Svētdiena, 7. jūnijs Gaida, Arnis, Arno
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Turpinās izsniegt pārtikas pakas skolēniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm

Turpinās izsniegt pārtikas pakas skolēniem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm
Foto: publicitātes
21.05.2020 13:19

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Saistībā ar valstī noteiktā ārkārtējās situācijas pagarinājumu, ceturtdien, 21. maija Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti lēma pagarināt pārtikas paku piešķiršanu 1. – 12. klašu skolēniem no maznodrošinātām, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm, tāpat jaunas pārtikas pakas līdz mācību gada beigām saņems  arī Liepājas Līvupes pamatskolas – attīstības centra skolēni, portāls liepajniekiem.lv uzzināja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Ar pārtikas pakām tiks nodrošināti 1. – 12. klašu audzēkņi no ģimenēm, kuras saņēmušas trūcīgas, maznodrošinātas, daudzbērnu ģimenes statusu, kā arī bērni ar invaliditāti, tādi izglītojamie, kuriem ir iecelts aizbildnis, vai skolēni, kuriem sociālais pedagogs izglītības iestādē rekomendē ēdināšanas maksas atvieglojumus. Vecākiem ir jāgaida informācija no konkrētas skolas pārstāvja, kurš informēs par paku saņemšanas laikiem.

Tāpat pakas turpinās saņemt arī Liepājas Līvupes pamatskola –  attīstības centra skolēni, šiem skolēniem pārtikas pakas tiks piegādātas izglītojamo deklarētajā dzīvesvietā. Pārtikas paku izsniegšana tiks nodrošināta, ievērojot ārkārtējās situācijas noteiktos ierobežojumu un drošības prasības.

Liepājas Līvupes pamatskolas –  attīstības centra izglītojamie tiks nodrošināti ar pārtikas pakām, kuru vērtība ir 30 eiro (tai skaitā  PVN), savukārt pārējās skolas saņems pakas 22 eiro vērtībā (17 eiro produkti + PVN + pakošanas un piegādes izmaksas 1,43 eiro).

Pārtikas paku komplektēšana notiek sadarbībā ar esošajiem ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem. Pakā būs tādi produkti, kas ātri nebojājas un visās pakās būs vienots saturs. Paku izdali organizē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar katras skolas speciālistiem.

Pārtikas paku plānotie piegādes datumi:

 • 26. maijs: DALP 5. vidusskola, Liepājas Katoļu pamatskola, privātsākumskola ”Varavīksne”, Liepājas Centra sākumskola, J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola, Liepājas 7. vidusskola
 • 27. maijs: Liepājas Liedaga vidusskola, Liepājas 8. vidusskola
 • 28. maijs: Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Liepājas Raiņa 6. vidusskola, Liepājas Ezerkrasta sākumskola
 • 29. maijs: Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola, Liepājas 3. pamatskola

Lai saņemtu pārtikas paku, skolēnam jābūt deklarētam Liepājas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā un jāmācās kādā no Liepājas vispārizglītojošām skolām no 1. – 12. klasei. Liepājas Līvupes pamatskolas – attīstības centrs izglītojamie visi saņems pakas, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas adreses.

Liepājas pilsētas izglītības pārvalde ir apkopojusi informāciju par ģimenēm, kurām šāda palīdzība būs nepieciešama un iestāde ar katru ģimeni sazināsies personīgi. Ja rodas papildu jautājumi, vecākiem lūgums sazināties ar klašu audzinātājiem individuāli.

10 komentāri

2020-05-21 16:22

pretīgi gan: Sliņķi un bērneļu štancētāji lai strādāt iet! Ar slotu pa dirsu un uz priekšu! Kā tik tālu var nodzīvoties, lai nebūtu naudas par ko pienu un maizi nopirkt! Pabalstus tak saņem no mūsu makiem! Vēl nav gana? Mazāk alkoholu nun cigaretes vajag pirkt!

2020-05-21 17:54

hh: Kāpēc importa produkti?Varbūt vajadzētu ar šo akciju arī atbalstīt mūsējos ražotājus?

2020-05-21 18:37

Es: to pretigi gan:nevajag visus mest vienā maisā.

2020-05-21 20:31

Sāls: to pretīga .... Zin nevajag tev tik gudri di...st es strādaju ka visi un man alga ir nedaudz lielāka, kā valsti noteiktā minimāla alga, tas ir 430 eiro, tak nevajag muldēt, ka te kāds ko štance, ja man maksa mazu algu un man nepietiek pārtikai un komunālajiem tad es neesmu vainīga, ka valsts maksa mazas algas ,un paldies pašvaldībai ka atbalsta,bet ja iet runa par dzērājiem un pīpmaņiem,tur man jums jāpiekrit,bet es noteikti neesmu neviens no minēta,taka nevajag visus bāzt viena katla.....

2020-05-21 21:49

ausainis: >Sāls. Nevajag īrēt dzīvokli pa 300eur mēnesī, tad visam pietiks!

2020-05-22 12:54

Iedzīvotājs: Jauki, ka ir ģimenes, kurās aug bērni! Lielākā laime un piepildījums šajā dzīvē ir bērni un nevis jaunāka ''tačka'' vai i, a, e, o-phones mega modelis un uz to iegādes rēķina palielināta abortu statistika... Katra attīstīta valsts, kurā domā ne tikai par šodienu, bet arī par to, kāda tā būs pēc 10 -30 gadiem, atbalsta ģimeni un bērnus kā pamatvērtību, līdz ar to šīs pārtikas pakas ir tāds mazumiņš uz visur citur izsaimniekoto un nelietderīgi iztērēto līdzekļu fona, ka ir vienkārši skumji saprast, ka kādam vēl skauž pat šis niecīgais valsts atbalsts situācijā, kas nav ikdienas rutīna.... Šajā situācijā runa ir tikai un vienīgi par ēdienu..., bet valsts atbalsts būtu vajadzīgs arī bērnu fiziskajai, garīgajai un intelektuālajai izaugsmei..., jo tieši pārtikai jau strādājošie vecāki lielākoties nopelna, bet pietrūkst tam, lai mēs nedzīvotu no maizītes vien...

2020-05-22 15:08

merkurs Radio Merkurs: Tam "gudrajam" ,kurš uzskata,ka daudzbērnu ğimeņu vecāki nestrādā,bet tikai taisa bērnus,dzer un pīpē-neskaudiet citu laimi,jūs laikam nekad nav apskāvušas bērna rokas...mēs strādājam abi,bet dzīvoklis tiešām ir jāīrē pa 300 € ,ja grib dzīvot vietā,kur ir darbs un skola,un ja vajag,es varu jums atdot auzu pārslas un griķus...Tikai nesaprotu,kāpēc,ja ğimenē aug četri bērni,no kuriem viens iet bērnudārzā,pakas pienākas tikai skolēniem,kā tad ar bērnudārznieku?

2020-05-22 17:12

badā mirējiem: Ja esi turīgs, vari savu bērnu baru uzturēt, izglītot un apgādāt par saviem līdzekļiem, nevis ubagojot, ar tekstu -man pienākas!- pabalstus par brīvpusdienām, samazinātu NĪN, atlaides sabiedriskā transporta biļetēm, pabalstus, un daudzus citus labumus, bet taisi tak kaut 20 bērnus!
Ja ir daudzi bērni, vismaz māte nevar strādāt algotu darbu, jo visu laiku vai ar pauzēm, taču ir stāvoklī! Komandējumi, mācīšanās, arī atkrīt. Rezultātā reti kurai ir labi atalgots darbs. Es zinu, ka vairāk par vienu bērnu nevaru atļauties. Es arī nesaprotu, kā var taisīt daudz bērnus, ja nevari pat griķus un maizi atļauties nopirkt. Un tas, ka nevar bērnus paēdināt, vispār ir absurds, ka pašvaldībai jāgādā pusdienas!!!Vai arī tas ir totāls nahalisms ar saukli - man pienākas!
Un, ko darīs, ja vecis mammi pametīs? Atkal bada nāve?

2020-05-24 20:39

Xxx: Vajag domei prasīt dzīvokli ,cik zināms par blatu var izvēlēties pat rajonu.Kauns ,kad daudzbērnu ģimenei jāīrē dzīvoklis.

2020-05-28 10:40

to ''badā mirējiem'': Cik skumji, ka tu, mīļā sirds, kaut ko esi pārpratusi šajā pasaulē... Vecāki aug kopā ar bērniem, un arī tie, kuriem ir vairāki bērni, mācās, aug un attīstās, ļoti bieži pat veiksmīgāk par tiem, kuri iet nosacītas karjeras pavadā, bet dzīves peipildījumu tā arī neatrod... Lūk, ko nozīmē ''nabaga filosofija'' - nenormāla skaudība, alkatība un citu pamācīšana, jo, raugi, es esmu ''uztaisījis'' tikai vienu bērnu un man, ak vai, jāiet darbā, jāmācās, jābrauc komandējumos un man par to neko nedod ''na haļavu'', pat ne putraimu paciņa,... Nu, smagi, jā... Ja zini, ko vari un ko nevari atļauties tad jau viss kārtībā, tad atliek vien iet pa šo ceļu, kas paša izvēlēts. Kāpēc tādā gadījumā rādi ar kailu pirkstu uz citiem ? Tev taču ir sava stingra stāja un pārliecība, kā ir pareizi jādzīvo, vai ne tā?? Vai tomēr tā ir dziļa sāpe tevī par kaut ko paša dzīvē nepiepildītu, kas caur citu nosodīšanu mēģina izlausties brīvībā?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
 3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

 1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz