Svētdiena, 20. septembris Marianna, Ginters, Guntra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzstādīs jaunas kaķu mājas

Uzstādīs jaunas kaķu mājas
Foto: Egons Zīverts
11.07.2019 14:09

liepajniekiem.lv

Biedrība ”Latvijas vairogi” ar Liepājas Novada fonda un Liepājas domes vides daļas atbalstu ir realizējusi projektu ”Kaķu māju pilotprojekts”. Tā laikā ir izgatavotas divas kaķu mājas, kuras atbilst pašvaldības izstrādātajiem ieteikumiem un dzīvnieku labturības principiem, informē fonda valdes priekšsēdētāja Aiga Jaunskalže.

18.jūlijā viena no izgatavotajām mājām tiks uzstādīta Kārklu ielā 6. Ar šīs mājas iedzīvotājiem ir noslēgta vienošanās par kaķu kolonijas pieskatīšanu un kaķu mājas regulāru kopšanu. Otra kaķu mājas tiks uzstādīta Siļķu ielā.

Oktobrī sadarbībā ar Liepājas domes Vides daļu tiks organizēts informatīvs seminārs māju apsaimniekotājiem par daudzdzīvokļu namu pagalmos esošo klaiņojošo kaķu koloniju pieskatīšanu un iespējamajiem risinājumiem ar tām saistīto problēmu risināšanā.

18 komentāri

2019-07-11 15:24

Ļoti: liels bardaks un netīrība! Pašas kaķu barotājas nevīžo novākt tos sanestos plastmasas traukus!

2019-07-11 17:10

ggggg: fui, jau pretīgi paliek lasot

2019-07-11 17:44

Saciet domat no ta tur: Kapēc dzīvnieki(kaķi, suņi) netiek ķerti, vesti uz patversmēm un iemidzināti pēc nepieciešamības? Staigājot pa ielu uz katra stūra kads apdauzits kaķis vai suns staiga..

2019-07-11 19:21

Kapēc: Domājat, ka esat labāki par nabaga pamestiem bezpalīdzīgiem dzīvniekiem? Diez vai, viņi vismaz spēj sniegt mīlestību, un nepiesārņo planētu kā mēs, "dabas kronis". Pie tam, pamesti viņi ir mūsu vainas dēļ

2019-07-11 19:24

Sāciet domāt..: ...kādēļ gan ir tā,ka tik daudz dzīvnieku ir uz ielas. NE-CILVĒK?!..tāpēc,ka Tu reiz nopirki savam bērnam ''mantiņu'',kura ātri apnika.

2019-07-11 23:49

Gop stop: Kaads sakars cilveekiem ar kakju populaaciju..taapat dabiigaa veidaa vairojas.

2019-07-12 07:20

YFK: Galvenais, lai kaķu mājās ir autonomā apkures sistēma un viedais LED apgaismojums, kas ieslēdzas pēc kaķa balss komandas !

2019-07-12 09:56

uzstādīs jaunus blusu midzeņus: Kaķu kolonijas ir jālikvidē, nevis vēl jāapčubina un jābūvē kaķiem mājas kā bomžciemā! Mājas ir pilnas ar blusām, garāmejot smird. Vecenes tur sametušas lupatas, lai kaķiem ir ar ko apsegties. Ēdienu atliekas rēgojas no netīriem traukiem, žurkas un kaijas ēd kopā ar kaķiem.
Liepāja ir antisanitārijas paraugs! Kāpēc ļauj kaut kādai biedrībai, kur neviens nedomā ar galvu, rīkoties pilsētā kā grib? Bet Vilnītim pofig!

2019-07-12 10:06

visnetīrākais: Dzīvnieks uz planētas ir cilvēks, tāpēc arī "zilo asiņu" rase tos visos veidos samazina - kari, ekoloģijas piesārņojums utt. Kaķi uz ielām ir tikai un vienīgi tādu cilvēku vaina, kādi ir te daži komentētāji

2019-07-12 10:13

Homo sapiens: Kauns par dažu cilvēku ''domu graudiem''...laikam tik arī tas intelekts ir. Cilvēk, tu esi atbildīgs par to, ka mums ir pamesti kaķi, cilvēki utt. Kamēr mēs to nesapratīsim vai nepieņemsim, planēta pamazām gribēs atbrīvoties arī no mums! un tas būtu tikai taisnīgi

2019-07-12 11:15

Raudāju: Jā, raudāju pirms pāris dienām Peldu ielā uz braucamās daļas paceļot sabrauktu zvirbulīti!Varat piezvanīt, tagad uzrakstīt , ka man vieta Sūnu ielas slimnīcā ! Bet putniņam ir no dabas dots pat vairāk nekā cilvēkam.Jā, vecāki mani audzināja glābt, palīdzēt un priecāties par dabu apkārt , bet nelauzt ievu , ceriņzarus, lai izmestu , nomestu !Tas pietrūkst audzināšanā daudziem no jums , kuru mīļās iet pat 20 abortus lūgt taisīt! Ja savu "aizmetnīti" nežēlo, tad kas gan ir KAķIS ? !Piedodiet!

2019-07-12 15:24

hhfh: Kam kaķis kā kaķis bet mums bija ģimenes loceklis 16 gadus . 2 bērni un viņš. Mums radiem jau kādi 8 bijuši viņi pat neatceras kā sauc Viens pazuda mežā, otrs . Lapsas apēda . A viņiem i PO. Kad viņš nomira vedām uz saviem laukiem apglabāt . Vis ceļš bija miglā ne pabraukt varēju ne kā. Raku kapu kādu stundu ,kamēr pēc katra mēģinājuma iedurt zemē lāpstu atkopos.

2019-07-12 16:35

metalurģe: Nav tādas dzīvnieku sugas "Klaiņojošie kaķi", ir nežēlīgi radījumi, kuru bezatbildības rezultātā rodas uz ielas izmesti kaķi.Kuri diemžēl nevar sevi aizstāvēties vai pasūdzēties, un itin viegli ir pateikt fui kāds apdauzīt un itin viegli ir nopelt citu par līdzjūtību, sniegt palīdzību daudz grūtāk, jo tas prasa sirsnību, iejūtību un līdzekļus. Vai kāds ir redzējis situāciju, kad kaķis dauza otru kaķi. Es nē! Dauzītāji ir bezsirdīgi divkāji, jo par cilvēkiem ar intelektu grūti tos saukt.

2019-07-12 16:57

Ārprāc: Ak Dievs, cik mēs esam nodzīvojušies. Drīz jau lapsām un bērniem ar celsim mājas. Sick.

2019-07-13 16:00

gauduļiem: Bet ņemiet pie sevis mājās visus ielas kaķus! Kas jums to liedz? Laba ideja. Arī lapsiņām vajag mājiņas. Un mušiņām kāpēc nav mājas izvietotas? Un peļu/žurku mājas kur ir? Pilsēta jau tā pēc miskastes izskatās, bet pašvaldība vēl atbalstaj blusainu, slimību pārnēsājošu kaķu populāciju! Nevaru sagaidīt dienu, kad vilnītis beigs imitēt strādāšanu savā troni! Tie man būs svētki!

2019-07-14 10:01

Helga Andersone: Paldies visām organizācijām,kas palīdzēja uzstādīt kaķu mājiņas.Varbūt būsim tuvāk civilizētai sabiedrībai

2019-07-14 14:51

Kots: Atliek cerēt, ka lapsas ar laiku atrisinās to kaķu problēmu. Tad tās kaķu mājiņas dzīvniekmīļi varēs ielikt dzīvoklī kumodes vietā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz