Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Speciālisti turpina apsekot būvobjektus; pārbaudi veiks arī “LNA”

Speciālisti turpina apsekot būvobjektus; pārbaudi veiks arī “LNA”
Foto: liepajniekiem.lv
25.11.2013 13:30

liepajniekiem.lv

Būvinspekcija Liepājā turpina apsekot objektus, kuros pašlaik notiek būvdarbi un vienlaikus ēkas tiek ekspluatētas, portālu informēja Liepājas Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. Šodien speciālisti pārbaudīs veikalu “Depo” un Svētās Trīsvienības katedrāli, bet rīt – Kurzemes apgabaltiesas ēku Kūrmājas prospektā.

Atgādinām, ka pēc tam, kad aizvadītajā ceturtdienā sabruka lielveikals “Maxima”, dzēšot 54 cilvēku dzīvības, Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts uzdevis nekavējoties nodrošināt, lai pašvaldību atbildīgās būvvaldes un būvinspektori veic ārkārtas pārbaudes visās sabiedriski nozīmīgajās ēkās par būvnormatīvu ievērošanu, prioritāri veicot pārbaudes ēkās, kur notiek vai ir plānoti būvdarbi.

Aizvadītajā piektdienā Būvinspekcija Liepājā apsekoja divus objektus, kuros pašlaik notiek būvdarbi un vienlaikus ēkas tiek ekspluatētas – Liepājas Reģionālo slimnīcu un Liepājas Valsts 1.ģimnāziju. Bīstamas situācijas netika konstatētas.

Šonedēļ darbs turpinās, un pirmdien speciālisti pārbaudīs veikalu “Depo” un Svētās Trīsvienības katedrāli, bet rīt – Kurzemes apgabaltiesas ēku Kūrmājas prospektā, īpašu uzmanību pievēršot vairākām lietām, piemēram, ugunsdrošībai un signalizācijas ierīču un ārkārtas situāciju apziņošanas sistēmu funkcionalitātei, ventilācijas sistēmai. Tāpat tiks skatīts, vai konstrukcijās nav kādas deformācijas pazīmes, plaisas, bet no ēku īpašniekiem tiks pieprasīts sniegt informāciju par to, kā notiek ēkas ekspluatācija, kā viņi veic pārbaudes, lai nodrošinātu konstrukciju stiprību/izturību utt. Jāatzīmē, ka speciālisti veiks vizuālo faktu konstatāciju, lai novērtētu tehnisko stāvokli.

Apkopotie rezultāti līdz 4.decembrim būs jāiesniedz Ekonomikas ministrijai. Tas būs kopsavilkums gan par prioritāri pārbaudītajiem pieciem objektiem, gan arī par koncertzāles “Lielais Dzintars” būvlaukumu.

Kā pastāstīja A.Štāls, nākamās pārbaudāmo objektu sarakstā būs būves, kas nodotas ekspluatācijā pēdējo piecu gadu laikā – virkne tirdzniecības centru un veikalu, kā piemēram, t/c “Ostmala”, t/c “Baata”, Rietumu centrs, “K-Rauta”, “Beta” u.c., Liepājas Olimpiskais centrs un citas iestādes. Tie būs objekti, ko tautā mēdz saukt par “konservbundžām” – ar metāla un betona konstrukcijām, skārda jumtiem. Iespējams, pēc tam sekos izglītības iestāžu apsekošana. 

Arī lielākais ēku apsaimniekotājs pilsētā “Liepājas namu apsaimniekotājs” pārbaudīs savā pārziņā esošās ēkas. To kopskaitā ir vairāk nekā 650. Šāds rīkojums saņemts no pašvaldības, portālam apstiprināja SIA “LNA” sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Puka. Viņa gan uzsvēra, ka “LNA” pārbaudes veicot regulāri arī ikdienā. “Māju tehniskās situācijas izvērtējums notiek nemitīgi. Tā ir namu pārziņu ikdiena,” norādīja I.Puka, piebilstot, ka atskaites no pašvaldības pieprasītas arī reizē, kad sabrucis veikala “Depo” jumts. Situācijas, kad iedzīvotāji atsakās no remontdarbiem, ir regulāras, zina teikt I.Puka. Tieši šīm mājām šajā reizē arī tiks pievērsta pastiprināta uzmanība. “Iespējams, notikusī traģēdija Rīgā cilvēkiem liks uz visu paskatīties nopietnāk un arī izšķirties par labu ēkas sakārtošanai no drošības viedokļa,” cer “LNA” pārstāve.

A.Štāls atgādina, ka daudzdzīvokļu māju īpašniekiem, biedrībām, apsaimniekotājiem, arī privāto ēku saimniekiem, ir pienākums paskatīties, vai ar viņu pārvaldībā esošo ēku viss ir kārtībā, aicinot veikt pašiem tehnisko apsekošanu. “Tas ir katra pienākums,” uzskata A.Štāls.

22 komentāri

2013-11-25 14:10

Kašķe: Var padomāt, ka tai slimnīcā patiešām viss bija kārtībā! Nu atkal- ka tik kā. Jau no vasaras tika teikts, ka nevar būt, ka slimnīcā, kur visādi slimnieki, var krāsot ar acetona krāsām. Smirdēja, ka elpu neatvilkt. īpaši labi jutās alergīskie slimnieki!!! Nu un kas? vai kas mainījās. Acīmredzot , celtnieki dārgās krāsas pēc tāmes nomainīja ar lētākām. Un- vai tagad neko nav nomainījuši?

2013-11-25 14:18

ha ha: Lai pārbauda veikalus IKI un RIMĪ !Lietus laikā katru reizi tek ūdes telpās!Cik ilgi tad metāla konstrukcjias var izsturēt!Agri vai vēlu sāks drupt!Jo tur veidojas rūsa!!!

2013-11-25 14:55

Esse: Kāds varētu pārbaudīt daudzīvokļu māju Liepājā, Ganību ielā 81/83? Arī tur ir plaisas sienās. :( Baisi

2013-11-25 14:59

ВСН: Genijem skaidroju atšķirību starp būv'valdi un būvinspekciju.
Būvinspekcija kontrolē būvniecības darbus (būves drošibu..
Būvvalde plāno teritorijas appbūvi no dizaineru puses un dod atļauju būvet objektus, kūri pēc pēc sava izskata augstuma iederās šajā teritorijā. Būvvalde ar būves drošību nenodarbojās.
Būvinspekciju Dombrovska valdība 2009.gadā likvidēja un tagad būvniecības kvalitāti kontrolē 'privātie būvuzraugi, kuriem algu maksā ... paši būvnieki.

2013-11-25 15:10

Kaut kāda: Liepājas Būvinspekcija tika pieminēta. Jautājums, vai tā ir un vai bija nekompetenta cilvēka pirms atlaišanas no darba dzēruma izteikums

2013-11-25 15:27

BV: Работая в недавнем прошлом в ЛИЕПАЯ,была там бувузраугс такая старенькая женщина строгая и справедливая РИТА ГИЛЕВА таких больше нет в Лиепая,от которой бегали мурашки,после её появления на объекте.Ну и какие проблемы?Строители не имели нариканий,так как работу свою мы знали,и работали на совесть,по всем стандартам. А вот такие рвачи в ЛИЕПАЯ сегодня,которые считают себя незаменимыми,и шлындают на объектах,воображая из себя ужастных спецов,за ними надо глаз да глаз,ибо после таких вот работничков,частенько приходиться тяп ляпы.У таких на уме,где бы что то забодать да выпить на халяву.Так что контроль нужен как закачеством так и за дисцеплиной!И это не новость, а хорошо забытая реальность и наше бытиё!

2013-11-25 15:27

£: Liepaajas 9staavenes,kuras Padomju laikaa cepa augshaa zeki ,,pa stahanovski '',laikam jau neinteresee nevienam,kuras ne tuvu nav ideaalam staavoklim !

2013-11-25 15:29

BV: Работая в недавнем прошлом в ЛИЕПАЯ,была там в Liepājas Būvinspekcija такая старенькая женщина строгая и справедливая РИТА ГИЛЕВА таких больше нет в Лиепая,от которой бегали мурашки,после её появления на объекте.Ну и какие проблемы?Строители не имели нариканий,так как работу свою мы знали,и работали на совесть,по всем стандартам. А вот такие рвачи в ЛИЕПАЯ сегодня,которые считают себя незаменимыми,и шлындают на объектах,воображая из себя ужастных спецов,за ними надо глаз да глаз,ибо после таких вот работничков,частенько приходиться тяп ляпы.У таких на уме,где бы что то забодать да выпить на халяву.Так что контроль нужен как закачеством так и за дисцеплиной!И это не новость, а хорошо забытая реальность и наше бытиё!

2013-11-25 17:16

Atbilde E: Vēl gatavojas vecajam jumtam likt virsū jaunu segumu ! Vai vecie 9stāvu bloki tik moderno vārdu un darbu---renovācija var DROŠI IZTURĒT ???

2013-11-25 17:22

sch: Sen jau vajadzēja pārbaudīt vai visiem schulcveidīgajiem būvdarbu vadītājiem ir attiecīgie sertifikāti un izglītība.

2013-11-25 17:47

sock: man jau liekas 9 stāvenēs nu vismaz tās kas lietuviešu projekta skaitijas ir drošākas par jaunceltnēm, kā ieraudzīju ka rīga pie +-28m/s vēja izpūš ārā sienu/paketi jaunceltnei un norauj siltinājumu, kaut ka nemaz nealkstu tād dzīvot!!! vai paskatos uz mūsu pašu rietumkrasta mājam kur vēl vasara vienai no ēkām sienu šķirbas ēkas stūri bij aizpūstas ar putām :)

2013-11-25 18:04

kad: tiks nomainīts Pētertigus jumts,kur tiek tirgoti zemnieku produkcija,jo lietus laikā vienmēr vairākās vietās tek jumts?Nabaga pārdevējas kam jāstāv caurvējā un lietū kaut arī viņas ir zem jumta.

2013-11-25 18:06

Šurumburums: Ļoti ieteiktu pārliecināties arī par Liepājas stacijas īpatnējo konstrukciju drošumu. Tieši virs ieejas stacijā, lielais ovāls balstās tikai uz 2 līkiem balstiem un trosi. Cilvēki, kas cēla šo, paši teica, ka zem tāda nestāvētu.

2013-11-25 18:14

to BCH: Būvvalde APU dot uzstādījumus, kas jāievēro projektētējam.
Būvvalde "Buvatļaujā" dod norādījumus būvētājam, lai darbi un būve nebūtu apgrūtinājums apkārtējiem.
Būvuzraugu algo pasūtītājs.

2013-11-25 18:39

Uzmanību visiem: Šodien rimi tirdzniecības centra darbiniekiem bija ugunsdrošības instruktāža , kurā viens no darbiniekiem uzdeva jautājumu "kompetentai" personai par konstrukciju balstu pieļaujamo leņķa nobīdi uz kuru "kompetentā"persona nespeja atbildet , un tajā brīdi centra darbinieks norādīja uz nesošo balstu , ka tas ir acīmredzami slīps un diezvai atbilst būvnormatīviem. Zināšanai ta ir kollona labajā pusē , kur atrodas stendera ziepju lete un kolonna ir sagazusies uz ziemeļu pusi.

2013-11-25 20:29

niks: Rimi ari biezi skan signalizacija

2013-11-25 20:45

jautājums: LNA veic pārbaudes ikdienā?

2013-11-25 20:52

Aivaram: Runājot par tām 9 stāvenēm. LNA renovēja māju Ziedu ielā 5.
Vēl neesmu aizgājusi paskatīties, ko viņi izdarījuši ar liftiem. Ticu, ka nomainījuši uz jauniem.

2013-11-25 22:19

kaimiņiene: Liepājas Metalurgu arī jāpārbauda, lai skurstenis neuzkrīt poliklīnikai un tās apmeklētājiem.

2013-11-26 00:17

polkas kunga zeķe: Man tuvs radinieks strādā LNA,tika tur strādāt kā jau pie mums tas pieņemts bez konkursa.Viņam nav absolūti nekādas nojausmas par to kas un kā jāapseko.Tik papīrus stumda...

2013-11-26 13:35

Celtnieks: Cik zinu tad LNA būvinženieru nav. Ir bijusi saskare ar Rimmu un Cīruli. Abi no saimnieciskām lietām nesaprot neko, birokrātiskas ievirzes cilvēki kas pārtiek no papīriem. Šie vīri nevis risinās problēmu bet meklēs vainīgo, galvenā doma vienmēr ir par savas pakaļas piesegšanu un ja jāparaksta kāds papīrs tad tas jau līdzinās mazai pašnāvībai, jo birokrātam nav nekā šausmīgāka kā uzņemties atbildību.

2013-11-27 19:01

defg: kads varetu parbaudit gim.kop. Reina Meza 3.tresa stava liekas,ka ir uztaisita kada darbnica.klaudz katru dienu,cik ilgi panelis iztures so mezonigo "kalsanu"???

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz