Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Uzlabos veselību pusaudžiem ar lieko svaru

Uzlabos veselību pusaudžiem ar lieko svaru
Foto: Publicitātes
22.03.2019 12:10

liepājniekiem.lv

Ģimenes, kurās aug pusaudži ar lieko svaru un kuri ir vecumā no 11 līdz 15 gadiem, aicinātas pieteikties bezmaksas veselības veicināšanas programmai pusaudžiem, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Nodarbības un aktivitātes notiks no 2. līdz 30. jūnijam. Veselības uzlabošanas programmas mērķis ir mazināt liekā svara radīto fizisko un psihoemocionālo slogu pusaudžiem, kā arī veicināt neveselīgo paradumu maiņu.

Nodarbības organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar pieredzējušu speciālistu komandu. Ar pusaudžiem un viņu vecākiem strādās uztura speciāliste Līga Jaunzema, personiskās izaugsmes koučs Vineta Šplīta, psiholoģe Iveta Gēbele, fiziskās sagatavotības treneris Reinis Rozītis, saskarsmes trenere Laura Vašuka un fizioterapeite Agnese Rāte.

Tikšanās ar speciālistiem notiks katru otrdienu un piektdienu. Otrdienās bērni un vecāki tiksies ar kouču, psihologu un saskarsmes treneri, bet piektdienās – ar uztura speciālistu. Nedēļā tik organizētas arī divas fiziskās aktivitātes nodarbības. Tikšanās reižu laikā paredzēti arī komandas un ģimenes saliedēšanas pasākumi.

Papildu informācijai un pieteikšanās pa tālruni: 29 733 392 vai e-pastu: [email protected] Vietu skaits ierobežots.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, zvanot pa tālruni: 63 404 747 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli