Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

Topošajām un jaunajām māmiņām palīdzēs atmest smēķēšanu

Topošajām un jaunajām māmiņām palīdzēs atmest smēķēšanu
Foto: liepajniekiem.lv
28.08.2018 11:25

liepajniekiem.lv

Liepājā un Liepājai tuvējās apkaimēs dzīvojošas topošās un jaunās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, aicinātas pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā.

Nodarbības būs bez maksas un notiks no 4.oktobra līdz 25.oktobrim, Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Atkarības profilakses centrā, Flotes ielā 7, Liepājā.

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien 4.oktobrī no pulksten 14 līdz 15.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām.

Pārējās trīs atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, ceturtdienās, sākot no 11.oktobra, no pulksten 14 līdz 17, turpat, Liepājas atkarības profilakses centrā.

Uz nodarbībām ir aicināta ikviena smēkējošā Liepājā vai tuvējās apkaimē dzīvojošā topošā vai jaunā māmiņa, kura smēķē un vēlas atmest smēķēšanu, vai ir saņēmusi veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēta to darīt.

Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

Lai pieteiktos ir jāsūta pieteikumus dalībai grupā uz e-pasta adresi [email protected], e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, – Liepājas māmiņu grupa”.

Jautājumu gadījumā interesenti ir aicināti sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru – 26180109.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli