Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Transporta kustībai sestdien atvērs Peldu ielas posmu

Transporta kustībai sestdien atvērs Peldu ielas posmu
Foto: Edgars Pohevičs
26.06.2020 15:46

liepajniekiem.lv

Pēc būvdarbu pabeigšanas un saskaņojuma saņemšanas par ceļu satiksmes zīmēm, transporta kustībai sestdien, 27. jūnijā, tiks atvērts Peldu ielas posms no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam, portālu informējis Komunālās pārvaldes sa­bied­ris­ko at­tie­cī­bu spe­ci­ālists Ai­gars Štāls.

Būvdarbu veicējs SIA ”A-LAND” turpina dokumentu sagatavošanu objekta nodošanai ekspluatācijai – tā plānota jūlijā.

Viena gada laikā, kopš uzsākti darbi, ir paveikts liels darbu apjoms. Peldu ielā ir izbūvēta sadzīves kanalizācija un ūdensvads, papildu apgaismojums, pārbūvēts brauktuves segums, kas bija bedrains, saplaisājis un pamatīgi nolietojies.

Abās brauktuves pusēs izveidotas ar betona bruģi klātas gājēju ietves, gar brauktuves malām ierīkoti krūmu un puķu stādījumi.

Veicot gājēju alejas pārbūvi Jūrmalas parka daļā, kas Peldu ielas posmu savieno ar Gulbju dīķi, atjaunota un labiekārtotas košumaugu dobes un izveidots takas labiekārtojums ar soliņiem, atkritumu urnām un apgaismojumu.

Projekta īstenošanas laikā saglabāti visi esošie koki un ielu apgaismojuma balsti.

Projekta ietvaros izbūvēts arī satiksmes rotācijas aplis Kūrmājas prospekta, Zvejnieku alejas, Hika un Peldu ielas krustojumā.

Pārbūvētās ielas posma kopgarums ir 470 metri, jauno puķu un krūmu stādījumu un zālienu kopplatība – aptuveni 700 kvadrātmetru.

Projekts uzlabojis iedzīvotāju un viesu ērtības, paplašinājis tūrisma un uzņēmējdarbības iespējas – Peldu iela ir viena no ielām, pa kuru ikviens var nokļūt Jūrmalas parkā un pludmalē.

Blakus Peldu ielas pārbūvētajam posmam šovasar ir uzsākta koncertestrādes un koncertdārza “Pūt, vējiņi!” pārbūve.

Peldu ielas posma pārbūve veikta saskaņā ar SIA ”Projekts 3” izstrādāto būvprojektu.

Līguma summa pēc iepirkuma procedūras veikšanas ir 993 578,09 eiro (ieskaitot PVN).

UZZIŅAI

Peldu ielas pārbūve īstenota projekta ”Degradēto teritoriju revitalizācija un uzņēmējdarbības pamatinfrastruktūras izveide kūrorta zonā Liepājā, 1. kārta” darbības programmas ”Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa ”Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” pirmās atlases kārtas ”Ieguldījumi degradēto teritoriju revitalizācijā nacionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībās” ietvaros.

Foto galerija

27 komentāri

2020-06-26 16:04

apaļš kvadrāts: 2020 reizes labāk par to, kas bija.

Nav neviena negatīva komentāra vēl? Ka ta tā? Litrīgos saulē sūcam?

2020-06-26 16:14

Vecis no liepājas: Super vot tur vajadzēja apli, un uzreiz sakoptāks, varēs pa ziemu normāli to volviķi tur paslīpēt.

2020-06-26 17:02

Pozitīvs komentārs: Super ! Aplis tur patiešām bija nepieciešams..auto plūsma nebeidz beigties ! Urā biedri !

2020-06-26 18:06

toMATS: to jau tikai nākotne parādīs cik labi un kvalitatīvi uztaisīts.

2020-06-26 18:29

...: Manuprāt varēja noformēt to apli daudz labāk, nevis ar kaut kādu Davīda zvaigzni.
Kaut vai noteikti tikai tādi arī dzīvo parka zonā.

2020-06-26 19:27

jrx: Kāpēc Latvijā publiskā vietā jāveido Dāvida zvaigzni??? Murgs kaut kāds. Cerams,ka tuvākā laikā to aizvāks un izveidos ko ar Liepāju saistītu.

2020-06-26 19:48

Gerda: Mana mīłà Liepāja Tu manim laba esi!!!

2020-06-27 02:04

es: Te aplis bija vitāli nepieciešams atšķirībā no Uliha ielas un Kūrmājas prospekta krustojuma, kur tas vispār nav vajadzīgs. Nevainojami stratēģisks plānojums!

2020-06-27 02:06

es: Bet ir skaisti, tas gan nav noliedzams

2020-06-27 07:45

Pāvils: Ā kas vainas Dāvidam

2020-06-27 09:21

Rutigers: Kāpēc nav neviena luksofora?

2020-06-27 12:08

Ansis: Slava Dievam par Dāvidu!
P.S. Man, piemēram, neizlasot pukstētāju komentārus pat prātā neienāca redzēt tur "Dāvida zvaigzni"...
Skaists aplis un puķu dobes!

2020-06-27 14:39

vispār: ..davida zvaigzne bija dzeltena.....,lai dievi jums piedod,ja tādi ir

2020-06-27 14:47

👳: Visdrīzāk pēc kaut kāda tur varoņpilsētas ordeņa izskatās.

2020-06-27 22:47

Rutigers: Tā tak nav dāvida zvaigzne, bet mandala. Liepāja pievēršas budismam. Sen bija laiks.

2020-06-27 23:16

Kaņepe: Visā šajā projektā nevajadzīgi daudz betona, akmeņu, bruğa, visādu metāla fiņķiku gar stādījumiem pie vannu mājas, lai tik varētu uzvārīties. Gan jau tos fiņķikus drīz nozags un nepārtraukti vajadzēs atjaunot. Un aplis protams vajadzīgs šajā stratēğiski svarīgajā transporta mezglā!

2020-06-27 23:59

Qr: Skaisti un bezjēdzīgi vienlaikus.
Pilsētā ir tik daudz ielu un krustojumu , kur tas noderētu vairāk.

2020-06-28 10:45

Tautas komisārs: Negatīvi noskaņotie komentatori kā parasti savos augstumos. Ja pilsētā kaut ks atjaunts - slikti, ja nav - slikti. Un tad, ka forma ir kā Dāvida zvaiznei??? Kas jums tas nedod mieru???

2020-06-28 11:53

Ruks: Varbut kads svarigs dzivo uz tas ielas ja tik citigi parbuve? Citi protams rij puteklus kas dzivo pie grantetam ielam.

2020-06-28 16:35

bet Liedaga iela: izrakņāta stāv jau 2 nedēļas,nekas nenotiek.Un rekonsturētā Kūrmājas ielas galīgi garām.Vai brigadieri neseko līdzi kā tiek veikti darbi.Hikes un Kūrmājas krustojumā kur velo un gājēju celiņš tāda vaga atstāta.Vai bija tik grūti piezāģēti bruģi lai ir pa skaisto nevis bedre.

2020-06-28 17:11

KKK: līvas kapos tieši pa vidu ar vajag apļveida kustību--un obligāti sfetaforus iespraust >>

2020-06-28 18:02

bizness uz vella paraušanu: tas gan taisnība:VISUR nejēgā daudz betona, bruģa,akmeņu, un tml.,KUR VIETĀM PILNĪGI PRASĀS iesēt zālīti, iestādīt kādu krūmu,kociņu, nevis visu iekalt akmeņos un pretīgajā,pelēkajā betona bruģī !!! Man ir pārliecība,ka šo visādu bruģu,apmaļu un tml veidojumu bizness ir pretīgi agresīvs,jo cilvēki nekad nav jūsmojuši par akmeņiem !!!!

2020-06-28 21:44

;: ;;

2020-06-28 23:05

Nu feini!: Tagad Liepāja ir sakopta pilnībā! Šī bija pēdējā vieta,kur bija kas darāms! :)

2020-06-29 11:03

skats: Normāla auguma cilvēks to apļa zvaigzni ieraudzīt nevar. Vajag vēl uzcelt skatu laukumu.

2020-06-30 08:06

doktors: Te tik daudz profesionālu inženieru un arhitektu, es nesaprotu kapēc jūs neesat tur pie plānošanas un teikšanas bet sēžat un grabinat taustiņus pie datora? A tā viss būtu tik skaisti un tik labi, viss būtu uztaisīts tā ka pilnīgi visiem patiktu un visi dzīvotu harmonijā! :D Ejiet tak ārstēties mūžam neapmierinātie!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz