Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Tikšanās cilvēkiem ar lieko svaru

Tikšanās cilvēkiem ar lieko svaru
06.04.2010 11:28

Liepājas reģionālajā slimnīcā 9.aprīlī plkst. 16.00 notiks sestais informatīvais seminārs – tikšanās pacientiem ar aptaukošanās slimību, informē semināra organizatori. 

Ikvienam interesentam ir iespēja pievienoties bezmaksas semināram – Liepājas reģionālās slimnīcas konferenču zālē ( 2.stāvs) plkst.16.00.

Informatīvie semināri ir iespēja satikties ar citiem cilvēkiem, kuriem ir aptaukošanās slimība, lai varētu dalīties ar sasniegumiem, kā arī atbalstīt un kopīgi meklēt risinājumus neveiksmēm. Tā ir iespēja uzdot jautājumus speciālistiem. Semināru katru reizi apmeklē vairāk kā 20 interesenti, sarunas, diskusijas un jautājumi parasti ilgst 3- 4 stundas.

Šie semināri sniedz iespēju veiksmīgāk pārvarēt grūtības, kas saistītas ar ilgstošo svara zaudēšanas procesu. Nepieciešamība rīkot seminārus apstiprinājās www.vieglaks.lv divus gadus* ilgušajā aptaujā, kurā piedalījās 1264 respondentu. Apkopojot datus, atklājās, ka vairāk kā 70% cilvēku ar lieko svaru uzskata, ka paši saviem spēkiem nevar samazināt svaru līdz vēlamajam līmenim. Gandrīz puse no aptaujas dalībniekiem atzīst, ka svara samazināšanas mēģinājumi ir bijuši vairākas reizes gadā, bet 22% nepārtraukti ierobežo sevi, cenšoties mazināt ķermeņa svaru.

Interneta informācijas resurss www.vieglaks.lv ir veidots, lai sniegtu atbalstu un palīdzētu atrast risinājumu katram cilvēkam, kurš cieš no aptaukošanās.

Mājas lapā ir iespēja gan aprēķināt sava ķermeņa masas indeksu, iepazīties ar informāciju par svara samazināšanas metodēm, gan pieteikties informatīvajiem semināriem, piedalīties forumā un saņemt speciālistu (psihologi, bariatrijas ķirurgi, dietologi u.c.) atbildes uz jautājumiem. Lai iedrošinātu citus, kuri neveiksmīgi cīnās ar aptaukošanās slimību, vairāki pacienti atklājuši savus dzīvesstāstus. www.vieglaks.lv informē arī par bariatriskās ķirurģijas metodi, izskaidrojot tās iespējas un nozīmi, jo tas ir veids kā samazināt svaru cilvēkiem, kuriem nav līdzējusi neviena cita svara samazināšanas metode.

Plašāka informācija mājas lapas www.vieglaks.lv sadaļā – Informatīvie semināri.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)