdzekļiem, pat zogot, nogalinot. Būsi bagāts - visi teiks ooo, kāds varens un ietekmīgs, es arī centīšos darīt kā viņš.

 • 08.11.2018 11:04 Ziņot

  šausmas tādas biedrības

  Cik šausmīgi tādas "biedrības" komentāri! Ja pareizi lasāt virstrakstu- tur NAV minēts par DAUDZBĒRNU ĢIMĒNĒM, bet gan jaunajām ģimenēm KĀ ARĪ vientuļām mātēm! Tādēļ, te nav ko bezjēdzīgi vārīties par kaut kādu "štancēšanu"!
  Un Aleksandra V.- ("Kā vispār var nonākt līdz stāvoklim?"). Līdz jauno ģimeņu stāvoklim vai vientuļās mātes stāvoklim? Tu pati nezini, ko rītdiena tev var atnest...! Bērnus rada DIVI cilvēki un DIVIEM ir arī jāatbild, bet nez kāpēc vienmēr uzskata, ka sievietei vienai ir jāatbild par bērnu audzināšanu, uzturēšanu un izglītošanu!? Tiem, kuri BEZATBILDĪGI pamet savus bērnus, vairāk būtu jāuztraucas par to, kur savu SĒKLU sēj... :) tad arī nebūs vientuļās mātes!

 • 08.11.2018 11:20 Ziņot

  Sandris

  Tā jau ir kļuvusi par normu, visu laiku tik pratsa lai ziedo.

 • 08.11.2018 13:43 Ziņot

  pati mamma

  Nu bet mīļie cilvēki. Lai kādas būtu tās māmiņas un topošie tēvi, un lai cik platām kājām, kā jūs minat, viņi staigātu - bērniņš jau ir ceļā. Ko jūs no savas puses ierosināt? Pateikt - es tev nepalīdzēšu, jo Tava mamma ir bezatbildīga un vispar tev tāpat nav normālas nākotnes izredžu. Tiešām jūs to varētu?

  Un mans viedoklis ir tāds, kā mūsdienās labdarības iestādes sarodas viena pēc otras, jo mūsdienās nepieciešams dibināt biedrību lai otram palīdzētu. Senos laikos tā bija parasta normāla lieta - atbalstīt to kas trukumā. Bet redz mēs esam palikuši tik skopi, kā pilnīgi dusmojamies, ja citi grib palīdzēt. Nu baigi bēdīgi.

 • 08.11.2018 16:31 Ziņot

  Aleksandra V.

  Tā jau domāju, ka nebūs atbildes uz jautājumiem -Kā vispār var nonākt līdz stāvoklim, kad jāpieņem labdarības atbalsts? Patiešām, kā var taisīt bērnus, ja zin, ka nav naudas?

  Bērniņš jau ir ceļā? Varbūt domāšanu vajag ieslēgt pirms stājas dzimumattiecībās? Sievietei vienmēr jābūt gatavai, ja vīrietis viņu ar bērnu baru pametīs, bieži vien tā ar notiek, vai pati spēs tos uzturēt! Ja nē, bērnus taisīt nevar! Tā ir visa skola! Tieši uz to mātes, arī tēvus vajag rosināt. Ir jārosina domāšana, nevis bezjēdzīgi jādāļā labumus, lai cilvēkiem zūd vispār motivācija strādāt un nopelnīt pašiem! Atbalstu palīdzību tikai nelaimes gadījumā, ugunsgrēkā. Pārējos gadījumos nē! Un patiešām dodot dāvanas tiem, kuri negrib strādāt, arī, kuriem pudele tuvāka , labdarības kantori dara tikai sliktu rokot vēl dziļāku slinkuma purvu.

 • 08.11.2018 18:44 Ziņot

  šausmas tādas biedrības

  "Sievietei vienmēr jābūt gatavai, ja vīrietis viņu ar bērnu baru pametīs, bieži vien tā ar notiek, vai pati spēs tos uzturēt! " Tad jau "dārgā Alexandra V." mums visiem būtu jābūt gataviem arī uz to, ka izejot no mājas var nez kas notikt (ķieģelis vai lāsteka uz galvas uzkrist vai autoavārijā ciest...) un tādēļ no mājas labāk ārā NEIET!!!!! :D :) :) Tas tam, lai kāds "nenonāktu līdz tādai situācijai"- lūk Jums atbilde uz Jūsu retorisko jautājumu, sirdsmieram! :D (Pieļauju, ka tā saucamā AleksandrA V. patiesībā ir AleksandrS V.!)

 • 08.11.2018 19:44 Ziņot

  Aleksandra V.

  >18:44. Ak, vai, kāda aprobežotība. Protams, ka var ik brīdi kāds ķieģelis uz galvas uzkrist un vēl daudz kas notikt. Izskatās, ka tev ķieģeļi vairāki ir uzkrituši! Ne jau par ķieģeļiem un avārijām šeit ir runa, bet par nepārdomātu bērnu ražošanu, slinkumu un nonākšanu līdz šādam, attiecīga kontingenta līmenim. Uz maniem jautājumiem tu neatbildēji! Jo tev atbildes vienkārši nav!
  Kā vispār var nonākt līdz stāvoklim, kad jāpieņem labdarības atbalsts?
  Kā var taisīt bērnus, ja zin, ka nav naudas?

 • 08.11.2018 21:35 Ziņot

  Brīvam brīdim-

  Laikam jau tikai tajā nelaimes gadījumā- var noņākt ļizdz tam stāvoklim, ka jāpieņem labdarības atbalsts. Bet par otro jautājumu -viņi tur tie jau tādos brīžos,nedomā- par bērnu,vai kādām vēl tālāk ejošām sekām. To jau neviens ar likumu ņevar aizliegt. Bet tava izvēle ir palīdzēt vai ņē. Tu vari ignorēt un neatbalstīt.Bet vari arī cīnīties,lai sabiedrība un,jo īpaši jaunās sievietes būtu izglītotākas šai ziņā.

 • 08.11.2018 21:57 Ziņot

  Aleksandrai V.

  Un arī abortiem,naudas taču nav, un tad ir tas mazais cilvēkbērns. un ko nevar vecāki,to dara sabiedrība.Bet teikt tā,ka tādam cilvēkam nebūs nākotnes gan nevajadzētu.Tas nav mūsu spējās lemt par kāda bērna vai cilvēka likteni. Arī iepriekšējais komentārs ir manis rakstīts.

 • 08.11.2018 23:13 Ziņot

  LiepaL

  Kāpēc tieši 3-jā stāvā?

 • 09.11.2018 09:23 Ziņot

  Aleksandra V.

  >21:57 Kā tu nesaproti. Tāpēc jau meitenes un puikas ir jārosina nopietni domāt pirms nonāk līdz grūsnībai vai domām par abortu. Jo vairāk dosim dāvanas, pabalstus, atvieglojumus, jo mazāk bērnu taisītāji par to aizdomāsies. Kur tas bērns dabūs naudu, lai izglītotos nākotnē? Augs potenciālais attiecīgais kontingents, kas atkal nedomājot taisīs nabaga bērnus, jo zina, ka strādāt nevajag, jo visu iedos tāpat. Tas ir kā vāveres ritenis. Vai tad tā nav? Protams, ir izņēmumi, taču ārkārtīgi reti.

 • 09.11.2018 13:07 Ziņot

  Zig zag

  Nu diez vai mitras salvetes un pecdzemdibu josta ir 1.nepieciesamibas lietas. Beidziet seit strideties. Neviens nav spiests ziedot! Ja noziedojot sirdi tas nesilda,tad prieks kam to darit

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!