Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 24. augusts

Vārdadiena: Boļeslavs, Bērtulis

Tomēr uzstāda soliņus tramvaja pieturvietā Rīgas un Esperanto ielas krustojumā  (12)

Atslēgvārdi soliņi | pieturvieta | komunālā pārvalde

  • Komentāri (12)
  • 0

Komentāri (12)

  • 30.07.2019 16:08 Ziņot

    Lip77

    Jauna atkritumu tvertne būtu nepieciešama Siļķu ielas autobusu pieturā, jo līdz šim esošai ir caurs dibens.

  • 30.07.2019 16:54 Ziņot

    Uzstāda

    vai tikai noliek??

  • 30.07.2019 17:15 Ziņot

    omīte

    Paldies!

  • 30.07.2019 17:20 Ziņot

    acc

    Pie pilsētas robežas uz Grīzupes ceļa ,atkritumu urna jaiztīra.Birst pāri malām

  • 30.07.2019 18:17 Ziņot

    soliņš

    ... SPECIĀLISTI izvērtējot APSTĀKĻUS ??? Ak dievs.

  • 30.07.2019 19:22 Ziņot

    fhfhj

    Rakstīts darba grāmatiņā SOLIŅU IZVĒRTĒŠANAS SPEC.

  • 30.07.2019 19:28 Ziņot

    voloģa

    Nospied, soliņ, CapsLock, ar lielo burtu rakstās Dievs, nevis kaut kādi tur "speciālisti".

  • 30.07.2019 20:05 Ziņot

    Jaunais Soliņš

    Muskatam vajadzētu piedalīties runas un solīšanas mākslas konkursā! Pirmā vieta garantēta!

  • 30.07.2019 22:50 Ziņot

    ķeblīc lec

    Vai tad patiešām izvēlētā soliņa atrašanās vieta ir tā piemērotākā? Pieturas pašā pakaļgalā?

  • 31.07.2019 07:53 Ziņot

    tautas ticejums

    ja nu kāds penzis sēd vairākas dienas, tad jāpakustina, gan jau atdevis galus

  • 31.07.2019 13:07 Ziņot

    hmmm

    Nu re, sanāca un var ja grib! Paldies!

  • 31.07.2019 20:25 Ziņot

    es ar liepājnieks

    KO TAD TAGAD MUSKAC LAI SAKA? AK VAI! ŠAUŠMAŠ, TUR TAKŠU BIJA BĪSTAMI TO SOLU LIKT!!!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!