Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Trešo Pludmales Stipendiju iegūst projekts “Palīdzi Nebaidoties”

Trešo Pludmales Stipendiju iegūst projekts “Palīdzi Nebaidoties”
01.12.2011 09:01

Novembrī labdarības veikala “Otrā Elpa. Pludmale” apmeklētāji lēma par trešās Pludmales Stipendijas ieguvēju (finansējuma 300 latu apmērā ieguvēju), šoreiz izvēloties starp kādu no diviem projektiem.

Atgādinājumam – par katru veikalā iztērēto latu pircējs saņēma vienu balsošanas kuponu.

Apkopojot rezultātus noskaidrots, ka novembra stipendiju iegūst Sabiedriskais Fonds ”Esi Vesels” no Liepājas, kurš sadarbojoties ar Rīgas P.Stradiņa Universitātes Liepājas filiāles studentu līdzpārvaldi realizēs iesniegto projektu ”Palīdzi Nebaidoties”, informē “Otrā elpa. Pludmale” vadītājs Mārtiņš Kanders.

Šis projekts ir par semināru organizēšanu Liepājas vidusskolām, par pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu apstākļos, kas maksimāli pietuvināti reālām negadījumu situācijām dzīvē, mācot neapjukt un izmantot līdzekļus, kas atrodami pa rokai.

“Savukārt decembrī esam izlēmuši atbalstīt organizāciju Liepājas Kinoloģiskā Biedrība ” Dzīvnieku Aizsardzības Grupa”, kas plašāk pazīstama kā Liepājas Dzīvnieku Patversme, ar akciju ”Veseli suņi, veseli kaķi!”, tāpēc cītīgi strādāsim, lai varam uz gadu mijas svētkiem akcijas realizācijai ziedot 300 latus,” pastāsta M.Kanders. Akcijas mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu medikamentu iegādei un medicīnisko pakalpojumu, kā arī pilnvērtīga uztura nodrošināšanai dzīvnieku patversmē esošajiem suņiem un kaķiem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams.

Atgādinām, ka līdz 27. decembrim (ieskaitot) iespējams pieteikties nākošā gada janvāra Pludmales Stipendijai. No saņemtajiem pieteikumiem balsošanai parasti tiek izvirzīti trīs projekti. Mūsu prioritātes – izglītība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija. Stipendijai drīkst pieteikties gan privātpersonas, gan bezpeļņas organizācijas – biedrības un nodibinājumi. Uzvarētāju noteiks veikala apmeklētāji balsojot ar kuponiem, kurus tie saņem par katru veikalā iztērēto latu.

Pludmales Stipendijas projektu pieteikuma formas un nolikumu jautā veikalā Otrā Elpa. Pludmale, Liepājā, Graudu ielā 34.

Labdarības veikals Otrā Elpa. Pludmale Liepājā darbojas kopš šī gada aprīļa. Šeit ikviens var ziedot sev vairs nevajadzīgas, bet citiem vēl noderīgas mantas (apģērbus, apavus, aksesuārus, rotaslietas, rotaļlietas, grāmatas un sadzīves priekšmetus, u.c.), kā arī tās iegādāties par ļoti zemām cenām. Savukārt iegūtie ienākumi tiek ziedoti dažādiem labdarības mērķiem. Kas vienam lieks, tas otram prieks! Turklāt šādā veidā tiek veicināta atbildīgāka resursu izmantošana un vides saudzēšana.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli