Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 22. septembris

Vārdadiena: Maigurs, Mārica, Māris

Tiks veiktas izmaiņas 23. autobusa maršrutā  (15)

Atslēgvārdi sabiedriskais transports | lap | 23.autobuss

  • Komentāri (15)
  • 0

Komentāri (15)

  • 14.11.2018 12:31 Ziņot

    Tikai nevajag...

    Kopš kura laika it kā ņem vērā pasažieru lūgumus? Jeb tas attiecas uz īpašiem lūdzējiem? 912.maršruta pasažieru lūgumi tiek regulāri ignorēti. Tur kaut kā neko nevarot mainīt....

  • 14.11.2018 12:59 Ziņot

    100%

    100% taisnība Tikai nevajag...

  • 14.11.2018 12:59 Ziņot

    Velte

    912. līdz Ķempes ielai- kā lai šo izprasa....

  • 14.11.2018 13:04 Ziņot

    Liepāja11

    Vel stulbāku ierosājumu nevareja ieteikt.

  • 14.11.2018 13:09 Ziņot

    To Velte

    Nekā, jo LAPam nav tas izdevīgi

  • 14.11.2018 13:19 Ziņot

    xxx

    Kopš kura laika 23 brauc pa Zirņu ielu?

  • 14.11.2018 13:35 Ziņot

    edzis

    Nē,tie nav īpašie lūdzēji, tie ir ezermalas parastie iedzīvotāji,tā lūk! Pensionāri,bērnudārza darbinieki,bērnu vecāki...

  • 14.11.2018 14:00 Ziņot

    xt

    Un cik rentabli tad būs šie reisi?

  • 14.11.2018 14:50 Ziņot

    Nesapratu

    Braucu, katru darba dienu un man arī radās jautājums, kad un kurā posmā 23 ir braucis pa Zirņu ielu? Zirņu iela ir vienvirziena iela virzienā no centra (nosacīti) uz Jaunliepāju, bet 23 virzienā no centra brauc pa Malkas- Kungu- Lielo- K. Zāles laukumu- Ādu ielām un tad uz jauno tiltu, savukārt virzienā uz centru no tilta pa Ganību un Kungu ielu tālāk uz tirgu. Tie satiksmes organizētāji paši ar kādreiz tai maršrutā ir braukuši?

  • 14.11.2018 19:48 Ziņot

    Es ar

    Lasot tekstu, Es arī nesaprotu, pa kuru laiku 23 brauca pa zirņu ielu. Nekad nav braucis. Un ganību iela nu nebija tas labākais variants. Vnkārši negrib atpakaļ, lai brauc, kā brauc. Bet tas nav labāks variants, visiem vajag centru, nevis ganību ielu.

  • 14.11.2018 19:52 Ziņot

    Es ar

    Un kur tad tas jautājuma apstiprināšana, kad prasīja 23 pagarināt līdz Atmodas bulv. pieturai. Jo skolas laikā, 22 pat iekāpt nevar, skolnieki vien un 15 vsk izskāpj, bet sākumpunktā iekāpt nevar.

  • 14.11.2018 21:15 Ziņot

    puceeee

    Ezermala un Velnciems praktiski bez transporta!

  • 15.11.2018 04:19 Ziņot

    skumji

    Žēl, skumja ziņa, bet lai jau ezermala brauc uz tirgu un atpakaļ. Tikai, cienījamie lēmēji, nebrēciet pēc tam, ka 23.maršruts ir nerentabls, nav braucēju utt.

  • 15.11.2018 09:11 Ziņot

    Nejega

    Beidzot vismaz kāds transports pa ganību un zirņu ielu. A to tur tik 9 un samērā reti. Labi,mes jaunie ar kājām un atpakaļ tiekam no tirgus bet vecākiem cilvēkiem būs vieglāk tikt kad būs tas 23 mikrins

  • 15.11.2018 13:18 Ziņot

    1242

    Kad visi Karostas iedzīvotāji prasīja 23 pagarināt līdz Atmodas bulvārim tad bija klusums
    Paldies jums LAP

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!