Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte, Mudrīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Trijās vietās pilsētā uzstādīs āra trenažierus

Trijās vietās pilsētā uzstādīs āra trenažierus
Foto: Andris Gertsons
29.06.2016 12:57

liepajniekiem.lv

Otrdien, 28.jūnijā, Liepājas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu par āra trenažieru piegādi un uzstādīšanu trijās vietās mūsu pilsētā, portāls uzzināja pilsētas domē.

Iepirkuma priekšmets ir āra trenažieru piegāde un uzstādīšana Jūrmalas parkā, Vaiņodes ielas galā un Raiņa parkā Liepājā.

Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 13.jūlijam. Pretendentam, kurš uzvarēs konkursā, būs jānodrošina darba izpildes termiņš ne ilgāks par 45 dienām pēc līguma noslēgšanas, paredz konkursa noteikumi.

Kā portāls noskaidroja pilsētas pašvaldībā, konkursa uzvarētājam būs jāizgatavo vai jāiegādājas, jāpiegādā un jāuzstāda atbilstoši tehnoloģiskajām prasībām āra trenažieri. Tāpat jāveic grants seguma izbūve un apzaļumošana.

Jūrmalas parkā, blakus jau esošajam aprīkojumam, paredzēts uzstādīt vairākus āra trenažierus – komplekso trenažieri, airēšanas trenažieri un trenažieri ”Zirdziņš”. Konkursa uzvarētājam šajā vietā būs jāveic āra trenažieru piegāde un uzstādīšana, kā arī laukuma seguma ierīkošana vismaz 10 kvadrātmetru platībā un zaļās zonas atjaunošana līdz 2 metru platumā ap laukumu jeb darba zonu, kas ir aptuveni 12 kvadrātmetru platībā.

Vaiņodes ielas galā, arī blakus jau esošajam aprīkojumam, tāpat plānots uzstādīt vairākus āra trenažierus: komplekso trenažieri, airēšanas trenažieri un trenažieri ”Zirdziņš”. Pretendentam būs jāveic trenažieru piegāde, uzstādīšana, laukuma seguma ierīkošana vismaz 10 kvadrātmetru platībā, kā arī zaļās zonas atjaunošana aptuveni 12 kvadrātmetru platībā.

Raiņa parkā, tāpat blakus esošajam aprīkojumam, paredzēts uzstādīt divus āra trenažierus – komplekso trenažieri un trenažieris ”Zirdziņš”. Šajā vietā jāveic trenažieru piegāde un uzstādīšana, kā arī laukuma seguma ierīkošana vismaz 9 kvadrātmetru platībā un zaļās zonas atjaunošana aptuveni 10 kvadrātmetru platībā.

Konkursa noteikumi paredz arī papildus prasības trenažieru uzstādīšanai. Proti, āra trenažieriem jābūt atbilstības deklarācijām latviešu valodā, sertifikātiem, tehniskajām pasēm, ekspluatācijas un lietošanas instrukcijām. Un trenažieriem jābūt izgatavotiem tā, lai tie iespēju robežās būtu pasargāti no vandāļiem, grūti demontējami un aiznesami. 

Garantijai darbam un materiāliem jaunajiem uzstādītajiem āra trenažieriem jābūt ne mazāk kā 5 gadi.

15 komentāri

2016-06-29 14:25

bērna mamma: Un kāpēc nevar neko uzstādīt Atmodas bulv. galā, pie 14,14A,14B mājām??? Tur stāv tukšs un liels laukums, aizaudzis ar zāli. Varētu tur Pašvaldība arī kaut ko uzbūvēt apkārtējiem bērniem. Uzbūvēja parkā pie LNA, bet uz turieni daudzi neiet. Un šajā galā NAV NEKĀ. Kāpēc Pašvaldība neatbalst šo galu??? Vai šie bērni ir sliktāki par citiem???? šeit tomēr būtu pie mājām, un būtu nodarbe. Lūdzu, mums ar kaut ko sniedzat.

2016-06-29 15:52

Zirdziņš2: Būtu jauks skats.Sēd bandīts uz zirdziņa un kārto štelles. Mīļo māmiņ,gaidat savu rindu.Vispirms tak vajag zirdziņus Domes radu bērniem.Pacieties mazliet,vai aprecies ar kādu amatpersonu.

2016-06-29 16:25

kuk: arī laumas rajonā vajag! rajons ir liels un daudz iedzīvotāju!

2016-06-29 19:27

Atmodniekiem: Kas tad tur atmodas ielas galā sportos. Tur tak vieni bomāri vien pa to laukumu tusē. Tāpat visi tur savus suņus kakina. Nevar tak likt vietā kur tas vis pēc pāris dienām būs salauzts un nosperts.

2016-06-29 20:04

bérna mamma: Nu tik nesakiet. Nevisu tā te lauž. Bùtu sakopta vieta. Un bērnu te ar ir daudz. Suni ir,bet zàle ar virs ceļa. Nav nopļauta no ziemas nevienu reizi. Kur skatās PPolicija? Kāpēc nesoda kam pieder zemesgabals?

2016-06-29 22:07

Daiga: Man prieks par Vaiņodes ielu,paldies!

2016-06-30 00:00

Temīda ir bezspēcīga: Jā, un kādēļ apdalīts ir Velnciems, Zaļā birzs, Karosta, Tosmare? Ak jā, tur taču visu salauž, sabojā. Viņiem pat mājas nolaistas. Es, protams, par līdzvērtīgu iespēju sadali, bet - Karostā šāda veida inventārs noturēsies 1 dienu, tad to var meklēt Tolmetā, Labi, pašvaldība vainīga, ka neko nedara, lai Karostas iedzīvotāji neko negrautu. Jautājums - ko var iemācīt neadertālietim, ka viss, kas tiek dots, ir visiem, nevis viņam iznīcināšanai. Un kamēr ļautiņi trenūzenēs un laķenēm kājās to nesapratīs, Karostā maz kas mainīsies....

2016-06-30 00:43

jons: kāda runa par vietu, vispar sen jau vajadzēja to izdarīt! Visā Latvijā jau ir, pat Grobiņā, tik Liepājā vēl spriedelē kur un kāpēc un vai vispār vajag. Marasms kaut kāds....

2016-06-30 08:49

mamma735: Varejat jau ari Laumas rajona parkā uzstadit...tur vairak iedzivotaju nekā Raińa parka rajonā

2016-06-30 08:56

Karostas iedzīvotāja: Starp citu, velns nemaz nav tik melns, kā viņu mālē. Karostā šobrīd ir ļoti daudz latviešu, un ļoti labas, izglītotas un situētas ģimenes. Arī es pārcēlos uz Karostu tikai tāpēc, ka šeit ir tuvāk dabai, lielāki dzīvokļi un es pēc darba nealkstu iziet pastaidā pa centru. Jāsaka, ka arī Atmodas iela ir jāsakopj! Šeit ir ļoti daudz bērnu, kuriem ir jāļauj attīstīties, bet pašvaldība, izskatās, ka šo rajonu grib pārvērt tikai un vienīgi par rūpniecisko, tāpēc arī šeit neko neremontē, neuzstāda un ļauj visam būt savā pašplūsmā!

2016-06-30 09:00

Bezspēcīgajai Temīdai!: Ko Tu runā, ka Karostā visu lauž un bojā! Karostā nekā nav, ko lauzt un bojāt. Lūdzu, aiziej uz E. Tisē ielas pagalmu, kur ir labiekārtoti laukumi bērniem un pajautā to māju iedzīvotājiem, cik ātrā laikā viss tika salauzts. Hahaha, E. Tisē ielas Neandertāliešu bērni, Tu teiksi? Nekā, bērni ir bērni. Viņi skrien, kliedz, spēlējas, dauzās, kāpēlē, mēdz salauzt, un tieši tāpēc to sauc par bērnību! Protams, šēit runa ir par "tā gadās"nevis par apzinātu huligānismu! Un tie, kuri visu laiku slikti izsakās par KAROSTU, es nesaprotu, ko tad Jūs visi uz turieni braucat brīvdienās? Tāda sajūta, ka visa pilsēta sabraukusi! Un vajadzētu pēc tam redzēt tos gružus, kas paliek aiz iebraucējiem, diemžēl, mūsu pašu pilsētas iedzīvotājiem! Kauns!

2016-06-30 09:02

Arī bērna mamma: Un, starp citu, arī KAROSTĀ ir parks, kurā kā izskatās, pašvaldība pat nevar atvēlēt līdzekļus zāles nopļaušanai! Ļotis skaists parks ar seniem kokiem, kurš būtu vēl skaistāks, ja to sakoptu....

2016-06-30 09:04

Pašvaldībai!: VAI RAIŅA PARKS IR VISU LAIKU JĀPAPILDINA AR VISU JAUNO TIKAI TĀPĒC, KA BLAKUS IET BRĪVĪBAS IELA, PA KURU IEBRAUC LIEPĀJĀ, UN VAR REDZĒT PILSĒTAS VIZĪTKARTI? ESAT GALĪGI AIZMIRSUŠI SAKOPT KAROSTU????!!!!

2016-06-30 09:24

Uldis Puldzis: Skatos, ka bērnu mammām liela sāpe sakrājusies...:D Droši vien jūsu lolojumi, bez šādiem- āra trenažieriem, par labiem cilvēkiem uzaugt nespēs. Pieņemiet to!!!

2016-06-30 20:27

JusVisiEsatIlluzijasParstavji: Visu ko te rakstat par karostas un laumas rajonu, ir stereotipi lol, un kada sakara ir jasak tema par nacijas dalisanu kad iet runa par trenazieriem? Un ka var nepatikt puse no pilsetas, baigie patrioti esat lol.. + skatos ka te viss ir kluss, bet visi tie sudi notiek tik jusu rajonos.. Eh, ko var raudat, tadiem ka jus neiestastit neko, turpinat dzivot sava illuzija un esat lepojaties ar to.. Peace!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz