Pirmdiena, 13. jūlijs Margarita, Margrieta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Šovasar 16 Liepājas mācību iestādēs veiks remontdarbus par nepilnu miljonu eiro

Šovasar 16 Liepājas mācību iestādēs veiks remontdarbus par nepilnu miljonu eiro
Foto: Ruslans Šuļga
26.05.2020 13:26

LETA

Atslēgvārdi

Lai uzlabotu Liepājas pirmsskolu un vispārējās izglītības iestāžu kopējo tehnisko stāvokli un veiktu modernizācijas darbus, šovasar 16 mācību iestādēs Liepājā tiks veikti dažādi remontdarbi, atvēlot šim mērķim aptuveni 900 000 eiro, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes pārstāve Inga Ekuze.

Vislielākie uzlabojumi šovasar tiks veikti Liepājas pirmsskolas iestādēs. Plānots, ka bērnudārzos “Gailītis”, Muitas ielā 3, un dārziņā “Rūķītis,” Apšu ielā 6, tiks atjaunoti sanitārie mezgli un virtuves, savukārt bērnudārzos “Delfīns”, Elizabetes ielā 4, “Dzintariņā”, Dzintaru ielā 90, un dārziņā “Mazulītis”, Dunikas ielā, atjaunos elektroinstalāciju. Pirmsskolas izglītības iestāžu sanitāro mezglu, virtuvju atjaunošanai un elektrības instalāciju atjaunošanai plānotās izmaksas ir aptuveni 617 000 eiro.

Tāpat projektēšanas uzdevumi un darbi ir procesā bērnudārzā “Pasaciņa,” Klaipēdas ielā 65/61, kurā paredzēts atjaunot elektroinstalāciju un žogu. Sanitāros mezglus un elektroinstalāciju šovasar plānots atjaunot arī bērnudārzos “Kāpēcītis”, Miera ielā 40/42, “Stārķis”, Stārķu ielā 30 un “Zīļuks”, Grīzupes ielā 29. Šo bērnudārzu remontdarbu veikšanai atvēlēti 74 000 eiro, piebilda Ekuze.

Liepājas Līvupes pamatskolā-attīstības centrā, Ezera ielā 53/55, par 60 000 eiro šovasar paredzēts izbūvēt liftu.

Liepājas Centra sākumskolā, Toma ielā 19, par 50 000 eiro plānots atjaunot elektroapgādes sistēmu un veikt griestu remontu, Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolā par 25 000 eiro stiprinās nesošās konstrukcijas un Liepājas 8.vidusskolā par aptuveni 134 000 eiro atjaunos sanitāros mezglus.

Atvēlot 22 000 eiro, plānots arī veikt elektroapgādes sistēmas projekta izstrādi un griestu remontu Liepājas 3.pamatskolā, Lazaretes ielā, renovēt sanitāros mezglus Liepājas 7.vidusskolā, Celmu ielā 6, kā arī Liepājas 8.vidusskolā, Dunikas ielā 9/11, plānots pielāgot telpas četru bērnudārza grupiņu izveidei, sacīja Ekuze.

6 komentāri

2020-05-26 15:18

LadyGAGA: Kad jau vienreiz saremontēs to ārpusi PII PŪCĪTE? Pilnīgi sērīgi skatīties - bērni klūp, vecāki ķeras aiz briesmīgā asfalta, ārējā vide šausmīga un bērniem nav kur rotaļāties. Vecākiem pa savu naudu jāpērk rotaļu laukuma aprīkojums...un cits arī. Diez asfalts arī pa savu naudu būs jāliek? :/ Vadītāja Ingūna Ķirse jau daudzus gadus vienkārši nedara neko :(

2020-05-26 16:33

ķiparelis11: ..arī bērnudārza ''Zīļuks'' laukumi ir vēl no padomju laikiem,praktiski dažas,savu laiku nokalpojušas ,pusjukušas stalažas.

2020-05-26 19:56

Munks: Kad vienreiz sāks remontēt centra sākumskolu. Citās skolās notiek rekonstrukcijas. Centra sākumskolā nekā. Tagad raksta par elektroinstalācijas un griestu remontu.... kur tad pārējais .... sporta laukumu būtu sakārtojuši....

2020-05-26 23:31

JĀ!: 8.VIDUSSKOLĀ vajag gan ateju mezglus sariktēt, citādi tur 90. gadu otrajā pusē vēl zēnu atejās podu telpām pat durvis nebija priekšā, kā pie dinozauriem..., it kā Latvijā dēļi, no kuriem durvis var uztaisīt, būtu bijusi kādreiz problēma!!!! Mazākie bērni par nevarēja pačurāt normāli aiziet, jo lielie pampari jau bija klāt, lai mazos izsmietu. Direktorei Žeņas kundzei beztolkā bija kaut ko teikt, jo viss uz āru tika parādīts kā super sakārtots... Bardaks tur bija afigennijs! Diemžēl...

2020-05-27 15:54

Inese: Žeņa jau sen vairs nav.

2020-05-27 18:12

Piekrītu: 8.vidusskolā tualetes tiešām bija zem katras kritikas, vēl nemaz ne tik sen atpakaļ... Īpaši zēnu tualetes, kurās lielie skolnieki nāca ne jau vajadzības kārtot, bet gan ņirgāties par mazākajiem. Tur bija mobinga vietas reālas. Tur mācījās mans bērns un viņš tā arī sacīja, ka ienāk lielie ''varoņi'', rāda ar pirkstu uz mazajiem un saka visādas pazemojošas lietas, neļaujot nokārtoties un fiziski aizskar. Tajā skolā arī visādi citādi bija nekārtības, tas pats mobings gāja vaļā arī klasēs, vien audzinātājām nebija laika un vēlēšanās kaut ko ievērot, jo īpaši, ja izlēcēji bija ''krutie''. Kamēr kaut ko saki, sola, ka apskatīsies, parunās utt., bet kad reāli ir jāstrādā, tad nekas nemainās. Tagad arī tur sataisīta nezin kāda mākslīga vidusskola, redzēju reiz tramvajā tos ''vakarskolniekus'', uzvedās kā neandertalieši, ar kāju atspēra vaļā durvis un izkāpa pa vidu Lielajai ielai, pirms tam visam vagonam paziņojot, kurā skolā mācās.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz