Trešdiena, 30. septembris Menarda, Elma, Elna
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzraudzīs koncertzāles projektu

Uzraudzīs koncertzāles projektu
07.06.2010 07:06

Liepājas domes deputāti komitejās apstiprinājuši daudzfunkcionālā centra “Lielais dzintars” projekta uzraudzības padomi un tās darbības nolikumu – vēl par to spriedīs domes sēdē.

Pašlaik tiek pārstrādāts koncertzāles tehniskais projekts, lai samazinātu būvniecības izmaksas.

Paredzēts, ka uzraudzības padomē sabiedriskā kārtā būs jādarbojas Liepājas galvenajai arhitektei Ivetai Ansonei, domes priekšsēdētāja vietniecei Silvai Goldei, finanšu speciālistei Līvijai Raģei, domes izpilddirektoram Edgaram Rātam, deputātam Ivaram Kesenfeldam un kādam Kultūras ministrijas pārstāvim. E. Rāts gan apšaubīja, vai uzraudzības padome ir vajadzīga, savukārt S. Golde sacīja, ka nevēloties būt padomes vadībā, jo “tehniskais projekts nav mana kompetence”. Bet I. Kesenfelds Pilsētas attīstības komitejā izteicās, ka “padomes uzdevums būs redzēt, ja nav jēgas, tad spēlīti beigt”. Kultūras ministrijas pārstāvis padomē nepieciešams, jo paredz, ka “Lielais dzintars” zem jumta apvienos gan Valsts Liepājas Simfonisko orķestri, gan Mūzikas vidusskolu, kas arī ir valsts pārziņā, teica S. Golde. Viņa uzskata, ka padome noteikti ir nepieciešama, jo projekts ir apjomīgs un “sadarboties ar arhitektu Folkeru Gīnki nav vienkārši”.

Maijā apstiprināts, ka “Lielā dzintara” tehnisko projektu vadīs SIA “Būvkonsultants” par 43,7 tūkstošiem latu. Uz šo darbu bija pretendējušas divas firmas.

“Kurzemes Vārds”

24 komentāri

2010-06-07 08:32

juta: Ha ha ha,tukshakie macini atkal novakushies tuvak naudas plusmai... Bananija viss pa vecam!

2010-06-07 08:56

Griezējs: KO var atkal čīkstēt, mums šeit sen tādu vajag. Tai zālei bija jābūt gatavai uz šodienu. Ja pareizi izmantos to ēku Liepāja iegūs daudz un daudzi. Tik galvenais lai tur strādāt tiek mūsu labākie speciālisti, nevis ielikteņi, tad ticu ka būs labi :)

2010-06-07 09:01

aina: unikāla būve, cik ilgi vēl atliksiet būvniecību

tā ir nepieciešama jau sen, viss unikālais nāk tik lēni

2010-06-07 09:10

Pranksta: Kesenfeld! Atdod Remonts K parādus! Ātri!

2010-06-07 09:42

Es zinu: Vajag lūgt palīgā demagogovu. Viņa māk slēgt tādus līgumus, ka pasūtītājs samaksās trīskārši !!!

2010-06-07 09:45

n: Bez komentāriem..............

2010-06-07 09:50

janka.: ja nevar naudu izšmaukt vienkārši, tad to paņem caur visādām komisijām, projektiem..... tā tāpat aiziet ne pilsētnieku labumam, bet ierēdņu kabatās....

komisijai tak maksā? cik- publiskojam?.. projekts maksā? cik- publiskojam...?

2010-06-07 09:52

...: Kur var pieteikties par to uzraugu?

Es arī gribu no tā maciņa paņemties savai villai...

2010-06-07 11:12

Jūnis: Es no Goldes izteiciena, ka "sadarboties ar arhitektu nav vienkārši" saprotu, ka F. Gīnke pēc Pīlēna "sadarbības" ir mazliet garīgi traumēts un tagad ir jāmeklē parlamentārieši, kas izstrebj s.... Tikai šitie vairāk kā tādi sanitāri, ne dakteri man šķiet.

2010-06-07 11:25

speeliiti: izbeigt,vai iesaldeet,ja nee tad aicinaat saudiarabians, emirates, ko var zinaat varbuut kaadam ir veelme...

2010-06-07 11:33

eYeQ: Ap sili tie kam vienmēr par maz.

2010-06-07 12:23

rakaris: atkal vienas un tās pašas cūkas rīs pie treknās siles ,būtu vismaz kādam radiniekam no siles iedevuši iestrēbt ,kungi uun dāmas , jūsu haļavas uzbarotie mūļi drīz pārplīsīs !!!!

2010-06-07 13:05

līgums: davai, davai, rudens teju klāt, nepaspēsiet!!! oranžiem cerību nav nekādu, tā kā davai, davai

2010-06-07 14:12

Tas rakarim: Tu vienalga busi pretigs pie visam silem.

2010-06-07 14:40

rakaris: to Tas rakarim ,opāa ,tomēr kādam sivēnam vēl kripatiņa sirdsapziņas palikusi ,ja tā iekodās .tas priecē !!!!tomēr garumzīmes gan vajadzētu mācēt lietot !!!

2010-06-07 15:27

nost ar Demakovām: Tas murgs tomēr turpinās. Liepāja ir maza pilsēta, kur pat teātris nīkuļo, nu tad kāpēc SO nevar izmantot teātra ēku. Ja mēs dzīvotu attīstītā valstī, tad būvējam, ko gribam, bet šis ir projekts 100 muzikantiem, tikpat lielam skaitam mūzikas mīļotāju, dažiem valdības un pašvaldības zagļiem un izredzētajam būvētājam. Vai Liepājai to vajag un vai liepājnieki to var atļauties?

2010-06-07 16:15

Atakal Jūnis: Nu dien`n neizprotu! Pīlēns taču visu to ievārīja, pat nopelnīja,izspiežot no pašvaldības pasūtījumu nojaukt kinoteātri un izprojektējot 0 ciklu komunikācijām, un tagad "uzraudzība" pilnīgi citiem cilvēkiem...Te vārds prokuroram par līdzekļu izšķērdēšanu sevišķi lielos apmēros.

2010-06-07 16:16

arī to nost ar demakovam: var just, ka nesaproti no mūzikas. teātrī nav akustika. tur var operas un izrādes uzvest, bet tur nevar spēlēt simfonisko mūziku. to taču visi publiski atzina. ja arī orķestrim nevajag tik lielu, jebkurā gadījumā viņiem vajag kaut ko piemērotu. Un, starp citu, kas tev teica, ka tur tikai 100 mūziķiem? tur cik zinu arī mūzikas skolu un vidusskolu plānoja.

bet vispār - kamēr liepājnieki nīd un domā, Ventspilī ir gan jaunās klavieres, gan jaunā zāle.

2010-06-07 17:27

Jautājiens: Kapēc Pilēns pēdejā laikā tik kluss un nemanāms?

Baidas?

Slēpjas?

2010-06-07 18:22

ui: es ari gribu uzraudzit un tuksts latu alga sanemt.

2010-06-07 22:05

kurmits: Vajag lūgt palīgā demagogovu. Viņa māk slēgt tādus līgumus, ka pasūtītājs samaksās trīskārši !!!Jā jā vinja to stelli nokrukjiitu pa pirmo, i pašai kāda kapeicinja atlektu:))))

2010-06-07 22:48

ot: žira besitsa

2010-06-08 11:11

Demagogova: Šis ir jākampj, baigi labais kumosīņš !!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz