Piektdiena, 23. oktobris Daina, Dainida, Dainis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Tikko ievēlēta, aptur darbību valdē

Tikko ievēlēta, aptur darbību valdē
Foto: liepaja.lv
22.05.2019 07:15

"Kurzemes Vārds"

Liepājas domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša biroja vadītāja Nataļja Vecvagare pirmdienas vakarā paziņoja, ka nolēmusi apturēt savu darbību Liepājas partijas valdē, kurā viņa ievēlēta sestdien. N. Vecvagare “Kurzemes Vārdam” skaidro, ka tas ir viņas lēmums un nekāda spiediena no domes vadības šādi rīkoties nav bijis. “Vienkārši uzskatu, ka tas ir godīgi pret visām pusēm,” sacīja domes priekšsēdētāja biroja vadītāja.

Apturēt savu darbību Liepājas partijas valdē viņa nolēmusi, lai izvairītos no iespējamām interpretācijām par interešu konfliktu. “Šobrīd manā dienaskārtībā ir darbs pašvaldībā un tas man ir svarīgāks. Tas, ka tiku izvirzīta darbam Liepājas partijas valdē, man bija liels pārsteigums, nevienā brīdī to nebiju gaidījusi. Arī to, ka tik daudz partijas biedru par mani nobalsos. Protams, es šo uzticību novērtēju. Taču kamēr esmu priekšsēdētāja biroja vadītāja, uzskatu, ka man jākoncentrējas uz darbu, ko es daru pašvaldībā”.

N. Vecvagare arī pauda, ka šobrīd viņas plānos nav aktīvi iesaistīties politikā, taču pilnībā šo domu “putekļu plauktiņā nenoliktu”.

“Tas, ka cilvēki tic, ka varu izdarīt ko vairāk, ļauj par to aizdomāties. Varbūt, ka ir vērts kaut ko politikā arī pamēģināt”.

J. Vilnītis par sava biroja vadītājas ievēlēšanu Liepājas partijas valdē bijis pārsteigts. Taču jautāts, vai, viņaprāt, tas vērtējams kā interešu konflikts, pauda: “Es domāju, ka tas vairāk ir ētisks jautājums, jo aicinot vadīt mēra biroju, es zināju, ka Natālija ir Liepājas partijas biedre, taču tādi domē ir ļoti daudzi. Es novērtēju viņas pieredzi, zināšanas un prasmes. Tās man ir ļoti palīdzējušas. Esmu priecīgs par šo viņas lēmumu [apturēt savu darbību Liepājas partijas valdē] un to, ka varam darbu turpinās. Es viņai uzticos”.

Tikmēr Liepājas partijas priekšsēdētājs Uldis Sesks saistībā ar N. Vecvagares ievēlēšanā Liepājas partijas valdē aicina nemeklēt nekādas sazvērestības teorijas, jo nekādu slēptu motīvu tam tiešām neesot: “Viņa ir jau daudzus gadus bijusi mūsu partijas biedre, to nekad nav slēpusi un kongresā paši biedri viņu ievēlēja ar nepārprotamu balsu vairākumu. Es domāju, viņa vienmēr ir bijusi ļoti aktīva ar dažādiem sociāliem projektiem, daudz palīdzējusi arī dažādām nevalstiskām organizācijām, patiesi iesaistījusies tur, kur varējusi kaut palīdzēt, acīmredzot tādēļ partijas kongresā biedri viņai uzticējās un iebalsoja valdē. Ņemot vērā viņas amatu Jāņa Vilnīša birojā, mēs esam arī ar Jāni izrunājuši šo situāciju, lai tā nevienam neradītu nekādas domstarpības. Mēs galu galā Liepājas pilsētas domē kopīgi strādājam koalīcijā un esam izveidojuši tādu modeli, kurā sadarbojamies, nevis cenšamies cits citam sprunguļus riteņos likt. Šodienas pasaule māca, ka labāko rezultātu var iegūt tad, kad apvieno spēkus, nevis izšķiež savstarpējos konfliktos”.

38 komentāri

2019-05-22 07:22

Par sirdsapziņu: Vārdu godīgs Vecvagare varēja lieki nezaimot. Tas tāpat visiem skaidrs, ka situācija nav normāla un ir pretdabiska. Smadzenes visiem tur pārkarsušas? Tad jau Nacionālās apvienības biroju arī varētu vadīt kāds Saskaņas vai KP.LV valdes loceklis. Un viens par otru varētu balsot. Tā saucas prostitūcija, runāsim atklātu valodu. Un ētiku un godīgumu šie cilvēki, lai nelietīgi nevazā. Ļoti neglīta situācija un necieņa pret visiem biedrības “Liepājniekiem” biedriem un tiem, kuri balsoja par Jāni Vilnīti un reālām pārmaiņām. Acis mums visiem tikai aizmālēja, re kā visi lēkā pa vienu gultu un dala vienu kāpostu. Ka tik nauda pašiem nāk, viss pārējais kļūst nesvarīgs.

2019-05-22 07:31

Vilnītis + Sesks = Meli un pašlabuma meklējums: Nataļjas uzvedība vairāk atgādina pašlabuma meklētājas un golddigeres uzvedību - pasēdēs pie viena,pie otra,pie abiem
kopā,paskatīsies no kura lielāks labums,paēdīs no abu galda.Ētika tiešām šai personai laikam pilnīgi sveša. Beidzot Sesks atklāti paziņo,ka apvienojas.Pa skuju taku visi līdzšinējie Vilnīša solījumi par vēdināšanu un profesionāļu ielikšanu.Vai partijas Liepājniekiem biedri arī tikpat laimīgi par šo lēmumu,kā pats Jānis?Ja jau tik draudzīgi dzīvojaties, varbūt Kronbergu varētu ielikt par Liepājas partijas sekretāru un Matisonei piedāvāt vadīt Liepājas partijas biroju?

2019-05-22 07:43

Gors: Natālija ir izcila. Viña daudz paveikusi ne tikai domes sienās, bet arî darbojoties labdarības projektos. Pirms kritizē, padomā pats, ko esi paveicis liepajnieku labā. Un tiešām, strādājot koolīcijā, kas tur pretdabisks. Ir taču jāstrādā pilsētas labā, nevis kam citam. Abi koolīcijas partneri novērtē šīs sievietes spējas un prasmes.

2019-05-22 07:48

Bils: Nesaprotu, ko Matisone ir tādu domē paveikusi labu, vienīgi 75 000 eiro gribējusi iedot Gineitim klusuma festivāla rīkošanai.

2019-05-22 07:53

fhffhfh: Vartētu domāt ka šie paši atceras kādā partijā skaitās un kaut kādu partijas programmu. Ka tik amats

2019-05-22 08:10

Rauda: Ja tikai būtu darbs un normālas algas , Liepāja ir skaista vieta,kur dzīvot..

2019-05-22 08:19

Kauns!!: Viļņu Jānis sevi ir pataisījis par publisku apsmieklu. Sesks ir paņirgājies īpaši ciniski. Nataļja prasta pašlabuma meklētāja- kas maksā,tam danco.

2019-05-22 08:24

Visi danco: Jā maksā tad danco :) visi meklē savu labumu

2019-05-22 09:11

Jaunliepāja: Ar ko atšķirās Ulda partija no Jāņa partijas? Lielos vilcienos abas partijas grib vienu, lai Liepāja augtu un attīstītos. Kā to panākt ? Te jautājumi var atšķirties,tomēr ne pārāk lielā mērā. Ja cilvēks labi strādā uzņēmumā un nomainās direktors,tad ko viņam jāmeklē jauns darbs? Man liekās te kaut kas ,,neklapē''! Jā kādam ir pretenzijas pret personālijām ,tad tas ir cits jautājums!

2019-05-22 09:30

Elementāri: Izskatās, ka no dažu labu puses tiek mērķtiecīgi darīts viss, lai publiski pazemotu Vilnīti, kas arī šoreiz ir veiksmīgi izdevies.

2019-05-22 09:43

Iedvesmojoši: Viss, Liepājā vairs nav par ko balsot. “Vēdinātāji” nākamajās vēlēšanās droši vien domē pat neiekļūs, ja turpinās tikpat “efektīvi” vēdināt. Liepājnieki nevar redzēt atšķirību, joprojām dzīvojam seskudālē. Ir tik daudz vīlušos cilvēku.

2019-05-22 09:46

Tukša muca tālu skan: Ieklausaties, ko viņa spriež par darbu politikā, ka "kaut ko" varētu pamēģināt. Ja cilvēks zina, ko spēj un kur var dot reālu labumu sabiedrībai, tad arī konkrēti to pasaka! Bet tā, kaut ko, nesanāks, lēkas kur citur, atkal "kaut ko" muļļājot, ka tik maksā labi, tur gan negribēs "kaut ko" saņemt.

2019-05-22 09:51

Leksam: Tevi nodod tava nespēja konkrēti izteikt domu, un neveiklais google translaitor tulkojums no tavas dzimtās valodas. Tā kā, pats vien esi bidla.

2019-05-22 10:00

antons: Skaudīgie latvieši ! Ko nu visus aprejat !

2019-05-22 10:02

hmmmm: Partijas taču ir ar dažādiem nosaukumiem, citādāku skatu uz visu, tad nav saprotams tomēr, kā var vadīt Vilnīša kantori cilvēks no citas partijas ! Ir mazliet vilšanās, redzot kā Sesks un CO piekāš Vilnīti !

2019-05-22 10:08

Tulkošanas kritizētājam: Nevelc nu te atkal iekšā savas problēmas ar krieviem,var redzēt,ka neesi iedziļinājies latviešu valodas zinībās.Tādu "visnotaļ",ko lietoja tavs aprejamais,māte Google vispār nepazīst!

2019-05-22 10:12

Jūdas graši: Vilnīts pats sevi ir piekāsis. Nevajag būt muļķim un tik ārprātīgi alkatīgam.

2019-05-22 10:16

to visi danco: VISI nav pašlabuma meklētāji. Nespried pēc sevis!

2019-05-22 10:25

Vai jūs maz: saprotat, ka politika uzvirmo pirms vēlēšanām, šobrīd ir jāstrādā Liepājas labā. Tas ir tas īstais mandāts.

2019-05-22 10:28

Kamielis34: Vai šī Nataļja nedzīvo citā pasaulē? Par kādiem nozīmīgiem projektiem viņa runā? Tieši ko viņa ir tādu paveikusi? Neviens viņu no partijas biedriem nevirzīja, viņa to pati sarunāja. Par Jāņu Vilnīti zudušās visas ilūzijas. Viņu pazemo, bet viņš vēl izliekas to neredzam un piedzied viņa izsmējējiem.

2019-05-22 10:37

Lekss: >>22.05.2019 09:23>>""Tevi nodod tava nespēja konkrēti izteikt domu..."""Tu ,kā jau visnotaļ pastulbs latviešu radījums,esmu pārliecināts, esi ""skolojies""jaunās paaudzes surogātizglītības sistēmā ,kurā netiek ne domāts ,ne analizēt mācīts.Tu neesi spējīgs uztvert domu bez priekšāteikšnas .
P.S. Man ,latvietim,guglis nav vajadzīgs.
Bet tev kā ""īstenam ""latvietim gribas kādu nod...nacionālistus kā tu vajag vnk jāiznīdē kā nezāles.

2019-05-22 10:48

Leksam: Neaizrijies ar savu žult, iznīdētāj:) Bidlām tas ir raksturīgi - citiem kabināt birkas.

2019-05-22 11:00

Kulinārais šovs: Smieklīgi lasīt, kā viņa pati par sevi domā, ka cilvēki viņai ticot un gribot redzēt politikā. Izpuriniet viņai slimību ārā. Vai viņai ar galvu viss kārtībā? Kaimiņienei Mašai arī tic Gaujas ielas trīs stāvu māja. Tādas aizdomas, ka tik ļoti apmāta ar vēlēšanos tikt kādā ienesīgā amatā, ka gatava iet pār līķiem un sēdēt visos klēpjos pēc kārtas. Lokanība un bezmugurkaulniecība ir vienojošais abām partijām. Vecvagare varētu būt labs simbols abām šīm partijām kā aizmirstot visus ētikas un morāles aspektus, tiekties pa visiem iespējamajiem ceļiem pie varas. Zemiski. Par Vilnīša bezmugurkaula esamību laikam vairs nebūtu jāšaubās.

2019-05-22 11:14

cik nesmuka rīcība: Kāda bezatbildība un stulbums no personas puses! Ko tad piedalījās, ja zināja, ka strādā domē? Droši vien, ka kārtējā pašlabuma meklētāja, kura gribēja sēdēt uz diviem krēsliem, ad saprata, ka nesanāks, un ierausās krēslā , par kuru labāk maksā! Tādiem cilvēkiem uzticēties nedrīkst!

2019-05-22 11:51

ezītis miglā: Es sapratu ,ka viņa no otrā krēsla atteicās.Ja būtu pieņēmusi visi priecājušies.

2019-05-22 12:20

Adatiņa: Ka tikai var kādu apriet,tas Liepājniekiem raksturīgi,ļoti skumji,ka namaināmies!

2019-05-22 14:19

fhffhfh: Vilnim jau tikai CV interesēja lai var ieraksīt MĒRIS pilsētas Vairāk gan PILNĪGI NEKAS

2019-05-22 14:21

Zinošais: Nataļja viens no zinošākajiem savas nozares profesionāļiem, visu cieņu. Ka viņu izvēlējies jaunais mērs, diezgan likumsakarīgi, zinot, ka Liepājas pašvaldībā jāstrādā, nevis jātaisa politika.

2019-05-22 17:08

Esc_: Kad nāk vēlēšanas,tad taisa politiku,kad beidzas,tad visi viena laimīga ģimene.Daudzi ir vīlušies,tai skaitā arī es,ka balsoja par Jāni.sastiķē amatus,sesks rausta aukliņas,Jānis sēž krēslā un domā,ka ir mērs

2019-05-22 17:19

Garāmejot..: Nu un ??? Par ko vispār tāda brēka?

2019-05-22 17:36

Lekss: pipuki liepājniekiem.lv ir pret vārda un viedokļu brīvību--tiek dzēsti daudzi komentārii--esmu nobriedis sniegt prasību pret šo portālu kā pretvalstisku un brīvības ierobežojošu soc. saitu.!!!

2019-05-22 17:56

pajolis: kad patrieks Nelsoni ?

2019-05-23 09:06

vairāk nekā dīvaini: Loģiski, ,ja jau Vecvagare piekritusi strādāt Vilnīša birojā, tad viņai obligāti ir jāmaina partijas piederība vai ari jāatstāj šis amats, savādāk tas izskatās kā politiska prostitūcija.Vai pašam Vilnītim te nekas nav sakāms???

2019-05-23 19:18

Nelson: Kad patriek Priedolu no Grobiņas tur jau ar tāds...

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz