Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Testēs jaunu sabiedriskā transporta autobusu

Testēs jaunu sabiedriskā transporta autobusu
Foto: Liepājas sabiedriskais transports
05.11.2018 16:44

liepajniekiem.lv

Gatavojoties veco Volvo markas autobusu nomaiņai pret jauniem autobusiem, no otrdienas, 6. novembra, Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos tiks testēts jauns ”Isuzu” markas autobuss, ko pasažieri aicināti novērtēt un izteikt savas atsauksmes, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras ”Liepājas sabiedriskais transports” direktors Uldis Zupa.

Autobuss, kuram nebūs nu jau tik ierastais Liepājas sabiedriskā transporta vizuālais noformējums, līdz pat decembrim tiks testēts dažādos pilsētas autobusu maršrutos.

Pasažierus savas atsauksmes par jaunajiem autobusiem ir aicināti izteikt aģentūras Facebook vai Twitter kontos (@liepajastransports), kā arī rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 634 28744. Īpaši tiek gaidītas atsauksmes no pasažieriem ar kustību traucējumiem kā arī pasažieriem, kuri pārvietojas ar bērnu ratiņiem.

Pamatojoties uz 2014. gadā noslēgto sadarbības līgumu starp Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūru ”Liepājas sabiedriskais transports” un AS ”Liepājas autobusu parks” par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu Liepājas pilsētas maršrutos, Liepājas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā nevar tikt izmantoti autobusi, kas vecāki par desmit gadiem.

Ņemot vērā to, ka Liepājas sabiedriskā transporta maršrutos vēl kursē astoņi vecie 8 ”Volvo” markas autobusi, kas nākamajā gadā sasniegs desmit gadu vecumu, tos plānots nomainīt pret jauniem autobusiem, tādēļ pārvadātājs ir uzsācis jaunu autobusu testēšanu.

2015. gadā Liepājā sāka kursēt 43 jauni Polijā ražoti ”Solaris” lielie autobusi un 14 ”Mercedes Benz” mazas ietilpības autobusi.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)