Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Universitātē notiks seminārs par logopēdisko darbu

Universitātē notiks seminārs par logopēdisko darbu
Foto: Ģirts Gertsons
06.03.2019 12:46

liepajniekiem.lv

Tradicionāli 6. martā tiek atzīmēta Starptautiskā Logopēdijas diena, kuru ar dažādiem pasākumiem piemin arī Liepājas Universitātē.

Rīt, 7. martā, pulksten 12 Liepājas Universitātes aktu zālē notiks seminārs ”Logopēdiskais darbs ar bērniem un pieaugušajiem autisma spektrā”.

Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece vēsta, ka semināra mērķis ir pilnveidot logopēdijas speciālistu kompetences darbā ar bērniem un pieaugušajiem, kuriem ir autisma spektra traucējumi.

Seminārā izglītības zinātņu maģistre Andžela Šteinberga nolasīs četras lekcijas par autisma problēmām, bet semināra noslēgumā ir paredzēta diskusija.

Liepājas Universitātes studiju programmas ”Logopēdija” direktore Gundega Tomele uzsver: ”Ar katru gadu pieaug to bērnu skaits, kuriem ir komunikācijas traucējumi. Bērniem un viņu vecākiem ir jāstrādā ar šo problēmu. Seminārs ir domāts gan studentiem, gan speciālistiem, kuru profesionālā darbība ir saistīta ar bērniem un pieaugušajiem, kuriem ir autiskā spektra traucējumi.”

Ieeja seminārā ir bezmaksas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli