Trešdiena, 15. jūlijs Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Pūt, vējiņu!” pārbūves konkursā uzvarētājs ir, bet naudas nepietiek

“Pūt, vējiņu!” pārbūves konkursā uzvarētājs ir, bet naudas nepietiek
Foto: liepaja.lv
11.03.2020 07:00

Nora Driķe

"Kurzemes Vārds"

Tiesības slēgt līgumu par būvdarbiem koncertestrādes “Pūt, vējiņi!” pārbūves konkursā piešķirtas firmai “Bildberg”, kas darbus nosolījusi par 1 851 647,86 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli. Šādu lēmumu Liepājas domes Iepirkumu komisija pieņēmusi jau 19. februārī, bet darbi nevar sākties finansējuma trūkuma dēļ, un šis nav vienīgais pašvaldības projekts, kuram trūkst naudas.

Tā bija otra zemākā cena konkursā. Uz darbiem pretendēja vēl pieci uzņēmumi, lētāko piedāvājumu (apmēram 1,7 miljoni eiro bez PVN) bija iesniegusi SIA “Pro Dev”, bet to pašvaldības Iepirkumu komisija atzina par nepamatoti lētu un noraidīja. Lielāko summu (aptuveni 2,4 miljonus eiro bez PVN) bija nosaukusi SIA “Reaton LTD”. Uz darbiem pretendēja arī piegādātāju apvienība “Igate”, uzņēmumi “Ostas celtnieks” un “UPTK”. Būvniecībai paredzētais laiks – ne ilgāk par 450 dienām.

“Naudas “Pūt, vējiņu!” projektam nepietiek. Cerības ir, ka tiks palielināta tā daļa, kuru mums līdzfinansē (valsts vai ES),” “Kurzemes Vārdam” teica domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis. Papildu finansējums no malas tiekot meklēts, sarunu ar dažādām valsts amatpersonām bijis daudz. “Kad būs zīle rokā, tad runāsim,” sacīja domes priekšsēdētājs.

Tā sauktais B variants būtu naudu aizņemties, bet pašvaldībām nav iespējas aizņemties finansējumu ne tā saukto neattiecināmo izmaksu segšanai ES līdzfinansētiem projektiem, ne arī projektiem, kuriem nav līdzfinansējuma no ES fondiem. Iepriekš minēts, ka pašlaik koncertestrādes pārbūvei pieejamais finansējums ir 1,1 miljons eiro.

Jau vēstīts, ka estrādes “Pūt, vējiņi!” pārbūve ir iekļauta lielākā projektā “Dienvidkurzemes piekrastes mantojums cauri gadsimtiem”, kurā Liepājā restaurē Svētās Trīsvienības katedrāles fasādi un ēku Kungu ielā 24, kur veidos interjera muzeju.

Tomēr J. Vilnītis uzskata, ka pagaidām pilsētā ES līdzfinansēto projektu virzību nekavē liegums pašvaldībām aizņemties naudu tā saukto neattiecināmo izmaksu segšanai, “riski ir visiem”, toties kavēta ir pašvaldības iecere atjaunot bērnudārzu Koku ielā 10. Šim mērķim pašvaldībām nedod naudu no ES fondiem, tāpēc Liepāja vēlas aizņemties naudu no Valsts kases, bet pašlaik visām pašvaldībām arī tas ir liegts.

Gaidāms, ka tikai aprīlī vai maijā valdība apstiprinās jaunus noteikumus par kārtību, kā pašvaldības varēs saņemt šādus aizņēmumus. Būs jāiztur noteikti kritēriji, “jāstājas rindā”, jāsaņem apstiprinājums no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, prognozē J. Vilnītis. Viņš uzskata, ka tas aizkavēs pašvaldības nodomu atvērt bērnudārzu 220 bērniem Koku ielā 10 jau šā gada septembrī. Visticamāk, šogad šo plānu nevarēs īstenot, lai gan tā ir akūta nepieciešamība vairāk nekā 500 pilsētas bērniem. Bērnudārza atjaunošanas trīs piedāvājumi atvērti jau 8. janvārī – lētāko iesniegusi SIA “Liepājas celtniecības sabiedrība Būvnieks” par 898 293,64 eiro (bez PVN), dārgāko “UPTK” – 999 289,10 eiro (bez PVN). Pašlaik pilsētas budžetā šī bērnudārza atjaunošanai iezīmēts finansējums ceturtajai daļai potenciālo būvdarbu izmaksu, teica pilsētas izpilddirektors Ronalds Fricbergs.

21 komentāri

2020-03-11 08:11

Būvnieks: Jācer ka Būvnieku arī nenometīs par zemu cenu , tikai lai UPTK tiktu pie pasūtijuma. Lai tik pabeidz Porziņģa ciemu, drīz Kristapam sezona ATKAL beidzas, šoreiz gan būtu skaisti ja viss būtu stīgā :)

2020-03-11 08:18

Liepājas lepnums: :
Un kad tad sāks skrūvēt to jauno polikarbonāta siltumnīcu?

2020-03-11 09:09

Hm: Galvenais, lai vieta ir skaista! Cerams neviens nebāž sev kabatās naudu...

2020-03-11 09:28

jāzeps: Atceros kad sāka būvēt estrādi Pūt vējiņi ,tad mēs pirmās klases skolnieki ,bez jebkādas atrunas gājām palīgā celtniekiem ,nu jā bet tagad jau ie DEMOKRĀTIJA neko par velti neviens nedara.,bet vajadzētu gan .

2020-03-11 09:49

to jāzeps: Ja agrāk Tu zupu ēdi no alumīnija bļodiņas, un staigāji nošļurušās rūpnīcas 1. maijs kurpēs, tad tagad arī tā ir jādara?
Skatos, cilvēk, ka ar miesu esi demokrātiskā valstī, bet ar prātu palicis turpat PSRS.

2020-03-11 09:59

stulbi gan: Vai pašvaldībā tiešām strādā izcili dumji ļautiņi? Vai pirms konkursa nevajadzēja padomāt, vai vispār būs naudas projektam?! Vilnītis tikai prot visu sačakarēt. Projekti milzīgi, tikai....., izrādās ,ka tiem naudas nav!

2020-03-11 10:10

Gudri gan: Tak varēji startēt vēlēšanās,un nodemonstrēt savu "gudrību " !

2020-03-11 10:16

Zhanis007: Kāda velna pēc pašvaldība taisa konkursus, veido projektus, ja nav tam visam līdzekļu! Sanāk tāda acu aizmālēšana, darīšana, darīšanas pēc, bez pienesuma, bez rezultāta! Vai tik tiešām visi tie kabinetos pašvaldībā strādā tikai savu materiālo vajadzību apmierināšanai! Par visu to projektu, plānošanu, komisijām, apspriedēm, būvvalžu atļauju, konkursu rīkošanu, visiem priekšdarbiem, novērtēšanām un uzmērījumiem utt., taču kādam samaksā, pa velti neviens uz darbu neiet un neko nedara! PILSĒTNIEKU NAUDIŅA tad jau var shēmas izgudrot! Tā tagad laikam modē, saņemt atalgojumu, bet reālais pienesums nav! (Nils Rīgā konsultēja?)

2020-03-11 10:41

Kantainais: Zinot ,ka nav naudas un izsludināt konkursu --tas nozīmē prastu degradāciju.Stipri atgādina tā saucamos ""darba devējus"" ,kuri ,pirms pieņemot darbā sasola""zelta kalnus",bet norēķina dienā neesot jau vairs naudas..
Šis pašvaldības izgājiens ož pēc krimināla .
Taču šī bezmaz 2mljn summa ir stipri viena apšaubāma ,jo pavisam noteikti darbojas pēc vecās ,labās shēmas --piesūkties tur kur ir valsts vai pašvaldības naudas..

Varu ieteikt pašvaldībai radīt pašai savu celtnieku ,remontnieku un tamlīdzīgi--struktūrvienību --ekonomijas un kvalitātes nolūkos,lai ietaupītu par pamatīgu pārmaksāto darbu un to kvalitāti .

2020-03-11 10:48

to stulbi gan:: Projekts nesākas vakar, bet vairākus gadus atpakaļ, un tad bija pavisam cita situācija ar redzējumu uz finanšu līdzekļu piesaisti. Šobrīd ar Kariņa valdības nākšanu pie varas ļoti daudz kas ir izmainījies.

2020-03-11 11:02

Lepnajai: To Jāzeps - agrāk visu ražojām paši, gan alumīnija bļodiņas, gan labas (no ādas) kurpes, tagad "demokrātija" - esam parādos līdz ausīm, cilvēki izmiruši vai emigrējuši

2020-03-11 11:32

Tieši tā: Agrāk ēda no alumīnija bļodiņas ,tagad pat tādu nav .Zupas virtuvē zupas lej plastmasas spainītī vai burkā. Tā ka šobrīd ir kad saujiņa dzīvo zaļi,bet visi pārējie knapi galus savelk kopā,nekad nav bijis. Tikai nodokļī ,nodokļi ,cilveki tiek žņaugti nost. Tā maz esam palikuši.Par estrādi ,tā nebūs nekāda vēsturiskas būves atjaunošana,līdz ar to no fondiem naudiņu nemaz nevar paņemt.Ir jāatsakās deputātiem no dienesta auto un padomniekiem,tad naudas pietiks,bez kredīta. Lopu novietni celt parkā nav vajadzības.

2020-03-11 11:39

meldru: blj zato norakstit nenormalas summas kaa hk liepaja kur 50% pat neaiziet komandai bet viens kungs izpizdii...

2020-03-11 12:11

stulbi gan: Nu un, ka projekts sākās gadus atpakaļ? Un tu domā, ka tad Liepājas pašvaldībai bija nauda??? Domē strādā daudz "speciālistu" -ekonomisti, padomnieku jūra, attīstības pārvalde, finansu pārvalde. Vai tur strādā pilnīgi auni, ja nevar aprēķināt un saprast, ka naudas NAV un NEBŪS??? Par ko šie diedelnieki algas saņem? Nauda tiek dāvināta kaut kādu stulbu klusuma festivālu, summersoundu rīkošanām, kuri gan šo naudu, gan ieejas biļešu naudu iebāž sev vienkārši kabatās! Kāds pilsētai reālais labums no šiem festivāliem? Ko iedzīvotāji reālu no šiem festivāliem iegūst?Neko! Kā pilsētai naudas nav, tā nav, un ar tādiem pilsētas vadītājiem priekšgalā, naudas nekad nebūs! Vēl taču atjaunojas bij.Sadzīves pakalpojumu ēka, augšstāvu pabeigšanai vajadzēs pašvaldības naudu. Nauda tad taču nebūs!! Nav pat skaidrs, kas atradīsies tajā ēkā! Es to uzskatu par neracionālu naudas izlietošanu-izsaimniekošanu. Ēka būs arī jāuztur!
Kāpēc mūsu mazajā pašvaldībā ir tik daudz darba auto? Un Vilnītim priekš jauna darba auto naudiņa uzreiz atradās!
Kāpēc Vilnītim ir tik daudz nevajadzīgu padomnieku? Kad pats sāks strādāt? Šādām ekskluzivitātēm nauda gan atrodas! Taču bērnudārzi nav, bērnu zobārsti nav, nav arī daudzi medic.speciālisti Liepājā! Izglītības kvalitāte pat ir ļoti švaka pilsētā, Liepājas universtitātei ,iespējams, atņems pat universitātes statusu!!! Vilnītis vēl uzspējis iesēsties SEZā, siltā amatā. Acīmredzot ,ar darbu pašvaldībā netiek galā, tāpēc viss tiek muļļāts? Vai tik Vilnītis reiz neteica, ka nevajag sēdēt uz 2 krēsliem? Goda vārds, vienkārši dusmas par to, kas notiek mūsu pašvaldībā!

2020-03-11 13:08

terminātors: Naudas it visam Liepājas Pūt vējiņu projektam un izbūvei u.c vajadzībām pietiek vienkārši kādam vēl ir maz kabatā vai makā to naudiņu to iegrūst , tādu liekuļu mums Liepājas domes vadībai jeb LLBN priekšniecībai u.c ir to pietiekami daudz,,...Liepājas lēmēju bars proti prot naudiņu patērēt citām ikdienišķu vajadzībām kā proti izniekotiem ,neorģināliem pasākumiem ar proti klātiem galdiņiem,alhoholiskiem dzērieniem u.c maltītē,mākslinieku
uzstāšanos un iet tik uz urrā,parēķiniet paši vienkārši cik tas izmaksā man ir savi aprēķini vairākos simtos tūkstošos ik gadu!...

2020-03-11 14:14

Jurcix: Man šķiet dīvaini tas ka Vilnītis uzskata, ka mazo pilsētu pašvaldības cietīs no NĪN atcelšanas par vienīgo īpašuma.

Vai pilsētas mēram nebūtu jārūpējas par iedzīvotāju labklājību?

Cik pašvaldība var raust naudu no liepājnieku kabatām? Nodokli maksājam, bet kāpēc grants ielas nav noasfaltētas, Vilnīti? Kur paliek mūsu nauda? Cik no mūsu makiem izmaksāja Vilnīša jaunais auto? Cik mēs ,iedzīvotāji maksājam par daudzo domes automašīnu uzturēšanu, tehniskām apskatēm, ceļa nodokli?

Cik mēs, iedzīvotāji , maksājam par bezjēdzīgo Vilnīša padomnieku bara uzturēšanu?

Vilnīti, kur to visu var izlasīt? Cik tiek rausts no mūsu makiem?

2020-03-11 16:45

liepajnieks: Vai šogad Peldu ielas rekonstrukcija arī tiks iesaldēta ?

2020-03-11 18:07

ONTŪNS: cIK PASĀKUMI UN KONCERTI IR BIJUŠI šajā vIETĀ PAR GADU ,PAR 2 , PAR 10Liekas ka tur nekas nenotiek . Tik kafe alu tirgo un čipsi . Biju tur SEN nekas jau tur tā pat nenotiek Uzbūvē pa lielu naudu i nekas nenotiks A čaļiem piķis atskalojās

2020-03-11 22:06

Tam stulbi gan: Atkārtoju vēlreiz,īpaši apdāvinātam : ja reiz ir aizdomas par līdzekļu nelietderīgu izmantošanu,tad vēršaties attiecīgajās iestādēs ar iesniegumu,un atkārtoju,startējat vēlēšanās un pierādat savu varēšanu dzīvē,nevis tukši iršat šeit !

2020-03-12 02:46

! ! ! ! ! ! !: :
Vai kāds vispār ir redzējis, kādu industriālo angāru viņi grib stutēt "Pūt vējiņos"?? Skābbarības tvertne, ne brīvdabas koncertzāle!!!

2020-03-15 17:00

Jānis: Būs vien jāpiekrīt ONTŪNAM! Arī es domāju, ka šīs koncertestrādes nepieciešamība nav objektīvi izvērtēta un "izgrūst" miljonu tikai tāpēc, ka kādreiz tur notikuši konkursi un koncerti, nebūtu īsti prātīgi.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz